Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (1 μέλη και 51 επισκέπτες)

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96
Συνάντηση με την κυρία.Ζητά κατ'ευθείαν τά χρήματα.Από εμφάνιση όχι κάτι ιδιαίτερο.Καστανόξανθο μαλλί,με μικρή μπούκλα κάπως αφανέ.Μεγάλα μάτια με πλατύ πρόσωπο.Είναι λίγο κάπως το πρόσωπο,αλλά όχι κάτι αποκρουστικό.Το στήθος 2 με 2,5 και αδύνατα πόδια.Δέν είναι χοντρή,αλλά είναι αγύμναστη.Ηλικία περί τα 35.Δεν εκανε μπάνιο ουτε πρίν τον αγώνα (είχε κάνει μού είπε σπίτι της),ούτε μετά.Πίπα με προφυλακτικό (εκανε και λίγο χωρίς).Το μασάζ΄της είναι χάιδεμα στην πλάτη.Γενικά είναι στα "ΔΕΝ".
οι φωτογραφιες της ειναι αληθινες?
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
πρεπει να ειναι αυτη που ειχε αναφερθει παλιοτερα,κοντα στο κρεοπωλειο στην κυπριων αγωνιστων...ψαξε λιγο στα παλιοτερα ποστ
 
  • Like
Αντιδράσεις: geo69

aframan

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
29
Like
86
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αν μπορεί κάποιος ένα pm για deluxe
 

antonis14576

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
άλλη μια ζαριά τουλάχιστον αυτη δεν κόστισε.
Μιλήσαμε τηλεφωνικά, κοστος στα 30ευρβ και κλεισαμε συγκεκριμενη ωρα.
περναγε η ωρα ομως και καμια εμφανιση οποτε την παιρνω τηλ και μου απανταει
ξαφνιασμενη οτι δεν προλαβαινει τωρα και να το κανουμε ποιο αργα.
φυσικα εφαγε ακυρο.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
άλλη μια ζαριά τουλάχιστον αυτη δεν κόστισε.
Μιλήσαμε τηλεφωνικά, κοστος στα 30ευρβ και κλεισαμε συγκεκριμενη ωρα.
περναγε η ωρα ομως και καμια εμφανιση οποτε την παιρνω τηλ και μου απανταει
ξαφνιασμενη οτι δεν προλαβαινει τωρα και να το κανουμε ποιο αργα.
φυσικα εφαγε ακυρο.
Είχες κάποιες πληροφορίες για δαυτην ή στην τύχη την επέλεξες;
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86

Έχω γράψει για αυτήν πολύ παλιότερα. Το δυστύχημα είναι ότι  την ξαναπάτησα, διότι χρησιμοποιεί και άλλο τηλ από χρυσή ευκαιρία, το οποίο και κάλεσα πριν από κάποιες μέρες και κλείστηκε το ραντεβού. Μάλιστα χρησιμοποιεί μεθόδους αρχαίας βίζιτας από τα nineties. Δηλαδή τράβα στο χοτέλι, πάρε δωμάτιο, ενημέρωσέ με για τον αριθμό δωματίου, να σε πάρω στο δωμάτιο, να επιβεβαιώσω ότι είσαι εκεί και μετά να έρθω. Όταν εμφανίστηκε μετά από 45 λεπτά την θυμήθηκα. Την έδιωξα διότι την είχα ξαναπάρει σε σπίτι παλιότερα και είχα περάσει χάλια. Τότε ζητούσε 50 γιούρια (τώρα 35 - 40) και όταν της ζήτησα εκτόνωση μου ζήτησε επιπλέον χρήματα διότι ο χρόνος τελείωσε. Της έδωσα τα 50 και την διαολόστειλα τότε ξενερωμένος. Ας μην επαναλάβω το παλιό μου post...Παιδιά μακρυά, διότι οι υπηρεσίες είναι του κόλου. Μασάζ ανύπαρκτο και προσπαθεί να σου πάρει χρήμα με πλάγιο τρόπο. Και επειδή μπορεί να ανανεώνει τα κινητά της σας επισημαίνω ότι θα σας ζητήσει να πάτε πρώτα στο δωμάτιο κλπ κλπ.....Τα είπα και τα έγραψα και αμαρτία δεν έχω.....
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.995
Like
1.016
Πόντοι
96

Έχω γράψει για αυτήν πολύ παλιότερα. Το δυστύχημα είναι ότι  την ξαναπάτησα, διότι χρησιμοποιεί και άλλο τηλ από χρυσή ευκαιρία, το οποίο και κάλεσα πριν από κάποιες μέρες και κλείστηκε το ραντεβού. Μάλιστα χρησιμοποιεί μεθόδους αρχαίας βίζιτας από τα nineties. Δηλαδή τράβα στο χοτέλι, πάρε δωμάτιο, ενημέρωσέ με για τον αριθμό δωματίου, να σε πάρω στο δωμάτιο, να επιβεβαιώσω ότι είσαι εκεί και μετά να έρθω. Όταν εμφανίστηκε μετά από 45 λεπτά την θυμήθηκα. Την έδιωξα διότι την είχα ξαναπάρει σε σπίτι παλιότερα και είχα περάσει χάλια. Τότε ζητούσε 50 γιούρια (τώρα 35 - 40) και όταν της ζήτησα εκτόνωση μου ζήτησε επιπλέον χρήματα διότι ο χρόνος τελείωσε. Της έδωσα τα 50 και την διαολόστειλα τότε ξενερωμένος. Ας μην επαναλάβω το παλιό μου post...Παιδιά μακρυά, διότι οι υπηρεσίες είναι του κόλου. Μασάζ ανύπαρκτο και προσπαθεί να σου πάρει χρήμα με πλάγιο τρόπο. Και επειδή μπορεί να ανανεώνει τα κινητά της σας επισημαίνω ότι θα σας ζητήσει να πάτε πρώτα στο δωμάτιο κλπ κλπ.....Τα είπα και τα έγραψα και αμαρτία δεν έχω.....
μπραβο!! που την εδιωξες
 

Mike pitt

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2018
Μηνύματα
54
Like
46
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε ολους,
Ως φαν του barefoot massage είδα αυτή την αγγελία.
Γνωρίζει κάποιος από κάτι παραπάνω  έχει δοκιμάσει την έν λόγω κυρία?
Επίσης αν υπάρχει κάποια πρόταση για καλό barefoot massage θα το εκτιμούσα.
Ευχαριστώ,
 

endeavor

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Έχεις κάποιος πληροφορίες για star massage για deluxe massage και για city massage ? ενδιαφέρομαι για σέρβις μασαζ με φραπέ και περισσότερα αν γνωρίζετε κάποια κοπέλα..
Εχω πληροφορίες για osmos massage για όποιον ενδιαφέρεται καθότι εχω πάρει κάποιες φορες..
Παρακαλω για τους λίγους που αναφέρθηκαν μονο προσωπικό μηνυμα...μην κάψουμε καποιο κορίτσι άνευ λόγου...όλοι θα χάσουμε σε αυτη τη περιπτωςη... Ευχαριστω εκ των προτέρων!
 

vierdoul

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα
θα ειμαι αθηνα για 2 μερες . Αν μπορει καποιος να στειλει pm με τι παιζει στο deluxe μην φαω φολα.

ευχαριστω
 

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Χρειάζομαι και εγώ λίγη καθοδήγηση για deluxe η σταρ. Αν κάποιος μπορεί να μου πει πιες κοπέλες προχωράνε σε φραπέ θα το εκτιμήσω. Αναμένω πμ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom