Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Gio883

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2016
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
207
Πόντοι
280
Για δες ξανά  γιατί έχει φέρει καινούργιες αδερφέ πήρα εχτες καινούργια από deluxe και έγινε δουλίτσα
Στείλε pm ρε φίλε ποιά σε παρακαλώ. Λίγες οι ευκαρίες για μασαζάκι στο σπίτι μή φάμε φόλα....
 

antonis14576

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Δοκιμή πριν λίγο καιρό με Ιουλία από starmassage.gr. Όντως ποιο όμορφη από κοντά. Μασάζ γυμνός στο κρεβάτι μου. Από εκεί και πέρα τίποτα. Το μασάζ μέτριο και έκανε το εξής σπαστικό. Κάθε φορά που άλλαζε μεριά έπαιρνε και το κινητό μαζί της και το κοίταγε κάθε λίγο. Στο τέλος την ρώτησα για φραπέ τον οποίο αρνήθηκε 2 φορές και ακόμα με έξτρα. 60 ευρώ για μέτριο μασάζ... Αυτά.
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Συναγωνιστές για μια Άννα 23_24 χρονών Ελληνίδα που λέει ερωτικό μασάζ σε χώρο μας με 40 ευρώ γεματουλα,ξέρουμε κάτι;
 

geo69

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2007
Μηνύματα
517
Κριτικές
5
Like
469
Πόντοι
26

Euronymus

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2013
Μηνύματα
38
Like
12
Πόντοι
0
Συναγωνιστές για μια Άννα 23_24 χρονών Ελληνίδα που λέει ερωτικό μασάζ σε χώρο μας με 40 ευρώ γεματουλα,ξέρουμε κάτι;

Μόνο μασάζ στα 40. Το μετά πάει εύκολα σε αλλά 40. Γενικά θα σε αφήσει με μια εμπειρία που δε θα σου προσφέρει κάτι να θυμάσαι αλλά δεν θα χαλαστεί κιόλας.
 

assmaster13

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2017
Μηνύματα
585
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
26
Συναγωνιστές για μια Άννα 23_24 χρονών Ελληνίδα που λέει ερωτικό μασάζ σε χώρο μας με 40 ευρώ γεματουλα,ξέρουμε κάτι;

Μόνο μασάζ στα 40. Το μετά πάει εύκολα σε αλλά 40. Γενικά θα σε αφήσει με μια εμπειρία που δε θα σου προσφέρει κάτι να θυμάσαι αλλά δεν θα χαλαστεί κιόλας.
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες συναγωνιστή, ακριβά είναι 80........
Δεν θα πάρω, ευτυχώς που ρώτησα
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
οποιος καταφερε να μαθει κατι συγκεκριμενο απο τον gregor 35 για το deluxe ας μου πει και εμενα παιδια που ολο πορτα τρωω ο φτωχος απο τα κοριτσια του συγκεκριμενου μαγαζιου!!!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Δοκιμή πριν λίγο καιρό με Ιουλία από starmassage.gr. Όντως ποιο όμορφη από κοντά. Μασάζ γυμνός στο κρεβάτι μου. Από εκεί και πέρα τίποτα. Το μασάζ μέτριο και έκανε το εξής σπαστικό. Κάθε φορά που άλλαζε μεριά έπαιρνε και το κινητό μαζί της και το κοίταγε κάθε λίγο. Στο τέλος την ρώτησα για φραπέ τον οποίο αρνήθηκε 2 φορές και ακόμα με έξτρα. 60 ευρώ για μέτριο μασάζ... Αυτά.
Λόγω υποχρεώσεων και αρκετών ωρών εργασίας δεν έχω χρόνο να βρω νέα τεμάχια γαμηστερά και οικονομικά όπως έχω αναφέρει στο παρελθόν.
Το νήμα έχει αλωθεί από τα σταρ μασαζ τα κατιτίς μασάζ που στην ουσία είναι πιάσε τσέπη και ξετίναξε τη.
Ρε συναγωνιστές έλεος !
60 ευρώ για μασάζ μόνο?
Δεν έχει περάσει πολύς καιρός που με τα ίδια λεφτά γαμάγαμε και κώλο.
Το λοιπόν σοβαρευτείτε και μην πετάτε τα λεφτά σας .
 

Ικτίνος

Προμότορας
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.285
Κριτικές
106
Like
8.073
οποιος καταφερε να μαθει κατι συγκεκριμενο απο τον gregor 35 για το deluxe ας μου πει και εμενα παιδια που ολο πορτα τρωω ο φτωχος απο τα κοριτσια του συγκεκριμενου μαγαζιου!!!

Έχουμε ο συγκεκριμένος είναι του deluxe.  Θύματα ψάχνει. Μην πιστεύεται.
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
895
Like
1.530
Πόντοι
206
Πηγαινετε στα σιγουρα παιδια,αυτα τα μαγαζια που προσφερουν μασαζ με την ελπιδα οτι θα παιξει κατι εξτρα δεν δινουν το κατι παραπανω.Αν καποια δινουν εδω ειμαστε να τα πουμε
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Λόγω υποχρεώσεων και αρκετών ωρών εργασίας δεν έχω χρόνο να βρω νέα τεμάχια γαμηστερά και οικονομικά όπως έχω αναφέρει στο παρελθόν.
Το νήμα έχει αλωθεί από τα σταρ μασαζ τα κατιτίς μασάζ που στην ουσία είναι πιάσε τσέπη και ξετίναξε τη.
Ρε συναγωνιστές έλεος !
60 ευρώ για μασάζ μόνο?
Δεν έχει περάσει πολύς καιρός που με τα ίδια λεφτά γαμάγαμε και κώλο.
Το λοιπόν σοβαρευτείτε και μην πετάτε τα λεφτά σας .
οτι και να πει κανεις ειναι λιγο, μαλλον ηρθε η αναπτυξη χαχαχαχ
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

antonis14576

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Λόγω υποχρεώσεων και αρκετών ωρών εργασίας δεν έχω χρόνο να βρω νέα τεμάχια γαμηστερά και οικονομικά όπως έχω αναφέρει στο παρελθόν.
Το νήμα έχει αλωθεί από τα σταρ μασαζ τα κατιτίς μασάζ που στην ουσία είναι πιάσε τσέπη και ξετίναξε τη.
Ρε συναγωνιστές έλεος !
60 ευρώ για μασάζ μόνο?
Δεν έχει περάσει πολύς καιρός που με τα ίδια λεφτά γαμάγαμε και κώλο.
Το λοιπόν σοβαρευτείτε και μην πετάτε τα λεφτά σας .
φίλε μου έχεις δίκιο. Το ξέρω ότι την πάτησα...
 

afragkos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2018
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Εχει κανείς εμπειρία για μια Λεϊλά στην Καλλιθέα; Πήρα τηλέφωνο και μου έλεγε κάτι για ταντρα μασαζ και ενεργειακό ξεμπλοκάρισμα με αναπνοές. Ψάχνω να βρω αγγελία αλλα δεν την βρίσκω για να την ποστάρω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom