Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
2
Like
1.416
Πόντοι
216
απο μασάζ αξίζει?
καλο μασαζ εκανε..οχι το τελειο μην φανταστεις..με τα εσωρουχα κανει το μασαζ..προσπαθησε ετσι λιγο για body to body και περασαμε στο πεοθηλασμο αφου εβγαλε και τα εσωρουχα..
 

dxounia

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Οκτ 2007
Μηνύματα
972
Κριτικές
39
Like
2.617
Πόντοι
8.345
καλο μασαζ εκανε..οχι το τελειο μην φανταστεις..με τα εσωρουχα κανει το μασαζ..προσπαθησε ετσι λιγο για body to body και περασαμε στο πεοθηλασμο αφου εβγαλε και τα εσωρουχα..
απλά ειναι σίγουρο οτι όλες παιζουν φουλ πρόγραμμα, γιατι εμενα με ψήνει η Ειρήνη. Μη φάω καμια φόλα.
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.844
Πόντοι
9.095
Επειδή βλεπω την όλη φάση να πηγαίνει σε κάψιμο των κοριτσιών όπως παντα ,ΝΕΟΝ σταματα να δίνεις ινφο δημόσια! Αν θες με πμ κ μόνο σε κόσμο που βλέπεις οτι απλά γαμαει κ δεν κοκορεύεται σε τέτοιες  λεπτες περιπτώσεις
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.512
Κριτικές
2
Like
1.416
Πόντοι
216
μην τα θελετε μασημενα ρε παιδια καντε κι εσεις κινηση να δειτε...εγω οτι ανεφερα ειναι υπερ-αρκετα..καντε κι εσεις μια δοκιμη να μας πειτε..κι εμεις δεν τα βρηκαμε στο πιατο...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Επειδή βλεπω την όλη φάση να πηγαίνει σε κάψιμο των κοριτσιών όπως παντα ,ΝΕΟΝ σταματα να δίνεις ινφο δημόσια! Αν θες με πμ κ μόνο σε κόσμο που βλέπεις οτι απλά γαμαει κ δεν κοκορεύεται σε τέτοιες  λεπτες περιπτώσεις

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Αρα,το συνολικό κόστος ειναι 125 ευρω,με το ξενοδοχείο,για φουλ πρόγραμμα με καλό μασαζ.....μια ωρα καθαρή υποθετω.......κατι λεει βεβαια στο σαιτ για επιπλέον κόστος για ταξι,αν δεν ειναι κοντά σε μετρο,κλπ....αρα,π.χ για λακομπα θα παει γυρω στα 140.......δεν ειναι λίγο ακριβο?

Τρόλεϊ δεν πιάνεται?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446



εδώ τι παίζει?!?!?φαίνεται καλό.... Μου θυμίζει Βανέσα από Μ. Προδρόμου....
επίσης άλλο τηλ έχει αγγελία και άλλο στην περιγραφή...

στο 699.... τηλέφωνο βγάζει και άλλες... κάποιο μασατζίδικο είναι αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ...
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
ισχυει οσα λενε οι απο πανω φιλοι οτι κανει και φραπε ;; εχει παρει κανεις καμια κοπελα να μας πει καμια παραπανω πληροφορια ;
το οσμοςεμασαζ απο την στιγμη που σκοτωθηκε η προηγουμενη ιδιοκτητρια η μαγια ανελαβε αλλος τα ινια... οι κοπελες μεταναστευσαν και αυτος εφερε καινουριες... αλλα κρατησε τα παλια ονοματα που ηδη ειχαν κανει καριερα... αρα τα ονοματα ειναι τα ιδια με το παλιο οσμος αλλα οι φατσες ειναι αλλες... βεβαια αν συμβαινει το επθιθυμητο αποτελεσμα λιγο μας ενδιαφερει... απλα ας σταθουμε στο επιχειρματικο μυαλο του νεου ιδιοκτητη.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.117
Like
3.144
Πόντοι
456
το οσμοςεμασαζ απο την στιγμη που σκοτωθηκε η προηγουμενη ιδιοκτητρια η μαγια ανελαβε αλλος τα ινια... οι κοπελες μεταναστευσαν και αυτος εφερε καινουριες... αλλα κρατησε τα παλια ονοματα που ηδη ειχαν κανει καριερα... αρα τα ονοματα ειναι τα ιδια με το παλιο οσμος αλλα οι φατσες ειναι αλλες... βεβαια αν συμβαινει το επθιθυμητο αποτελεσμα λιγο μας ενδιαφερει... απλα ας σταθουμε στο επιχειρματικο μυαλο του νεου ιδιοκτητη.
Απλά το παράχεσε ο τύπος ,βάστηξε ακόμη και το όνομα της σκοτωμένης,μακάβριο,δείχνει όμως και τι τύποι ''τρέχουν'' αυτά τα μαγαζιά!
 

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
Μπορεί να στείλει κάποιος το τηλέφωνο τις ιουλιας απο περιστέρι
 

halias

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Like
25
Πόντοι
1
Καλησπέρα.
Περί osmomassage.
Επικοινωνία μέσω τηλεφώνου, γρήγορη και εύκολη συννενόηση. Μοναδική διαθέσιμη κοπέλα η Εύα. Άφιξη της σε λιγότερο από μισή ώρα.
Μασαζ και αγωνιστικά μέτριο προς κακο
Θα ξανατιμηθει το γραφείο μα σίγουρα με άλλη κοπέλα.

Κόστος 100€
Προσωπική εκτιμηση των υπηρεσιών: 60€
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Καλησπέρα.
Περί osmomassage.
Επικοινωνία μέσω τηλεφώνου, γρήγορη και εύκολη συννενόηση. Μοναδική διαθέσιμη κοπέλα η Εύα. Άφιξη της σε λιγότερο από μισή ώρα.
Μασαζ και αγωνιστικά μέτριο προς κακο
Θα ξανατιμηθει το γραφείο μα σίγουρα με άλλη κοπέλα.

Κόστος 100€
Προσωπική εκτιμηση των υπηρεσιών: 60€
δωσε αν εχειςτην καλοσυνη περισσοτερες πληροφοριες....με100 ευρω εκανες καισεξ και μασαζ? ποσες εκτονωσειςστα 100?
 

gousgoun

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
939
Πόντοι
6.765
παντος στο site τουσ εχουν καλα κοματια ... εχει δοκιμασει κανεις καμια αλλη ?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
καλημέρα Συναγωνιστές......

ξέρει κανεις τπτ για την katerina masazaki απο fb?

στην αγγελια λεει 50 ευρω
Σε τηλεφωνικη επικοινωνια μαζι της μου ειπε ερχεται στο χωρο μου
λογω μετακομισης 80 μιση ωρα 120 μια
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
580
Κριτικές
23
Like
1.308
Πόντοι
1.076
στην αγγελια λεει 50 ευρω
Σε τηλεφωνικη επικοινωνια μαζι της μου ειπε ερχεται στο χωρο μου
λογω μετακομισης 80 μιση ωρα 120 μια

ναι μιλησα κ εγω μαζι της...
120 για μια εκτονωση κ μασαζακι.
δεν κανει ελευθερο στοματικο,δεν τα παιρνει στο στομα
με παζαρεμα πεφτει στα 100 αλλα παλι πολλα μου φανηκαν κ δεν τιμηθηκε  :thubsdown:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom