Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (9 μέλη και 33 επισκέπτες)

Koprogatos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
168
Like
563
Πόντοι
81
Luminous προχωράνε όλα τα κορίτσια;
@Nikoslikos
Έκανα τον κόπο κ μπήκα να διαβάσω τα 22 μηνυματα σου.Εχεις ρωτήσει από 20/05 για Galaxy-Grace-Massaua-Empire-Rose-Art-Yourmassage-Luminous.Δλδ θες να μας πεις ότι 5 μήνες δεν έχεις δοκιμάσει ακόμα πουθενά για να γράψεις έστω μία κριτική να βοηθήσεις κ τους υπόλοιπους?????Συνεχίζεις λοιπόν κ ρωτάς ασυστολα χωρίς να έχεις προσφέρει τπτ..Αν σε αρχίσουμε σε τπτ καντηλια όμως θα είμαστε κακοί, σωστά?
 

boudog

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
18
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια!! Εχει δοκιμασει καποιος την Αννα (Οχι την πρωτη με τα μακρια μαλλια και τα μεγαλα χειλια) και αν κανει κατι παραπανω απο μασαζ; Επισης σε ολα αυτα τα κατ οικον ρωτας για το τι θα ηθελες στο τηλ η απο κοντα με τη κοπελα;; Ευχαριστω!!
Από ποιο γραφείο ;
 

boudog

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
18
Πόντοι
0
Έχει κάποιος περαιτέρω εμπειρία από Βασιλική η ειρήνη από deluxe
Έχω κάνει ναι μεν χωρίς πετσέτα αλλά όχι κάτι παραπάνω....
Επειδή το γραφείο παρέχει φραπεδιά γενικά ρωτάω μήπως έπεσα στις δεν....
Βασιλική στα ΔΕΝ
 
  • Like
Αντιδράσεις: NEON7

boudog

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
18
Πόντοι
0
Μάγκες έχει κανείς εμπειρία από αλιονα ή Χριστίνα από massaua?? Ευχαριστώ πολύ!
Και οι δυο χέρι.

- Αλιόνα δεν έβγαλε ρούχα . Από μασάζ πολύ μέτριο. Έξτρα αν θυμάμαι καλά +30€ ζήτησε .

- Χριστίνα μπορεί να προχωρήσει ανάλογα και παρακάτω. Στήθος σιλικόνη. Τιμές όπου σε πιάσει. Μασάζ χάιδεμα .
 

boudog

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2024
Μηνύματα
7
Like
18
Πόντοι
0
Αννουλα απο dm. καλο κοριτσακι αλλα πολυ μπλα μπλα.. απο την ωρα που ηρθε μεχρι που εφυγε με ζαλισε στην πολυλογια.
Στο θεμα μας.. κανει μετριο μασαζ αλλα σε ρωταει πως το θελεις. φυσικα εγω ημουν γυμνος τελειως. αφου τελειωσε το μασαζ και πριν γυρισω μπροστα με ρωτησε αν θελω με το χερι. δεν κανει τιποτα αλλο μονο χερι. δεχτηκα και αφου εβγαλε μπλουζα και σορτσακι μου τον επαιξε ενω χαιδευα ανετα βυζακια και τα υπολοιπα. βυζακι μικρο αλλα και αυτη πιτσιρικα ειναι,γυρω στα 25.. τελειωσα στο χερι της και την ρωτησα για παραπανω κ μου ειπε οτι θελω. δεν ηταν ασχημα αλλα δεν θα ξαναπροτιμησω. της εδωσα 20 επιπλεον. συνολο 80.
ντυθηκε με ευχαριστησε με φιλι και εφυγε. αυτα απο εμενα/ καλο βραδυ σε ολους.
Σίγουρα δεν μιλάς για την Άννα με τα φουσκωμένα χείλια. Αυτή δεν προχωράει.
 

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
93
Like
282
Πόντοι
20
Έχει κάποιος περαιτέρω εμπειρία από Βασιλική η ειρήνη από deluxe
Έχω κάνει ναι μεν χωρίς πετσέτα αλλά όχι κάτι παραπάνω....
Επειδή το γραφείο παρέχει φραπεδιά γενικά ρωτάω μήπως έπεσα στις δεν....
Έπεσες στις δεν φίλε,δεν προχωράει καμία από τις δυο
 

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.514
Κριτικές
2
Like
1.418
Πόντοι
216
Έπεσες στις δεν φίλε,δεν προχωράει καμία από τις δυο
Ήθελα να κάνω μια δοκιμή μπας και...μπας και πέσει κάποιο κάστρο....πηξαμε στα ίδια
Ευχαριστώ παρόλα αυτά...
 

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
97
Like
189
Πόντοι
0
ZeeΑννουλα απο dm. καλο κοριτσακι αλλα πολυ μπλα μπλα.. απο την ωρα που ηρθε μεχρι που εφυγε με ζαλισε στην πολυλογια.
Στο θεμα μας.. κανει μετριο μασαζ αλλα σε zzρωταει πως το θελεις. φυσικα εγω ημουν γυμνος τελειως. αφου τελειωσε το μασαζ και πριν γυρισω μπροστα με ρωτησε αν θελω με το χερι. δεν κανει τιποτα αλλο μονο χερι. δεχτηκα και αφου εβγαλε μπλουζα και σορτσακι μου τον επαιξε ενω χαιδευα ανετα βυζακια και τα υπολοιπα. βυζακι μικρο αλλα και αυτη πιτσιρικα ειναι,γυρω στα 25.. τελειωσα στο χερι της και την ρωτησα για παραπανω κ μου ειπε οτι θελω. δεν ηταν ασχημα αλλα δεν θα ξαναπροτιμησω. της εδωσα 20 επιπλεον. συνολο 80.
ντυθηκε με ευχαριστησε με φιλι και εφυγε. αυτα απο εμενα/ καλο βραδυ σε ολου

Από ποιο γραφείο ;
Σορρυ τωρα ειδα οτι δεν το εγραψα πουθενα… απο Lotus/Dm!!
 

elektra-filippos

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2024
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
καλησπερα , τιμη ?
Καλησπέρα σας για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μήνυμα προσωπικό είμαστε καινούργιοι στο χώρο και στο site, λίγη κατανόηση γιατί ακόμα προσπαθούμε να φτιάξουμε το προφίλ μας και να ανεβάσουμε φωτογραφίες ευχαριστούμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom