Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (14 μέλη και 31 επισκέπτες)

anonimos83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Όπως λέει και ο φίλος για να μην μπαίνουν ιδέες... βέβαια θα ξανακάνω την επίσκεψη και θα είμαι πιο συγκεκριμένος...και λέω να κάνω το εξής... Όπως θα με γυρίσει ανάσκελα να πετάξω την πετσέτα και να δω τι θα κάνει..το πολύ πολύ να με διώξει
Δεν λέω να τζογαρω απλά έτσι για την καφριλα μήπως επειδή ήταν πρώτη φορά
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.897
Κριτικές
47
Like
17.545
Πόντοι
7.135

endeavor

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2013
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Μια σύντομη ερώτηση σε όποιον γνωρίζει...
Το athensmassage ξέρουμε αν προσφέρουν κάποια κορίτσια κάτι περισσότερο απο απλό μασάζ ...?
Ομοίως και για το massage deluxe και osmosmassage...
Ενα ναι κάποια προσφέρουν αρκεί...
Τα υπόλοιπα μπορείτε να τα μοιραστείτε μέσω pm
Για ευνόητους λόγους...
Ευχαριστω θερμα όποιον με διαφωτίσει..
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Όπως λέει και ο φίλος για να μην μπαίνουν ιδέες... βέβαια θα ξανακάνω την επίσκεψη και θα είμαι πιο συγκεκριμένος...και λέω να κάνω το εξής... Όπως θα με γυρίσει ανάσκελα να πετάξω την πετσέτα και να δω τι θα κάνει..το πολύ πολύ να με διώξει

Τζαμπα λεφτα θα δωσεις. Τιποτα δεν θα παρεις.
Μαλλον δεν θυμασαι την κριτικη που εειχε κανει παλαιοτερα ενας με το ονομα "ρεπορτερ" απο την εποχη που η Ζωη δουλευε στην Υψηλαντου. Ψαξε να την βρεις αλλα ειναι παλια (κανα 2 χρονια)
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
συγνωμη ρε φιλε βλεπεις καλα η οχι
αυτα δεν ειναι φάλαινες ειναι προϊστορικά τέρατα
καλα βλεπω φιλε..θελω να εξερευνησω σκοτεινα μονοπατια,αλλα οχι να κλαψω και τα λεφτα μου..καθε πληροφορια απο καποιο μερακλη συναγωνιστη ειναι παραπανω απο ευπροσδεκτη
 

anonimos83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
εχεις παρει; λεει;
καλησπέρα
εχεις παρει; λεει;
καλησπέρα τελικά είχε δίκιο ο φίλος πήγα Ιουλία Περιστέρι 30 ευρακια μασάζ καλό δυνατό και μια μαλακια στο τέλος ...μαύρο κατάμαυρο στην ζωή από Ίλιον χαλάει την πιάτσα
 

luludi

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Παρακολουθώ συνέχεια το φόρουμ αλλά δεν είχα γράψει μέχρι τώρα να σας γράψω και εγώ τις τελευταίες επμπειρίες μου
Τελευταία δοκίμασα Πολύ ωραίο μουνί λίγο νταρντάνα με κάτι βυζάρες να κρέμονται και πολύ εποικοινωνιακή το εργαλείο σηκωμένο συνέχεια αλλά δεν έκανε τίποτα μόνο καλό ΜΑΣΑΖ
Μετά
Πολύ καλή επίσης στο μασάζ ανέβαινε και επάνω στο κρεβάτι  και πολύ ομιλιτική  ακουμπούσε και τα αρχίδια καμία φορά αλλά όχι κάτι παραπάνω όταν τελείωσε ήμουνα έτοιμος να χύσω.
Τρίτη
Η Λένα φοβερό μωρό φορούσε ένα ολόσωμο μίνι και οι άσπρες ποδάρες της ήτανε κόλαση και πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά ντροπαλή δεν μιλούσε πολύ  με το ζόρι κρατήθηκα να μην την ορμήξω το εργαλείο κάγκελο στην μέση άρχισα να βγάζω προσπερματικά υγρά και σταματήσαμε για λίγο πήγα για τουαλέτα και μετά συνέχεια αλλά δυστυχώς μόνο μασάζ. Εάν έκαμνε κάτι παραπάνω αυτή θα μάζευε όλο το χρήμα.
Τέλος πήρα και την Δήμητρα
από εδώ
Καλό μασαζάκι καθόλου ομιλιτική σώμα μέτριο κοιτούσε καμία φορά στο εργαλείο στραβά στραβά αλλά δεν έκανα και εγώ καμία κίνηση γιατί δεν μου άρεσε
Οι τιμές ότι λένε στα site
Ο φίλος μου που πήρε από το
Όλες είχανε και δώρο μια εκτόνωση με φραπεδάκι και εάν έδινες κάτι παραπάνω είχε και σεξάκι.
Αυτά από μένα καλά να περνάτε .
 

tangocash

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
410
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Παρακολουθώ συνέχεια το φόρουμ αλλά δεν είχα γράψει μέχρι τώρα να σας γράψω και εγώ τις τελευταίες επμπειρίες μου
Τελευταία δοκίμασα Πολύ ωραίο μουνί λίγο νταρντάνα με κάτι βυζάρες να κρέμονται και πολύ εποικοινωνιακή το εργαλείο σηκωμένο συνέχεια αλλά δεν έκανε τίποτα μόνο καλό ΜΑΣΑΖ
Μετά
Πολύ καλή επίσης στο μασάζ ανέβαινε και επάνω στο κρεβάτι  και πολύ ομιλιτική  ακουμπούσε και τα αρχίδια καμία φορά αλλά όχι κάτι παραπάνω όταν τελείωσε ήμουνα έτοιμος να χύσω.
Τρίτη
Η Λένα φοβερό μωρό φορούσε ένα ολόσωμο μίνι και οι άσπρες ποδάρες της ήτανε κόλαση και πολύ ωραίο πρόσωπο αλλά ντροπαλή δεν μιλούσε πολύ  με το ζόρι κρατήθηκα να μην την ορμήξω το εργαλείο κάγκελο στην μέση άρχισα να βγάζω προσπερματικά υγρά και σταματήσαμε για λίγο πήγα για τουαλέτα και μετά συνέχεια αλλά δυστυχώς μόνο μασάζ. Εάν έκαμνε κάτι παραπάνω αυτή θα μάζευε όλο το χρήμα.
Τέλος πήρα και την Δήμητρα
από εδώ
Καλό μασαζάκι καθόλου ομιλιτική σώμα μέτριο κοιτούσε καμία φορά στο εργαλείο στραβά στραβά αλλά δεν έκανα και εγώ καμία κίνηση γιατί δεν μου άρεσε
Οι τιμές ότι λένε στα site
Ο φίλος μου που πήρε από το
Όλες είχανε και δώρο μια εκτόνωση με φραπεδάκι και εάν έδινες κάτι παραπάνω είχε και σεξάκι.
Αυτά από μένα καλά να περνάτε .

Μονο  απο το osmosemassage.gr !!!!!!!!
"Φανταστικη"  πληροφορια..
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
πως θα συμβεί αυτό με αερόπιπα?
Καλα σωστο κι αυτο  :2funny: :2funny: αλλα επειδη καποιος συναγωνιστης νομιζω ειχε αναφερει οτι τα παιρνει στομα ελεγα μηπως καποιος ηξερε σιγουρα,γιατι σ εμενα ελεγε στα βυζια να χυσω
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom