Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
καλημερα παιδια εχει δοκιμασει κανεις με κοπελα απο εδω ;; ειναι μονο μασαζ η κανουν και τιποτα αλλο ;  :think: :coolcondom:
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
580
Κριτικές
23
Like
1.308
Πόντοι
1.076
καλησπερα μαγκες...εχουμε καποια πληροφορια για katerinaki masazaki?
κορασιδα απο fb..
εχει επισκεφτει κανεις?
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Έχει φραπεδιερα αδερφέ δυνατή όχι από όλες όμως
 
  • Like
Αντιδράσεις: smgmob

Redman 7

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2018
Μηνύματα
38
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
σε εμενα το λες αδερφε ; οταν λες οχι απο ολες ξερεις απο ποιες ; 
 

Tunes_of_war

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2017
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
322
Πόντοι
281
Παιδιά όποιον ξέχασα σε pm....Με Λίζα δεν παίχτηκε ΤΠΤ...ούτε έκανα κίνηση/πρόταση, ούτε η ίδια έκανε κάτι...ΤΡΟΜΕΡΟ ΜΑΣΑΖ πάντως...
 

zelm21

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2018
Μηνύματα
132
Like
163
Πόντοι
1
Δοκιμασα κι εγω με Μαριλια απο deluxe.Μονο μασαζ δυστυχως..
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Την κυρία της παρακάτω αγγελίας την ξέρει κανείς;


Μου συστήθηκε σαν Εύα και φοβάμαι μήπως πρόκειται για την γνωστή Εύα που είχε εκείνο τον άθλιο χώρο με το πατάρι κοντά στην Αχιλλεως
μην πας ακόμη τελειόφοιτη είναι
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
καλη σας μερα και απο εμενα σαν νεος στο site ειπα να γραψω την κριτικη μου... επισκεψη προ ημερων στο spa massage στο ιλιον ,προηγηθηκε τηλεφωνικη εποικοινωνια με την ευγενικη Ζωη μου ειπε οτι ειναι μονο αυτη εφτασα στον χωρο μου εδωσε πετσετα και εσωρουχο μιας χρησης... εκανα ντουζακι βγηκα και ξεκινησα το μασαζ μπρουμητα στα του αγωνα  μετρια τα πραγματα... γυρναω ανασκελα μου βαζει την πετσετα στα εποιμαχα σημεια ξεκινησε μασαζ μου σηκωθηκε το εργαλειο και λεω εδω ειμαστε αλλα συνεχισε ωρις καποιο σχολιο και χωρις καποιο υπονοουμενο συνολο 25 ευρω μια ωρα και μπανιο με σαπουνι του κιλου (εβγαλα σπυρακια) αν ξαναδοκιμασω υπαρχει καποια περιπτωση με το αναλογο φυσικα...
σου έδωσε σώβρακο?
για ποιό λόγο?
 

anonimos83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Όπως λέει και ο φίλος για να μην μπαίνουν ιδέες... βέβαια θα ξανακάνω την επίσκεψη και θα είμαι πιο συγκεκριμένος...και λέω να κάνω το εξής... Όπως θα με γυρίσει ανάσκελα να πετάξω την πετσέτα και να δω τι θα κάνει..το πολύ πολύ να με διώξει
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456
Όπως λέει και ο φίλος για να μην μπαίνουν ιδέες... βέβαια θα ξανακάνω την επίσκεψη και θα είμαι πιο συγκεκριμένος...και λέω να κάνω το εξής... Όπως θα με γυρίσει ανάσκελα να πετάξω την πετσέτα και να δω τι θα κάνει..το πολύ πολύ να με διώξει
Τύπε θα δωσεις αλλά 25 μήπως και..
Αφού παίζεις μπάλα στα δυτικά, πήγαινε Ιουλια να σε φραπεδιασει με 30, εκτός αν θέλεις να τζογαρεις..
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.095
Κριτικές
128
Like
22.443
Πόντοι
28.900
Απ οτι ξερω η βικυ στεφανια δεν κανει καν σεξ με ολους,μονο με οποιον της αρεσει.Εξασφαλισμενος ειναι μονο ο φραπες οχι σεξ



Οχι αδερφέ κάνεις λάθος. Το σεξ με την Στεφανία είναι εξασφαλισμένο πάντα εκτός αν ειναι 《αδιαθετη》,και σου το λέει η ιδια απο το τηλέφωνο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: akosdi

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom