Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

dimiboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα σας και απο εμενα προ ημερων ημουν αναμεσα σε spa massage στο ιλιον και ιουλιας στο περιστερι δεδομενου κακων κριτικων καιοτι μενεις με το πουλι στο χερι αποφασισα ιουλια περιστερι ευκολη συννενοηση και περασμα στο ελαιοτριβειο μπανακι πριν και ξαπλα στο μασαζοκρεββατο ,αρκετα καλο μασαζ χωρις πετσετα και εσωρουχα δυνατο ,δειχνει να ειναι γνωστης και γυρισμα ανασκελα τριψιμο και μπροστα στηθος ποδια και αρπαγμα του εργαλειου με μια παρα πολυ ωραια μαλακια και αφου τελειωσαμε μπανακι  γενικα πολυ καλη εμπειρια σιγουρα θα ξανατιμησω κοστος 30 ευρω μια ωρα και 20 λεπτα μπανιο πριν μπανιο μετα το μονο αρνητικο δεν σε αφηνει να βαζεις χερι και ηταν με τα ρουχα....
 

anonimos83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2018
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σας και απο εμενα προ ημερων ημουν αναμεσα σε spa massage στο ιλιον και ιουλιας στο περιστερι δεδομενου κακων κριτικων καιοτι μενεις με το πουλι στο χερι αποφασισα ιουλια περιστερι ευκολη συννενοηση και περασμα στο ελαιοτριβειο μπανακι πριν και ξαπλα στο μασαζοκρεββατο ,αρκετα καλο μασαζ χωρις πετσετα και εσωρουχα δυνατο ,δειχνει να ειναι γνωστης και γυρισμα ανασκελα τριψιμο και μπροστα στηθος ποδια και αρπαγμα του εργαλειου με μια παρα πολυ ωραια μαλακια και αφου τελειωσαμε μπανακι  γενικα πολυ καλη εμπειρια σιγουρα θα ξανατιμησω κοστος 30 ευρω μια ωρα και 20 λεπτα μπανιο πριν μπανιο μετα το μονο αρνητικο δεν σε αφηνει να βαζεις χερι και ηταν με τα ρουχα....
η αληθεια ειναι και εμενα δεν με αφησε η ιουλια αλλα το αποτελεσμα ηταν καλο... σε σχεση με το spa  που ουτε κατα διανοια ...κριμα βεβαια γιατι θα ειχε χεστη στα λεφτα με καποιος ελεκτικους  πελατες
 

dimiboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
η αληθεια ειναι και εμενα δεν με αφησε η ιουλια αλλα το αποτελεσμα ηταν καλο... σε σχεση με το spa  που ουτε κατα διανοια ...κριμα βεβαια γιατι θα ειχε χεστη στα λεφτα με καποιος ελεκτικους  πελατες
[/quote δεν είμαστε για πειράματα φίλε μου πάμε στα σίγουρα και καλό μασάζ και μπανάκι και περιποίηση και μαλακιουλα .....ας το έκανε αυτό και η ζωή...
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.124
Πόντοι
456
Λέω να δοκιμάσω Ιουλία αλλά δεν έχω τηλ. ,αν θέλει κάποιος με π.μ,ευχαριστώ
 

dimiboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
[quote author=anonimos83  notid=184059 λεω να ξαναδοκιμάσω μήπως και άλλαξε κάτι και δεν έχει εσώρουχο και πετσέτα από
πάνω
  linkpic=812.msg8422120#msg8422120 date=1530800742]
η αληθεια ειναι και εμενα δεν με αφησε η ιουλια αλλα το αποτελεσμα ηταν καλο... σε σχεση με το spa  που ουτε κατα διανοια ...κριμα βεβαια γιατι θα ειχε χεστη στα λεφτα με καποιος ελεκτικους  πελατες
[/quote δεν είμαστε για πειράματα φίλε μου πάμε στα σίγουρα και καλό μασάζ και μπανάκι και περιποίηση και μαλακιουλα .....ας το έκανε αυτό και η ζωή...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Κανά τηλ από Ιουλία παίδες?
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
καλο μασαζ εκανε..οχι το τελειο μην φανταστεις..με τα εσωρουχα κανει το μασαζ..προσπαθησε ετσι λιγο για body to body και περασαμε στο πεοθηλασμο αφου εβγαλε και τα εσωρουχα..

Καλησπέρα! Εσύ φίλε ήσουν με πετσέτα ή όχι?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Καλησπέρα.
Περί osmomassage.
Επικοινωνία μέσω τηλεφώνου, γρήγορη και εύκολη συννενόηση. Μοναδική διαθέσιμη κοπέλα η Εύα. Άφιξη της σε λιγότερο από μισή ώρα.
Μασαζ και αγωνιστικά μέτριο προς κακο
Θα ξανατιμηθει το γραφείο μα σίγουρα με άλλη κοπέλα.

Κόστος 100€
Προσωπική εκτιμηση των υπηρεσιών: 60€
...για ποιες υπηρεσίες αναφέρεσαι;;
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
...για ποιες υπηρεσίες αναφέρεσαι;;

για να λεει οτι πλήρωσε 100 ευρω,μαλλον πήρε πλήρες πακέττο......εχω αναφερει σε προηγούμενο ποστ,οτι μαζί με κόστος ξενοδοχείου ταξί,κλπ. το βρισκω μαλλον ακριβό.
Ο συναδελφος λεει οτι το πακεττο δεν τον ικανοποίησε......τις ιδιες πληροφορίες εχω κι εγω....... :think:
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
αν μπεις στο σαιτ τους,λενε οτι αν το ξενοδοχειο η το σπίτι ειναι μακρια απο μετρο η τραμ,χρεωνεται και ταξί.......

Παντως σε μαιλ που τους έστειλα δεν απαντάνε,οπότε έχω αμφιβολίες για τα έξτρα...
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Παντως σε μαιλ που τους έστειλα δεν απαντάνε,οπότε έχω αμφιβολίες για τα έξτρα...

μην περιμενεις απαντησεις στο τηλέφωνο η στο μειλ για τα εξτρα......θα σου πουνε οτι κανουν μονον μασαζ......αυτά τα κανονιζεις επιτόπου με την κοπέλλα.
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
μην περιμενεις απαντησεις στο τηλέφωνο η στο μειλ για τα εξτρα......θα σου πουνε οτι κανουν μονον μασαζ......αυτά τα κανονιζεις επιτόπου με την κοπέλλα.
Εχεις πάρει?? Για δώσε πμ....
 

Papanotas007

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2017
Μηνύματα
273
Like
50
Πόντοι
1
Ε ναι αλλα μην πετάξουμε λεφτα τσαμπα πιο πολυ για μασαζ και φραπε αν κανουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom