Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (1 μέλη και 45 επισκέπτες)

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Την καλησπέρα μου σε όλοι τη παρέα.Πριν λίγες μέρες τηλεφώνησα εδώwww.xe.gr/health/MASER%7Cad-319932624.html] .Στο[/URL] τηλέφωνο μου ακούστηκε για Ελληνίδα και νεαρής ηλικίας.Μου είπε να την ξανακαλέσω σε καμιά ωρίτσα.Πράγματι ξαναπήρα αλλά δεν μου απάντησε.Ξαναπροσπάθησα αλλά και πάλι δεν...Τη γλίτωσα ή να επιμείνω;Έχει κάποιος σύντροφος να μας πληροφορήσει;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Την καλησπέρα μου σε όλοι τη παρέα.Πριν λίγες μέρες τηλεφώνησα εδώwww.xe.gr/health/MASER%7Cad-319932624.html] .Στο[/URL] τηλέφωνο μου ακούστηκε για Ελληνίδα και νεαρής ηλικίας.Μου είπε να την ξανακαλέσω σε καμιά ωρίτσα.Πράγματι ξαναπήρα αλλά δεν μου απάντησε.Ξαναπροσπάθησα αλλά και πάλι δεν...Τη γλίτωσα ή να επιμείνω;Έχει κάποιος σύντροφος να μας πληροφορήσει;
τηλ καθαρο παντως...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Την καλησπέρα μου σε όλοι τη παρέα.Πριν λίγες μέρες τηλεφώνησα εδώwww.xe.gr/health/MASER%7Cad-319932624.html] .Στο[/URL] τηλέφωνο μου ακούστηκε για Ελληνίδα και νεαρής ηλικίας.Μου είπε να την ξανακαλέσω σε καμιά ωρίτσα.Πράγματι ξαναπήρα αλλά δεν μου απάντησε.Ξαναπροσπάθησα αλλά και πάλι δεν...Τη γλίτωσα ή να επιμείνω;Έχει κάποιος σύντροφος να μας πληροφορήσει;
πήρα τη Δευτέρα
μου ξεκαθάρισε με το καλησπέρα ότι δεν κάνουμε εκτονώσεις και τέτοια που σημαίνει ότι είναι πολλές
για το κόμιστρο μου είπε αλλά δεν θυμάμαι καθόλου καθότι δεν υπήρχε πεολειχία στον ορίζοντα
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Guru και Gari thanks.Απ'ότι φαίνεται δεν αξίζει να ασχοληθούμε παραπάνω.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443
καλημερες  :hi:
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Την καλησπέρα μου σε όλοι τη παρέα.Πριν λίγες μέρες τηλεφώνησα εδώwww.xe.gr/health/MASER%7Cad-319932624.html] .Στο[/URL] τηλέφωνο μου ακούστηκε για Ελληνίδα και νεαρής ηλικίας.Μου είπε να την ξανακαλέσω σε καμιά ωρίτσα.Πράγματι ξαναπήρα αλλά δεν μου απάντησε.Ξαναπροσπάθησα αλλά και πάλι δεν...Τη γλίτωσα ή να επιμείνω;Έχει κάποιος σύντροφος να μας πληροφορήσει;
καλημέρα φιλε έχω βρεθεί με την συγκεκριμένη πριν λιγο καιρό δεν προλαβα να γράψω κάτι και  μιας που το ανέφερες να κω δυο λόγια  ένα σχετικά κακο Μασαζ ξεκίνησε αγχωμένα αλλά στο τελος πήρα αυτο που ήθελα (φραπεδάκι) λέγοντας μου ότι πρώτη φορά το κάνω και εγω δεν κάνω τέτοια κτλ τίποτα το ιδιαίτερο θα ελεγα "κακο" !!! εμφάνιση πρόσωπο ασχημα δόντια και ταλαιπωρημενο αν και σχετικά νέα ! σώμα αν και είδα μόνο από φόρμες ηταν σχετικά καλο ! Αλλά θεωρώ ότι από μέσα ίσως ειναι λιγο χειρότερο ! Μακριά ΚΑΤ εμένα
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Με φοβιζει το,
ενω σου τριβω την πλατη,
καποιος τρβει την δικη σου..
Δεν ειμαστε για τετοια ρε γκαρι...
:kneel: :kneel: :2funny:
Εξαρτάται
Αν είναι γκομενακι που σου τρίβει την πλατη έχει καλώς
Για αλλά όχι δεν είμαστε και δεν θέλουμε
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
καλημέρα φιλε έχω βρεθεί με την συγκεκριμένη πριν λιγο καιρό δεν προλαβα να γράψω κάτι και  μιας που το ανέφερες να κω δυο λόγια  ένα σχετικά κακο Μασαζ ξεκίνησε αγχωμένα αλλά στο τελος πήρα αυτο που ήθελα (φραπεδάκι) λέγοντας μου ότι πρώτη φορά το κάνω και εγω δεν κάνω τέτοια κτλ τίποτα το ιδιαίτερο θα ελεγα "κακο" !!! εμφάνιση πρόσωπο ασχημα δόντια και ταλαιπωρημενο αν και σχετικά νέα ! σώμα αν και είδα μόνο από φόρμες ηταν σχετικά καλο ! Αλλά θεωρώ ότι από μέσα ίσως ειναι λιγο χειρότερο ! Μακριά ΚΑΤ εμένα
ωραιος παιχτη!
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
test "drive" με την κ.ΕΦΗ Β.Π
επικοινωνία εύκολη και ακούγεται ευχάριστα στο τηλ/νο λέει: είμαι ξανθιά 48 ετών, 1,62 , 55 κιλά.....και.....είναι: πράγματι ξανθιά μάλλον με περούκα - μαλλί έως τους ώμους, άνω των 65 , 1,55, γύρω στα 50+ κιλά , στήθος 3+ γεμάτο αλλά κρεμασμένο , σώμα από την μέση και κάτω χωρίς ψαχνό τελείως και ελαφρά γεματούλα στη μέση.. στα νιάτα της θα έπρεπε να ήταν συμπαθητική.... μασαζ το προσπαθεί, για τους τολμηρούς υπάρχει και β κύκλος.......κόστος 30Ε + 10Ε
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
12
Like
2.612
Πόντοι
746
test "drive" με την κ.ΕΦΗ Β.Π
επικοινωνία εύκολη και ακούγεται ευχάριστα στο τηλ/νο λέει: είμαι ξανθιά 48 ετών, 1,62 , 55 κιλά.....και.....είναι: πράγματι ξανθιά μάλλον με περούκα - μαλλί έως τους ώμους, άνω των 65 , 1,55, γύρω στα 50+ κιλά , στήθος 3+ γεμάτο αλλά κρεμασμένο , σώμα από την μέση και κάτω χωρίς ψαχνό τελείως και ελαφρά γεματούλα στη μέση.. στα νιάτα της θα έπρεπε να ήταν συμπαθητική.... μασαζ το προσπαθεί, για τους τολμηρούς υπάρχει και β κύκλος.......κόστος 30Ε + 10Ε
την κυρια εφη την υπολογιζεις κατηγορια γκραννυ,και πας μαζι της για εμπειρια αν ζητας νιατα και ομορφιες πας αλλου.εγω εκανα ένα ραντεβού μαζι της και δεν χαλαστηκα καθολου γιατι πανω κατω ξερεις τι περιμενεις.
 

vasilis2010

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2017
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
test "drive" με την κ.ΕΦΗ Β.Π
επικοινωνία εύκολη και ακούγεται ευχάριστα στο τηλ/νο λέει: είμαι ξανθιά 48 ετών, 1,62 , 55 κιλά.....και.....είναι: πράγματι ξανθιά μάλλον με περούκα - μαλλί έως τους ώμους, άνω των 65 , 1,55, γύρω στα 50+ κιλά , στήθος 3+ γεμάτο αλλά κρεμασμένο , σώμα από την μέση και κάτω χωρίς ψαχνό τελείως και ελαφρά γεματούλα στη μέση.. στα νιάτα της θα έπρεπε να ήταν συμπαθητική.... μασαζ το προσπαθεί, για τους τολμηρούς υπάρχει και β κύκλος.......κόστος 30Ε + 10Ε
υπάρχει καποιο σχετικο link για την κυρία..??ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom