Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (1 μέλη και 54 επισκέπτες)

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
μαγγες μου,αφου δεν εχει καρτελα,θα κανω ενημερωση εδω,για την συναντηση μου με την καρολινα την βραζιλιανα. σαββατο λοιπον ερχομενος αθηνα για το παρτυ,σκεφτομαι αφου δεν ξερω τι θα γινει εκει,δεν παιρνω κατι οικονομικο και καλο,για να ξελαμπικαρω?εχοντας μιλησει με καρολινα προηγουμενες μερες,ειχα ενημερωθει για το τι κανει και σε τι τιμη.βουρ λοιπον για μασαζ και γαμισακι.τηλεφωνο απο καθ οδον και κλεισιμο ραντεβου για το ξενοδοχειο μου.δεν χρειαστηκε τιποτα περισοτερο.ευκολη συνενοηση.καθηστερισε ομως ενα τεταρτο απο την καθορισμενη ωρα και ψιλοαγχωθηκα.την περιμενα κατω και ενω ειχα βγει εξω να δω τι γινεται ,βλεπω να παρκαρει ενα μικρο ιχ ,δε λεω τι μαρκα,με μια ωραια μαυρουκο.κατεβηκε ,χαιρετιθηκαμε και ανεβηκαμε επανω ,με τις σχετικες συστασεις.να πω οτι ημουν μαγκωμενος και αμηχανος γιατι δεν ειχα ξαναπαει με μαυρου χρωματος κοπελα.η εμφανιση της τωρα.σχετικα ψηλη κοπελα,με ωραιο σωμα χωρις περιτα κιλα και μαλλον γυμνασμενο.σφιχτο σωματακι με απαλη επιδερμιδα.για προσωπο τι να πω.ασυνιθιστο για μενα,αλλα συμπαθιτικο,δεν μου προξενισε αποκρουστικοτητα,ενω κατα την διαρκεια της συναντησης μου εβγαλε μια γλυκα και μια φρεσκαδουρα.η συναντηση τωρα,ηταν για μιαμιση ωρα με 80 ευρω,ξεκινησε με μπαλαμουτιασματα,τρυψιματα ,χαδια και λιγα φιλακια πεταχτα.δεν φιλαει με γλωσσα.συνεχεια με τσιμπουκι αριστοκρατικο,βεντουζαρει με τα χειλια και την γλωσσα και σε στελνει.αλλο πραγμα.οχι ρουφηγμα και πουτσοσκαμπιλιασμα αλλα αισθησιακη και απαλη βεντουζαριστη  πιπα.δεν την αφησα πολυ,γιατι θα ακολουθουσε δευτερη πραξη,και την εβαλα απο πανω.γαμιση στο μουνακι,με καλη αισθηση,μου φανικε και στενουλι,με αυτην να κινειται αργα και σταθερα.σε καποια στιγμη μου κολησε τα χειλια της στα δικα μου ,χωρις γλωσσα,και φανικε να καυλωνει και να της αρεσει.επιταχυναμαι και οι δυο και με πολυ ενταση ηρθε το τελος μεσα στην καποτα.μπανακι και οι δυο μας και ξεκιναει το μασαζ.πρεπει να εχει σπουδασει,γιατι ολες οι κινησεις ηταν εκει που επρεπε,σε καθε σημειο πλατης,μεσης,αυχενα,μηρων και ποδιων,που πραγματικα με χαλαρωσαν.μασαζ λοιπον ανω του μεσου ορου.οταν τελειωνε το μασαζ,καταλαβε οτι καυλωνω παλι και ξεκινησε τα παιχνιδια.ο δευτερος γυρος ειχε μονο την μοναδικη της πιπα,που με εκανε βασιλια.το τελος ηρθε στο στοματακι της,τα αδειασε λιγο στην χουφτα της,και συνεχισε να τον γιαλιζει και να τον καθαριζει.τελος πηγε στο μπανιο τα αδειασε ολα και φρεσκαριστηκε.το μονο που δεν εγινε ,φιλοι μου ειναι η περιποιηση απο εμενα ,στο μουνοκολαρακι της,γιατι σας ειπα ημουν μαγκωμενος.την αλλη φορα.ουτος η αλλος δεν με πηγε γενικα η ημερα στην περιποιηση της γυναικας,στην δευτερη που θα πω,για αλλο λογο.εν κατακλειδει ηταν μια τιμια συνεδρεια,με καλη και ευχαριστη κοπελα,σε ικανοποιητικη τιμη,που αν σε συμπαθισει σου αφηνεται περισοτερο και περνας καλα.δεν ειναι για αγριες καταστασεις.εγω περασα καλα,μακαρι και εσεις.γεια σας μορτες.θα ακολουθησει και αλλη κριτικη για αλλη κορη τσαπερδονα.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
μαγγες μου,αφου δεν εχει καρτελα,θα κανω ενημερωση εδω,για την συναντηση μου με την καρολινα την βραζιλιανα. σαββατο λοιπον ερχομενος αθηνα για το παρτυ,σκεφτομαι αφου δεν ξερω τι θα γινει εκει,δεν παιρνω κατι οικονομικο και καλο,για να ξελαμπικαρω?εχοντας μιλησει με καρολινα προηγουμενες μερες,ειχα ενημερωθει για το τι κανει και σε τι τιμη.βουρ λοιπον για μασαζ και γαμισακι.τηλεφωνο απο καθ οδον και κλεισιμο ραντεβου για το ξενοδοχειο μου.δεν χρειαστηκε τιποτα περισοτερο.ευκολη συνενοηση.καθηστερισε ομως ενα τεταρτο απο την καθορισμενη ωρα και ψιλοαγχωθηκα.την περιμενα κατω και ενω ειχα βγει εξω να δω τι γινεται ,βλεπω να παρκαρει ενα μικρο ιχ ,δε λεω τι μαρκα,με μια ωραια μαυρουκο.κατεβηκε ,χαιρετιθηκαμε και ανεβηκαμε επανω ,με τις σχετικες συστασεις.να πω οτι ημουν μαγκωμενος και αμηχανος γιατι δεν ειχα ξαναπαει με μαυρου χρωματος κοπελα.η εμφανιση της τωρα.σχετικα ψηλη κοπελα,με ωραιο σωμα χωρις περιτα κιλα και μαλλον γυμνασμενο.σφιχτο σωματακι με απαλη επιδερμιδα.για προσωπο τι να πω.ασυνιθιστο για μενα,αλλα συμπαθιτικο,δεν μου προξενισε αποκρουστικοτητα,ενω κατα την διαρκεια της συναντησης μου εβγαλε μια γλυκα και μια φρεσκαδουρα.η συναντηση τωρα,ηταν για μιαμιση ωρα με 80 ευρω,ξεκινησε με μπαλαμουτιασματα,τρυψιματα ,χαδια και λιγα φιλακια πεταχτα.δεν φιλαει με γλωσσα.συνεχεια με τσιμπουκι αριστοκρατικο,βεντουζαρει με τα χειλια και την γλωσσα και σε στελνει.αλλο πραγμα.οχι ρουφηγμα και πουτσοσκαμπιλιασμα αλλα αισθησιακη και απαλη βεντουζαριστη  πιπα.δεν την αφησα πολυ,γιατι θα ακολουθουσε δευτερη πραξη,και την εβαλα απο πανω.γαμιση στο μουνακι,με καλη αισθηση,μου φανικε και στενουλι,με αυτην να κινειται αργα και σταθερα.σε καποια στιγμη μου κολησε τα χειλια της στα δικα μου ,χωρις γλωσσα,και φανικε να καυλωνει και να της αρεσει.επιταχυναμαι και οι δυο και με πολυ ενταση ηρθε το τελος μεσα στην καποτα.μπανακι και οι δυο μας και ξεκιναει το μασαζ.πρεπει να εχει σπουδασει,γιατι ολες οι κινησεις ηταν εκει που επρεπε,σε καθε σημειο πλατης,μεσης,αυχενα,μηρων και ποδιων,που πραγματικα με χαλαρωσαν.μασαζ λοιπον ανω του μεσου ορου.οταν τελειωνε το μασαζ,καταλαβε οτι καυλωνω παλι και ξεκινησε τα παιχνιδια.ο δευτερος γυρος ειχε μονο την μοναδικη της πιπα,που με εκανε βασιλια.το τελος ηρθε στο στοματακι της,τα αδειασε λιγο στην χουφτα της,και συνεχισε να τον γιαλιζει και να τον καθαριζει.τελος πηγε στο μπανιο τα αδειασε ολα και φρεσκαριστηκε.το μονο που δεν εγινε ,φιλοι μου ειναι η περιποιηση απο εμενα ,στο μουνοκολαρακι της,γιατι σας ειπα ημουν μαγκωμενος.την αλλη φορα.ουτος η αλλος δεν με πηγε γενικα η ημερα στην περιποιηση της γυναικας,στην δευτερη που θα πω,για αλλο λογο.εν κατακλειδει ηταν μια τιμια συνεδρεια,με καλη και ευχαριστη κοπελα,σε ικανοποιητικη τιμη,που αν σε συμπαθισει σου αφηνεται περισοτερο και περνας καλα.δεν ειναι για αγριες καταστασεις.εγω περασα καλα,μακαρι και εσεις.γεια σας μορτες.θα ακολουθησει και αλλη κριτικη για αλλη κορη τσαπερδονα.

εύγε φίλος καλή περιγραφή.
όμως για τι πάρτι μιλάς? έχω χάσει κάτι καλό?  :think:
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
μαγγες μου,αφου δεν εχει καρτελα,θα κανω ενημερωση εδω,για την συναντηση μου με την καρολινα την βραζιλιανα. σαββατο λοιπον ερχομενος αθηνα για το παρτυ,σκεφτομαι αφου δεν ξερω τι θα γινει εκει,δεν παιρνω κατι οικονομικο και καλο,για να ξελαμπικαρω?εχοντας μιλησει με καρολινα προηγουμενες μερες,ειχα ενημερωθει για το τι κανει και σε τι τιμη.βουρ λοιπον για μασαζ και γαμισακι.τηλεφωνο απο καθ οδον και κλεισιμο ραντεβου για το ξενοδοχειο μου.δεν χρειαστηκε τιποτα περισοτερο.ευκολη συνενοηση.καθηστερισε ομως ενα τεταρτο απο την καθορισμενη ωρα και ψιλοαγχωθηκα.την περιμενα κατω και ενω ειχα βγει εξω να δω τι γινεται ,βλεπω να παρκαρει ενα μικρο ιχ ,δε λεω τι μαρκα,με μια ωραια μαυρουκο.κατεβηκε ,χαιρετιθηκαμε και ανεβηκαμε επανω ,με τις σχετικες συστασεις.να πω οτι ημουν μαγκωμενος και αμηχανος γιατι δεν ειχα ξαναπαει με μαυρου χρωματος κοπελα.η εμφανιση της τωρα.σχετικα ψηλη κοπελα,με ωραιο σωμα χωρις περιτα κιλα και μαλλον γυμνασμενο.σφιχτο σωματακι με απαλη επιδερμιδα.για προσωπο τι να πω.ασυνιθιστο για μενα,αλλα συμπαθιτικο,δεν μου προξενισε αποκρουστικοτητα,ενω κατα την διαρκεια της συναντησης μου εβγαλε μια γλυκα και μια φρεσκαδουρα.η συναντηση τωρα,ηταν για μιαμιση ωρα με 80 ευρω,ξεκινησε με μπαλαμουτιασματα,τρυψιματα ,χαδια και λιγα φιλακια πεταχτα.δεν φιλαει με γλωσσα.συνεχεια με τσιμπουκι αριστοκρατικο,βεντουζαρει με τα χειλια και την γλωσσα και σε στελνει.αλλο πραγμα.οχι ρουφηγμα και πουτσοσκαμπιλιασμα αλλα αισθησιακη και απαλη βεντουζαριστη  πιπα.δεν την αφησα πολυ,γιατι θα ακολουθουσε δευτερη πραξη,και την εβαλα απο πανω.γαμιση στο μουνακι,με καλη αισθηση,μου φανικε και στενουλι,με αυτην να κινειται αργα και σταθερα.σε καποια στιγμη μου κολησε τα χειλια της στα δικα μου ,χωρις γλωσσα,και φανικε να καυλωνει και να της αρεσει.επιταχυναμαι και οι δυο και με πολυ ενταση ηρθε το τελος μεσα στην καποτα.μπανακι και οι δυο μας και ξεκιναει το μασαζ.πρεπει να εχει σπουδασει,γιατι ολες οι κινησεις ηταν εκει που επρεπε,σε καθε σημειο πλατης,μεσης,αυχενα,μηρων και ποδιων,που πραγματικα με χαλαρωσαν.μασαζ λοιπον ανω του μεσου ορου.οταν τελειωνε το μασαζ,καταλαβε οτι καυλωνω παλι και ξεκινησε τα παιχνιδια.ο δευτερος γυρος ειχε μονο την μοναδικη της πιπα,που με εκανε βασιλια.το τελος ηρθε στο στοματακι της,τα αδειασε λιγο στην χουφτα της,και συνεχισε να τον γιαλιζει και να τον καθαριζει.τελος πηγε στο μπανιο τα αδειασε ολα και φρεσκαριστηκε.το μονο που δεν εγινε ,φιλοι μου ειναι η περιποιηση απο εμενα ,στο μουνοκολαρακι της,γιατι σας ειπα ημουν μαγκωμενος.την αλλη φορα.ουτος η αλλος δεν με πηγε γενικα η ημερα στην περιποιηση της γυναικας,στην δευτερη που θα πω,για αλλο λογο.εν κατακλειδει ηταν μια τιμια συνεδρεια,με καλη και ευχαριστη κοπελα,σε ικανοποιητικη τιμη,που αν σε συμπαθισει σου αφηνεται περισοτερο και περνας καλα.δεν ειναι για αγριες καταστασεις.εγω περασα καλα,μακαρι και εσεις.γεια σας μορτες.θα ακολουθησει και αλλη κριτικη για αλλη κορη τσαπερδονα.
Ωραιος ο φρανκ...
Μπορεις να κανεις μια συγκριση με την γαζελα του παρτυ :hi:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
σκίζει η Καρολινάρα και μπράβο της
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Το σοκολατακι του sinners prive party...  :rockon:
***Η ερωτηση- συγκριση στον φρανκ, αφορουσε την εμφανιση..
φιλε μοχα δεν μπορω να κανω συγκριση,γιατι δεν θυμαμαι καλα το σοκολατακι του παρτυ.σαν σωμα παντως μου φαινονται εφαμιλα.απο προσωπο δεν μπορω να πω.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Αυτο σημαινει πως περασες πολυ καλα με καρολινα.....
Θα δοκιμασω το σοκολατακι-καρολινα κ θα σας πω....
 
  • Like
Αντιδράσεις: gari10

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
Το σοκολατακι του sinners prive party...  :rockon:
***Η ερωτηση- συγκριση στον φρανκ, αφορουσε την εμφανιση..

φιλε αν και δε μου αρεσουν τα σοκολατακια...η μαυρουλα στο παρτυ ειχε τρελλο κορμι..
αλλα νομιζω οτι η καρολινα πρεπει να ειναι πολυ καλυτερη στο προσωπο..
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
φιλε αν και δε μου αρεσουν τα σοκολατακια...η μαυρουλα στο παρτυ ειχε τρελλο κορμι..
αλλα νομιζω οτι η καρολινα πρεπει να ειναι πολυ καλυτερη στο προσωπο..
Γιατι τυπε φοβασαι μην μαυρισει η τσ@που σου.....;
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Παντως η γαζελα εχει ωραιο προσωπο και μας εστειλε στο παρτυ με τα λικνισματα της......
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
Γιατι τυπε φοβασαι μην μαυρισει η τσ@που σου.....;
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Παντως η γαζελα εχει ωραιο προσωπο και μας εστειλε στο παρτυ με τα λικνισματα της......
:2funny: :2funny: :2funny:
οχι ρε,αλλα προτιμο με σαντυγι!τωρα για σοκολατα,αμα ειναι γαλακτος το συζηταμε!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ίσως έφτασε η ώρα να ανοίξει καρτέλα για την Καρολίνα και τις υπηρεσίες της
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ξεκαθάρισε σε κάποιον περί μπριζόλας?
πρόσφατα είχε άλλο τηλέφωνο στη χ.ε
δεν θυμάμαι τι έχει γραφτεί
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.209
Κριτικές
3
Like
1.677
Πόντοι
496

curie29

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.740
Like
54
Πόντοι
16
60? :think: α την καρια,εμενα μου πηρε 70 ..  βεβαια περα απο τους 2 γυρους επαιξε κ μασαζακι..ισως να χρεωνει +10 το μασαζακι :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom