Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Για μενα 40 ειναι οκ
4
ερωτηση... ποσα θα δινεται το μαξιμουμ για μασαζακι 1 ωρας απο πιτσιρικα 19-20 ετων τουμπανακι στο κορμι και στην φατσα αλλα φτανει μεχρι να στον παιξει στο τελος?? εσυ χουφτωνεις και γλυφεις βυζακια... ποια τιμη ειναι ταβανι για εσας???

40 μαξιμουμ, αν ειναι οπως την περιγραφεις
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
καλημέρα φιλε έχω βρεθεί με την συγκεκριμένη πριν λιγο καιρό δεν προλαβα να γράψω κάτι και  μιας που το ανέφερες να κω δυο λόγια  ένα σχετικά κακο Μασαζ ξεκίνησε αγχωμένα αλλά στο τελος πήρα αυτο που ήθελα (φραπεδάκι) λέγοντας μου ότι πρώτη φορά το κάνω και εγω δεν κάνω τέτοια κτλ τίποτα το ιδιαίτερο θα ελεγα "κακο" !!! εμφάνιση πρόσωπο ασχημα δόντια και ταλαιπωρημενο αν και σχετικά νέα ! σώμα αν και είδα μόνο από φόρμες ηταν σχετικά καλο ! Αλλά θεωρώ ότι από μέσα ίσως ειναι λιγο χειρότερο ! Μακριά ΚΑΤ εμένα

Thanks man!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.814
Πόντοι
41.443
πάλι δεν φαίνεται
μην κάνεις παράθεση
πάτησε απάντηση


Οχι, Χαρά η΄Ρούλα, Ελληνίδα πονηρη, στο τηλ σου λεει οτι και καλα προχωραει παραπερα και μετα
"λαθος καταλαβες εγω δεν κανω τετοια".
χαζομασαζ για 50' κοστος αν δεν κανω καθος €40
Σε ζαλιζει στην αρχη με τις πολλες κρεμες που εχει και τι κανει η καθεμια.
Οποιος θελει δοκιμαζει


ρε συναδελφοι μηπως εκανε ξανα την εμφανιση της η παλια μας γνωριμη Ρουλα-Χαρα-Αργυρω.
την ειχα πατησει κι εγω πριν χρονια οπως κι αλλοι συναγωνιστες. αλλαζε τα ονοματα συνεχεια τοτε. καποιος ειχε ανοιξει και τοπικ για δαυτη. παραθετω οτι βρηκα

 και συνεχιζουν οι αναφορες μεχρι και τη σελιδα 250-260 περιπου

  εδω εχει αναφορες και πιο πριν αλλα και πιο μετα



κι εδω το τοπικ της (αν ειναι αυτη)  
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
από ΧΕ. Στα 40 γιούρια. Δε γαμείς λέω και πάω. Εξελληνισμένη αλβανίδα με χώρο στην Ηλιουπόλεως. Χώρος αξιοπρεπής. Η γκόμενα με την ψευδαίσθηση ότι θα την προτιμήσουν για το μασάζ και όχι για το handjob (μου έδωσε να συμπληρώσω και έντυπο για τυχόν παθήσεις, αλλεργίες κλπ κλπ. Της το επέστρεψα ασυμπλήρωτο). Το μασάζ της είναι γενικά καλό, άνω του μ.ο. Την εκτόνωση την κάνει με αγγαρεία και μόλις της τα πέταξα με έκοψε. Πήγα να πάθω προστάτη. Αφού δεν το έχεις κούκλα μου γιατί το βάζεις στο service? Ζήτα 20 και κάτσε με τα λάδια και άσε τα επιπλέον. Δεν πρόκειται να ξαναπάω. Αυτά
 

ALFEX 142

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
από ΧΕ. Στα 40 γιούρια. Δε γαμείς λέω και πάω. Εξελληνισμένη αλβανίδα με χώρο στην Ηλιουπόλεως. Χώρος αξιοπρεπής. Η γκόμενα με την ψευδαίσθηση ότι θα την προτιμήσουν για το μασάζ και όχι για το handjob (μου έδωσε να συμπληρώσω και έντυπο για τυχόν παθήσεις, αλλεργίες κλπ κλπ. Της το επέστρεψα ασυμπλήρωτο). Το μασάζ της είναι γενικά καλό, άνω του μ.ο. Την εκτόνωση την κάνει με αγγαρεία και μόλις της τα πέταξα με έκοψε. Πήγα να πάθω προστάτη. Αφού δεν το έχεις κούκλα μου γιατί το βάζεις στο service? Ζήτα 20 και κάτσε με τα λάδια και άσε τα επιπλέον. Δεν πρόκειται να ξαναπάω. Αυτά
Προσυπογράφω κάθε λέξη του προλαλήσαντα. Μακρυα!!!!!
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
από ΧΕ. Στα 40 γιούρια. Δε γαμείς λέω και πάω. Εξελληνισμένη αλβανίδα με χώρο στην Ηλιουπόλεως. Χώρος αξιοπρεπής. Η γκόμενα με την ψευδαίσθηση ότι θα την προτιμήσουν για το μασάζ και όχι για το handjob (μου έδωσε να συμπληρώσω και έντυπο για τυχόν παθήσεις, αλλεργίες κλπ κλπ. Της το επέστρεψα ασυμπλήρωτο). Το μασάζ της είναι γενικά καλό, άνω του μ.ο. Την εκτόνωση την κάνει με αγγαρεία και μόλις της τα πέταξα με έκοψε. Πήγα να πάθω προστάτη. Αφού δεν το έχεις κούκλα μου γιατί το βάζεις στο service? Ζήτα 20 και κάτσε με τα λάδια και άσε τα επιπλέον. Δεν πρόκειται να ξαναπάω. Αυτά

για ποια μιλάμε τώρα σε έχασα, για βάλε αγγελία αν σου είναι εύκολο, αλλιώς στείλε πμ με ινφο, ευχαριστώ
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ρε συναδελφοι μηπως εκανε ξανα την εμφανιση της η παλια μας γνωριμη Ρουλα-Χαρα-Αργυρω.
την ειχα πατησει κι εγω πριν χρονια οπως κι αλλοι συναγωνιστες. αλλαζε τα ονοματα συνεχεια τοτε. καποιος ειχε ανοιξει και τοπικ για δαυτη. παραθετω οτι βρηκα
 και συνεχιζουν οι αναφορες μεχρι και τη σελιδα 250-260 περιπου
  εδω εχει αναφορες και πιο πριν αλλα και πιο μετα
κι εδω το τοπικ της (αν ειναι αυτη)  
λες για τη Χαρά με τηλέφωνο στον λήγοντα 149 με τα ωραία βυζιά που έχει αποσυρθεί κάπου στα Δωδεκάνησα?
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.814
Πόντοι
41.443
λες για τη Χαρά με τηλέφωνο στον λήγοντα 149 με τα ωραία βυζιά που έχει αποσυρθεί κάπου στα Δωδεκάνησα?

καλησπερα. δεν τη θυμαμαι καν φιλε. ηταν τοσο ασχημη η εμπειρια μου τοτε που πεταξα και τηλεφωνα και ολα. παντως θυμαμαι οτι αλλαζε ονοματα συνεχεια τοτε. τα γραφουμε στο νημα της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
καλησπερα. δεν τη θυμαμαι καν φιλε. ηταν τοσο ασχημη η εμπειρια μου τοτε που πεταξα και τηλεφωνα και ολα. παντως θυμαμαι οτι αλλαζε ονοματα συνεχεια τοτε. τα γραφουμε στο νημα της.
εγώ είχα περάσει καλά μαζί της

μήπως λες για τη Χαρά -δρακουμελ με το κασετόφωνο?
γιατι κι αυτή άλλαζε ονόματα και τηλέφωνα
που έκανε την καλύτερη αερόπιπα?
που έστελνε και sms διαφημιστικά?
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.814
Πόντοι
41.443
εγώ είχα περάσει καλά μαζί της

μήπως λες για τη Χαρά -δρακουμελ με το κασετόφωνο
γιατι κι αυτή άλλαζε ονόματα και τηλέφωνα

ουτε δρακουμελ την ξερω. μιλαμε πριν 4 χρονια υποθεση τωρα. ρουλα-χαρα-αργυρω ηταν τα ονοματα που χρησιμοποιουσε. κασετοφωνο δεν υπηρχε οχι
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ουτε δρακουμελ την ξερω. μιλαμε πριν 4 χρονια υποθεση τωρα. ρουλα-χαρα-αργυρω ηταν τα ονοματα που χρησιμοποιουσε. κασετοφωνο δεν υπηρχε οχι
αν θυμάμαι σωστα καλοκαίρι του 12 την είχα σουβλίσει
αδύνατη 48 χρονών τότε με καλό στήθος
κάπου γύρω στο Βύρωνα-Καισαριανή νομίζω έμενε τότε
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
αν θυμάμαι σωστα καλοκαίρι του 12 την είχα σουβλίσει
αδύνατη 48 χρονών τότε με καλό στήθος
κάπου γύρω στο Βύρωνα-Καισαριανή νομίζω έμενε τότε
και την βολευαν ξενοδοχεια στην πλατεια λαυριου,γιατι χρησημοποιουσε λεωφορεια.
 

nikoszer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2017
Μηνύματα
65
Like
52
Πόντοι
0
καλησπέρα,
καμιά πληροφορία για το yourmassage η το beverly massage παιδιά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom