Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (6 μέλη και 46 επισκέπτες)

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
Εννοείται! Τζινγκ μπελς τζινγκ μπελς τζινγκ ολ δε ουεϊϊϊϊϊ
  Τζινγκ  μπελ  εσυ  ησουν κοντα στο να φας την  καλυτερη  πιτσα εβερ  χθες και την  κλωτσησες ,  να  δω  ποτε θα την ξαναφας  αυτη την  σπανια  πιτσα ...  :coffee: :coffee: :coffee:
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
η κυρα Ινα το σηκωσε εντελει.εβαλα τη φλωροαγαπουλοψαρωμενη φωνουλα κ μου ειπε σημερα δεν θα δουλεψει κ να τη παρω απο του χρονου...αυτα.

pilo, την ρώτησες αν έχει τίποτα άλλο εκτός μασάζ????
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.186
Πόντοι
24.806
Μπορει ενας χριστιανος να ανεβασει την αγγελια της Ιννας?? Ναι ξερω ειναι στις πισω σελιδες αλλα δεν την βρισκω!!
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
242
Πόντοι
36
αναμένω ενημέρωση.....μόλις έχεις
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
 Ασε την  αγγελια εκει  που ηταν καπακωμενη  βρε  gari ,  τωρα την ξαναξεθαψες  και θα την ζαλισουν παλι στα τηλ και θα την   στραβωσουν  παλι , και  ειχαμε  ετοιμο τον pilo  να  ανοιξει  δρομο ....  παει τωρα το εφραξες παλι  :- :- :-
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
 Ασε την  αγγελια εκει  που ηταν καπακωμενη  βρε  gari ,  τωρα την ξαναξεθαψες  και θα την ζαλισουν παλι στα τηλ και θα την   στραβωσουν  παλι , και  ειχαμε  ετοιμο τον pilo  να  ανοιξει  δρομο ....  παει τωρα το εφραξες παλι  :- :- :-
δεν υπάρχει κανένας δρόμος να ανοίξει μην τρέφεις αυταπάτες
το ρωσάκι δεν βγήκε για να γαμηθεί, οπότε άστο να το ζαλίζουν για φραπέδες
καλή χρονιά να έχουμε
 

SportingLisbon13

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
49
Κριτικές
5
Like
118
Πόντοι
0
Ψαχνω εμφανισιμη καλη μασερ η οποια βαραει φραπεδια... Συναγωνιστες την γνωμη σας....
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.798
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
δεν υπάρχει κανένας δρόμος να ανοίξει μην τρέφεις αυταπάτες
το ρωσάκι δεν βγήκε για να γαμηθεί, οπότε άστο να το ζαλίζουν για φραπέδες
καλή χρονιά να έχουμε
 Κι  εγω ενα   συντομο  τσεκαρισμα  που εκανα στο Ρωσσιδι , πιο πολυ για εκει την  εκοψα ,  με τουπε  φραπε και παει μονο για τα easy money , τιποτα δεν περιεχει  πανω  της την  λεξη  τιμια η  φιλοτιμη ,αμα  μενει  και Γλυφαδα  κιολας  ο νους της κατεβαζει , anyway για να  δουμε θα  αντεξει  το  κοριτσι  η θα λακισει , εγω απλα  ευχομαι Καλη  Χρονια σε ολους  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.389
Κριτικές
19
Like
9.842
Πόντοι
9.095
η γλυφαδα δεν ειναι εκαλη ρεεεεεεεεεεεεε
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ποια εχεις να μου προτεινεις; Αν μπορεις στειλε μου π.μ με αγγελια...
Ένα σωρό προτάσεις υπάρχουν εδώ μέσα. Αφιερωσε λίγο χρόνο να διαβάσεις και σίγουρα θα βρεις κάποια που να καλύπτει τα γούστα σου.Μην τα περιμένετε όλα έτοιμα πια. Δηλαδή εμείς είμαστε οι μαλάκες που σκορπάμε τα λεφτά μας σε κασκαντεριλίκια και οι άλλοι είστε οι έξυπνοι που θα πάτε σε σίγουρες και δοκιμασμένες λύσεις;
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
ινα :35αρα ρωσιδα καλης εμφανισης με μικρο στηθος το οποιο δεν δειχνει.κανει μασαζ με τα ρουχα και οταν λεω με τα ρουχα εννοω τζιν παντελονι και ζιβαγκο,με το ζορι κρεμασε το  μπουφαν. 30 ευρω με φραπε , το μασαζ δεν πιανει την βαση. και ο φραπες ισα που την περναει την βαση. το μασαζ στεγνο και ανοστο. δεν θα ξαναπαρω. παρακαλω τους πιο εμπειρους να μοιραζονται ολες τις πληροφοριες και να μην εχουν μυστικα και να μην ειναι μονοφαγαδες. ξερουν αυτοι!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom