Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Βρήκα μία φωτογραφία της που ανέβασαν άλλοι συναγωνιστές...
 

Συνημμένα

  • klg2.jpg
    klg2.jpg
    136,5 KB · Εμφανίσεις: 33

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
στο γνωστό το μέρος έχει ανεβάσει μια ωραία φωτο στο γραφείο της
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
στο γνωστό το μέρος έχει ανεβάσει μια ωραία φωτο στο γραφείο της
 Στο   γραφειο  της πιπας  εννοεις ,  που  ψαχνει  πανω στο  γραφειο της  να βρει σε πιο  φακελο  ειχε  βαλει  τις πιπες  της ,  αυτες τις  φωτο μαλλον εννοεις :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing:
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
 Στο   γραφειο  της πιπας  εννοεις ,  που  ψαχνει  πανω στο  γραφειο της  να βρει σε πιο  φακελο  ειχε  βαλει  τις πιπες  της ,  αυτες τις  φωτο μαλλον εννοεις :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing:
ποιο????στειλτε την φωτο ρεε
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
 Στο   γραφειο  της πιπας  εννοεις ,  που  ψαχνει  πανω στο  γραφειο της  να βρει σε πιο  φακελο  ειχε  βαλει  τις πιπες  της ,  αυτες τις  φωτο μαλλον εννοεις :grin: :grin: :dancing: :dancing: :dancing:
οφείλω να πω ότι είσαι κακοπροαίρετος με το κορίτσι μας
δύο δουλειές κάνει τι άλλο να κάνει?
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
στο γνωστό το μέρος έχει ανεβάσει μια ωραία φωτο στο γραφείο της
 Εγω  παντως  εχω ενα  καρο  screen shots απο  διαφορα που ανεβαζει ,  τα καλυτερα  screenshots  τα εκανα πριν μερες που  ανεβασε στο  Ιnstastory φωτος απ το  τραπεζι της Πρωτοχρονιας με  αλλα καυλιδια κι απο Μπακνανα ,  οι καλυτερες  φωτος ειναι που ειναι  μαζι με το  ΦιλιπιννοΤαιλανδεζακι με τα γυαλακια που επαιζε  τοτε στο  Μπακνανα οσοι το  θυμουντε ,  απ οτι ειδα  κραταει ακομα  επαφες  με τις  φιλεναδες-ομοσταυλες  απ την πρωην της δουλεια  ;) ;) :cheesy: :cheesy: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Δεν ήθελα να το πω, μιας και πρόκειται για δική σου ανακάλυψη. Καλά πώς το βρήκες αυτό; Αχαχαχαχα...
άμα δεν την έβρισκα εγώ θα την ανακάλυπτε κάποιος άλλος
γιαυτό είμαστε εδω ώστε ο καθένας να συνεισφέρει το κομμάτι του
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
 Εγω  παντως  εχω ενα  καρο  screen shots απο  διαφορα που ανεβαζει ,  τα καλυτερα  screenshots  τα εκανα πριν μερες που  ανεβασε στο  Ιnstastory φωτος απ το  τραπεζι της Πρωτοχρονιας με  αλλα καυλιδια κι απο Μπακνανα ,  οι καλυτερες  φωτος ειναι που ειναι  μαζι με το  ΦιλιπιννοΤαιλανδεζακι με τα γυαλακια που επαιζε  τοτε στο  Μπακνανα οσοι το  θυμουντε ,  απ οτι ειδα  κραταει ακομα  επαφες  με τις  φιλεναδες-ομοσταυλες  απ την πρωην της δουλεια  ;) ;) :cheesy: :cheesy: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
στείλε μου με πμ το λινκ με τις συναδέλφισσες που λες
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
άμα δεν την έβρισκα εγώ θα την ανακάλυπτε κάποιος άλλος
γιαυτό είμαστε εδω ώστε ο καθένας να συνεισφέρει το κομμάτι του

Δε μιλάω απλά για την αγγελία αλλά για το κόλπο με το τηλέφωνο. Απίστευτο...
 

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Κριτικές
4
Like
95
Πόντοι
1
ευχαριστω για το τηλ και τις πληροφοριες
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
 Καλο  ομως ειναι  οπως πολλες  φορες  εχουμε  πει να  μην της  λεμε  για το  σαιτ  και για τα  οσα γραφουμε  γι  αυτην ,  και ειδικα οταν της μιλαμε και απ το τηλ και στο  ραντεβου ,  καλο ειναι να κανουμε τους  Κινεζους σαν να την συνανταμε  για  πρωτη φορα ,  μην την  καψουμε  την  τυπισσα , αν  βεβαια  δεν μπαινει  στο  bou  και μας διαβαζει απο μονη  της  :cool2: :cool2: :cool2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom