Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
ινα :35αρα ρωσιδα καλης εμφανισης με μικρο στηθος το οποιο δεν δειχνει.κανει μασαζ με τα ρουχα και οταν λεω με τα ρουχα εννοω τζιν παντελονι και ζιβαγκο,με το ζορι κρεμασε το  μπουφαν. 30 ευρω με φραπε , το μασαζ δεν πιανει την βαση. και ο φραπες ισα που την περναει την βαση. το μασαζ στεγνο και ανοστο. δεν θα ξαναπαρω. παρακαλω τους πιο εμπειρους να μοιραζονται ολες τις πληροφοριες και να μην εχουν μυστικα και να μην ειναι μονοφαγαδες. ξερουν αυτοι!!
Ωραίος ο φίλος. Πάνω στην ώρα ηρθε η κριτική σου. Από το πρωί την παίρνω τηλέφωνο για να κλείσω μαζί της,αλλά μόλις χτυπάει το κλείνει. Κάθε εμπόδιο για καλό λοιπόν.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.855
Πόντοι
41.443
Ένα σωρό προτάσεις υπάρχουν εδώ μέσα. Αφιερωσε λίγο χρόνο να διαβάσεις και σίγουρα θα βρεις κάποια που να καλύπτει τα γούστα σου.Μην τα περιμένετε όλα έτοιμα πια. Δηλαδή εμείς είμαστε οι μαλάκες που σκορπάμε τα λεφτά μας σε κασκαντεριλίκια και οι άλλοι είστε οι έξυπνοι που θα πάτε σε σίγουρες και δοκιμασμένες λύσεις;

καλα κατι του ειπες τωρα. οι πιο πολλοι ετσι δεν ειναι εδω περα?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ινα :35αρα ρωσιδα καλης εμφανισης με μικρο στηθος το οποιο δεν δειχνει.κανει μασαζ με τα ρουχα και οταν λεω με τα ρουχα εννοω τζιν παντελονι και ζιβαγκο,με το ζορι κρεμασε το  μπουφαν. 30 ευρω με φραπε , το μασαζ δεν πιανει την βαση. και ο φραπες ισα που την περναει την βαση. το μασαζ στεγνο και ανοστο. δεν θα ξαναπαρω. παρακαλω τους πιο εμπειρους να μοιραζονται ολες τις πληροφοριες και να μην εχουν μυστικα και να μην ειναι μονοφαγαδες. ξερουν αυτοι!!
εκτός από τον συναγωνιστή και έναν άλλο πριν καμιά βδομάδα κανείς άλλος δεν πήρε το ρωσάκι?
παρόλο που έχει 7400 επισκέψεις έως τώρα και είναι ατόφιες από το μπου
σε αυτήν αναφέρομαι

γραψτε όσοι την πήρατε
δεν θέλει κόπο ..
 

placebo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2008
Μηνύματα
394
Κριτικές
1
Like
1.369
Πόντοι
201
Απο 10 το μήνα που θα μπορώ θα την τιμήσω σίγουρα!!! :erection:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Χρωστούσα μία αναλυτική κριτική για την Καρολίνα, συνάντηση που έγινε χάρη στη συμβουλή στου gari...
Η κοπέλα είναι αυθεντική βραζιλιάνα, με κώλο ωραίο που δεν δίνει, στήθος διαστημικό( τόσο ολοστρόγυλλο στήθος και με τέτοια ρώγα δεν έχω ξαναδεί), σοκολατένιο χρώμα, φοβερά τσιμπουκόχειλα και άνετη επικοινωνία. Έχει κάποια παραπάνω κιλάκια αλλά όχι σε σημείο να την πω χοντρή, μάλλον πιασιματάκια θα τα έλεγα. Κάνει μασάζ καλό, αλλά αν την αφήσεις είναι ικανή να βγάλει όλο το ραντεβού με μασάζ, προσπαθεί να σου κλέψει όσο χρόνο μπορεί από την επαφή. Όταν όμως σου λέει γύρνα ανάσκελα για να σε γλείψω τα βλέπεις όλα, αληθινή μαστόρισσα. Στα του σεξ προσπάθησε να πάρει στάσεις που εμποδίζουν την πλήρη διείσδυση - να το έχετε κατά νου - προσποιήθηκε λίγο ότι της άρεσε αλλά τελικά το κάναμε σε 2-3 στάσεις και μετά ξανά πίπα. Στο φινάλε τα έδωσε όλα, το καλύτερο στοματικό, με συνεχείς εναλλαγές ταχύτητας, δεν ξέρω πώς το κατάφερνε αλλά ανέβαζε κάθε φορά στροφές όταν ακριβώς έπρεπε. Το τελείωμα αναπόφευκτο και υπερβολικό, πρέπει να ξόδεψε όλο το πακέτο με τα μωρομάντιλα :) Άξιζε για την εμπειρία και μόνο. Οι φίλοι του στοματικού μην τη χάσουν.
ΥΓ1 Η συνάντηση έγινε λίγο πριν τις γιορτές... 
ΥΓ2 Στο τηλέφωνο όταν της είπα για σεξ μου λέει δεν τη λέμε αυτή τη λέξη. Της λέω, οκ, δεν τη λέμε, αλλά θα την κάνουμε, σωστά; Χαχαχα...
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
 Αυτες τις  εναλλαγες  ταχυτητας  στο στοματικο  της  ειχε αλλα τις  βελτιωσε  ακομα περισσοτερο  τωρα στο νεο  κομμα που  στεγαζεται ,  οπως  επισης  και αυτα τα κλεψιματα  που κανει πανω  στο  γαμησι κι  αυτα δυστυχως  τα πατροναρισε  τωρα που ειναι μεσα στο  κομμα παλια δεν τα εκανε τοσο , παντως  στην πιπα ειναι γνησια  ΝεοΔημοκρατισα η  τυπισσα εκει δεν  κλεβει και της  βγαζω  το καπελο ανετα  :hi: :hi: :hi: :hi:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
 Αυτες τις  εναλλαγες  ταχυτητας  στο στοματικο  της  ειχε αλλα τις  βελτιωσε  ακομα περισσοτερο  τωρα στο νεο  κομμα που  στεγαζεται ,  οπως  επισης  και αυτα τα κλεψιματα  που κανει πανω  στο  γαμησι κι  αυτα δυστυχως  τα πατροναρισε  τωρα που ειναι μεσα στο  κομμα παλια δεν τα εκανε τοσο , παντως  στην πιπα ειναι γνησια  ΝεοΔημοκρατισα η  τυπισσα εκει δεν  κλεβει και της  βγαζω  το καπελο ανετα  :hi: :hi: :hi: :hi:

Χαχαχα... Όταν την είδα και την αναγνώρισα δεν το πίστευα ότι είναι αυτή της ΝΔ... Ήταν η ευκαιρία μου να πηδήξω την εξουσία  :2funny: :2funny:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Όχι, ήρθε σπίτι μου. Αρκεί να τη βολεύει γιατί το παίρνει κατά περιοχές όπως μου είπε... Θέλει να έχει κι άλλα ραντεβού εκεί κοντά...
για ποια καρολινα λετε ??
 

KETSPAJA

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2008
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
φίλε iuakoya ευχαριστω για το τηλεφωνο καλη χρονια
 

Sailock

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
454
Κριτικές
9
Like
315
Πόντοι
281
Χρωστούσα μία αναλυτική κριτική για την Καρολίνα, συνάντηση που έγινε χάρη στη συμβουλή στου gari...
Η κοπέλα είναι αυθεντική βραζιλιάνα, με κώλο ωραίο που δεν δίνει, στήθος διαστημικό( τόσο ολοστρόγυλλο στήθος και με τέτοια ρώγα δεν έχω ξαναδεί), σοκολατένιο χρώμα, φοβερά τσιμπουκόχειλα και άνετη επικοινωνία. Έχει κάποια παραπάνω κιλάκια αλλά όχι σε σημείο να την πω χοντρή, μάλλον πιασιματάκια θα τα έλεγα. Κάνει μασάζ καλό, αλλά αν την αφήσεις είναι ικανή να βγάλει όλο το ραντεβού με μασάζ, προσπαθεί να σου κλέψει όσο χρόνο μπορεί από την επαφή. Όταν όμως σου λέει γύρνα ανάσκελα για να σε γλείψω τα βλέπεις όλα, αληθινή μαστόρισσα. Στα του σεξ προσπάθησε να πάρει στάσεις που εμποδίζουν την πλήρη διείσδυση - να το έχετε κατά νου - προσποιήθηκε λίγο ότι της άρεσε αλλά τελικά το κάναμε σε 2-3 στάσεις και μετά ξανά πίπα. Στο φινάλε τα έδωσε όλα, το καλύτερο στοματικό, με συνεχείς εναλλαγές ταχύτητας, δεν ξέρω πώς το κατάφερνε αλλά ανέβαζε κάθε φορά στροφές όταν ακριβώς έπρεπε. Το τελείωμα αναπόφευκτο και υπερβολικό, πρέπει να ξόδεψε όλο το πακέτο με τα μωρομάντιλα :) Άξιζε για την εμπειρία και μόνο. Οι φίλοι του στοματικού μην τη χάσουν.
ΥΓ1 Η συνάντηση έγινε λίγο πριν τις γιορτές... 
ΥΓ2 Στο τηλέφωνο όταν της είπα για σεξ μου λέει δεν τη λέμε αυτή τη λέξη. Της λέω, οκ, δεν τη λέμε, αλλά θα την κάνουμε, σωστά; Χαχαχα...
. Σε ευχαριστω για το τηλέφωνο
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
εμενα θα με αφησετε στην αποξω?? τηλ  iuakoya
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom