Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (1 μέλη και 49 επισκέπτες)

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
αχαχαχ μου άρεσε το "παρελκόμενα".
Θα μπορούσες να πεις και μασάζ με "ατυχήματα" του τύπου μου σηκώθηκε κατά λάθος και η μασατζού αισθάνθηκε μια υποχρέωση να μου το ρουφήξει, με το αζημίωτο πάντα.

:pipa2:  :2funny: :2funny:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Είχα μιλήσει παλαιότερα μαζί της. Έχει δικό της χώρο αν δεν κάνω λάθος στο Περιστέρι, 30 ευρώ για μία ώρα και 40 για μιάμιση, κάτι τέτοιο, με εκτόνωση. Μου είχε τονίσει όμως μέχρι εκτόνωση, δεν ξέρω αν το είπε λόγω τηλ ή αν όντως δεν προχωράει. Δεν την είχα πάρει τελικά καθώς είχα προτιμήσει τότε τη Στεφανία. Ξένη μου είχε ακουστεί στο τηλ αλλά μιλούσε καλά ελληνικά.
Louk , μήπως κάνεις κάποιο λάθος;. Η αγγελία αναφέρει περιοχή το Χαλάνδρι
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Αυτή η επιμονή να αναζητούνται μονίμως "πονηρές" καταστάσεις σε αγγελίες,η σε μαγαζιά που είναι και φαίνονται σοβαρά,με ξενίζει.......Ειδικά όταν ο άλλος περιμένει οτι με 10 και 20 ευρώ θα πάρει κάτι παραπάνω........χασιμο χρόνου και ανόητες αντιπαραθέσεις εδω μεσα....
Ενα καλό μασαζ είναι πάντα το ζητούμενο,προσφέρεται σε πολλά μερη,αλλά εδω το νημα αυτό αφορά κυρίως μασαζ με παρελκόμενα.........
t




σωστος
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Louk , μήπως κάνεις κάποιο λάθος;. Η αγγελία αναφέρει περιοχή το Χαλάνδρι
Παιδιά την γνωρίζω ειναι Ρωσίδα αδύνατη παλιότερα έκανα μαζί της και όντως δεν προχωράει σε κατι  πέρα  απο εκτόνωση .. καλο μασαζ .. ο χώρος ισχύει στο περιστέρι το επιβεβαιώνω ..!
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ωραίος φίλε MSI. Θα την τεστάρω. 30€ για καλο μασαζ με εκτόνωση στο τέλος είναι καλός συνδυασμός. Αν θες στείλε περισσότερα infos είτε εδώ είτε pm
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
252
Πόντοι
20
Ontos eipe kati gia Kavalas, Peristeri. Thanks file

** Γράφουμε Ελληνικά, είναι στους κανόνες του φόρουμ **
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Είχα μιλήσει παλαιότερα μαζί της. Έχει δικό της χώρο αν δεν κάνω λάθος στο Περιστέρι, 30 ευρώ για μία ώρα και 40 για μιάμιση, κάτι τέτοιο, με εκτόνωση. Μου είχε τονίσει όμως μέχρι εκτόνωση, δεν ξέρω αν το είπε λόγω τηλ ή αν όντως δεν προχωράει. Δεν την είχα πάρει τελικά καθώς είχα προτιμήσει τότε τη Στεφανία. Ξένη μου είχε ακουστεί στο τηλ αλλά μιλούσε καλά ελληνικά.


κάνει μόνο μασαζ και είναι Ρωσίδα αδύνατη
αυτα πριν 2 χρόνια
τώρα μπορεί να πάχυνε
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
κάνει μόνο μασαζ και είναι Ρωσίδα αδύνατη
αυτα πριν 2 χρόνια
τώρα μπορεί να πάχυνε
Γι'αυτό και λέγονται κασκαντεριλίκια αυτού του είδους οι επισκέψεις. Δεν ξέρεις τι θα σου τύχει.
 

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1

SEXY_TED

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
150
Κριτικές
1
Like
58
Πόντοι
1
...Δεν μπορώ να καταλάβω την επιμονή ορισμένων να ψάχνουν πονηρές καταστάσεις εκεί που οι τιμές δείχνουν ότι δεν υπάρχουν! Με 30 ευρώ τώρα τι να πρωτοπληρώσει και η μασαζιάρα: τα καύσιμα, το μασαζόλαδο ή τις εξτρά υπηρεσίες..;  :jerking:
 

Stella***

Call-Girl
Εγγρ.
13 Φεβ 2016
Μηνύματα
8.159
Like
40.017
...Δεν μπορώ να καταλάβω την επιμονή ορισμένων να ψάχνουν πονηρές καταστάσεις εκεί που οι τιμές δείχνουν ότι δεν υπάρχουν! Με 30 ευρώ τώρα τι να πρωτοπληρώσει και η μασαζιάρα: τα καύσιμα, το μασαζόλαδο ή τις εξτρά υπηρεσίες..;  :jerking:

:thumbsup:
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Ερώτηση προς όποιον παίρνει από μαγαζιά τύπου yourmassage: Από τη δεύτερη φορά κανονίζετε κατευθείαν με την κοπέλα ώστε να μην παίρνει ποσοστό το μαγαζί; Από όσο ξέρω, τους παίρνει το 50%. Νομιζω αν πάρεις το τηλ της κοπέλας και κανονίζεις μόνος σου, και λιγότερα θα πληρώνεις, και καλύτερες παροχές θα έχεις.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Ερώτηση προς όποιον παίρνει από μαγαζιά τύπου yourmassage: Από τη δεύτερη φορά κανονίζετε κατευθείαν με την κοπέλα ώστε να μην παίρνει ποσοστό το μαγαζί; Από όσο ξέρω, τους παίρνει το 50%. Νομιζω αν πάρεις το τηλ της κοπέλας και κανονίζεις μόνος σου, και λιγότερα θα πληρώνεις, και καλύτερες παροχές θα έχεις.
Υπηρεσιες χωρις μεσαζοντες... :rockon:
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Να ανοίξουμε ένα ΘεςΜασάζ, σαν το ΘεςΓάλα
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Υπηρεσιες χωρις μεσαζοντες... :rockon:

Έτσι πρέπει. Γιατί οι άλλοι να παίρνουν το 50%? Τελικά με 25 ευρώ που θα πάρει η κοπέλα, με τα έξοδα μετακίνησης κιόλας δικά της, δεν προκειται φυσικά να κάνει το κάτι παραπάνω.
 

nikosalex1

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
116
Like
87
Πόντοι
1
Ωραίος! Φαίνεται ωραίο ..βλάκι, εγώ το είπα! Μου κάνει εντύπωση που την έχωσαν κατευθείαν στο συγκεκριμένο site που έχει αποκτήσει μια εμπειρία και μια φήμη..., κι όχι στο citylux που είναι πιο μασάζ φάση.

Υ.Γ.: Πριν 10 μέρες η πρώτη?? νομίζω ότι σήμερα ανέβηκε φώτο της στην σελίδα τους..

Χμμμ, τι εμπειρία και φήμη έχει το yourmassage?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Έτσι πρέπει. Γιατί οι άλλοι να παίρνουν το 50%? Τελικά με 25 ευρώ που θα πάρει η κοπέλα, με τα έξοδα μετακίνησης κιόλας δικά της, δεν προκειται φυσικά να κάνει το κάτι παραπάνω.
....κάνει αν της δώσεις κάτι παραπάνω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom