Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (1 μέλη και 43 επισκέπτες)

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.815
Πόντοι
3.145
Όσα ονοματα και να αλλάξει, πάλι μπαζο θα είναι ... :grin:

Η δική μου άποψη είναι εκ διαμέτρου αντίθετη  :dunno:
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=166541.msg4336965#msg4336965]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=166541.msg4336965#msg4336965[/url]


συμφωνω απολυτα.....μπαζο !!!!!!!!  και απο εμφανιση...και απ το μασαζ..πιπες κ.λ.π
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
συμφωνω απολυτα.....μπαζο !!!!!!!!  και απο εμφανιση...και απ το μασαζ..πιπες κ.λ.π
Η εμφανιση ειναι θεμα γουστου αλλα το μασαζ.....η το ξερει η δεν το ξερει.Εμπαθη σε βρισκω
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
9
Like
1.815
Πόντοι
3.145
Η εμφανιση ειναι θεμα γουστου αλλα το μασαζ.....η το ξερει η δεν το ξερει.Εμπαθη σε βρισκω


το  μασαζ...εννοω  μετριοτατο

στην πιπα...ακομα πιο κατω...

για σεξ ...δεν μου περασε απ το μυαλο καθολου...

δεν ξερω γιατι  το λες εμπαθεια....εγω δοκιμασα δεν μου αρεσε..και δεν ξαναπαιρνω

που ειναι το κακο;; 
 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Όσα ονοματα και να αλλάξει, πάλι μπαζο θα είναι ... :grin:

Η δική μου άποψη είναι εκ διαμέτρου αντίθετη  :dunno:
www.bourdela.com/forum/index.php?topic=166541.msg4336965#msg4336965]http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=166541.msg4336965#msg4336965[/url]

Πέρα απο την υποκειμενική κρίση του καθενός και τα προσωπικά γούστα, η πιο αντικειμενική προσέγγιση φαίνεται να είναι αυτή που παραθέτεις στο ποστ Ν. 10

 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443
Καλημερα,θελω να καταθεσω την εμπειρια μου απο ενα ραντεβου που ειχα εχθες το απογευμα σε ξενοδοχειο των βορειων προαστιων.Βρεθηκα με την αργυρω που κατα λαθος ειχε γραφτει οτι την λενε χαρα-ρουλα.Η κοπελα στο μασαζ δεν παιζετε μια απο τις καλυτερες για να μην πω η καλυτερη στα 10 χρονια που κανω μασαζ.Οσο για τα υπολοιπα πολυ καλη πιπα με καυλωσε αφανταστα και ωραιο στενο μουνακι,κατι αλλο συμαντικο επισης ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ.Οσο απο εμφανιση ειναι 40αρα με καλο σωματακι για την ηλικιατης ωραιο στηθος λεπτη με λιγο κοιλιτσα μετρια στο υψος με υπεροχα καστανοκοκκινα σγουρα μαλακια εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο την συναντηση.τα 50Ε ειναι λιγα για αυτο που προσφερει.Την συνιστω ανεπιφυλακτα.


τα καλοκαιρια τα ξεχασες??? :2funny: :2funny: :2funny:
μαλλον την πρωτη απο τις δυο κοιλιες της θα λες  :2funny: :2funny: :2funny:
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.063
Κριτικές
191
Like
51.810
Πόντοι
41.443

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
50 € λέει... Υπάρχουν εμπειρίες?

www.mylist.gr/?view=showad&adid=248683&cityid=2]την καλέσω[/url]  το απόγευμα??
Σ'αυτό που λέει ότι κάνει είναι πολύ καλή, ΔΕΝ κάνει σεξ, ούτε στοματικό, ΜΟΝΟ μασάζ και body to body και στο τέλος σε τελειώνει με φραπεδιά, τουλάχιστον έτσι ήταν τα πράγματα μέχρι την τελευταία φορά που την πήρα πριν κάνα χρόνο.

Από εμφάνιση, τίποτα το ιδιαίτερο, Βουλγάρα, γύρω στο 1,65, αρκετά συμπαθητική και γλυκιά, με χαλαρό κορμί, μικρό και ψιλοκρεμασμένο στήθος, μεγάλη περιφέρεια, χωρίς να είναι χοντρή,
με πολύ απαλή επιδερμίδα, απόλαυση στο body to body.

Επαναλαμβάνω, όλα αυτά μέχρι πριν ένα χρόνο, αν κάποιος έχει μεταγενέστερη εμπειρία,
ας ενημερώσει.
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Το επισημαινει στην αγγελια της.        "Είμαι έμπειρη μασέz και σας προσφέρω ολιστικό, χαλαρωτικό και αισθησιακό μποντυ του μποντυ μασάζ στο χώρο σας. 80 λεπτά (50 ευρo) πλήρης απολαύσης για το σώμα και ψυχή. Δεν είναι sex, αλλά κάτι πολύ καλύτερο.Για ραντεβού καλέστε στο 6971874411 από 11πμ εώς 9μμ ,με αποκρυψη δεν απαντω."
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Πολύ επαγγελματικό φαίνεται και πιθανόν να μην έχει σχέση με αυτά που ζητάμε εμείς
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Γεια σας μάγκες. Πριν λίγο καιρό συναντήθηκα με αυτή την κυρία στο σπίτι μου. Το φαντάστηκα ότι θα φάω καμιά φόλα, δεν ξεκαθάρισα και ο μαλάκας στο τηλέφωνο ότι θα υπήρχε και εκτόνωση και την πάτησα ή πιο σωστά με πάτησε  :S. Ταλαιπωράκι φαίνεται, γύρω στα 50, στα νιάτα της όμορφη θα ήτανε, ψιλοχοντρούλα. Ξάπλωσα κάτω σε ένα στρώμα που είχε φέρει, ξεβρακώθηκα και άρχισε να το μασάζ με τα πόδια. Της λέω "δε θα βγάλεις τα ρούχα;", όχι λέει, δεν κάνω body to body. Μετά, στο τέλος, της λέω καμιά εκτόνωση; Δεν πληρώνομαι γι' αυτό, λέει. Τέλος πάντων, γενικά από μασάζ δεν έχω και καμιά μεγάλη ιδέα να ξέρω ποιο ήτανε καλό και ποιο ερασιτεχνικό, πάντως σαν μασάζ δεν ήτανε κι άσχημα, αν και τρίφτηκα μετά κάνα μισάωρο για να φύγει το λάδι και η ποδαρίλας  :S. Τσάμπα το 50άρικο.


 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
'Αισθησιακο μασάζ απο ερωτική, τρυφερή και ναζιαρα!!!!!!! 6972366027
Απο10.00 μέχρι 20.00 όχι απόκρυψη'
Eχουμε πληροφοριες για την λαδοκορη αυτη ? Την πηρα τηλεφψνο χθες ,μου ειπε οτι εναι Μολδαβη 30 χρονων και μασαζ με εκτονωση αλλα χωρις λεπτομερειες αλλες απο τηλεφωνο .Σκεπτομαι να την καλεσω αυριο , εκτος αν καποιος εχει κακη εμπειρια μαζι της.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Γεια σας μάγκες. Πριν λίγο καιρό συναντήθηκα με αυτή την κυρία στο σπίτι μου. Το φαντάστηκα ότι θα φάω καμιά φόλα, δεν ξεκαθάρισα και ο μαλάκας στο τηλέφωνο ότι θα υπήρχε και εκτόνωση και την πάτησα ή πιο σωστά με πάτησε  :S. Ταλαιπωράκι φαίνεται, γύρω στα 50, στα νιάτα της όμορφη θα ήτανε, ψιλοχοντρούλα. Ξάπλωσα κάτω σε ένα στρώμα που είχε φέρει, ξεβρακώθηκα και άρχισε να το μασάζ με τα πόδια. Της λέω "δε θα βγάλεις τα ρούχα;", όχι λέει, δεν κάνω body to body. Μετά, στο τέλος, της λέω καμιά εκτόνωση; Δεν πληρώνομαι γι' αυτό, λέει. Τέλος πάντων, γενικά από μασάζ δεν έχω και καμιά μεγάλη ιδέα να ξέρω ποιο ήτανε καλό και ποιο ερασιτεχνικό, πάντως σαν μασάζ δεν ήτανε κι άσχημα, αν και τρίφτηκα μετά κάνα μισάωρο για να φύγει το λάδι και η ποδαρίλας  :S. Τσάμπα το 50άρικο.
Αν σου δινει κουραγιο, τον τελευταιο εναμισυ μηνα "πηγα κουβα" 3 φορες με συνολικο κοστος 250
για 2 μετριοτατα φραπε.
Αν παιζανε με αγγελια τα μαλακισμενα που πηρα, θα ενημερωνα, οπως πολυ σωστα εκανες και 'συ
για να γλυτωσουν και αλλοι παικτες τα λεφτα τους, αλλα μου ηρθαν απο γνωστους που μαλλον μ' επιασαν
μαλακα και εκανα εγω το κασκαντεριλικι για λογαριασμο τους.
Συμβαινει και στα καλυτερα σπιτια...
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Έτσι είναι φίλε μου, όπως τα λες. Και τα κασκαντεριλίκια στο πρόγραμμα είναι. Το θέμα είναι ότι συνήθως το καταλαβαίνεις εκ των προτέρων αλλά τι να γίνει, πάθη είναι αυτά  :grin: Παρεμπιπτόντως, αν έχεις κάτι να μοιραστείς στο 50άρικο, με αξιοπρεπές τρίψιμο και φραπεδάκι έστω, όχι άνω των 35, για να αποφύγω δεύτερο κολλητό κασκαντεριλίκι;  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom