Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

NEON7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
2
Like
1.380
Πόντοι
216
αυτό εδώ δεν το έχω ξαναδεί


το θέμα είναι ότι έβαλε την αγγελία, αλλά το τηλέφωνο δεν το απαντάει.

Όποιος καταφέρει να επικοινωνήσει μαζί της, ας ενημερώσει

παλια ειναι...δουλευε σε ενα χωρο στο παγκρατι...εκανε κι ενας γαλλος εκει μασαζ...στα δεν...ελλεινιδα που το παιζει δυσκολη..προσωπικα εγω δεν ειχα φαει ποτε...πετσετουλα κι ετσι
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
παλια ειναι...δουλευε σε ενα χωρο στο παγκρατι...εκανε κι ενας γαλλος εκει μασαζ...στα δεν...ελλεινιδα που το παιζει δυσκολη..προσωπικα εγω δεν ειχα φαει ποτε...πετσετουλα κι ετσι

ωραίος  :thumbsup:

πάμε γι άλλα...  :grin:
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
παιδια ξερουμε κατι γι'αυτο??
μασαζ
ειμαι ρωσιδα 36 ετων υψος 1.75 και 65 κιλα κοκκινομαλλα αρκετα εμφανισημη με καλα ελληνικα. κανω χαλαρωτικο και αθλητικο μασαζ στο χωρο μου
Στοιχεία επικοινωνίας : 69496089
 

thanassis33

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
949
Κριτικές
4
Like
16
Πόντοι
6
το τηλέφωνο πάντως έχει 8 ψηφία αντί για 10...
Δεν ξέρω τίποτα
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
παιδια ξερουμε κατι γι'αυτο??
μασαζ
ειμαι ρωσιδα 36 ετων υψος 1.75 και 65 κιλα κοκκινομαλλα αρκετα εμφανισημη με καλα ελληνικα. κανω χαλαρωτικο και αθλητικο μασαζ στο χωρο μου
Στοιχεία επικοινωνίας : 69496089
...επικοινωνισα με την θεια...χαλαρωτικο,αθλητικο,αισθησιακο(αρα πεφτει πουτσα)μασαζ,μου ειπε,διαρκειας μιας ωρας,στα 60 ευρω...δεν δοκιμασα...
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
εχει χωρο δικο της η δινουμε και για ξενοδοχειο??
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ειμαι ρωσιδα 36 ετων υψος 1.75 και 65 κιλα κοκκινομαλλα αρκετα εμφανισημη με καλα ελληνικα. κανω χαλαρωτικο και αθλητικο μασαζ στο χωρο μου

εχει χωρο δικο της η δινουμε και για ξενοδοχειο??

Το λέει στην αγγελία. ;)
 

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
τι να πω.....φταιει και η ηλικια  :woldman:  ευχαριστω συναδελφε!! ;)
 

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
Κατά 99% πρόκειται για το μασατζίδικο στη Μεσογείων 208 στο Χολαργό. Είχα πάει πρίν μερικές βδομάδες. Μου παρουσιάστηκε μια κυρία 50βάλε γεμάτη βαψοξανθια (μάλλον η υπεύθυνη) και μου λέει οι κοπέλες είναι σε ραντεβού θες να περάσουμε μαζί; Δεν μου έκανε κούκου και βρήκα μια δικαιολογία και την έκανα... Και μαρέσει που είχα ρωτήσει κιόλας από το τηλέφωνο αν είναι μαγαζί εκεί και μου είχε πεί όχι...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Κατά 99% πρόκειται για το μασατζίδικο στη Μεσογείων 208 στο Χολαργό. Είχα πάει πρίν μερικές βδομάδες. Μου παρουσιάστηκε μια κυρία 50βάλε γεμάτη βαψοξανθια (μάλλον η υπεύθυνη) και μου λέει οι κοπέλες είναι σε ραντεβού θες να περάσουμε μαζί; Δεν μου έκανε κούκου και βρήκα μια δικαιολογία και την έκανα... Και μαρέσει που είχα ρωτήσει κιόλας από το τηλέφωνο αν είναι μαγαζί εκεί και μου είχε πεί όχι...

θα πήγες από αγγελία στο mylist που την βάζει η Εύα-Ζέτα (και κάποιο άλλο που δεν θυμάμαι). Καλύτερα που δεν έμεινες, γιατί εκεί έχουν μαζευτεί ένα σωρό σαύρες...



 

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
θα πήγες από αγγελία στο mylist που την βάζει η Εύα-Ζέτα (και κάποιο άλλο που δεν θυμάμαι). Καλύτερα που δεν έμεινες, γιατί εκεί έχουν μαζευτεί ένα σωρό σαύρες...
Αυτή ακριβώς που αναφέρθηκε ήταν η αγγελία φίλε [URL unfurl="true"]http://aggelies.vres.gr/aggelia.php?aggelia_id=11760[/url] μόνο με διαφορετικό τηλέφωνο για αυτό συμπέρανα είναι το ίδιο. Ναί από ότι διάβασα μετά καλά έκανα...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Αυτή ακριβώς που αναφέρθηκε ήταν η αγγελία φίλε [URL unfurl="true"]http://aggelies.vres.gr/aggelia.php?aggelia_id=11760[/url] μόνο με διαφορετικό τηλέφωνο για αυτό συμπέρανα είναι το ίδιο. Ναί από ότι διάβασα μετά καλά έκανα...
εχεις δικαιο . μολις μιλησα με την ρωσιδα, προφορα ρωσικη, μετρο χολαργος goodies ολα τα προγραμματα 60 ευρω η ωρα. στη διατιμηση επεσαν..... φωτο δεν μπαινει και περισσο0τερες λεπτομεριες απο κοντα. αντε και καλα πηδηματα. (αν και μεταξυ μας αμφιβαλω ).
 

STEFANOS37

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2008
Μηνύματα
57
Like
45
Πόντοι
0
Καλημερα,θελω να καταθεσω την εμπειρια μου απο ενα ραντεβου που ειχα εχθες το απογευμα σε ξενοδοχειο των βορειων προαστιων.Βρεθηκα με την αργυρω που κατα λαθος ειχε γραφτει οτι την λενε χαρα-ρουλα.Η κοπελα στο μασαζ δεν παιζετε μια απο τις καλυτερες για να μην πω η καλυτερη στα 10 χρονια που κανω μασαζ.Οσο για τα υπολοιπα πολυ καλη πιπα με καυλωσε αφανταστα και ωραιο στενο μουνακι,κατι αλλο συμαντικο επισης ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ.Οσο απο εμφανιση ειναι 40αρα με καλο σωματακι για την ηλικιατης ωραιο στηθος λεπτη με λιγο κοιλιτσα μετρια στο υψος με υπεροχα καστανοκοκκινα σγουρα μαλακια εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο την συναντηση.τα 50Ε ειναι λιγα για αυτο που προσφερει.Την συνιστω ανεπιφυλακτα.
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Καλημερα,θελω να καταθεσω την εμπειρια μου απο ενα ραντεβου που ειχα εχθες το απογευμα σε ξενοδοχειο των βορειων προαστιων.Βρεθηκα με την αργυρω που κατα λαθος ειχε γραφτει οτι την λενε χαρα-ρουλα.Η κοπελα στο μασαζ δεν παιζετε μια απο τις καλυτερες για να μην πω η καλυτερη στα 10 χρονια που κανω μασαζ.Οσο για τα υπολοιπα πολυ καλη πιπα με καυλωσε αφανταστα και ωραιο στενο μουνακι,κατι αλλο συμαντικο επισης ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ.Οσο απο εμφανιση ειναι 40αρα με καλο σωματακι για την ηλικιατης ωραιο στηθος λεπτη με λιγο κοιλιτσα μετρια στο υψος με υπεροχα καστανοκοκκινα σγουρα μαλακια εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο την συναντηση.τα 50Ε ειναι λιγα για αυτο που προσφερει.Την συνιστω ανεπιφυλακτα.

έχει κάποιο λινκ αγγελίας;

 

geman30

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Καλημερα,θελω να καταθεσω την εμπειρια μου απο ενα ραντεβου που ειχα εχθες το απογευμα σε ξενοδοχειο των βορειων προαστιων.Βρεθηκα με την αργυρω που κατα λαθος ειχε γραφτει οτι την λενε χαρα-ρουλα.Η κοπελα στο μασαζ δεν παιζετε μια απο τις καλυτερες για να μην πω η καλυτερη στα 10 χρονια που κανω μασαζ.Οσο για τα υπολοιπα πολυ καλη πιπα με καυλωσε αφανταστα και ωραιο στενο μουνακι,κατι αλλο συμαντικο επισης ΠΑΡΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΘΑΡΗ.Οσο απο εμφανιση ειναι 40αρα με καλο σωματακι για την ηλικιατης ωραιο στηθος λεπτη με λιγο κοιλιτσα μετρια στο υψος με υπεροχα καστανοκοκκινα σγουρα μαλακια εμεινα απολυτα ικανοποιημενος απο την συναντηση.τα 50Ε ειναι λιγα για αυτο που προσφερει.Την συνιστω ανεπιφυλακτα.

Πόσα ονόματα θα αλλάξει ακόμα?
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
κατι μυριζει εδω περα.....αν δεν ειναι το μουνι της αργυρω-χαρα-ρουλας, μαλλον ειναι ο 'στεφανος'....
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Μια χαρα τα λεει ο Στεφανος.Εξαρταται τι μπαζο γουσταρει ο καθ εις και σε ποια τιμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom