Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Χαχα  απιστευτα ψυχραιμοs....Μπραβο
 

aficionado30

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2012
Μηνύματα
261
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
1
Νιώθοντας υπερβολικά τυχερός απόψε είπα στον εαυτό μου να επιχείρησω ένα κασκαντεριλικι.....
Οπου κ επέλεξα μια αγγελία που είχα δει εδώ και κάποιο καιρό στην ΧΕ... Για μια ξανθιά κ μια μελαχρινη ετών 23-25....
Παίρνω τηλ... Μου λέει η κοπελα ότι λόγο Χριστουγέννων ότι στις 2 η μια δώρο..... Χμμμμμ λέω στον εαυτό μου ότι κάτι βρομαει... Τιμή 80ευρω.... Χωρίς σκουφακι 100.. Και συν για κολο... Συνεχίζω να νιώθω ότι πάιζει κομπίνα και καλά με το που σκάσουν θα θέλουν συν αυτό συν εκείνο.... Δεν γαμιεται οπος είπα ένιωθα πολύ τυχερός...
Πάω στο ξενοδοχείο... Κ αναρωτιέμαι πόσο χάλια θα ειναι μπάς κ εκπλαγω...
Οπότε δεν γδηνομαι κ μένω με όπλο κράνος εξάρτηση έτοιμος για αέρα...

Σκάνε μύτη και ειναι οι μεγαλύτερες πατσολλες που έχω δει στην ζωή μου!!!!!!
Καλησπέρα κορίτσια λέω... Λάθος δωμάτιο λέω εγώ περιμένω την κοπελα μου... Οπότε κ φεύγουν... Να ειναι καλά τα καρτοκινητα.... Θα το ανοίξω σε κανά μήνα πάλι...

Μακριά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δωσε και την αγγελια στην ΧΕ για αποφυγη αλλων συναγωνιστων!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ρε μαγκες ολο γιαγιαδες βλεπω σε αγγελιες..τι γινεται?εμεις πιπινια για μασαζ που να ψαξουμε?

Τα πιπίνια πήγαν φαίνεται στα χωριά τους για τα Χριστούγεννα και ξώμεινε εδώ η τρίτη γραμμή εφεδρείας..... :grin:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Τα πιπίνια πήγαν φαίνεται στα χωριά τους για τα Χριστούγεννα και ξώμεινε εδώ η τρίτη γραμμή εφεδρείας..... :grin:
Οι περισσοτερες καθαριστριες ειναι και συνοδοι ηλικιομενων.Η κριση της αφησε χωρις δουλεια
 

figa_lygourio

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
187
Like
13
Πόντοι
1
Νιώθοντας υπερβολικά τυχερός απόψε είπα στον εαυτό μου να επιχείρησω ένα κασκαντεριλικι.....
Οπου κ επέλεξα μια αγγελία που είχα δει εδώ και κάποιο καιρό στην ΧΕ... Για μια ξανθιά κ μια μελαχρινη ετών 23-25....
Παίρνω τηλ... Μου λέει η κοπελα ότι λόγο Χριστουγέννων ότι στις 2 η μια δώρο..... Χμμμμμ λέω στον εαυτό μου ότι κάτι βρομαει... Τιμή 80ευρω.... Χωρίς σκουφακι 100.. Και συν για κολο... Συνεχίζω να νιώθω ότι πάιζει κομπίνα και καλά με το που σκάσουν θα θέλουν συν αυτό συν εκείνο.... Δεν γαμιεται οπος είπα ένιωθα πολύ τυχερός...
Πάω στο ξενοδοχείο... Κ αναρωτιέμαι πόσο χάλια θα ειναι μπάς κ εκπλαγω...
Οπότε δεν γδηνομαι κ μένω με όπλο κράνος εξάρτηση έτοιμος για αέρα...

Σκάνε μύτη και ειναι οι μεγαλύτερες πατσολλες που έχω δει στην ζωή μου!!!!!!
Καλησπέρα κορίτσια λέω... Λάθος δωμάτιο λέω εγώ περιμένω την κοπελα μου... Οπότε κ φεύγουν... Να ειναι καλά τα καρτοκινητα.... Θα το ανοίξω σε κανά μήνα πάλι...



Μακριά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δώστες στεγνά παίκτη,, για ποια αγγελία λες?? :think:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.698
Πόντοι
216
Κασκαντεριλικι την προηγουμενη εβδομαδα για αυτο να ενημερωσω μη τη πατησετε.

Η εν λογω αγγελια μου κινησε τη περιεργια
6999932234

Πηρα τηλεφωνο και μου απαντησε η ιδια. Δηλωνει Ρωσσιδα και μου ειπε οτι κανει μασαζ με μια εκτονωση στα 40 ευρω στο χωρο της στην Ευελπιδων κοντα.
Της ειπα θελω και τη φιλη που αναφερει, μου απαντησε 50 ευρω και σε δικο μου χωρο 60.
Της ειπα οκ για 60 ευρω σε δικο μου χωρο με 2 εκτονωσεις και μασαζ.
Συμφωνησε και δοθηκε ραντεβου σε ξενοδοχειο.
Η φιλη της μου ειπε ειναι 27 ετων Τουρκαλα.

Στο ξενοδοχειο ηρθαν στην ωρα τους, το σκεπτικο ηταν να μου κανει μασαζ η γιαγια και να σκισω τη νεαρη τουρκαλα.

Αρχισε το μασαζ και απο τις 2 μαζι με λαδακια και χαδακια ολα καλα.
Ξεκιναω τη κουβεντα, πεταω και κατι Ρωσσικα που ξερω αλλα απαντηση καμια.

Μη τα πολυλογω η τυπισσα δια μαγειας γινεται απο Ρωσσιδα Βουλγαρα και το ιδιο και η φιλη της, απο Τουρκαλα Βουλγαρα (γυφτισα) με τη δευτερη να μη ξερει καθολου Ελληνικα.

Περασε κανα μισαωρο με το μασαζ (χαλια ηταν) και σηκωνεται η γιαγια και μου λεει τελιωσαμε.
Τι τελειωσαμε τις λεω ?
Εχουμε συμφωνησει αλλα.
Εκει δια μαγειας παλι ξεχναει τα ελληνικα της (αυτη ηξερε καλα) και μου απανταει
-Εγκω μονο μασαζ κανει
-Στο τηλεφωνο αλλα συμφωνησαμε
-Εγκω μονο μασαζ κανει
-Εχουμε συμφωνησει και 2 εκτονωσεις
-Δωσε λεφτα φυγει
-Δε περνεις φραγκο τις λεω
-Αμα δε δωσεις λεφτα θα φωναξω συνοδο
-Μπα εχεις και συνοδο ? Απο ανεξαρτητη εγινες εξαρτημενη ?

Σηκωνει το τηλεφωνο και αρχιζει τα βουλγαρικα και καλα λεει σε καποιον να ερθει.
Η αλλη που δε καταλαβαινει γρι τι γινετε εχει παει σε μια γωνια και παρακολουθει ...
Της λεω.... τον φωναξες να με τρομαξει?
Μου λεει ναι ερχεται.

Σηκωνω και γω το τηλεφωνο και κανω οτι παιρνω την αστυνομια.
Γεια σας θα ηθελα ενα περιπολικο στο ξενοδοχειο ταδε, με απειλουν κλπ κλπ

Ακουει για αστυνομια βουταει την αλλη και οπου φυγει φυγει......
Στο διαδρομο τρεχανε σα παλαβες....

Γυρισα δωματιο εκανα ενα ντουζακι πλερωσα το ξενοδοχειο και εφυγα για το σπιτι.

Προς γνωση και συμμορφωση λοιπον

Να'σαι καλά φίλε με γλύτωσες από πολλούς μπελάδες !!!! Ήθελα να πάρω μία milf και έλεγα να πάρω την ξανθιά που είναι πακέτο με αυτές τις δύο που λες. Παίρνω τηλέφωνο και νόμιζα θα βγει η ίδια,το σηκώνει και μου λέει ποια κοπέλα θέλεις και απαντάω την ξανθιά. Την αφέντρα με ρωτάει ? Τεσπα όπως την λέτε λέω,αυτήν και συνεχίζει και μιλάει λες και είναι αυτήν η ξανθιά ... Δεν ήθελα να πάω στο χώρο τους γιατί κάτι μου βρώμαγε με την όλη ιστορία και λέω για συνάντηση σε ξενοδοχείο συμφωνεί και μου λέει ότι κάνει μασάζ και σεξ με 50 euro. Κάνω μία συζήτηση για αυτά που θέλω και όλα καλά.συμφωνεί. Αυτά χθες .. Παίρνω και σήμερα να το κλείσω για Σάββατο συγκεκριμένη ώρα και ενώ το σηκώνει η ίδια και μου είπε ότι με θυμήθηκε που μιλήσαμε μου λέει ότι τελικά η ξανθιά που τελικά δεν είναι αυτή δεν κάνει σεξ και κάνει μόνο η μελαχρινή και ότι και τα υπόλοιπα που θέλω δεν τα κάνει η ξανθιά αλλά η μελαχρινή. Η απόλυτη παράνοια χαχα


 

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Θα ηθελα να μαθω την ηλικια ,αν εχεις καπου φωτο κσι αν κανεις μασαζ σε ζευγαρια. Ενδιαφερομαι για σημερα .
 

JIMAROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2011
Μηνύματα
530
Κριτικές
23
Like
3
Πόντοι
16
Καλησπέρα ξεκινάω αυτό το θέμα για να κάνουμε ένα ξεκαθάρισμα,υπάρχει το θέμα μασάζ κατ'οίκον αλλά τα πόστ που μπαίνουν εκεί δεν είναι όλα και για να πηδίξεις.Σκοπός η ανεύρεση του ποιοτικότερου και οικονομικότερου τεμαχίου σε μασάζ+σεξ

Ξεκινάω με αυτό


50Ε η μία και 100Ε οι 2 για μόνο μασάζ και με +Ε παίρνεις και ότι παραπάνω θες
80 μου είπε η 1 για owo και 2 εκτονώσεις
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Καλησπέρα ξεκινάω αυτό το θέμα για να κάνουμε ένα ξεκαθάρισμα,υπάρχει το θέμα μασάζ κατ'οίκον αλλά τα πόστ που μπαίνουν εκεί δεν είναι όλα και για να πηδίξεις.Σκοπός η ανεύρεση του ποιοτικότερου και οικονομικότερου τεμαχίου σε μασάζ+σεξ

Ξεκινάω με αυτό


50Ε η μία και 100Ε οι 2 για μόνο μασάζ και με +Ε παίρνεις και ότι παραπάνω θες
80 μου είπε η 1 για owo και 2 εκτονώσεις

θα ειναι εμφανισιμες, η τιποτα μπαζα ???  :think:
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Καλησπέρα ξεκινάω αυτό το θέμα για να κάνουμε ένα ξεκαθάρισμα,υπάρχει το θέμα μασάζ κατ'οίκον αλλά τα πόστ που μπαίνουν εκεί δεν είναι όλα και για να πηδίξεις.Σκοπός η ανεύρεση του ποιοτικότερου και οικονομικότερου τεμαχίου σε μασάζ+σεξ

Ξεκινάω με αυτό


50Ε η μία και 100Ε οι 2 για μόνο μασάζ και με +Ε παίρνεις και ότι παραπάνω θες
80 μου είπε η 1 για owo και 2 εκτονώσεις
Αυτος που τις πηρε τις εστειλε πισω παντως
 
Εγγρ.
15 Ιουν 2012
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
169
Πόντοι
290
Στο thread για τις ανεξάρτητες call-girls ο χρήστης seminole έγραψε πριν μερικές μέρες το εξής:

"Επειδη ειδα τις φωτο και διαβασα τις υπηρεσιες με ενα 50αρικο.Θα σας προτεινα την Χαρα,Ελληνιδα 45αρα με την ηλικια να φαινεται στο σωμα,οχι χοντρη,αλλα χαλαρη.Στο σερβις ομως ειναι αριστα 10.Πολυ δυνατο μασαζ,στο λεει η ιδια απο την αρχη,απο τα δαχτυλα των ποδιων μεχρι το κεφαλι.Το καλυτερο που μου εχουν κανει μεχρι τωρα.Μετα απο ενα 20αλεπτο ξυλου,τετοιο μασαζ μιλαμε,μου λεει στο αυτι οτι αρχιζει το "χαλαρωτικο".Με πλακωνει με την γλωσσα της απο το σβερκο μεχρι την κολοτρυπιδα.Εκει εχει ενα κολλημα.Της αρεσει να γλυφει κολοτρυπιδες.Η πουτσα εχει γινει τουμπανο και μου την γυριζει οπως ειμαι μπρουμυτα και συνεχιζει να γλυφει απο κολο σε πουτσοκεφαλο.Εκει δεν αντεχω και την γυριζω ανασκελα,σκουφος στα γρηγορα,τα ποδια στα αυτια και γαμησι γεωτρυπανο.Το δωματιο γεμισε απο τον ηχο που κανανε τα σωματα μας που χτυπιοντουσαν και απο τις φωνες της.Σκισε μου την μουναρα κ.τ.λ.Το ολο σκηνικο κρατησε 50 λεπτα.Αν κανει δευτερη φορα δεν ρωτησα γιατι δεν ειχα χρονο.Κωλο η γυναικα δεν δινει και το ραντεβου της στα νοτια ειναι μονο σε ενα ξενοδοχειο πισω απο το Καραισκακη.Γενικα δουλευει κεντρο και βορεια.Βαζω εδω το τηλ. επειδη και η ιδια το εχει σε αγγελια σε εφημεριδα.Την ειχα παρει πριν 2 μηνες περιπου.Καλα Χριστουγεννα 6946054149"

Επειδή όπου ακούω μασάζ, ειδικά όταν στην ίδια παράγραφο υπονοείται και ο όρος milf, έχω την τάση να τρέχω από πίσω, κανόνισα με τη Χαρά για σήμερα. Και πραγματικά ήταν πολύ ωραία εμπειρία. Ας τα πάρουμε από την αρχή λοιπόν.

Την πήρα τηλέφωνο χτες μεσημεράκι να τη ρωτήσω τα κλασικά: πρόγραμμα, τιμές, περιοχές που πηγαίνει κτλ. Δεν το σήκωσε. Μετά από κάνα μισάωρο με παίρνει αυτή τηλέφωνο. Της εξήγησα λοιπόν ότι διάβασα πως είχε μία αγγελία για μασάζ και πως βρήκα το τηλέφωνό της στο internet και ζήτησα παραπάνω πληροφορίες. Μου είπε λοιπόν πως πρόκειται για ώριμη γυναίκα κοντά στα 40 και πως το μενού περιλαμβάνει μασάζ δυνατό (αθλητικό όπως το αποκάλεσε), μετά αισθησιακό μασάζ και σεξ. Άνευ πρωκτικού, αλλά με ελεύθερο στοματικό. Όσον αφορά τα μέρη που πηγαίνει, γενικά επειδή δεν έχει δικό της μέσο μεταφοράς πηγαίνει σε όποιο ξενοδοχείο είναι κοντά σε Μετρό και Ηλεκτρικό. Για αυτό το λόγο κιόλας μου είπε αν θέλω να κανονίσουμε να της στείλω ένα μήνυμα κάνα δίωρο πιο πριν για να κανονίσει το πρόγραμμά της και να είναι εκεί στην ώρα της. Την ευχαρίστησα λοιπόν και της είπα ότι αν το αποφασίσω θα την πάρω τηλέφωνο από την προηγούμενη μέρα να το κανονίσουμε. Η όλη συνομιλία όχι με αναπάντητη να την καλέσω, αλλά όταν με πήρε αυτή. Μικρή λεπτομέρεια.

Είχα σκοπό να κανονίσω μαζί της Κυριακή, αλλά εφόσον κανόνισα βόλτα στο κέντρο σήμερα, είπα να συναντηθώ μαζί της πριν τον καφέ. Χτες το βράδυ κατά τις 11 λοιπόν της έστειλα μήνυμα θυμίζοντάς της ποιος είμαι και της είπα αν μπορούσε κατά τις 5. Μου απάντησε άμεσα για 5.30 και πως να την πάρω το μεσημεράκι του Σαββάτου να της πω ότι το ραντεβού ισχύει και να κανονίσουμε ξενοδοχείο. Έτσι κι έγινε λοιπόν και μου είπε η ίδια για ένα New Dream στη Λιοσίων. Δεν είχα ιδέα τι χάλι μαύρο ήταν (θα ακολουθήσει κράξιμο στο τέλος), αλλά εφόσον με βόλευε δέχτηκα. Κανονίσαμε τελικά για 4.45 εκεί να πάω και να της στείλω νούμερο.

Έφτασα, πήρα δωμάτιο, της έστειλα αριθμό και με δυο-τρία λεπτάκια καθυστέρηση ήταν εκεί. Όταν άνοιξα την πόρτα αντίκρυσα μία 40άρα-42άρα, ίσως και 45 όπως έγραψε ο seminole, με ύψος κάπου στο 1.65, ίσως ελάχιστα λιγότερο, ξανθιά με σπαστά μαλλιά. Από πρόσωπο όχι τίποτα το απίστευτο αλλά βλεπόταν μια χαρά. Γενικά σαν πρώτη εντύπωση μοιάζει λιγάκι με AnastasiaRu, χωρίς τα έντονα ζυγωματικά. Συστηθήκαμε κι από κοντά κι ανταλλάξαμε τις ευχές των ημερών, με ρώτησε αν θέλω δυνατό δυνατό μασάζ και μου είπε άλλη μια φορά το πρόγραμμά της και άρχισε να ξεντύνεται για το ντουζάκι της. Από ντύσιμο τίποτα το ξεσηκωτικό. Casual τελείως, πουλοβεράκι-κολλάν-μπότες. Με μία εξαίρεση. Ένα πολύ ωραίο σετ εσώρουχα βυσσινί μαύρα, που τόνιζαν ένα πολύ ωραίο στήθος και ωραία περιφέρεια. Από σωματότυπο οπότε, μεγάλο φυσικό στήθος, που μου θύμισε έντονα της Μπιάνκα από Σολωμού 32, που όμως στην Χαρά στέκεται στο ύψος του χωρίς ίχνος χαλάρωσης. Αυτό δεν το περίμενα πραγματικά. Ελάχιστη κοιλίτσα και χαλάρωση της ηλικίας, αλλά γενικά διατηρείται σε πολύ καλή κατάσταση. Επιδερμίδα κατάλευκη. Το ότι είναι Ελληνίδα απλά το επιβεβαιώνω. Σε ερώτησή μου αν θέλει τα χρήματα μπροστά μου απάντησε αρνητικά. Στο τέλος.

Μπήκε λοιπόν για ντουζάκι και σε 3-4 λεπτάκια ήταν έτοιμη. Με έβαλε να ξαπλώσω μπρούμυτα και μου έκανε ένα μασάζ που μόνο σαν της Μάγιας από Μοσχάτο συγκρίνεται. Παρόμοιο πρόγραμμα που σε ξεκινάει από τα δάχτυλα των ποδιών, φτέρνες, γάμπες, μηρούς... τα πάντα. Στην πλάτη δε ήταν ακόμα πιο δυνατό. Έβαζε αρκετή δύναμη και χρησιμοποιούσε και παλάμες και αγκώνες και τα πάντα. Χωρίς όμως να γίνειται ενοχλητικό ή επώδυνο. Πραγματικά το μασάζ της ήταν τέλειο. Στα ενδιάμεσα με ρώταγε αν μου αρέσει και αν το θέλω πιο χαλαρό, κι αφού της είπα ότι μου αρέσει δυνατό, πραγματικά με ξετίναξε. Τη ρώτησα κιόλας αν έχει δουλέψει σε μαγαζί με μασάζ και μου είπε ότι δούλευε σε ένα αποκλειστικά με μασάζ, χωρίς σεξ κτλ. και πως έκλεισε και για αυτό δουλεύει τώρα μόνη της. Αναγκαστικά με σεξ στο πρόγραμμά της, αφού δε μπορεί να βρει κάπου που να κάνει αποκλειστικά και μόνο μασάζ. Η διάρκεια, χωρίς να κοιτάω κιόλας κάνα ρολόι, μου φάνηκε στα 20 με 25 λεπτά.

Αφού τέλειωσε με το δυνατό μασάζ, έσκυψε στο αυτί μου και μου είπε ότι τώρα αρχίζουν τα χαδάκια! Και ξεκίνησε από αυχένα μέχρι κώλο και μπούτια να σπατουλάρει με τη γλώσσα της και να πιπιλάει. Επιβεβαιώνω τον seminole σε αυτό που ανέφερε με το γλύψιμο κωλοτρυπίδας. Το κάνει και το κάνει καλά. Όταν με είδε που είχα καυλώσει καλά, τον πήρε στο στόμα της όπως ήμουν μπρούμυτα και συνέχισε να γλύφει και την υπόλοιπη περιοχή. Έπειτα γύρισα ανάσκελα όπου συνέχισε το στοματικό, με καθόλου χέρι, αλλά από την άλλη ελάχιστο deepthroat. Παρ' όλα αυτά ήταν πολύ ωραίο και δυνατό, χωρίς πολλά πολλά σάλια. Κάτι που μου άρεσε. Μετά από λίγο δεν άντεξα και την άρπαξα και ξεκίνησα να ζουπάω και να βάζω στο στόμα μου αυτές τις βυζάρες όσο αυτή μου τον έπαιζε.

Ξέχασα να αναφέρω ότι είναι δεκτικότατη σε χάδια και φιλιά. Και γλωσσόφιλα.

Της είπα έπειτα να ξαπλώσει και ξεκίνησα να τη γλύφω. Έχει πολύ ωραίο μουνάκι, με παχιά χείλη, χωρίς τομές από γέννες κτλ. που έχουν μερικές, ξυρισμένο τελειώς και δέχεται δάχτυλο. Μόνο μπροστά όμως. Εκεί που την είχα γυρίσει λιγάκι στο πλάι και είχα απλωθεί πάνω στο κρεβάτι, έρχεται πιο κοντά και ξεκινάει με δική της πρωτοβουλία ένα πλάγιο 69 μέχρι που γυρίσαμε σε κανονικό με αυτήν από πάνω. Ε, εκεί δεν άντεξα... ήθελα να τη χύσω στο στόμα όμως ήμουν. Το σκέφτηκα να κρατηθώ, αλλά λέω χέστο κι έτσι καλά είναι. Για να μην τελειώσω στο στόμα της χωρίς να θέλει, γιατί δεν την είχα ρωτήσει της κάνω "Πού δέχεσαι τέλειωμα?". Μου λέει "Τι εννοείς?". Της κάνω "Στο στόμα τα παίρνεις?". Και μου απαντάει "Δώστα μου!". Ε, της τα έδωσα κι εγώ και αυτή συνέχισε να γλύφει και να ρουφάει για λίγο ακόμα χωρίς να αφήσει σταγόνα να φύγει. Έπειτα σηκώθηκε και πήγε στο μπάνιο να τα φύσει.

Συνολική διάρκεια κάπου 50-55 λεπτά. Αφού μπανιαριστήκαμε ο καθένας χωριστά (καπνίζει και όσο με περίμενε να τελειώσω με ρώτησε να κάνει ένα τσιγάρο), της έδωσα το δωράκι της και όπως φεύγαμε με ρώτησε μην και δεν ήθελα να κατέβουμε μαζί, να φύγει αυτή πρώτη. Επίσης παίζει να με ρώτησε 2-3 φορές για το αν πέρασα καλά κτλ. και όπως κατεβαίναμε είχαμε μία σύντομη κουβέντα για το πού θα περάσουμε την Πρωτοχρονιά. Βγήκαμε μαζί από το ξενοδοχείο και με τις καρέκλες που έριχνε τη ρώτησα να την πάω πουθενά, οπότε στο αμάξι μιλήσαμε λίγο ακόμα. Εκεί μου είπε πως θα ξαναβάλει μετά τις γιορτές αγγελία, πως από Δευτέρα ως Πέμπτη νομίζω δε θα δουλεύει και πως γενικά είναι ψιλοαγχωμένη γιατί ναι μεν θέλει ο άλλος να περνάει καλά μαζί της, αλλά και η ίδια ψιλοκομπλάρει με το τι θα συναντήσει από τον κάθε πελάτη της και πώς θα της φερθεί, μιας και δεν κάνει πολύ καιρό αυτή τη δουλειά.

Γενικά λοιπόν, η Χαρά είναι μία κοπέλα πάρα πολύ καλή στη δουλειά της κι αξίζει το κάθε ευρώ που παίρνει. Εμφανησιακά είναι μία καλοστεκούμενη 40άρα, μέτριο πρόσωπο, πολύ ωραίο στήθος, στο μέγεθος και το σχήμα που μου αρέσουν και το υπόλοιπό της σώμα σε πολύ καλή κατάσταση. Ναι μεν τόσο σφιχτή, αλλά ούτε με υπερβολική χαλάρωση. Στην τελική 40άρα+ είναι, δε μπορούμε να περιμένουμε παππάδες και στα 50 ευρώ κιόλας. Θα την ξανασυναντήσω σίγουρα, αλλά με μία προϋπόθεση που της είπα και στο αμάξι. Όχι σε αυτό το ξενοδοχείο. Μου είπε πως για Νότια Προάστεια τη βολεύει το Ολυμπίκ που είναι στον ηλεκτρικό του Φαλήρου, οπότε την επόμενη φορά μάλλον εκεί.

Στα του ξενοδοχείου τώρα. Πάρκινγκ δικό του δεν έχει. Βρήκα εύκολα, απέναντι, αλλά Σάββατο, εν μέσω γιορτών, 5 το απόγευμα και να γίνεται χαμός από βροχή. Καθημερινές δεν ξέρω τι παίζει εκεί. Με το που μπήκα και ζήτησα δωμάτιο ο τύπος στη ρεσεψιόν ζήτησε τα λεφτά μπροστά. Το πρώτο ξενοδοχείο που μου συμβαίνει αυτό. Το κτήριο παλιό. Καμία σχέση με κάτι Λακόμπα και Πρίαμος. Χειρότερο κι από το Ρόζα βασικά... Το δωμάτιο μέσα ναι μεν ήταν καθαρό, αλλά τα έπιπλα, το κρεβάτι, ακόμα και τα μαξιλάρια μου έφερναν στο μυαλό τη λέξη "φτήνια". Το A/C το άναψα πριν μπω για ντουζ και όταν βγήκα είχε κλείσει μόνο του. Το άναψα ξανά και μετά από λίγο πάλι τα ίδια... Και το τραγικότερο όλων η τηλεόραση. Ούτε flat ούτε τίποτα. Μία προπολεμική CRT πάνω σε ένα τραπεζάκι στη γωνία... Για να είμαι βέβαια δίκαιος και να μη λέω μόνο τα κακά, είχε ωραίο περιποιημένο μπάνιο, 2 ζευγάρια πετσέτες, μία μικρή μία μεγάλη και σφραγισμένες παντοφλίτσες στη ντουλάπα. Καθαρό χωρίς περίεργες μυρωδιές κτλ. Για 20 ευρώ πάντως που ζητάνε δεν είναι. 15 και πολλά λέω.

Edit: Είμαι σίγουρος ότι όλο και κάποιος θα μου ζητήσει το τηλέφωνό της σε ΠΜ...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 36464

Επισκέπτης
καλησπέρα.
Συνάντηση με την Ηλέκτρα, που πλέον κάνει φούλ πρόγραμμα και πολύ βελτιωμένη σε συγκεκριμένα θέματα, στα must της τα ωραία
μαύρα εσώρουχα που φόραγε κα έκαναν αντίθεση με τα ξανθά μαλλιά της.απόλυτα ικανοποιημένος σε σχέση τιμής υπηρεσιών
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Who is Ηλεκτρα?

καλησπέρα.
Συνάντηση με την Ηλέκτρα, που πλέον κάνει φούλ πρόγραμμα και πολύ βελτιωμένη σε συγκεκριμένα θέματα, στα must της τα ωραία
μαύρα εσώρουχα που φόραγε κα έκαναν αντίθεση με τα ξανθά μαλλιά της.απόλυτα ικανοποιημένος σε σχέση τιμής υπηρεσιών
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Στα του ξενοδοχείου τώρα. Πάρκινγκ δικό του δεν έχει. Βρήκα εύκολα, απέναντι, αλλά Σάββατο, εν μέσω γιορτών, 5 το απόγευμα και να γίνεται χαμός από βροχή. Καθημερινές δεν ξέρω τι παίζει εκεί. Με το που μπήκα και ζήτησα δωμάτιο ο τύπος στη ρεσεψιόν ζήτησε τα λεφτά μπροστά. Το πρώτο ξενοδοχείο που μου συμβαίνει αυτό. Το κτήριο παλιό. Καμία σχέση με κάτι Λακόμπα και Πρίαμος. Χειρότερο κι από το Ρόζα βασικά... Το δωμάτιο μέσα ναι μεν ήταν καθαρό, αλλά τα έπιπλα, το κρεβάτι, ακόμα και τα μαξιλάρια μου έφερναν στο μυαλό τη λέξη "φτήνια". Το A/C το άναψα πριν μπω για ντουζ και όταν βγήκα είχε κλείσει μόνο του. Το άναψα ξανά και μετά από λίγο πάλι τα ίδια... Και το τραγικότερο όλων η τηλεόραση. Ούτε flat ούτε τίποτα. Μία προπολεμική CRT πάνω σε ένα τραπεζάκι στη γωνία... Για να είμαι βέβαια δίκαιος και να μη λέω μόνο τα κακά, είχε ωραίο περιποιημένο μπάνιο, 2 ζευγάρια πετσέτες, μία μικρή μία μεγάλη και σφραγισμένες παντοφλίτσες στη ντουλάπα. Καθαρό χωρίς περίεργες μυρωδιές κτλ. Για 20 ευρώ πάντως που ζητάνε δεν είναι. 15 και πολλά λέω.

Το εν λόγω ξενοδοχείο είναι ιδιοκτησία του Γ.Γ. της "Χρυσής Αυγής" κ. Ν. Μιχαλολιάκου. Έτσι για την ιστορία το αναφέρω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom