Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Σιγά παιδιά με το μαλακό. Λυπηθήτε τα ορφανά της
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Το προβλημα με τα κατοικον ειναι οτι πρεπει ως τις 7-8 απογευμα να εχεις ραντεβουδαρει, αλλιως δεν ερχονται... 12-7 ειναι το ωραριο, αντε 10 αν σε ξερει... Τα θετικα ειναι  privacy privacy privacy και privacy...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
iblis να σε διορθωσω σε κατι....τα ατομα απο τον ΠΑΛΙΟ σκληρο πυρηνα του σαιτ,ειτε εχουν αλλαξει nick,ειτε εχουν το ιδιο,ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ ΠΟΛΥ...οι λογοι γνωστοι....εχουν μαζευτοι,ΠΟΛΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΑΣΧΤΕΤΟΙ/ΕΣ.αυτα.

Συμφωνω, κ να συμπληρωσω πως το να αλλαξεις νικ ή να μη συμμετεχεις δεν αφαιρει κατι απο εσενα, εμενα κ.ο.κ  και την ποιότητα σαν ανθρωπο... Μπορω να αρχισω να γραφω κριτικες οπως καποτε που εβαζα 2-3 τη βδομαδα, αλλοτε λιγοτερες αλλοτε περρισοτερες... Τι θα βγαλω; Ειναι χαμενος κοπος για εμενα.... Προτιμω χαβαλε, να περναω καλα εγω κ να μην δινω λογαριασμο σε κανεναν... Οι καιροι ειναι δυσκολοι, κ πρεπει να εχουμε το νου μας...το site ειναι λειτουργικο, αλλα θα μπορεσει να γινει λειτουργικοτερο κ πιο συμπυκνωμενο απο αποψης πληροφοριων. Ο τροπος ειναι ευκολος : οικονομια...

Μια παροιμια λεει πως

Ο εξυπνος ξερει πολλα, ο σοφος ξερει το ιδιο πολλα, αλλα ξερει και πότε ειναι η καταληλη στιγμη για να τα πει...

Χαιρετισμους και αγαπη σε ολους τους παλιους, σεβασμος και βοηθεια στους νεους, μονο εφοσον δινουν σεβασμο κ πληροφοριες σωστες...για να αποφευγουμε τις κακοτοπιες...

Εβγαλα κ τη ριμα, χωνω κ ενα κομματι που γουσταρω φουλ αφιερωμενο σε οσους διαβασουν...

 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Δηλαδή θέλεις να πεις ότι η Μαρία τα κατάφερε καλύτερα από τον κύριο Τσίπρα; (για όσους δεν θυμούνται, ο κύριος Τσίπρας λίγο καιρό πριν γίνει αρχηγός του ΣΥΝ είχε ταξιδέψει στο Καράκας όπου και συναντήθηκε με τον κύριο Τσάβες. Όταν επέστρεψε στην Ελλάδα, δήλωσε ότι ο κύριος Τσάβες τού υποσχέθηκε ότι θα πουλήσει σε ελληνικούς δήμους "φτηνό πετρέλαιο", το οποίο βεβαίως-βεβαίως ακόμα περιμένουμε)  :)
πως θα το πουλήσει ρε μάστορη χωρις διμερείς συμφωνίες;πηγε κανας δήμαρχος,κανας Σαμαράς,κανας κρατικοδίαιτος παρατρεχάμενος;και στα σχολεία που αντλουν πόρους πλέον κ απο τους δήμους τα παιδιά δαγκώνουν ο ένας του αλλουνού απο το κρύο
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
πως θα το πουλήσει ρε μάστορη χωρις διμερείς συμφωνίες;πηγε κανας δήμαρχος,κανας Σαμαράς,κανας κρατικοδίαιτος παρατρεχάμενος;και στα σχολεία που αντλουν πόρους πλέον κ απο τους δήμους τα παιδιά δαγκώνουν ο ένας του αλλουνού απο το κρύο

Το κείμενό μου ήταν σκωπτικό -προφανώς έχεις δίκιο. Καμμιά πολιτειακή ιδιότητα δεν είχε ο κύριος Τσίπρας όταν έγινε η συνάντηση που ανέφερα (ήταν απλά επικεφαλής μιας δημοτικής παράταξης στο δημοτικό συμβούλιο του δήμου Αθηναίων). Τώρα θα μού πεις, γιατί έγινε τότε τόσος ντόρος για το δήθεν "φτηνό πετρέλαιο" που θα μάς πουλούσε ο κύριος Τσάβες ύστερα από τη μεσολάβηση του κυρίου Τσίπρα. Προφανώς και οι δύο άνδρες δημαγωγούσαν.

Λοιπόν τέρμα τα πολιτικά. Μαρία, πού είσαι; Μού λείπεις... 
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Δηλαδή θέλεις να πεις ότι η Μαρία τα κατάφερε καλύτερα από τον κύριο Τσίπρα; (για όσους δεν θυμούνται, ο κύριος Τσίπρας λίγο καιρό πριν γίνει αρχηγός του ΣΥΝ είχε ταξιδέψει στο Καράκας όπου και συναντήθηκε με τον κύριο Τσάβες. Όταν επέστρεψε στην Ελλάδα, δήλωσε ότι ο κύριος Τσάβες τού υποσχέθηκε ότι θα πουλήσει σε ελληνικούς δήμους "φτηνό πετρέλαιο", το οποίο βεβαίως-βεβαίως ακόμα περιμένουμε)  :)

Δε χαλαρωνεις λιγο;
Εχεις μπερδεψει το τσαβες με τις πουτανες, ουδεμια σχεση... Χαλαρα...
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Δε χαλαρωνεις λιγο;
Εχεις μπερδεψει το τσαβες με τις πουτανες, ουδεμια σχεση... Χαλαρα...

Δεν είχα σκοπό να προσβάλω ούτε τον κύριο Τσάβες, ούτε τον κύριο Τσίπρα, ούτε τη Μαρία. Σέβομαι (ή τουλάχιστον προσπαθώ να σέβομαι) κάθε άνθρωπο, με εξαίρεση τους εγκληματίες. Το σχόλιο ήταν, έτσι κι αλλιώς, χιουμοριστικό (απόδειξη και το αντίστοιχο emoticon που το συνοδεύει)
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Δεν είχα σκοπό να προσβάλω ούτε τον κύριο Τσάβες, ούτε τον κύριο Τσίπρα, ούτε τη Μαρία. Σέβομαι (ή τουλάχιστον προσπαθώ να σέβομαι) κάθε άνθρωπο, με εξαίρεση τους εγκληματίες. Το σχόλιο ήταν, έτσι κι αλλιώς, χιουμοριστικό (απόδειξη και το αντίστοιχο emoticon που το συνοδεύει)

Ο Τσάβες είναι άρρωστος αυτές τις ημέρες, δεν είναι αστείο...
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Ο Τσάβες είναι άρρωστος αυτές τις ημέρες, δεν είναι αστείο...
ο συγκεκριμενος ανθρωπος που γραφει αυτες τις γελοιοτητες ειναι γνωστος στο σαιτ.
εδωσα τον λογο να μην ασχοληθω ξανα με τον γελοιο αλλα διαβαζετε και μονοι σας.
δεν σεβεται τιποτα και κανενα.
και εξακολουθει να εμφανιζεται ....
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ο συγκεκριμενος ανθρωπος που γραφει αυτες τις γελοιοτητες ειναι γνωστος στο σαιτ.
εδωσα τον λογο να μην ασχοληθω ξανα με τον γελοιο αλλα διαβαζετε και μονοι σας.
δεν σεβεται τιποτα και κανενα.
και εξακολουθει να εμφανιζεται ....

Με λύπη μου αυτό διαπιστώνω...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.394
Κριτικές
61
Like
42.482
Πόντοι
22.785
Με λύπη μου αυτό διαπιστώνω...

Καί έρωτώ άγαπημένε μου iblidako ....οί όμοφυλόφιλοι πού δεν έχουν τό θάρρος
νά άποδεχθούν τήν ταυτότητά τους καί νά άντέξουν τήν πίεση της ύποκριτικής κοινωνίας, νιώθουν ένοχές  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Γιά πές ????
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Καί έρωτώ άγαπημένε μου iblidako ....οί όμοφυλόφιλοι πού δεν έχουν τό θάρρος
νά άποδεχθούν τήν ταυτότητά τους καί νά άντέξουν τήν πίεση της ύποκριτικής κοινωνίας, νιώθουν ένοχές  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Γιά πές ????

Με ρωτάς;

Ομοφυλοφιλος εισαι οταν εχεις σχεσεις με εναν αλλο ομοφυλοφιλο...
Αμφιφυλόφιλος οταν εχεις σχεσεις με ενα ατομο ιδιου φυλου και ενα διαφορετικου, ταυτοχρονα ή οχι...
Η γνωμη μου για εσενα ειναι να βρεις μια σχεση σταθερη, που να νοιωθεις καλα...
Να μοιραζεστε τα εξοδα, να ζειτε καα και να αφησεις τα μπουρδελα και ολα αυτα...
Μη μερωτας ομως εδω, διοτι βγαινουμε εκτος, και δεν εχει νοημα...

 

xxx.gataki

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2012
Μηνύματα
99
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
10
Κασκαντεριλικι την προηγουμενη εβδομαδα για αυτο να ενημερωσω μη τη πατησετε.

Η εν λογω αγγελια μου κινησε τη περιεργια
6999932234

Πηρα τηλεφωνο και μου απαντησε η ιδια. Δηλωνει Ρωσσιδα και μου ειπε οτι κανει μασαζ με μια εκτονωση στα 40 ευρω στο χωρο της στην Ευελπιδων κοντα.
Της ειπα θελω και τη φιλη που αναφερει, μου απαντησε 50 ευρω και σε δικο μου χωρο 60.
Της ειπα οκ για 60 ευρω σε δικο μου χωρο με 2 εκτονωσεις και μασαζ.
Συμφωνησε και δοθηκε ραντεβου σε ξενοδοχειο.
Η φιλη της μου ειπε ειναι 27 ετων Τουρκαλα.

Στο ξενοδοχειο ηρθαν στην ωρα τους, το σκεπτικο ηταν να μου κανει μασαζ η γιαγια και να σκισω τη νεαρη τουρκαλα.

Αρχισε το μασαζ και απο τις 2 μαζι με λαδακια και χαδακια ολα καλα.
Ξεκιναω τη κουβεντα, πεταω και κατι Ρωσσικα που ξερω αλλα απαντηση καμια.

Μη τα πολυλογω η τυπισσα δια μαγειας γινεται απο Ρωσσιδα Βουλγαρα και το ιδιο και η φιλη της, απο Τουρκαλα Βουλγαρα (γυφτισα) με τη δευτερη να μη ξερει καθολου Ελληνικα.

Περασε κανα μισαωρο με το μασαζ (χαλια ηταν) και σηκωνεται η γιαγια και μου λεει τελιωσαμε.
Τι τελειωσαμε τις λεω ?
Εχουμε συμφωνησει αλλα.
Εκει δια μαγειας παλι ξεχναει τα ελληνικα της (αυτη ηξερε καλα) και μου απανταει
-Εγκω μονο μασαζ κανει
-Στο τηλεφωνο αλλα συμφωνησαμε
-Εγκω μονο μασαζ κανει
-Εχουμε συμφωνησει και 2 εκτονωσεις
-Δωσε λεφτα φυγει
-Δε περνεις φραγκο τις λεω
-Αμα δε δωσεις λεφτα θα φωναξω συνοδο
-Μπα εχεις και συνοδο ? Απο ανεξαρτητη εγινες εξαρτημενη ?

Σηκωνει το τηλεφωνο και αρχιζει τα βουλγαρικα και καλα λεει σε καποιον να ερθει.
Η αλλη που δε καταλαβαινει γρι τι γινετε εχει παει σε μια γωνια και παρακολουθει ...
Της λεω.... τον φωναξες να με τρομαξει?
Μου λεει ναι ερχεται.

Σηκωνω και γω το τηλεφωνο και κανω οτι παιρνω την αστυνομια.
Γεια σας θα ηθελα ενα περιπολικο στο ξενοδοχειο ταδε, με απειλουν κλπ κλπ

Ακουει για αστυνομια βουταει την αλλη και οπου φυγει φυγει......
Στο διαδρομο τρεχανε σα παλαβες....

Γυρισα δωματιο εκανα ενα ντουζακι πλερωσα το ξενοδοχειο και εφυγα για το σπιτι.

Προς γνωση και συμμορφωση λοιπον
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Κασκαντεριλικι την προηγουμενη εβδομαδα για αυτο να ενημερωσω μη τη πατησετε.
...............................................................................
Προς γνωση και συμμορφωση λοιπον

Πολύ καλά έκανες και ενημέρωσες. :thumbsup:

Πάντως, στην αγγελία έχει δίκιο......: Θα σου μείνει αξέχαστη η συνάντηση! :)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τι εγινε ρε πουστη μου τωρα μπηκα στο freelist και ειδα τιγκα στην βουλγαρα ειναι !!!!!!! και ολες γιαγιαδες σαν αυτη του συναγωνιστη....  καραβιά απο βουλγαρια ηρθε?
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
ρε μαγκες ολο γιαγιαδες βλεπω σε αγγελιες..τι γινεται?εμεις πιπινια για μασαζ που να ψαξουμε?
 

nnngeorge

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
13
Like
2
Πόντοι
0
Ξερει κανεις να προτεινει καποια αξιολογη αγγελια για μασαζ σε ξενοδοχειο ,κατα προτιμηση Ελληνιδα κεφατη εως 45 ετων .
Ευχαριστω
 

exemithos1980

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2012
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Νιώθοντας υπερβολικά τυχερός απόψε είπα στον εαυτό μου να επιχείρησω ένα κασκαντεριλικι.....
Οπου κ επέλεξα μια αγγελία που είχα δει εδώ και κάποιο καιρό στην ΧΕ... Για μια ξανθιά κ μια μελαχρινη ετών 23-25....
Παίρνω τηλ... Μου λέει η κοπελα ότι λόγο Χριστουγέννων ότι στις 2 η μια δώρο..... Χμμμμμ λέω στον εαυτό μου ότι κάτι βρομαει... Τιμή 80ευρω.... Χωρίς σκουφακι 100.. Και συν για κολο... Συνεχίζω να νιώθω ότι πάιζει κομπίνα και καλά με το που σκάσουν θα θέλουν συν αυτό συν εκείνο.... Δεν γαμιεται οπος είπα ένιωθα πολύ τυχερός...
Πάω στο ξενοδοχείο... Κ αναρωτιέμαι πόσο χάλια θα ειναι μπάς κ εκπλαγω...
Οπότε δεν γδηνομαι κ μένω με όπλο κράνος εξάρτηση έτοιμος για αέρα...

Σκάνε μύτη και ειναι οι μεγαλύτερες πατσολλες που έχω δει στην ζωή μου!!!!!!
Καλησπέρα κορίτσια λέω... Λάθος δωμάτιο λέω εγώ περιμένω την κοπελα μου... Οπότε κ φεύγουν... Να ειναι καλά τα καρτοκινητα.... Θα το ανοίξω σε κανά μήνα πάλι...

Μακριά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom