Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εγγρ.
22 Ιαν 2012
Μηνύματα
204
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κοντη...κωλαρου..με μικρο βυζι...40αρα..περιπου..
δεν βαζει γλωσσα μεσα της...

μασαζ μετριο...και στον φραπε μου συζητουσε για τις σχεσεις  αντρων-γυναικων... :jerking: :think: :tickedoff: :jerking: :jerking:

ενα 50αρι...ηρθε σε χωρο μου...
Γλωσσα δε βαζει μασα η χρυσα!!!Τα αναλυει ολα τιποτα δεν αφηνει να πεσει κατω!!!!
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Βουλγαρα milf επ ονοματι ιουλια!!!καλο μασαζ και ικανοποιητικος χρονος συνεδρειας!!!παρεχει μονο φραπε.Μετα το πρωτο ραντεβου δεχεται και στο σπιτιτης!!!αυτα τα ολιγα!!!

από εμφάνιση τι λέει ;

 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Βουλγαρα milf επ ονοματι ιουλια!!!καλο μασαζ και ικανοποιητικος χρονος συνεδρειας!!!παρεχει μονο φραπε.Μετα το πρωτο ραντεβου δεχεται και στο σπιτιτης!!!αυτα τα ολιγα!!!


από εμφάνιση τι λέει ;
είχε χαθεί αυτή, μάλλον σφίξαν οι κώλοι και επέστρεψε,
όταν την είχα πρωτοπάρει (όχι σεξ) έπερνε 40€ για 90 λεπτά,
μετά το έκανε 50€ τα 80 λεπτά και δεν ξαναπήρα,
αν όμως έχει αρχίσει και δέχεται στο σπίτι της
και γλυτώνεις 20€ από το χοτέλ, πιστεύω πως αξίζει,
από εμφάνιση, πολύ μέτρια, κωλαρού, με βυζιά "σακούλια",
είναι όμως ευγενέστατη και κάνει καλό μασάζ
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
εμένα μου είπε για b2b στα 100, τώρα αν προσφέρει μπριζόλα δεν ξέρω (έτσι κι αλλιώς αυτά δεν λέγονται από το τηλέφωνο), γιατί δεν έχω δοκιμάσει. Πάντως αν κάποιος έχει δοκιμάσει ας ενημερώσει και κυρίως τι λέει από εμφάνιση.
Μπάζακι είναι με μικρό βυζι και μεγάλο κολο, μελαχρινη και εχει μέτριοτατο πρόσωπο γύρω στο 1,60 χωρίς παπούτσια. Είναι πάντως ευγενεστατη και νιώθεις άνετα. Μασάζ μέτριο και κερνάει φραπεδακι.
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Βουλγαρα milf επ ονοματι ιουλια!!!καλο μασαζ και ικανοποιητικος χρονος συνεδρειας!!!παρεχει μονο φραπε.Μετα το πρωτο ραντεβου δεχεται και στο σπιτιτης!!!αυτα τα ολιγα!!!

Νομίζω και παλιότερα είχε γίνει συζήτηση για την εν λόγω στο παρόν θρεντ. Για να είμαι ειλικρινής όμως, δεν θυμάμαι τι είχε ειπωθεί τότε.
 

mpoukas

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2007
Μηνύματα
136
Κριτικές
1
Like
123
Πόντοι
1
εχει παρει κανεις μια Ιβα βουλγαρα?μενει καπου κεντρο.
απο φιλο εμαθα πως κανει πολυ καλο μαζαζ αλλα μαλλον οχι τιποτα παραπανω.σπιτι του την πηρε.
mature-progilf μου ειπε ειναι
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εχει παρει κανεις μια Ιβα βουλγαρα?μενει καπου κεντρο.
απο φιλο εμαθα πως κανει πολυ καλο μαζαζ αλλα μαλλον οχι τιποτα παραπανω.σπιτι του την πηρε.
mature-progilf μου ειπε ειναι
Ρε συ Μπουκα...μία απορία. Αφού χεις το φίλο σου όπως λες, να σου πει λεπτομέρειες, περιγραφή και τιμή... τηλ αφού την πήρε κιόλας σπίτι του... Τι ρωτάς εδώ μέσα ?
 

ntinos69

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
1.024
Κριτικές
10
Like
14
Πόντοι
1.240
Μπάζακι είναι με μικρό βυζι και μεγάλο κολο, μελαχρινη και εχει μέτριοτατο πρόσωπο γύρω στο 1,60 χωρίς παπούτσια. Είναι πάντως ευγενεστατη και νιώθεις άνετα. Μασάζ μέτριο και κερνάει φραπεδακι.

μην μας πεις οτι εδωσες κ 100 ευρω για να στον παιξει??
 

ariadnos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
κανα μιλφακι για μασαζ?
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1

Δεν ξερω γιτι δεν ηρθε ποτε στο ραντεβου αλλα ειναι απαραδεκτη και το κινητο της το είχε κλειστό το ....τανάκι... Αν την χάλαγαν τα 70€  :jerking: αυτή το ξέρει!

Λοιπόν μάγκες καλή ανασταση!
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
www.mylist.gr/?view=showad&adid=72565&cityid=2]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=72565&cityid=2[/url]

Ρουμανακι, 23-25, μελαχροινο, κατι σε τσιγγανικα χαρακτηριστικα έχει..
Λεπτό κορμακι, με μικρο προς κανονικο βυζι και έναν κόλο ποίημα σκέτο που δεν τον δίνει όμως..Δεν της αρέσει λέει..
Ήρθε στην ώρα της, λίγο κουβεντουλα..Εκανε ντούς και πριν και μετα, χωρις δική μου προτροπή,πράγμα που μου άρεσε..
Πριν ξεκινησουμε μου ειπε οτι για να μην το συζηταμε μετα, να της δώσω αλλα εικοσι και να κανουμε οτι θέλω..
Ότι κανει, το κάνει με σκούφο. Και την πίπα ακόμα..
Πίπα για αρχη, καλή αλλα οχι να τρελλαινεσαι..Παιρνει αρκετη βελτίωση.
Οτι σταση ζητησα, με καλη συμμετοχη, πολύ υγρή, με τελειωμα πανω στο φοβερο της κολαρακι πισωκολητα
(που μου έδωσε την εντυπωση οτι της αρεσε..), αν ήταν προσποιητό προσποιείται καλά παντως..
Ευχαριστη ώρα..
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Α, ναι..Και καλές γιορτές σε όλους !!!    :)
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
www.mylist.gr/?view=showad&adid=72565&cityid=2]http://www.mylist.gr/?view=showad&adid=72565&cityid=2[/url]

Ρουμανακι, 23-25, μελαχροινο, κατι σε τσιγγανικα χαρακτηριστικα έχει..
Λεπτό κορμακι, με μικρο προς κανονικο βυζι και έναν κόλο ποίημα σκέτο που δεν τον δίνει όμως..Δεν της αρέσει λέει..
Ήρθε στην ώρα της, λίγο κουβεντουλα..Εκανε ντούς και πριν και μετα, χωρις δική μου προτροπή,πράγμα που μου άρεσε..
Πριν ξεκινησουμε μου ειπε οτι για να μην το συζηταμε μετα, να της δώσω αλλα εικοσι και να κανουμε οτι θέλω..
Ότι κανει, το κάνει με σκούφο. Και την πίπα ακόμα..
Πίπα για αρχη, καλή αλλα οχι να τρελλαινεσαι..Παιρνει αρκετη βελτίωση.
Οτι σταση ζητησα, με καλη συμμετοχη, πολύ υγρή, με τελειωμα πανω στο φοβερο της κολαρακι πισωκολητα
(που μου έδωσε την εντυπωση οτι της αρεσε..), αν ήταν προσποιητό προσποιείται καλά παντως..
Ευχαριστη ώρα..
100 συνολο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom