Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

gyrologos77777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
4.314
Πόντοι
441

fstelios81

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2013
Μηνύματα
30
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρει κανείς αν η Νάταλι απο your προχωράει και πόσο?
Ευχαριστώ
 

huncargo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
53
Κριτικές
7
Like
298
Πόντοι
280
Μερικά στοιχεία τελευταίων μασαζομαγαζων

Τζεσικα your Βραζιλιάνα κοντουλα γύρω στα 28-30 κανονικό κορμί αγγλικα μόνο επικοινωνία αλλα χαμογελαστη κοπελα καλο μασαζ κ προχωράει με λογικές τιμές .+20 κλπ . Μπράβο και στο τηλεφωνικό κέντρο του your που με προέτρεψε για Jessica

Καλημέρα. Τζέσικα προχωράει μέχρι χέρι ή πάει και παρακάτω;
 

Alexis17cmmm

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίδες έχετε να προτείνετε κάτι?Είμαι καινούριος εδώ οπότε ψάχνομαινα ακόμα
 

Alexis17cmmm

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μερικά στοιχεία τελευταίων μασαζομαγαζων

Αριστέα κ Αλεξάνδρα Athens massage στη Ν. Ιωνία στο μαγαζί .

Αλεξάνδρα οκ πρόσωπο κανονική προς χοντρουλα αδιάφορο μασαζ
Αριστέα στέκα αν δουλευε κ κατ οίκον έξω σίγουρα θα ξεκλείδωνε . Ακριβό μικρο κ άβολο μαγαζί .

Χριστίνα joy ωραια παρουσία με γυαλάκια Ρουμάνα 28 κάπου εκει αδύνατη χαμογελαστη προχωράει με οκ τιμές 30-40 . Πέρασα μια χαρά και έχει ωραιο στυλ .

Τζεσικα your Βραζιλιάνα κοντουλα γύρω στα 28-30 κανονικό κορμί αγγλικα μόνο επικοινωνία αλλα χαμογελαστη κοπελα καλο μασαζ κ προχωράει με λογικές τιμές .+20 κλπ . Μπράβο και στο τηλεφωνικό κέντρο του your που με προέτρεψε για Jessica

Athens massage home

Λιζα κανονικό σωμα με λίγα πιασίματα τυπικό μασαζ χωρίς πετσέτα τίποτα να θυμαμαι .

Εύα την έχει δει professional κ υφος μπλαζέ λες κ τη βάζουν με το ζόρι να τρίβει .καθόταν στις γωνιές του κρεβατιού μη της πιάσουμε το κωλο . Από μένα μεγάλο Χ . Ωραιο γκομενακι παντως αλλα ξινη .

Lotus Άννα επανάληψη τίποτα άλλο από μασαζ χωρίς πετσέτα . Δε βλεπω να ξεκλειδώνει με τίποτα . Μασαζ άσχετη .
Αυτα :hi:
Το your που λες φίλε μου ποιο είναι?
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.980
Like
4.907
Πόντοι
1.706
Δαναη απο silk επιλογη ξανα γιατι γουσταρω μιλφαρες που προχωρανε.Μασαζ πολυ καλο,εμεινε γυμνη κ πιπα ονειρικη!το μονο μειον ειναι πως τα κανει ολα στο 45λεπτο αλλα κ παλι αξιζει τα λεφτα της.
Next week θα παιξω με Ελενα κομμωτρια,ελπιζω να μην τα κλαιω τα λεφτα..αναμεινατε
Πώς είναι η Δανάη εμφανισιακά;
Αξίζει;
 
  • Like
Αντιδράσεις: ambe77

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
99
Like
25.692
Πόντοι
26.236
Καλημέρα. Τζέσικα προχωράει μέχρι χέρι ή πάει και παρακάτω;
Με ωραίο τρόπο και υπομονή όλες προχωράνε. Εκτός από σταρλετιτσες τύπου Athens home massage που την έχουν δει μασερ κ καλά …
 

AmazonC

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
47
Like
118
Πόντοι
0
Δαναη απο silk επιλογη ξανα γιατι γουσταρω μιλφαρες που προχωρανε.Μασαζ πολυ καλο,εμεινε γυμνη κ πιπα ονειρικη!το μονο μειον ειναι πως τα κανει ολα στο 45λεπτο αλλα κ παλι αξιζει τα λεφτα της.
Next week θα παιξω με Ελενα κομμωτρια,ελπιζω να μην τα κλαιω τα λεφτα..αναμεινατε
Για ελενη κομμώτρια δώσε μας μια κριτική όταν έχεις φίλε μου. Ευχαριστώ
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Μια georgia papanikou σε insta κατι μου θυμίζει.,. κανείς να μου φρεσκάρει τη μνήμη ?
Ζητάει 120,00/ ώρα full programm σε δικό της χώρο ή κατ΄οίκον... αλλά απάτη μυρίζει...
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.888
Like
9.500
Πόντοι
1.056
Μια georgia papanikou σε insta κατι μου θυμίζει.,. κανείς να μου φρεσκάρει τη μνήμη ?
Ζητάει 120,00/ ώρα full programm σε δικό της χώρο ή κατ΄οίκον... αλλά απάτη μυρίζει...
R.f357306c6755c01a39de520d223ff438
 

Kostas04

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Like
2
Πόντοι
0
Εεε ρεκαι να'αρχισουν να γραφουν τα κοριτσια για μας τι εχει να γινει χαχαχσχαχσ
 

Marbel

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
143
Like
24
Πόντοι
1
Γελάω γιατί μου έστειλαν μια φωτογραφία της τέρμα φωτό σοπ που δείχνει πολύ καλή ή έστω αρκετά καλή χαχα
σε όλα αυτά τα μαγαζιά τέτοιου είδους σπάνια θα δεισ φωτό που να ανταποκρίνεται κ στην πραγματικότητα
 

huncargo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
53
Κριτικές
7
Like
298
Πόντοι
280

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom