Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
8.999
Πόντοι
1.336

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
8.999
Πόντοι
1.336
Ρε αυτο το empire γιατι εχει το viber; στελνω μυνημα και δεν απαντανε πριν την μια ωρα... και οταν στελνουν δεν εχουν φωτο και γραφουν πχ "εχω την Φαιη", λες και εγω πρεπει να ξερω ποια ειναι η Φαιη και η καθε Φαιη
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
8
Like
8.999
Πόντοι
1.336
Νεφελη απο deluxe αξιζει για μασαζ και δευτερο γυρο;
 

A1T1

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2023
Μηνύματα
15
Like
40
Πόντοι
0
Παλιά καραβανα κανει πολυ καλό Μασαζ και με μαεστρία πάει και στο 2ο γύρο.
Που ακριβώς είναι η μαεστρία ρε φίλε ;; Όντως καλό μασάζ , σπασμένη φάτσα, και δεν βγάζει τίποτα...
 

Hanzo

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
0
Καλησπέρα, καιρό παρακολουθώ τα νήματα του bou , είπα να συμμετέχω ενεργά και να ξεκινήσω από εδώ.
Λάτρης του «μασαζ» τον τελευταίο χρόνο με διάφορες δοκιμες , για κάποιο λόγο τώρα τελευταία παίζω με ντελουξ, ίσως πιο legit σε αυτά που βλέπω φωτο με πραγματικότητα
Για τν λόγο ότι είχα φάει κάποιες φόλες στο παρελθόν.

Για τους γνώστες του αθλήματος , όταν ξεκίνησα είχα πάρει Attica με επιλογή Αθανασίας .
Μέτριο μασάζ+ μέτριο διστακτικό φραπέ,ξεχάστηκε σχετικά γρήγορα.

Ένα από τα πιο ωραία κορίτσια που έχω δει και την συνάντησα 1 φορά και μετά χάθηκε( ή εγώ την έχασα) ήταν από vip η Αλεξάνδρα.
Όμορφη με ωραιο σώμα (δν έβγαλε ρούχα ) καλό μασάζ , καλός φραπές, μέχρι εκεί, όταν τς ζήτησα κάτι παραπάνω επειδή μου άρεσε, μου απάντησε δν κάνω πολλά!

Στα του ντελουξ,
Συνάντηση με Χριστίνα,Σοφια
Πιτσιρίκες και οι 2
Η πρώτη από Ρουμανία αν θυμάμαι καλά,
Ευχαριστημένος από το μασάζ, και πήρα πολύ καλό φραπέ. Με ωραία συμμετοχή. Ρούχα δν έβγαλε , άφησε κάποια αγγίγματα!
Η δεύτερη απο Κολομβία, όμορφη σιλικονατη, επειδή είχε αναφερθει για τν κωλο της αν είναι φυσικός η όχι, την ρώτησα κ μ είπε ότι έχει πέσει Νυστέρι.
Απο εκεί κ πέρα πήρα φουλ επειδή ήρθε κ γδύθηκε κατευθείαν μόνη της οποτε με έφτιαξε. Με +60 έφτασα μέχρι την μπριτζόλα την οποία μπορώ να πω οκ, πέρασα καλά !

Καλώς σας βρήκα λοιπόν.
Να περνάτε καλά!
 

Hanzo

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
82
Πόντοι
0
Επίσης , 3 μιλφ ντελουξ
Ολγα,Ζετα,Μαρια
Τα έβαλα με την σειρά
Ολγα μιλφ με Βυζαρες. Επικοινωνιακή με ωραιο βαιμπ. Καλό μασάζ τελείωμα στς βυζαρες. Εμφάνιση μέτρια+ (για την ηλικία της)θα έλεγα.
Ζετα , μασάζ ραντομ χωρίς συνοχή. Έχει δύναμη,
Πήρα φραπέ καλαμάκι νομίζω με +50 αλλά δν το ευχαριστήθηκα ιδιαίτερα.
Μαρια μέτρια Εμφάνιση, ψιλό καλό μασάζ ,αδιάφορος φραπές τν οποίο έκανε ηχητικά με διαφορα φωνήεντα και χάθηκε το παιχνίδι από την αρχή.
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Χτες απόγευμα ήμουν Παγκράτι,είχα ραντεβού με Μαρία από deluxe.
Είδα ανέβαινε η ina από Αρτ
Τελικά λογικευτηκε στις τιμές.
Έχουμε βελτίωση;κάτι μου έβγαλε κοντοπουτανος.
Όσο για την μαρια πολύ καλό μασάζ και εκτόνωση φοβερή .δεν πήρα φουλ γιατί μου ζήτησε 90
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
252
Πόντοι
20
Πηρα απο vip μιχαελα απο ισπανια Marbella δηλωσε 25..καλα ελληνικά μένει χρόνια Ελλάδα.. 38 με 42 λεω εγω.. Κοντουλα μπαμπατσικη με ωραίο βυζι, καλη στο social, τρελλουτσικη λιγο.. Μπήκε στο ψητό κατευθείαν 150 μου λέει, τα βρήκαμε στα 130...τα έκλαψα?? Οχι... Άξιζε τόσα? Οχι.. Θα ξαναπερνα? Μπορεί γιατί μ αρέσουν οι κοντουλες.. Υγ. Εννοείται καμμια σχέση η φωτο με την πραγματικοτητα
. Είναι μόδα
 

reverse cow

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
10
Like
4
Πόντοι
0
Βικτώρια από deluxe προχώρησε μέχρι χέρι σε εμένα. Πήρε κάποιος κάτι παραπάνω;
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
322
Like
128
Πόντοι
1
Ναι.
Αυτό ρωτάω αυτούς που την πήραν μήπως λογικευτηκε
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.594
Κριτικές
7
Like
3.129
Πόντοι
736

ambe77

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
128
Like
326
Πόντοι
21
Βικτώρια από deluxe προχώρησε μέχρι χέρι σε εμένα. Πήρε κάποιος κάτι παραπάνω;
απο οσο ξερω εγω μεχρι εκει φθάνει ....... δεν εχω παρει και ο λογος είναι αυτός εαν ειναι να παρω φραπέ ασ ειναι με καλαμακι τουλάχιστον ..
 

petros2000.

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
66
Like
101
Πόντοι
0
δε πιστευω να εχει αλλαξει πολυ,
δλδ απο τα 400 + που ηθελε, και στα μισα να επεσε ειναι 200, δεν θεωρω οτι τα αξιζει
400;του τρελλου ίδια περίπτωση με Νινα που τωρα πήγε στο massage joy . Θυμάμαι είχαν γραφτεί τότε κάτι εξωφρενικά ποσά αλλά μετά λογικεύτηκε και αυτή.Μελινα από your massage στην ίδια κατηγορία ζητάει κάτι τρελλα οκ είναι τσόντα σκέτη από εμφάνιση πιπίνι δυνατό αλλα δε σκαμπάζει από μασαζ γρι .
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.594
Κριτικές
7
Like
3.129
Πόντοι
736
400;του τρελλου ίδια περίπτωση με Νινα που τωρα πήγε στο massage joy . Θυμάμαι είχαν γραφτεί τότε κάτι εξωφρενικά ποσά αλλά μετά λογικεύτηκε και αυτή.Μελινα από your massage στην ίδια κατηγορία ζητάει κάτι τρελλα οκ είναι τσόντα σκέτη από εμφάνιση πιπίνι δυνατό αλλα δε σκαμπάζει από μασαζ γρι .
την νινα την εχω 30 φορες και καθε φορα τρελλες και παντα φουλαρουμε και παντα λεει οτι δε το κανει
αλλα ειναι κουκλαρα, καμμια συγκριση με ινα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom