Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (4 μέλη και 22 επισκέπτες)

bonor07

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2014
Μηνύματα
94
Like
286
Πόντοι
20

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
καλησπερα η ελενη η κομμωτρια δινει κωλο?
Όταν την είχα ρωτήσει, περίπου 2 μήνες πριν, μου απάντησε αρνητικά. Και φυσικά προσπέρασα...

Αλήθεια εχει κάποιος καποια ενδιαφέρουσα πληροφορία για αυτήν?? (Εστω και σε πμ)
Θα ήθελα να δοκιμασω μια συνεδρία μαζί της και θα ηθελα να μη πάρω γουρούνι στο σακί.
 

Φορτηγατζής

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
687
Πόντοι
361
Όταν την είχα ρωτήσει, περίπου 2 μήνες πριν, μου απάντησε αρνητικά. Και φυσικά προσπέρασα...

Αλήθεια εχει κάποιος καποια ενδιαφέρουσα πληροφορία για αυτήν?? (Εστω και σε πμ)
Θα ήθελα να δοκιμασω μια συνεδρία μαζί της και θα ηθελα να μη πάρω γουρούνι στο σακί.
κ εγώ θα ήθελα μια ενημέρωση παρακαλώ….
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
165
Like
158
Πόντοι
1
Τελικά πήγα, μέτριο προς αδιάφορο μασάζ. Στο σεξ μέτρια πίπα και στο γαμηση δεν θέλει δυνατά. Οι βυζάρες όμως άλλο πράγμα. 50 +50 η τιμη
Μακρια απο τη συγκεκριμενη και γενικα απο το osmose υπαρχει ενα επιπλεον τομασαζ που το χρεωνουν ενα 50αρικο ουτε για 10λεπτα δεν γινεται το πολυ 15 λεπτα maximum προσωπικα πλεον επιμενω σε ανεξαρτητες οπως εχω προτεονει σε φιλαρακια απο εδω μεσα αν και αυτες πλεον το κανουν το δινουν επιλεκτικα
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
165
Like
158
Πόντοι
1
Ετσι οντως εχει γινει για αυτο πλεον οι περισσοτεροι επιστρεφουν στα μασατζιδικα
Προσπαθουμε για ανεξαρτητες ειδικα απο το vip μπαινουν αξιολογα τεμαχια και μετα το γυρνανε σε ανεξαρτητες και οχι μονο
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Χαχαχα.... Και ύστερα ξύπνησες!!!!
Παιδιά δεν είναι η Ίριδα...και δεν θυμίζει και σε τίποτα.
Ύστερα ξύπνησα ??? Για στείλε στο βαιμπερ για διαθεσιμότητα να την δεις και χωρίς φερετζέ. Ίριδα 100%.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Likelg

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Ύστερα ξύπνησα ??? Για στείλε στο βαιμπερ για διαθεσιμότητα να την δεις και χωρίς φερετζέ. Ίριδα 100%.
Φιλαράκι...το empire, όχι την Ίριδα, και την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου να φέρει δεν πρόκειται να στείλω....Με 20€ η συνεδρία επίσης δεν πρόκειται να στείλω.Οσες και να φέρουν αν δε μάθουν να συμπεριφέρονται για εμένα μαύρο...
Υ.Γ δεν έψαξα ποτέ την Ίριδα, απάντησα απλά στην ανάρτηση σου
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Φιλαράκι...το empire, όχι την Ίριδα, και την Αλεξάνδρα Παναγιώταρου να φέρει δεν πρόκειται να στείλω....Με 20€ η συνεδρία επίσης δεν πρόκειται να στείλω.Οσες και να φέρουν αν δε μάθουν να συμπεριφέρονται για εμένα μαύρο...
Υ.Γ δεν έψαξα ποτέ την Ίριδα, απάντησα απλά στην ανάρτηση σου
Απαντάς απλά για να απαντήσεις χωρίς να ξέρεις. Με τα λεγόμενά σου αυτό λες. Στα παπάρια μου αν θα στείλεις και εσύ τι τιμή Θα στείλεις μου απαντάς και σου απαντάω ξεκάθαρα τα πράγματα
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Απαντάς απλά για να απαντήσεις χωρίς να ξέρεις. Με τα λεγόμενά σου αυτό λες. Στα παπάρια μου αν θα στείλεις και εσύ τι τιμή Θα στείλεις μου απαντάς και σου απαντάω ξεκάθαρα τα πράγματα
Η αλήθεια ειναι @Xrestoszaxa ότι εδώ έχεις ένα δίκιο...απάντησα χωρίς να ξέρω. Δεν ήξερα ,δεν ρώτησα,δεν έμαθα,δεν μπορούσα με τίποτα να φανταστώ ότι η Ίριδα μετά την επιτυχία με την Τέα θα διάλεγε να πάει στο χειρότερο γραφείο..

Τα σέβη μου...
:2funny:..και την καλημέρα μου επίσης!!!!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Eirini Giannakari (@eirini_giannakari) • Φωτογραφίες και βίντεο στο Instagram νεα αλλα παλια καραβανα στο χωρο οποιος εχει πληροφοριες ας πει
Την αλλη φορα μου χες πει οτι προχωραει τωρα ζητας πληροφοριες δενμας τα λες καλα φιλε εγω που της εστειλα μυνημα
Μου πε δεν ασχολουμαι πλεον μην μου ξαναστειλεις
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.198
Πόντοι
5.595
Η αλήθεια ειναι @Xrestoszaxa ότι εδώ έχεις ένα δίκιο...απάντησα χωρίς να ξέρω. Δεν ήξερα ,δεν ρώτησα,δεν έμαθα,δεν μπορούσα με τίποτα να φανταστώ ότι η Ίριδα μετά την επιτυχία με την Τέα θα διάλεγε να πάει στο χειρότερο γραφείο..

Τα σέβη μου...
:2funny:..και την καλημέρα μου επίσης!!!!
Η αληθεια ειναι οτι ο Χρησταρας εχει λιγα νευρα τωρα με το empire που του τη λεμε ολοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zak_$

v1273

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
7
Like
950
Πόντοι
361
Την αλλη φορα μου χες πει οτι προχωραει τωρα ζητας πληροφοριες δενμας τα λες καλα φιλε εγω που της εστειλα μυνημα
Μου πε δεν ασχολουμαι πλεον μην μου ξαναστειλεις

μάλλον είναι λίγο μπερδεμένος
 

Wild_G

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
102
Like
296
Πόντοι
21
Αρες μαρες κουκουνάρες...
Τα έχουμε κάνει μαντάρα κοινώς με την ενημέρωση :globeos-cigar:
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
6
Like
520
Πόντοι
301
Τελικά πήγα, μέτριο προς αδιάφορο μασάζ. Στο σεξ μέτρια πίπα και στο γαμηση δεν θέλει δυνατά. Οι βυζάρες όμως άλλο πράγμα. 50 +50 η τιμη


Γνώμη για την συγκεκριμενη;

Υπηρεσίες στούντιο, βυζιά τεράστια αλλά σκληρά σιλικονάτα. Κόστος 120€ για 10 λεπτά μασάζ και 20 λεπτά σεξ. Δεύτερο γύρο δεν ζήτησα και την έδιωξα στο 45λεπτο.
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
165
Like
158
Πόντοι
1
Την αλλη φορα μου χες πει οτι προχωραει τωρα ζητας πληροφοριες δενμας τα λες καλα φιλε εγω που της εστειλα μυνημα
Μου πε δεν ασχολουμαι πλεον μην μου ξαναστειλεις
Καλησπερα φιλε ερικο δες πμ πιστευω συμφωνεις οτι αλλο θες μιλαμε δε τσακωνομαστε εξαλλου και εσυ εισαι αξιοπιστη πηγη
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.269
Πόντοι
1.336
Υπηρεσίες στούντιο, βυζιά τεράστια αλλά σκληρά σιλικονάτα. Κόστος 120€ για 10 λεπτά μασάζ και 20 λεπτά σεξ. Δεύτερο γύρο δεν ζήτησα και την έδιωξα στο 45λεπτο.
Γιατι θα εκανε δευτερο γυρο;
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.982
Like
7.642
Η αλήθεια ειναι @Xrestoszaxa ότι εδώ έχεις ένα δίκιο...απάντησα χωρίς να ξέρω. Δεν ήξερα ,δεν ρώτησα,δεν έμαθα,δεν μπορούσα με τίποτα να φανταστώ ότι η Ίριδα μετά την επιτυχία με την Τέα θα διάλεγε να πάει στο χειρότερο γραφείο..

Τα σέβη μου...
:2funny:..και την καλημέρα μου επίσης!!!!


Καλησπέρα Καλό καλοκαίρι .
Οπως ξέρεις Σας διαβάζω που και που
Αγαπημένε μου αυτό και μόνο για να καταλάβεις την αχαριστία- νοητικό χαμηλό-πουτανιά- Πες το όπως θες όταν τους δίνω το 70% συν τα tips και κάνουνε τέτοια σκηνικά, ενώ απ τα άλλα γραφεία παίρνουν μόλις -25-30 ευρώ συν τιπς είναι για κλάματα λοιπόν...συν να τις τρέχω σε ψυχολόγους γιατί τρελαίνονται να πληρώνω Εγώ σε ειδικούς θεραπευτές ψυχολογική υποστήριξη για να μην καταρρέουν να είμαι δίπλα τους να τις αγκαλιάζω και να τους δίνω δύναμη και πολλά αλλά το μόνο που εύχομαι περαστικά της ... όχι μόνο γιατί ήμουν δίπλα της σαν αδερφή της ποτέ δεν έκανα εγώ το αφεντικό και εγώ θεραπεύτρια είμαι και μάζευα τα κοριτσάκια από την κατάντια Γιατί δεν θέλεις να ξέρεις καν πως τις βρήκα και πώς ζούσαν ...αλλά κ πολλά περισσότερα για όλα τα κορίτσια υπήρχα δίπλα τους
Κ ας έχω ακούσει από δω μέσα τα εξ αμάξης ότι είμαι μαστροπός και τσατσα και μαλακίες.... από κει και πέρα όπως στρώνει η καθεμία κοιμάται.
Έτσι λειτουργεί η πλειοψηφία αυτών είναι συγκεκριμένος τρόπους που σκέφτονται και λειτουργούν...
Κάνε μία έρευνα 2-3 χρόνια πριν άλλες γκόμενες που δούλευαν εδώ πόσο εκμεταλλεύτηκαν πελάτες και τι εκβιασμός έπεσε Εγώ προσωπικά Έχω χάσει πάσα ιδέα και πολλά μέλη εδώ μέσα γιατί τραβήξαμε τα πάνδεινα τότε.. και δεν έχει συμβεί μόνο μία φορά αλλά επανειλημμένες φορές όλα αυτά τα χρόνια..
Το μόνο που θα της υπενθυμίσω ήταν ότι την Μάζεψα από την πορνεία στην κυριολεξία για ένα πιάτο φακές λοιπόν να ανοίγεις πόδια και τότε η συγκεκριμένη ήταν κάτω από πολύ άσχημες συνθήκες την οποία βρήκα η ίδια ..
κάποτε Λοιπόν στις αρχές όταν την πήρα για δουλειά και της μίλαγα συνεχώς με πήρε τηλέφωνο ένας πολύ καλός πελάτης και μου λέει ρε Τέα είναι άθλιο αυτό που συμβαίνει σε αυτή την κοπέλα βοήθησε την κόντεψε μου λέει να καταρρεύσει από την πείνα Δεν είχε δύναμη για μασάζ (τότε κάποια χρόνια πριν όταν τη μάζεψα το ξαναλέω)
Ρώτησα λοιπόν να μάθω από τον πελάτη λεπτομέρειες και μου λέει μόνη της
προτίμησε με δική της πρωτοβουλία να βάλει τον πουτσο μου στον κώλο της .... επειδή θα κατέρρεε δεν άντεχε να δώσει μασάζ αλλά κυνήγαγε και στο τα λίγα του extra ... φυσικά το συζήτησα μαζί της αργότερα και το παραδέχτηκε ....με παρακάλεσε Λοιπόν τότε να την σώσω να βγει από την κατάντια και αυτό έκανα με συνείδηση.
Της έμαθα μασάζ
να δίνει προτεραιότητα στον εαυτό της με αξία
αυτοπεποίθηση και να προσφέρει μασάζ εκεί έξω
την έπιασα της μίλησα της έμαθα μασάζ της έμαθα να είναι άνθρωπος και να σέβεται τον εαυτό της και να προσφέρει υπηρεσίες και οχι ξεπέτες και τελικά τα αποτελέσματα τα είδες ...
Τσάμπα κόπος και χρόνος θα έλεγα πλέον ...Και βέβαια γνώριζα ότι θα συμβούν όλα αυτά έχουν ξανασυμβεί πολλές φορές στο παρελθόν όμως είμαι άνθρωπος και βοηθάω τους πάντες γιατί έτσι είμαι εγώ και μπορώ.
Αυτό είναι το ευχαριστώ ..Δεν θέλω να επεκταθώ σε μένα Λοιπόν έβγαζε πάνω από 90.000 ευρώ το χρόνο συν τα tips χωρίς να χρειάζεται να ανοίξει πόδια από κει και πέρα μπορείς να καταλάβεις μόνος σου.
Πολλές φορές Λοιπόν τα πράγματα δεν είναι αυτά που βλέπετε μπροστά εσείς αλλά υπάρχει μεγάλη βρώμικη ιστορία από πίσω..
χίλια συγνώμη αν χαλάω σπαμάρω το νήμα αλλά πραγματικά σαν φαινόμενο είναι απογοητευτικό όχι για μένα αλλά γενικότερα για αυτά τα κορίτσια Εγώ ξέρω Μία χαρά Να πορευτώ.
Καλό καλοκαίρι και να περνάτε καλά παιδιά
 
Τελευταία τροποποίηση:

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Καλησπέρα Καλό καλοκαίρι .
Οπως ξέρεις Σας διαβάζω που και που
Αγαπημένε μου αυτό και μόνο για να καταλάβεις την αχαριστία- νοητικό χαμηλό-πουτανιά- Πες το όπως θες όταν τους δίνω το 70% συν τα tips και κάνουνε τέτοια σκηνικά, ενώ απ τα άλλα γραφεία παίρνουν μόλις -25-30 ευρώ συν τιπς είναι για κλάματα λοιπόν...συν να τις τρέχω σε ψυχολόγους γιατί τρελαίνονται να πληρώνω Εγώ σε ειδικούς θεραπευτές ψυχολογική υποστήριξη για να μην καταρρέουν να είμαι δίπλα τους να τις αγκαλιάζω και να τους δίνω δύναμη και πολλά αλλά το μόνο που εύχομαι περαστικά της ... όχι μόνο γιατί ήμουν δίπλα της σαν αδερφή της ποτέ δεν έκανα εγώ το αφεντικό και εγώ θεραπεύτρια είμαι και μάζευα τα κοριτσάκια από την κατάντια Γιατί δεν θέλεις να ξέρεις καν πως τις βρήκα και πώς ζούσαν ...αλλά κ πολλά περισσότερα για όλα τα κορίτσια υπήρχα δίπλα τους
Κ ας έχω ακούσει από δω μέσα τα εξ αμάξης ότι είμαι μαστροπός και τσατσα και μαλακίες.... από κει και πέρα όπως στρώνει η καθεμία κοιμάται.
Έτσι λειτουργεί η πλειοψηφία αυτών είναι συγκεκριμένος τρόπους που σκέφτονται και λειτουργούν...
Κάνε μία έρευνα 2-3 χρόνια πριν άλλες γκόμενες που δούλευαν εδώ πόσο εκμεταλλεύτηκαν πελάτες και τι εκβιασμός έπεσε Εγώ προσωπικά Έχω χάσει πάσα ιδέα και πολλά μέλη εδώ μέσα γιατί τραβήξαμε τα πάνδεινα τότε.. και δεν έχει συμβεί μόνο μία φορά αλλά επανειλημμένες φορές όλα αυτά τα χρόνια..
Το μόνο που θα της υπενθυμίσω ήταν ότι την Μάζεψα από την πορνεία στην κυριολεξία για ένα πιάτο φακές λοιπόν να ανοίγεις πόδια και τότε η συγκεκριμένη ήταν κάτω από πολύ άσχημες συνθήκες την οποία βρήκα η ίδια ..
κάποτε Λοιπόν στις αρχές όταν την πήρα για δουλειά και της μίλαγα συνεχώς με πήρε τηλέφωνο ένας πολύ καλός πελάτης και μου λέει ρε μ***** είναι άθλιο κόντεψε μου λέει να καταρρεύσει από την πείνα Δεν είχε δύναμη για μασάζ τότε κάποια χρόνια πριν όταν τη μάζεψα το ξαναλέω και προτίμησε με δική της πρωτοβουλία και μετά το τακτοποίησα με την ίδια να βάλει τον πουτσο μου στον κώλο της .... με παρακάλεσε Λοιπόν τότε ότι πώς να την σώσω και αυτό έκανα με συνείδηση τις έμαθα μασάζ να δίνει προτεραιότητα στον εαυτό της με αξία αυτοπεποίθηση και να προσφέρει μασάζ εκεί έξω την έπιασα της μίλησα της έμαθα μασάζ της έμαθα να είναι άνθρωπος και να σέβεται τον εαυτό της και να προσφέρει υπηρεσίες και οχι ξεπέτες και τελικά τα αποτελέσματα τα είδες ... Και βέβαια γνώριζα ότι θα συμβούν όλα αυτά έχουν ξανασυμβεί όμως είμαι άνθρωπος και βοηθάω τους πάντες γιατί έτσι είμαι εγώ και μπορώ.
Αυτό είναι το ευχαριστώ ..Δεν θέλω να επεκταθώ σε μένα Λοιπόν έβγαζε πάνω από 90.000 ευρώ το χρόνο συν τα tips χωρίς να χρειάζεται να ανοίξει πόδια από κει και πέρα μπορείς να καταλάβεις μόνος σου.
Πολλές φορές Λοιπόν τα πράγματα δεν είναι αυτά που βλέπετε μπροστά εσείς αλλά υπάρχει μεγάλη βρώμικη ιστορία από πίσω..
χίλια συγνώμη αν χαλάω σπαμάρω το νήμα αλλά πραγματικά σαν φαινόμενο είναι απογοητευτικό όχι για μένα αλλά γενικότερα για αυτά τα κορίτσια Εγώ ξέρω Μία χαρά Να πορευτώ.
Καλό καλοκαίρι και να περνάτε καλά παιδιά
Νομίζω δεν σε τιμά να βγάζεις τόσα προσωπικά της κοπέλας στην φορά επειδή νιώθεις προδομενη που άλλαξε εργοδότη. Λίγο τσίπα και μέτρο. Και για νε προλάβω ούτε την ξέρω ούτε εσένα ξέρω αλλά ούτε και το που δουλεύει. Καθαρά ανθρώπινα γράφω πως κανέναν δεν ενδιαφέρουν αυτές οι λεπτομέρειες για την ζωή της κοπέλας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom