Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (10 μέλη και 33 επισκέπτες)

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.986
Like
7.658
Νομίζω δεν σε τιμά να βγάζεις τόσα προσωπικά της κοπέλας στην φορά επειδή νιώθεις προδομενη που άλλαξε εργοδότη. Λίγο τσίπα και μέτρο. Και για νε προλάβω ούτε την ξέρω ούτε εσένα ξέρω αλλά ούτε και το που δουλεύει. Καθαρά ανθρώπινα γράφω πως κανέναν δεν ενδιαφέρουν αυτές οι λεπτομέρειες για την ζωή της κοπέλας.
Πώς είναι προσωπικά καλό μου πλάσμα
?
όλοι γνωρίζουμε την ιστορία των περισσότερων κοριτσιών και ιδιαίτερα εσείς που κάνετε ραντεβού μιλάτε μαζί τους Ξέρετε από πού ήρθαν ποιες μεταγραφές έγιναν τι έκαναν και τι δεν έκαναν στα ραντεβού δεν είναι μυστικό και απο πού προέρχονται τα περισσότερα κορίτσια .. ήδη οι πελάτες γράφουν την τάδε την πήρα από το Μεταξουργείο 15 ευρώ και την ίδια Την πήρα από γραφείο 40 ευρώ Χαλάρωσε
ιδιαίτερα πελάτες το γνωρίζουν έλεος και με τις κριτικές Αν κοιτάξεις σε παλαιότερους χρόνου πριν έρθει σε μένα είναι γραμμένα δημόσια μην τρελαίνεσαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Νομίζω δεν σε τιμά να βγάζεις τόσα προσωπικά της κοπέλας στην φορά επειδή νιώθεις προδομενη που άλλαξε εργοδότη. Λίγο τσίπα και μέτρο. Και για νε προλάβω ούτε την ξέρω ούτε εσένα ξέρω αλλά ούτε και το που δουλεύει. Καθαρά ανθρώπινα γράφω πως κανέναν δεν ενδιαφέρουν αυτές οι λεπτομέρειες για την ζωή της κοπέλας.
Και κάτι άλλο δεν μιλάμε για τη ζωή μιας κοπέλας ούτε επιτρέπεται να εκθέτουμε προσωπική ζωή ιδιωτικό βίο δεν κάνω κάτι τέτοιο ποτέ δεν το έκανα .μιλάμε για την επαγγελματική δραστηριότητα στο χώρο μην μπερδευόμαστε, για το πώς συμπεριφέρονται ως επαγγελματίες όταν δουλεύουνε από δω και όταν δουλεύουν από κει... και περισσότερο το σχολιο βασίζεται στις μεταγραφές και στον τρόπο που διαχειρίζονται την επαγγελματική δραστηριότητα
 
Τελευταία τροποποίηση:

georgel

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
3
Like
581
Πόντοι
81
Πώς είναι προσωπικά καλό μου πλάσμα
?
όλοι γνωρίζουμε την ιστορία των περισσότερων κοριτσιών και ιδιαίτερα εσείς που κάνετε ραντεβού μιλάτε μαζί τους Ξέρετε από πού ήρθαν ποιες μεταγραφές έγιναν τι έκαναν και τι δεν έκαναν στα ραντεβού δεν είναι μυστικό και απο πού προέρχονται τα περισσότερα κορίτσια .. ήδη οι πελάτες γράφουν την τάδε την πήρα από το Μεταξουργείο 15 ευρώ και την ίδια Την πήρα από γραφείο 40 ευρώ Χαλάρωσε
ιδιαίτερα πελάτες το γνωρίζουν έλεος και με τις κριτικές Αν κοιτάξεις σε παλαιότερους χρόνου πριν έρθει σε μένα είναι γραμμένα δημόσια μην τρελαίνεσαι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και κάτι άλλο δεν μιλάμε για τη ζωή μιας κοπέλας μιλάμε για την επαγγελματική δραστηριότητα στο χώρο μην μπερδευόμαστε
Διάβασε αυτά που γράφεις πριν για να καταλάβεις ότι είναι προσωπικά δεδομένα το αν καποιος έχει ψυχολογικά προβλήματα χαμηλή αυτόεκτίμηση και αν εκπορνευεται για ένα πιάτο φακή. Σαν γυναίκα δεν επιτρέπεται να μιλάς για άλλη γυναίκα έτσι. Και όχι εγώ και πολλοί άλλοι δεν ξέραμε την ζωή της και δεν θα έπρεπε να την ξέρουμε. Μια απόλαυση πληρώνουμε και εκεί μόνο έχουμε απαιτήσεις. Νομίζω επειδή έχω ξαναδιαβάσει τα γραφόμενα σου είσαι μια γυναίκα με δυνατή πένα και το παραπάνω κείμενο δεν σε τιμά. Σίγουρα έχει γραφτεί σε μια φορτισμένη στιγμή και είναι σίγουρος ότι θα το δεις και μόνη σου κάποια στιγμή. Καλή συνέχεια...
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.986
Like
7.658
Διάβασε αυτά που γράφεις πριν για να καταλάβεις ότι είναι προσωπικά δεδομένα το αν καποιος έχει ψυχολογικά προβλήματα χαμηλή αυτόεκτίμηση και αν εκπορνευεται για ένα πιάτο φακή. Σαν γυναίκα δεν επιτρέπεται να μιλάς για άλλη γυναίκα έτσι. Και όχι εγώ και πολλοί άλλοι δεν ξέραμε την ζωή της και δεν θα έπρεπε να την ξέρουμε. Μια απόλαυση πληρώνουμε και εκεί μόνο έχουμε απαιτήσεις. Νομίζω επειδή έχω ξαναδιαβάσει τα γραφόμενα σου είσαι μια γυναίκα με δυνατή πένα και το παραπάνω κείμενο δεν σε τιμά. Σίγουρα έχει γραφτεί σε μια φορτισμένη στιγμή και είναι σίγουρος ότι θα το δεις και μόνη σου κάποια στιγμή. Καλή συνέχεια...
Μα είναι γνωστό ότι χρειάζονται ψυχολογική υποστήριξη Όταν κάνουν μία τέτοια δουλειά είναι απαραίτητη διαδικασία.
Θέλει γερό στομάχι γερά νεύρα Δεν είναι απλό.
Και εσείς αν ξαναδιαβάσετε το κείμενο θα δείτε ότι δεν μιλάω μόνο για μία γυναίκα μιλάω ότι το φαινόμενο είναι πολύ γενικό και συμβαίνει στην πλειοψηφία αυτών που εκδίδονται.
Επιπλέον έχουν γραφτεί πολύ πιο εσωτερικά θέματα δημόσια.
Και Έχετε δίκιο να σας ενδιαφέρει η υπηρεσία Απλά όπως όλοι μας τοποθετήθηκα σε κάτι πολύ συγκεκριμένο που γράφτηκε παραπάνω Και συμφώνησα .
Εσάς μπορεί να μη σας ενδιαφέρουν οι λεπτομέρειες για κάποιους άλλους όμως είναι πολύ σημαντικό το να εκτιμά κάποιος αυτό που του δίνεται.
Γιατί γνωρίζω τα πράγματα εκ των έσω για τις περισσότερες θεραπεύτριες όσα αφορα τη δουλειά τους.... δεν είναι κακό.
Οι ερμηνείες για το πώς γράφω αυτό που γράφω δίνονται από σας εγώ μία χαρά αισθάνομαι με τον εαυτό μου και για αυτά που έδωσα και για αυτά που γράφω.
Ας μη σπαμαρουμε Λοιπόν τα συμπεράσματα είναι δικά σας γιατί θα πέσουν να με φάνε σε λίγο και θα έχουν δίκιο.
Σημασία έχει λοιπόν ένα να υπάρχει υγεία σε όλα τα επίπεδα να έχετε όμορφο καλοκαίρι όλοι και να περνάτε όμορφα Σας φιλώ
ΤΕΑ
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Καλησπέρα Καλό καλοκαίρι .
Οπως ξέρεις Σας διαβάζω που και που
Αγαπημένε μου αυτό και μόνο για να καταλάβεις την αχαριστία- νοητικό χαμηλό-πουτανιά- Πες το όπως θες όταν τους δίνω το 70% συν τα tips και κάνουνε τέτοια σκηνικά, ενώ απ τα άλλα γραφεία παίρνουν μόλις -25-30 ευρώ συν τιπς είναι για κλάματα λοιπόν...συν να τις τρέχω σε ψυχολόγους γιατί τρελαίνονται να πληρώνω Εγώ σε ειδικούς θεραπευτές ψυχολογική υποστήριξη για να μην καταρρέουν να είμαι δίπλα τους να τις αγκαλιάζω και να τους δίνω δύναμη και πολλά αλλά το μόνο που εύχομαι περαστικά της ... όχι μόνο γιατί ήμουν δίπλα της σαν αδερφή της ποτέ δεν έκανα εγώ το αφεντικό και εγώ θεραπεύτρια είμαι και μάζευα τα κοριτσάκια από την κατάντια Γιατί δεν θέλεις να ξέρεις καν πως τις βρήκα και πώς ζούσαν ...αλλά κ πολλά περισσότερα για όλα τα κορίτσια υπήρχα δίπλα τους
Κ ας έχω ακούσει από δω μέσα τα εξ αμάξης ότι είμαι μαστροπός και τσατσα και μαλακίες.... από κει και πέρα όπως στρώνει η καθεμία κοιμάται.
Έτσι λειτουργεί η πλειοψηφία αυτών είναι συγκεκριμένος τρόπους που σκέφτονται και λειτουργούν...
Κάνε μία έρευνα 2-3 χρόνια πριν άλλες γκόμενες που δούλευαν εδώ πόσο εκμεταλλεύτηκαν πελάτες και τι εκβιασμός έπεσε Εγώ προσωπικά Έχω χάσει πάσα ιδέα και πολλά μέλη εδώ μέσα γιατί τραβήξαμε τα πάνδεινα τότε.. και δεν έχει συμβεί μόνο μία φορά αλλά επανειλημμένες φορές όλα αυτά τα χρόνια..
Το μόνο που θα της υπενθυμίσω ήταν ότι την Μάζεψα από την πορνεία στην κυριολεξία για ένα πιάτο φακές λοιπόν να ανοίγεις πόδια και τότε η συγκεκριμένη ήταν κάτω από πολύ άσχημες συνθήκες την οποία βρήκα η ίδια ..
κάποτε Λοιπόν στις αρχές όταν την πήρα για δουλειά και της μίλαγα συνεχώς με πήρε τηλέφωνο ένας πολύ καλός πελάτης και μου λέει ρε Τέα είναι άθλιο αυτό που συμβαίνει σε αυτή την κοπέλα βοήθησε την κόντεψε μου λέει να καταρρεύσει από την πείνα Δεν είχε δύναμη για μασάζ (τότε κάποια χρόνια πριν όταν τη μάζεψα το ξαναλέω)
Ρώτησα λοιπόν να μάθω από τον πελάτη λεπτομέρειες και μου λέει μόνη της
προτίμησε με δική της πρωτοβουλία να βάλει τον πουτσο μου στον κώλο της .... επειδή θα κατέρρεε δεν άντεχε να δώσει μασάζ αλλά κυνήγαγε και στο τα λίγα του extra ... φυσικά το συζήτησα μαζί της αργότερα και το παραδέχτηκε ....με παρακάλεσε Λοιπόν τότε να την σώσω να βγει από την κατάντια και αυτό έκανα με συνείδηση.
Της έμαθα μασάζ
να δίνει προτεραιότητα στον εαυτό της με αξία
αυτοπεποίθηση και να προσφέρει μασάζ εκεί έξω
την έπιασα της μίλησα της έμαθα μασάζ της έμαθα να είναι άνθρωπος και να σέβεται τον εαυτό της και να προσφέρει υπηρεσίες και οχι ξεπέτες και τελικά τα αποτελέσματα τα είδες ...
Τσάμπα κόπος και χρόνος θα έλεγα πλέον ...Και βέβαια γνώριζα ότι θα συμβούν όλα αυτά έχουν ξανασυμβεί πολλές φορές στο παρελθόν όμως είμαι άνθρωπος και βοηθάω τους πάντες γιατί έτσι είμαι εγώ και μπορώ.
Αυτό είναι το ευχαριστώ ..Δεν θέλω να επεκταθώ σε μένα Λοιπόν έβγαζε πάνω από 90.000 ευρώ το χρόνο συν τα tips χωρίς να χρειάζεται να ανοίξει πόδια από κει και πέρα μπορείς να καταλάβεις μόνος σου.
Πολλές φορές Λοιπόν τα πράγματα δεν είναι αυτά που βλέπετε μπροστά εσείς αλλά υπάρχει μεγάλη βρώμικη ιστορία από πίσω..
χίλια συγνώμη αν χαλάω σπαμάρω το νήμα αλλά πραγματικά σαν φαινόμενο είναι απογοητευτικό όχι για μένα αλλά γενικότερα για αυτά τα κορίτσια Εγώ ξέρω Μία χαρά Να πορευτώ.
Καλό καλοκαίρι και να περνάτε καλά παιδιά
Κοίτα Τέα... σέβομαι και εκτιμώ το λόγο σου Παρ όλο που σε πολλά πράγματα διαφωνώ...αλλά,η αλήθεια είναι ότι από τη στιγμή που ένα γραφείο κλείνει για Χ, Ψ λόγους οι θεραπευτριες έχουν δικαίωμα να αναζητήσουν εργασία σε οποιοδήποτε άλλο, χωρίς να ξέρω βέβαια την σχέση που είχες με τη συγκεκριμένη...Η επιλογή τους λοιπόν δείχνει πολλά,όπως επίσης και την πορεία που θα έχουν...Η Ίριδα για εμένα είχε δουλειά από το δικό σου πελατολόγιο ξεκάθαρα,δεν είχε ούτε την εμφάνιση ούτε τις προδιαγραφές για να είναι φουλ και σούπερ θεραπεύτρια...όλο αυτό σε συνδυασμό με ένα μέτριο έως κακό γραφείο θα είναι τουλάχιστον καταστροφικό για την ίδια... Έννοια σου
:hi:
 

TEA

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.986
Like
7.658
Κοίτα Τέα... σέβομαι και εκτιμώ το λόγο σου Παρ όλο που σε πολλά πράγματα διαφωνώ...αλλά,η αλήθεια είναι ότι από τη στιγμή που ένα γραφείο κλείνει για Χ, Ψ λόγους οι θεραπευτριες έχουν δικαίωμα να αναζητήσουν εργασία σε οποιοδήποτε άλλο, χωρίς να ξέρω βέβαια την σχέση που είχες με τη συγκεκριμένη...Η επιλογή τους λοιπόν δείχνει πολλά,όπως επίσης και την πορεία που θα έχουν...Η Ίριδα για εμένα είχε δουλειά από το δικό σου πελατολόγιο ξεκάθαρα,δεν είχε ούτε την εμφάνιση ούτε τις προδιαγραφές για να είναι φουλ και σούπερ θεραπεύτρια...όλο αυτό σε συνδυασμό με ένα μέτριο έως κακό γραφείο θα είναι τουλάχιστον καταστροφικό για την ίδια... Έννοια σου
:hi:

Σε ευχαριστώ που το επιβεβαιώνεις και αυτό είναι που με στεναχωρεί ιδιαίτερα για αυτά τα κορίτσια και Εκεί είναι που τονίζω το δεν εκτίμησαν ότι τους δόθηκε από σας και από μένα.
Δεν θέλει πολύ μυαλό Για να καταλάβει κάποιος.
Σε ευχαριστώ πραγματικά που μέσα σε πέντε γραμμές έγραψες τουλάχιστον ένα μέρος της πραγματικότητας όπως ακριβώς έχει.
Και για να τους προλάβω ...
μέσα σε αυτό το κείμενο Δεν υπάρχει κακία Υπάρχει μόνο αλήθεια και ειλικρίνεια.
Να έχεις υγεία Καλό καλοκαίρι.
Με εκτίμηση Τέα
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.486
Κριτικές
7
Like
3.137
Πόντοι
736
Κάτι δεν έχω καταλάβει.
Αφού η ΤΕΑ έκλεισε το γραφείο. Θα έπρεπε η Ίριδα να κάτσει σπίτι και να πλέκει;
Κακώς βρήκε σε άλλο γραφείο δουλειά;
 

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Κάτι δεν έχω καταλάβει.
Αφού η ΤΕΑ έκλεισε το γραφείο. Θα έπρεπε η Ίριδα να κάτσει σπίτι και να πλέκει;
Κακώς βρήκε σε άλλο γραφείο δουλειά;
Η αλήθεια είναι ότι πολλές θα έπρεπε να κάτσουν σπίτι και να πλέκουν... αλλά ας μην ανοίξουμε αυτό το κεφάλαιο τώρα.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.610
Κριτικές
31
Like
4.198
Πόντοι
5.595
Μα είναι γνωστό ότι χρειάζονται ψυχολογική υποστήριξη Όταν κάνουν μία τέτοια δουλειά είναι απαραίτητη διαδικασία.
Θέλει γερό στομάχι γερά νεύρα Δεν είναι απλό.
Και εσείς αν ξαναδιαβάσετε το κείμενο θα δείτε ότι δεν μιλάω μόνο για μία γυναίκα μιλάω ότι το φαινόμενο είναι πολύ γενικό και συμβαίνει στην πλειοψηφία αυτών που εκδίδονται.
Επιπλέον έχουν γραφτεί πολύ πιο εσωτερικά θέματα δημόσια.
Και Έχετε δίκιο να σας ενδιαφέρει η υπηρεσία Απλά όπως όλοι μας τοποθετήθηκα σε κάτι πολύ συγκεκριμένο που γράφτηκε παραπάνω Και συμφώνησα .
Εσάς μπορεί να μη σας ενδιαφέρουν οι λεπτομέρειες για κάποιους άλλους όμως είναι πολύ σημαντικό το να εκτιμά κάποιος αυτό που του δίνεται.
Γιατί γνωρίζω τα πράγματα εκ των έσω για τις περισσότερες θεραπεύτριες όσα αφορα τη δουλειά τους.... δεν είναι κακό.
Οι ερμηνείες για το πώς γράφω αυτό που γράφω δίνονται από σας εγώ μία χαρά αισθάνομαι με τον εαυτό μου και για αυτά που έδωσα και για αυτά που γράφω.
Ας μη σπαμαρουμε Λοιπόν τα συμπεράσματα είναι δικά σας γιατί θα πέσουν να με φάνε σε λίγο και θα έχουν δίκιο.
Σημασία έχει λοιπόν ένα να υπάρχει υγεία σε όλα τα επίπεδα να έχετε όμορφο καλοκαίρι όλοι και να περνάτε όμορφα Σας φιλώ
ΤΕΑ
Δυστυχως εχεις αδικο και συμφωνω με τον συναγωνιστη. Δεν ειναι γνωστα ολα σε ολους. Εγω πχ δεν ξερω την κοπελα που λες , ουτε απο που κραταει η σκουφια της, ουτε τα προσωπικα της. Γιατι να τα κανεις βουκινο; Για να δειξεις ποσο καλη εισαι και ποσο αχαριστη ειναι; Δεν παει ετσι. Ουτε ολες θελουν ψυχολογικη υποστηριξη, με αυτη τη λογικη, βγαλε και στη φορα τους πελατες, γιατι ολοι μας θελουμε ψυχολογικη υποστηριξη.
Δεν ειναι κακο να παραδεχτεις οτι εκανες φαουλ εδω.
 

papgeorgios

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
47
Like
286
Πόντοι
20
Καλημερα σε ολους.
Ειπα μετα απο καιρο να παρω απο γραφειο που διαφημιζεται συνεχως εδω μεσα απο την διευθυνση της.
Συγκλονιστικη εμπειρια.
Μετα απο μια ωρα αναμονης ,οσο ειδατε εσεις την θεραπευτρια αλλο τοσο την ειδα και γω.
Ευτυχως που το υποτιθεμενο ραντεβου κανονιστηκε σπιτι μου.
Απορω πως με τετοιες συμπεριφορες εχουν την απαιτηση να εχουν και πελατες.
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.982
Κριτικές
7
Like
9.103
Πόντοι
1.336
Καλημερα σε ολους.
Ειπα μετα απο καιρο να παρω απο γραφειο που διαφημιζεται συνεχως εδω μεσα απο την διευθυνση της.
Συγκλονιστικη εμπειρια.
Μετα απο μια ωρα αναμονης ,οσο ειδατε εσεις την θεραπευτρια αλλο τοσο την ειδα και γω.
Ευτυχως που το υποτιθεμενο ραντεβου κανονιστηκε σπιτι μου.
Απορω πως με τετοιες συμπεριφορες εχουν την απαιτηση να εχουν και πελατες.
Δεν μας λες και το γραφείο...?
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Καλημερα σε ολους.
Ειπα μετα απο καιρο να παρω απο γραφειο που διαφημιζεται συνεχως εδω μεσα απο την διευθυνση της.
Συγκλονιστικη εμπειρια.
Μετα απο μια ωρα αναμονης ,οσο ειδατε εσεις την θεραπευτρια αλλο τοσο την ειδα και γω.
Ευτυχως που το υποτιθεμενο ραντεβου κανονιστηκε σπιτι μου.
Απορω πως με τετοιες συμπεριφορες εχουν την απαιτηση να εχουν και πελατες.
Και εγώ απορώ που αποσκοπεί η ανάρτηση σου ...δεν αναφέρεις όνομα γραφείου,δεν αναφέρεις όνομα θεραπευτριας...
Να μαντέψουμε?? Όχι δε θα το κάνουμε!!
Εάν έχεις να πεις κάτι ,πες το, αλλιώς κάτσε πλέξε και εσύ .....
 

papgeorgios

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
47
Like
286
Πόντοι
20
Δεν μας λες και το γραφείο...?

Και εγώ απορώ που αποσκοπεί η ανάρτηση σου ...δεν αναφέρεις όνομα γραφείου,δεν αναφέρεις όνομα θεραπευτριας...
Να μαντέψουμε?? Όχι δε θα το κάνουμε!!
Εάν έχεις να πεις κάτι ,πες το, αλλιώς κάτσε πλέξε και εσύ .....
μπαινουν πολλα γραφεια και διαφημιζονται εδω μεσα;
βαλτε λιγακι το μυαλο σας να δουλεψει.
τα θελετε ολα στο πιατο....
 

Mounimaster

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2022
Μηνύματα
400
Like
1.753
Πόντοι
201
μπαινουν πολλα γραφεια και διαφημιζονται εδω μεσα;
βαλτε λιγακι το μυαλο σας να δουλεψει.
τα θελετε ολα στο πιατο....
Οι γενικότητες δεν βοηθούν κανένα. Επιπλέον ο χρόνος που έχει ο καθένας μας νομίζω ότι είναι περιορισμένος να μπει στην διαδικασία να ψάχνει. Αφού έκανες την ωραία κίνηση να ενημερώσεις μην την πατήσουν άλλοι δώσε ολόκληρη την πληροφορία.
Χωρίς παρεξήγηση για αντιπαράθεση
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Η αλήθεια ειναι @Xrestoszaxa ότι εδώ έχεις ένα δίκιο...απάντησα χωρίς να ξέρω. Δεν ήξερα ,δεν ρώτησα,δεν έμαθα,δεν μπορούσα με τίποτα να φανταστώ ότι η Ίριδα μετά την επιτυχία με την Τέα θα διάλεγε να πάει στο χειρότερο γραφείο..

Τα σέβη μου...
:2funny:..και την καλημέρα μου επίσης!!!!
Τουλάχιστον αυτοί δεν βγήκαν να βγάλουν στην φορά την κάθε μια που έφυγε . Δεν θεωρώ επιτυχία ένα γραφείο που κλείνει και μένει στον άσσο μια κοπέλα , η οποία όπως αναγράφει η ίδια η εργοδότρια έχει τεράστια ανάγκη για δουλειά . Επιτυχία είναι άλλα πράγματα όχι να μην έχεις δουλειά και να φας ή να στηρίζεις γραφείο μόνη σου , επειδή δεν υπάρχει άλλη. Μην τρελαθουμε . Ούτε θεωρώ επιτυχία την εργασία σε κάποιον ο οποίος όταν πλέον δεν θα έχει συμφέροντα από εσένα να εκθέτει την προσωπική σου ζωή, αν έχεις να φας ή όχι, αν έχεις ψυχολογικά ή όχι, αν δίνεις κώλο ή όχι κλπ . Δεν μπορείς να λες από τη μία ότι την έστελνες σε ψυχολόγους και από την άλλη, να την κρίνεις δημόσια για αυτά που υποτίθεται ήθελες να την θεραπεύσεις. Μικροπρέπεια για εμένα αυτό και μου προκαλεί λύπηση για όποιον λέει τόσο προσωπικά θέματα των υπαλλήλων του τα οποία προφανώς ήταν και εμπιστευτικά. Ξέρουμε όλοι ότι θα τα διαβάσει αυτά τα σχόλια προφανώς. Τώρα γιατί έπρεπε να γραφτούν μόνο όποιος τα έγραψε ξέρει. Τα συμπεράσματα δικά σας.
 
Τελευταία τροποποίηση:

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
142
Πόντοι
6
Παιδες καλησπερα,μετα απο καιρο εκατσε ενα ανέλπιστο ρεπο απο το πουθενα!
κοιμηθηκα λοιπον,εκανα το μπανακι μου,και ψαχνω τωρα για ενα μασαζακι να ισιώσω!
λοιπον...δεν εχω τρελες απαιτησεις,καλο μασαζ,με φραπε,η πιπα..δε με νοιαζει να γαμησω,θα εψαχνα αλλου.
εχει κανεις να προτεινει κατι;;;
ευχαριστω παιδες.
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
211
Πόντοι
21
Διαφορα ραντεβου των τελευταιων ημερών:

- Τζοαννα deluxe: Συμπαθεστατη, πολύ μετριο μασάζ και σχετικα βιαστικό, ζήτησε +30 για χέρι, δεν τα εδωσα
- Σαντρα velvet: Τρελοκομείο (με την καλή εννοια), μετριο μασαζ, +20 για χέρι, αφησε υπονοουμενα για παραπάνω next time
- Μάρθα deluxe: Οκ μασαζ, εβγαλε ρουχα απο την αρχη, πολύ ωραιο στηθος, +20 για χέρι και καλαμακι μόνο με προφυλακτικό
 

Twofast

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2022
Μηνύματα
38
Κριτικές
20
Like
660
Πόντοι
990
Καλησπέρα συναγωνιστές, είναι κάποιος που έχει πάει πρόσφατα με Δανάη να μας πει τις εμπειρίες του ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom