Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (8 μέλη και 37 επισκέπτες)

papgeorgios

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2022
Μηνύματα
47
Like
286
Πόντοι
20
Γιατί ρε φιλαράκι τόσο πολύ έχει χαλάσει;; Γιατί όταν την πήρα εγώ ήταν μια χαρά η κοπέλα εμφανισιακά και με μερακλίδικη τριχωτή μουναρα..!!!
Τι να πω ρε φιλε.
Εγω αντικρισα μια ταπα του 1,50.
Σαν τα τσιγγανακια στα φαναρια.
Δεν ενθουσιαστηκα.
Ουτε στο προσωπο,ουτε στο σωμα.
Ηταν ομως,ξαναλεω,ευγενικη.
Και ευχαριστη.
 

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21
Γιατί ρε φιλαράκι τόσο πολύ έχει χαλάσει;; Γιατί όταν την πήρα εγώ ήταν μια χαρά η κοπέλα εμφανισιακά και με μερακλίδικη τριχωτή μουναρα..!!!
Μερακλιδικη τριχωτή μουναρα για ... μερακλήδες!!!!
Είσαι ωραίος
:2funny:


 
  • Like
Αντιδράσεις: dsq

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Γιατί ρε φιλαράκι τόσο πολύ έχει χαλάσει;; Γιατί όταν την πήρα εγώ ήταν μια χαρά η κοπέλα εμφανισιακά και με μερακλίδικη τριχωτή μουναρα..!!!
Παικταρά μου Γράψε μας την εμπειρία σου με την συγκεκριμένη. Γιατί σκεφτόμουν να δοκιμάσω και εγώ. Μέχρι που προχωράει;
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Παικταρά μου Γράψε μας την εμπειρία σου με την συγκεκριμένη. Γιατί σκεφτόμουν να δοκιμάσω και εγώ. Μέχρι που προχωράει;
Μαζί μου το μόνο που δεν έκανε ήτανε σεξ όλα τα άλλα τα κάναμε ήταν μία ωραία εμπειρία με μία Μινυών κοπέλα αρκετά συμπαθητική. Και όπως ανέφερα και πιο πάνω είχε μία υπέροχη μουνάρα τριχωτή την οποία την έγλυψα και την Δαχτυλιάσα αρκετά.! Βέβαια έχει περάσει αρκετός καιρός και δεν ξέρω σε τι φάση είναι και τι κάνει πλέον
 

Christzo

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
37
Like
162
Πόντοι
0
Μαζί μου το μόνο που δεν έκανε ήτανε σεξ όλα τα άλλα τα κάναμε ήταν μία ωραία εμπειρία με μία Μινυών κοπέλα αρκετά συμπαθητική. Και όπως ανέφερα και πιο πάνω είχε μία υπέροχη μουνάρα τριχωτή την οποία την έγλυψα και την Δαχτυλιάσα αρκετά.! Βέβαια έχει περάσει αρκετός καιρός και δεν ξέρω σε τι φάση είναι και τι κάνει πλέον
Μαζί μου το μόνο που δεν έκανε ήτανε σεξ όλα τα άλλα τα κάναμε ήταν μία ωραία εμπειρία με μία Μινυών κοπέλα αρκετά συμπαθητική. Και όπως ανέφερα και πιο πάνω είχε μία υπέροχη μουνάρα τριχωτή την οποία την έγλυψα και την Δαχτυλιάσα αρκετά.! Βέβαια έχει περάσει αρκετός καιρός και δεν ξέρω σε τι φάση είναι και τι κάνει πλέον
Ωραίος! Ευχαριστώ πολύ!
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
Μαζί μου το μόνο που δεν έκανε ήτανε σεξ όλα τα άλλα τα κάναμε ήταν μία ωραία εμπειρία με μία Μινυών κοπέλα αρκετά συμπαθητική. Και όπως ανέφερα και πιο πάνω είχε μία υπέροχη μουνάρα τριχωτή την οποία την έγλυψα και την Δαχτυλιάσα αρκετά.! Βέβαια έχει περάσει αρκετός καιρός και δεν ξέρω σε τι φάση είναι και τι κάνει πλέον
Αυτό είναι δυστυχώς το πρόβλημα … συναντήσεις πριν καιρό και οι υπηρεσίες και εμφάνιση μπορεί να έχουν αλλάξει για χ και ψ λόγους .
Δεν υπάρχει σταθερότητα στην απόδοση ( για κάποιο λόγο )στο κατ οίκον
 

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Αυτό είναι δυστυχώς το πρόβλημα … συναντήσεις πριν καιρό και οι υπηρεσίες και εμφάνιση μπορεί να έχουν αλλάξει για χ και ψ λόγους .
Δεν υπάρχει σταθερότητα στην απόδοση ( για κάποιο λόγο )στο κατ οίκον
Το κατοίκων φίλε πλέον έχει διαλυθεί έχει χάσει την έννοια του όπως ήτανε παλιά μην το ψάχνετε πια. Πλέον είναι μόνο βίζιτα
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
165
Like
158
Πόντοι
1
Το κατοίκων φίλε πλέον έχει διαλυθεί έχει χάσει την έννοια του όπως ήτανε παλιά μην το ψάχνετε πια. Πλέον είναι μόνο βίζιτα
Ετσι οντως εχει γινει για αυτο πλεον οι περισσοτεροι επιστρεφουν στα μασατζιδικα
 

pipis93

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2023
Μηνύματα
165
Like
158
Πόντοι
1
Εντωμεταξυ οι περισσοτερες το γυρισανε σε μονο μασαζ
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.687
Κριτικές
8
Like
9.269
Πόντοι
1.336

Γνώμη για την συγκεκριμενη;
Τελικά πήγα, μέτριο προς αδιάφορο μασάζ. Στο σεξ μέτρια πίπα και στο γαμηση δεν θέλει δυνατά. Οι βυζάρες όμως άλλο πράγμα. 50 +50 η τιμη
 

Manolis8

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
243
Like
327
Πόντοι
21
Αδέρφια είχα κάνει με μια Κατερίνα στο joy έφτασε μέχρι χέρι, καλό μασάζ καλή εμφάνιση χωρίς extra ότι ήθελες έδινες παραπάνω
(Μπλε μάτια και μανίκι τατουάζ) γνωρίζουμε σε πιο γραφείο εχει πάει ξανατιμησω;
 

Pookierock

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
127
Like
225
Πόντοι
21
αναμπελ yourmassage πολύ καλο επίπεδο 28αρα περίπου από Ολλανδία λεει (εγγλεζικα πολυ κατανοητά) ομορφη κοπέλα ηρθε με φόρεμα αέρατο μασαζ καλο τεχνικά ασχολήθηκε με όλο το ταλαιπωρημένο μου κορμακι και στη χειρονακτική πήρε άριστα.το κακό ότι δεν την βρίσκεις εύκολα .
 

PikaBrat4

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ειναι ποιο ομορφη απο κοντα κ ξερει κ μασαζακι.η μεταβαση απο το μασαζ στο φραπε την κανει να ξεχωριζει σε σχεση με αλλες...
Ρε μαγκες αυτην την βαλερια γιατι δεν την βλεπω στο deluxe?
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81

Zak_$

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2022
Μηνύματα
169
Like
444
Πόντοι
21

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Θυμίζει αρκετά θα έλεγα εγώ. Δεν το υπογράφω αλλά τα μάτια είναι ίδια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

Tantrikos80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2022
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
622
Πόντοι
300
Κοιτώντας το σαιτ του empiremassage, η Χαρά λέει τίποτα από υπηρεσίες; Φαίνεται καλό!
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.721
Κριτικές
25
Like
4.505
Πόντοι
2.846
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

dsq

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2011
Μηνύματα
154
Like
439
Πόντοι
21
Χαχαχα.... Και ύστερα ξύπνησες!!!!
Παιδιά δεν είναι η Ίριδα...και δεν θυμίζει και σε τίποτα.
Και όμως φίλε μου αυτή είναι. Και αν δεν είναι Ίριδα θα τα σκίσω τα πτυχία μου που έχω σαν ΚορδέλιαρηΚαι αν δεν είναι Ίριδα θα τα σκίσω τα πτυχία μου που έχω σαν Μπουρδέλαλιάρης
 
  • Like
Αντιδράσεις: TEA

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom