Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Τυποι μου εχετε καμια ιδεα για αυτο?

βλεπω πολλα τεμαχια που ειναι σε αλλα καταστηματα τα οποια προχωρανε
......είναι θεραπεύτριες από το massage now , κάποια από το vip και κάποια παίζει και στο secret....
 

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
63
Like
40
Πόντοι
0
Η Ελένη η κομμώτρια μπορει καποιος να μου στειλει τον αριθμό της;
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Φίλε κοστα 21 αυτό ανέφερα πιο πάνω η κοπέλα που ζητάς είναι στην αγγελία που έχει παραθέσει πιο πάνω ο χρήστης gepap .Είχε αναφερθεί σε προηγούμενες σελίδες από τον χρήστη Ερρίκο μια άλλη η οποία δεν λειτουργεί Πια .Να είσαι καλά .
 

Lalito

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2019
Μηνύματα
176
Like
286
Πόντοι
21
μετά το ραντεβού
έτοιμο για
έξοδο τ

μετά το ραντεβού
έτοιμο για
έξοδο το κορίτσι
Μην τν διαπομπευεις ρε φιλε..η κοπελα δε κανει τα εξτραδακια....για ποιο λογο τ κανεις αυτο?εχεις φαει εμμονη?τελειωνε
 

αστυαναξ

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
36
Κριτικές
34
Like
2.267
Πόντοι
2.390
Συναντησεις με Μαριαννα και Χριστινα απο αττικα:
Μαριαννα: Παρα πολυ ομορφη για τα γουστα μου, πολυ καλο μασάζ, τιποτα απολύτως παραπανω. Οταν γυρισα μπροστα μου είπε να βάλω και πετσετα
Χριστίνα: Λιγο πιο μπαμπατσικη απο τις φωτογραφίες, επισης πολυ καλο μασάζ, μου ζήτησε +60Ε για χέρι και να βγάλει μπλουζα, της είπα οχι, οποτε τίποτα παραπάνω
+60 για χέρι ????!!!! Ταχυδακτυλουργός είναι ?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Μην τν διαπομπευεις ρε φιλε..η κοπελα δε κανει τα εξτραδακια....για ποιο λογο τ κανεις αυτο?εχεις φαει εμμονη?τελειωνε
Σωστός ! Το έχουν γράψει ότι δεν κάνει τίποτα παραπάνω από μασαζ … αν έχει αλλάξει κάτι ας το γράψει όποιος έχει αυτή την εμπειρία και όχι μεσες άκρες
 
  • Like
Αντιδράσεις: Lalito

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΝΕΕΣ ΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΕΣ VIP MASSAGE

698 0 280 270


τζινα

Σονια

Λουνα

Μαρινα

Ντινα

--------------------------------
Εβελινα

Ειρηνη

Αφροδιτη

Ελενα

Αλεξανδρα

Αννα Μαρια

Γιωτα

Βικυ
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
270
Like
306
ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ

VIP MASSAGE
ΑΘΗΝΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ

90 ΛΕΠΤΑ ΧΑΛΑΡΩΤΙΚΟΥ ΜΑΣΑΖ

70 ΕΥΡΩ

698 0 280 270

www.VipMassage.gr
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736
Θέλω να δοκιμάσω Σοφία για 1 ώρα. Έχει κάποιος άποψη;
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Θέλω να δοκιμάσω Σοφία για 1 ώρα. Έχει κάποιος άποψη;
Αν δεν έχεις πρόβλημα που παίρνει ψυχοφάρμακα και κολλάει όταν μιλάει πάρτην. Extra δεν κάνει ούτε κατά διάνοια όχι ότι μου το έβγαλε κιόλας να της το ζητήσω αλλά μου έβαλε πετσέτα στα κωλομέρια οπότε καταλαβαίνεις. Μετά τη συνάντηση μάλλον επειδή ήρθαν κοντά τα κινητά μας μου την έβγαλε και προσθήκη οπότε μπήκα στην περιέργεια να μπω στο προφίλ και μίλαγε για ψυχιατρικές κλινικές και λέω φτηνά τη γλιτώσαμε. Επίσης τα ρούχα που φόραγε ήταν γεμάτα τρίχες από γάτο
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736
Αν δεν έχεις πρόβλημα που παίρνει ψυχοφάρμακα και κολλάει όταν μιλάει πάρτην. Extra δεν κάνει ούτε κατά διάνοια όχι ότι μου το έβγαλε κιόλας να της το ζητήσω αλλά μου έβαλε πετσέτα στα κωλομέρια οπότε καταλαβαίνεις. Μετά τη συνάντηση μάλλον επειδή ήρθαν κοντά τα κινητά μας μου την έβγαλε και προσθήκη οπότε μπήκα στην περιέργεια να μπω στο προφίλ και μίλαγε για ψυχιατρικές κλινικές και λέω φτηνά τη γλιτώσαμε. Επίσης τα ρούχα που φόραγε ήταν γεμάτα τρίχες από γάτο
Τι λες τώρα; Αυτή έχει ανεβάσει και φωτο στο onlyfans για συναντήσεις. Μάλλον πάμε για άλλη...
 

Πολυχρόνης

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
1.096
Κριτικές
43
Like
4.529
Πόντοι
5.646
Αν δεν έχεις πρόβλημα που παίρνει ψυχοφάρμακα και κολλάει όταν μιλάει πάρτην. Extra δεν κάνει ούτε κατά διάνοια όχι ότι μου το έβγαλε κιόλας να της το ζητήσω αλλά μου έβαλε πετσέτα στα κωλομέρια οπότε καταλαβαίνεις. Μετά τη συνάντηση μάλλον επειδή ήρθαν κοντά τα κινητά μας μου την έβγαλε και προσθήκη οπότε μπήκα στην περιέργεια να μπω στο προφίλ και μίλαγε για ψυχιατρικές κλινικές και λέω φτηνά τη γλιτώσαμε. Επίσης τα ρούχα που φόραγε ήταν γεμάτα τρίχες από γάτο

Να κάνει παρέα με την άλλη τρελή τον Δρακουμέλ. Δεν θυμάμαι και το όνομα της. Θα είναι αχτύπητο δίδυμο
 

Ypogeio reuma

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2021
Μηνύματα
327
Κριτικές
41
Like
2.598
Πόντοι
2.471
Τι λες τώρα; Αυτή έχει ανεβάσει και φωτο στο onlyfans για συναντήσεις. Μάλλον πάμε για άλλη...
Και site μην της είχε κάνει μέχρι πριν μια εβδομάδα περίπου
Cotton κάτι τέτοιο...
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.465
Κριτικές
7
Like
3.095
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom