Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.540
Κριτικές
99
Like
25.880
Πόντοι
26.236
η χοντρή όπως λες δεν έχει δικαίωμα να δουλέψει;Φαντάζεσαι τι θα γινόταν με εμάς αν η κάθε θεραπεύτρια έκανε επιλογές;....όχι ότι δεν κάνουν δηλαδή μιας κ δεν τα δίνουν όλα σε όλους...
Σου είπα να μη δουλέψει ? Είπα ζητάς αδυνατη να έρχεται αδυνατη . Ζητάς πιο γεμάτη να έρχεται αντίστοιχη . Τι δε κατάλαβες ? Δεν ήρθε αυτό που ζήτησες δε μου κανεις φύγε .
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.166
Πόντοι
5.595
εγώ προσωπικά έχω φωτό με ράστα μαλιά και είναι χοντρή!
όχι juicy,ΧΟΝΤΡΗ κανονική!
Τέλος πάντων απο τότε που ξεφτυλίστηκε εδώ, έχει καεί!
Μπας και εννοεις την Αμαρυλλιδα-Κατερινα ρε συ; Οχι χοντρη η Μονικα. Λιγο κωλο παραπανω ειχε.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.688
Κριτικές
38
Like
4.805
Πόντοι
2.846
Σου είπα να μη δουλέψει ? Είπα ζητάς αδυνατη να έρχεται αδυνατη . Ζητάς πιο γεμάτη να έρχεται αντίστοιχη . Τι δε κατάλαβες ? Δεν ήρθε αυτό που ζήτησες δε μου κανεις φύγε .
Ε ναι.Ποιος ο λόγος να κρατάει κάποιος κάτι που δεν του κάνει.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.651
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Χριστίνα, Νίκη, Κλέα στα ΔΕΝ από εμένα. Αν καποιος έχει αντίθετη άποψη δεκτή. Είμαι και σιτευμένος πλέον , μπορεί να ψάχνουν ομορφόπαιδα. Γι ´ αυτό είπα ρωτά τον φακό.
Ειδικά αυτή η Κλέα πολύ ξινή ρε παιδί μου!!!! Έφαγα φόλα και εγώ με αυτήν κάποτε
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.651
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Μπας και εννοεις την Αμαρυλλιδα-Κατερινα ρε συ; Οχι χοντρη η Μονικα. Λιγο κωλο παραπανω ειχε.
Σωστός!!!! Είχε λίγα κιλακια η Μόνικα αλλά όχι χοντρή! Πολύ όμορφο πρόσωπο και παιχνιδιάρα!
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.540
Κριτικές
99
Like
25.880
Πόντοι
26.236
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.834
Πόντοι
736
και δεν βρίσκεις ραντεβού ούτε την δευτέρα παρουσία:headbang:
Αναμφισβήτητο γεγονός ότι τις τελευταίες ημέρες και στις πρόσφατες 15-20 σελίδες μέλη που " πρόλαβαν " έγραψαν καλές εμπειριες έως πολύ καλές … και Γιαυτο η δυσκολία !
Όποια γραφεία σέβονται τον εαυτό τους , τα κορίτσια τους και τους πελάτες τους ας σκεφτούν λίγο για σωστές υπηρεσίες ! Δεν είναι δύσκολο
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Δε ξέρω τι πραγματικά παίζει με τον έρμη αλλά σίγουρα θέλει μπάτζετ εγώ θα επέλεγα Ελισάβετ και ειρήνη οποίος τις έχει δοκιμάσει ας πει
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
Kαι οι χοντρες και αυτες με κυταριτιδα και οι ανω των 50 και οι gilf εχουν το κοινο τους. Το αξιοπεριεργο ειναι οτι τα τελευταια χρονια το κοινο αυτο αυξανεται εντυπωσιακα....
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.000
Κριτικές
4
Like
3.403
Πόντοι
456

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.144
Πόντοι
456
Kαι οι χοντρες και αυτες με κυταριτιδα και οι ανω των 50 και οι gilf εχουν το κοινο τους. Το αξιοπεριεργο ειναι οτι τα τελευταια χρονια το κοινο αυτο αυξανεται εντυπωσιακα....
προφανώς γιατί ιδρώνουν τη φανέλα ,αν και δεν λείπουν οι εξαιρέσεις σαν την Αννα-Μαρία,βρε τι φόλα έφαγα προχθές ακόμη να συνέλθω!!!
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
η χοντρή όπως λες δεν έχει δικαίωμα να δουλέψει;Φαντάζεσαι τι θα γινόταν με εμάς αν η κάθε θεραπεύτρια έκανε επιλογές;....όχι ότι δεν κάνουν δηλαδή μιας κ δεν τα δίνουν όλα σε όλους...
....απο ποτε τα ..προιοντα διαλεγουν πελατες?
 

1pap.cos

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
45
Πόντοι
0
προφανώς γιατί ιδρώνουν τη φανέλα ,αν και δεν λείπουν οι εξαιρέσεις σαν την Αννα-Μαρία,βρε τι φόλα έφαγα προχθές ακόμη να συνέλθω!!!
Καποτε ειχε ερθει και σ εμενα....ο ανδρας της περιμενε απο κατω ...ειπε και απο εξτρα τιποτα....μονο μπολικο λαδι. Μακρυα......
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
προφανώς γιατί ιδρώνουν τη φανέλα ,αν και δεν λείπουν οι εξαιρέσεις σαν την Αννα-Μαρία,βρε τι φόλα έφαγα προχθές ακόμη να συνέλθω!!!
ιδρώνουν τη φανέλα και σταζουν λίπος:confused:
 

gasper

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2013
Μηνύματα
1.996
Like
1.018
Πόντοι
96
Φίλοι Αναγνώστες καλήμερα σας θα ήθελα να σας γράψω για την ποιότητα του μασάζ λοιπόν:
Τις προάλλες κάλεσα έτσι για αλλαγή σε ένα ξενοδοχείο ένα κορίτσι που δουλεύει μονή της για μασάζ στο site του είχε πολύ ωραίες φωτογραφίες και όμορφα λόγια
για περιποίηση μασάζ body to body και άλλα ήρθε λοιπόν κόστος συνάντησης 60 ευρό για μια ώρα χωρίς sex εμφανισιακά και δεν είχε τόσο ωραίο
σώμα πρόσωπο γλυκό στο ραντεβού μας ήρθε στην ώρα της με το μπαίνει μου λέει το δωράκι μου της γδύθηκε έκανε ντους μονή της μύριζε ιδρωτίλα
ξανά έβαλε το εσώρουχο της και λοιπόν μασάζ καθόλου body to body μηδέν δεν μου έκανε δεν μπορούσε την ρωτάω λοιπόν τι θα κάνουμε μου λέει φραπέ και
καλαμάκι όπως λέτε και εσείς εδώ , κανονικά έπρεπε να την είχα διώξει άλλα επειδή σέβομαι κάθε κυρία και κάθε ευρώ μου της πρότεινα άλλα 20 ευρό και μου
έδωσε μπριζόλα πάλι καλά να μην πάνε χαμένα το δωμάτιο και τα δικά της στο δεύτερο γύρο δεν μπορούσα και σταμάτησα !!!

(Δεν αναφέρω γραφείο και κοπέλα δεν με ενδιαφέρει να κριτικάρω το κορίτσι την δουλειά της κάνει όπως μπορεί αλώστε ποιος ξέρει τη περνάει και αυτή η ψύχη)

Χθες όμως έζησα κάτι το απίστευτο κάτι ανεπανάληπτο μοναδικό και πολύ μαγευτικό δεν μου περισσεύουν τα χρήματα άλλα θέλω και να τα διαθέτω εκεί που
πραγματικά αξίζουν να πάνε, κανονίζω λοιπόν ένα ραντεβού με την Lidia από το γραφείο diamonds massage Διάρκεια συνεδρίας 120' όπως πάντα Υπηρεσία θεραπεία.
Μασάζ σώμα με σώμα body to body massage Κόστος συνεδρίας 120€ έχω λοιπόν κλείσει σουίτα με υδρομασάζ φτάνω λίγο νωρίτερα και καθώς μπαίνω με χαιρετάει
ένα κορίτσι, ήταν alice πιο το ίδιο γραφείο, με χαιρέτησε με χαμόγελο με ευγένεια πρόσχαρη ευδιάθετη όπως πάντα προφανώς είχε κάποιο άλλο ραντεβού και έφευγε .
Μέτα από λίγο ήρθε η Lidia αν και είχα πολύ λίγες μέρες να την δω (κάνω ένα δίωρο με τρίωρο ραντεβού κάθε εβδομάδα ) χάρηκε τόσο πολύ που με είδε μου έδωσε και πάλι
να καταλάβω ότι είμαι σε ένα πολύ οικείο περιβάλλον και αυτό με συνεργασία με τον χώρο το υδρομασάζ και τις απίστευτες γνώσεις της κοπέλας πάνω στο μασάζ με άλειψε με λάδι
και μετά σύρθηκε πάνω στην πλάτη μου και ανάσκελα και μπρούμυτα ένιωσα τέτοια ηδονή, τέτοια απόλαυση που δεν υπάρχει , το δίωρο πέρασε τόσο γρήγορα που δεν κατάλαβα
τι έγινε (από δω και πέρα θα περνώ τρίωρο η τετράωρο χρόνο και φυσικά τζακούζι τι 30 το ξενοδοχείο τι 40) ζούσα σε άλλον πλανήτη ακόμα και η ίδια έκατσε λίγο να συνέλθει από την
Μαγία που ζήσαμε γιατί πιστεύω ότι για να ζήσης κάτι τέτοιο πρέπει δεν πρέπει να τα περιμένεις μόνο από το κορίτσι επειδή πληρώνεις πρέπει να βάλεις και εσύ το χεράκι σου .
Τελειώνοντας η κοπέλα δεν μου ζήτησε έχτρα για υπηρεσίες που μου πρόσφερε καλαμάκι και φραπέ μου είπε με ευγένεια 120 ευρό και εγώ τις έδωσα 150 γιατί έτσι ένιωσα εγώ
να την κεράσω έτσι ένα καφέ!!! Όταν περνάς τόσο όμορφα μαγευτικά τα χρήματα δεν έχουν σημασία είναι σαν να ένα ποτήρι κρασί και να νιώθεις τη γεύση του μια στιγμή έτσι και
η μαγεία του χαλαρωτικού μασάζ ένα μεγάλο μπράβο στο γραφείο της Τεας που επιλεγεί επιλεκτικά , σε αυτά τα κορίτσια που είναι γοητευτικά με χαμόγελο και ζουν μαζί μας αυτές
τις υπέροχες στιγμές!!!
Και κλείνοντας θέλω να πω από τόσα γραφεία που έχω πάρει για μασάζ και μου έρχονται συνεχεία διαφημίσεις και μηνύματα προφανώς δεν έχουν δουλειά γιατί και οι κοπέλες
που μου έχουν έρθει, που δεν είναι και λίγες βαριούνται μετά το δεύτερο με τρίτο ραντεβού ζητάνε πάρα πολλά εξτρά χρήματα και αρχίζουν αμέσως το φραπέ η και μπριζόλα .
...καλεσες κοπελα για μασαζ που δουλευει μονη της ,μας λες στην αρχη...Μετα ομως για να μη την εκθεσεις μας γραφεις για γραφειο....Μετα μας γραφεις ..εκανε ντους .μυριζε...ιδρωτιλα, αλλα της εδωσες και 20 ευρω επιπλεον για να φας μπριζολα!!
Αρε Τεα ..με τη παρεα σου, για ποσο ηλιθιους μας περνατε?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Αναμφισβήτητο γεγονός ότι τις τελευταίες ημέρες και στις πρόσφατες 15-20 σελίδες μέλη που " πρόλαβαν " έγραψαν καλές εμπειριες έως πολύ καλές … και Γιαυτο η δυσκολία !
Όποια γραφεία σέβονται τον εαυτό τους , τα κορίτσια τους και τους πελάτες τους ας σκεφτούν λίγο για σωστές υπηρεσίες ! Δεν είναι δύσκολο
πίστεψε με δεν προλαβαίνει το γραφείο πριν τις 15-20 σελίδες!
 

Eljefe13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2021
Μηνύματα
72
Like
178
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: gasper

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom