Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

Fuckus

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
30
Like
135
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Έχει περάσει αρκετός καιρός αλλά είπα να προσφέρω τις τελευταίες εμπειρίες μου.

Deluxe Massage: Αγάπη

Ελαφρώς πειραγμένη φωτογραφία, ευχάριστη προσωπικότητα, πολύ καλό μασάζ, αλλά δεν προχωράει σε τίποτα. Πάντως δεν τα έκλαψα τα λεφτά, ήταν πράγματι καλό το μασάζ.

Deluxe Massage: Αλίκη

Αρκετά πειραγμένη φωτογραφία, με παραπάνω κιλά από αυτά που δείχνει. Μασάζ μέτριο, πραγματικά χωρίς σχόλια. Προχωράει φουλ, αλλά εγώ πήρα μέχρι στοματικό. Αεροπίπα ως εκεί που δεν πάει, ούτε καν έβγαζε γλώσσα, φυσικά όχι μέσα στο στόμα. Αδιάφορη γενικά. Kόστος 50 + το φιλοδώρημα.

Velvet Massage: Ξένια

Με την Ξένια πέρασα πολύ καλά! Δυνατό μασάζ, λίγο παραπάνω από ότι θα ήθελα αλλά σίγουρα ξεπιάστηκα. Λιγομίλητη και ευγενική. Φωτογραφία ελαφρώς πειραγμένη αλλά προσωπικά δεν με χάλασε η κοπέλα, αδύνατη με μικρό στήθος. Εκτόνωση με το χέρι, αρκετά καλή μαλακία, το δούλευε το εργαλείο. Καθώς πέρναγε η ώρα ήταν πιο άνετη. Θα προτιμήσω ξανά. Τιμή 50 + το φιλοδώρημα.

Τεα Massage: Alice

Μπορώ να πω με εξέπληξε η Alice. Πολύ ευχάριστη προσωπικότητα και εύθυμη. Όμορφη κοπέλα και αδύνατη. Κάναμε μπάνιο μαζί, με έπλυνε πάνω κάτω (χαζό ξέβγαλμα, αλλά πρωτόγνωρη εμπειρία) και ξεκίνησαμε το μασάζ. Έμεινε χωρίς το σουτιέν αλλά με το κάτω εσώρουχο. Απαλό μασάζ, άνω του μετρίου αλλά θα προτιμούσα κάτι λίγο πιο δυνατό ίσως την επόμενη φορά. Έκανε και μασάζ body to body, αρκετά καλή εμπειρία. Εκτόνωση με το στόμα. Δεν με ξεπέταξε καθόλου, πραγματικά το ευχαριστήθηκα μαζί της και σίγουρα θα προτιμήσω ξανά. Τιμή 80+ το φιλοδώρημα.
Ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες, θα τις αξιοποιήσουμε στο έπακρο!
 

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
110
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην ομάδα. Συγνώμη που γράφω χωρίς κάποια εμπειρία/πληροφορία, αλλά μπήκα σήμερα να χαζέψω καμιά κριτική μπας και δούμε κάτι καινούργιο και βλέπω τουλάχιστον 5 σελίδες από την τελευταία φορά με ανθρώπους να τσακώνονται και γενικά λίγο ότι να'ναι. Δεν λέω να είναι μόνο για κριτικές το θέμα, αλλά ρε παιδιά, το νήμα είναι μασάζ κατ'οίκον, για να μοιραστούμε εμπειρίες κτλ, όχι για να βλέπουμε κάποιους να τσακώνονται μέσω του Internet. Δεν ξέρω αν είναι εφικτό, αλλά μπορούν οι διαχειριστές του forum να καθαρίσουν λίγο το νήμα από τα post τα οποία δεν έχουν νόημα πέρα από να βλέπουμε τον έναν λέει στον άλλο το μακρύ και το κοντό; Ή τουλάχιστον να φτιαχτεί ένα νήμα μόνο με κριτικές/πληροφορίες και ένα για συνομιλία. Σορρυ αν προκαλώ αντιδράσεις σε μερικούς.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα στην ομάδα. Συγνώμη που γράφω χωρίς κάποια εμπειρία/πληροφορία, αλλά μπήκα σήμερα να χαζέψω καμιά κριτική μπας και δούμε κάτι καινούργιο και βλέπω τουλάχιστον 5 σελίδες από την τελευταία φορά με ανθρώπους να τσακώνονται και γενικά λίγο ότι να'ναι. Δεν λέω να είναι μόνο για κριτικές το θέμα, αλλά ρε παιδιά, το νήμα είναι μασάζ κατ'οίκον, για να μοιραστούμε εμπειρίες κτλ, όχι για να βλέπουμε κάποιους να τσακώνονται μέσω του Internet. Δεν ξέρω αν είναι εφικτό, αλλά μπορούν οι διαχειριστές του forum να καθαρίσουν λίγο το νήμα από τα post τα οποία δεν έχουν νόημα πέρα από να βλέπουμε τον έναν λέει στον άλλο το μακρύ και το κοντό; Ή τουλάχιστον να φτιαχτεί ένα νήμα μόνο με κριτικές/πληροφορίες και ένα για συνομιλία. Σορρυ αν προκαλώ αντιδράσεις σε μερικούς.
Η αλις μπηκε στο θρεντ και πηρε φωτια το νημα μπορει αν θελει να ανοιξει ενα δικο της τοπικ να μας ενημερωνει !!!!
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Με λιγα λογια, μια κυρια που θελει να κανει foreplay μεγαλης διαρκειας.
Μαλιστα.

Καλη φαση, απο λεφτα δε ξερω τι θα

Θα έπρεπε να κάνεις και σε αυτήν ή να την εννοείς ότι από το Σεπτέμβρη που θα ξεβρωμισει το φόρουμ!!!
Έχει βγει παγανιά να ψαρεψει με το πρόσχημα ότι προχωράει στο μασάζ αν την καυλωσει ο παρτενέρ. Κάτι μου λέει ότι θα είναι συνέχεια με χάλια παρτενέρ και κανείς δεν θα την ανάψει καταλλήλος και όλοι θα μείνουν με το πουλί στο χέρι της κυρίας!!!
Δεν σας βλέπω να έχετε αυτοπεποίθηση
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Καλησπέρα στην ομάδα. Συγνώμη που γράφω χωρίς κάποια εμπειρία/πληροφορία, αλλά μπήκα σήμερα να χαζέψω καμιά κριτική μπας και δούμε κάτι καινούργιο και βλέπω τουλάχιστον 5 σελίδες από την τελευταία φορά με ανθρώπους να τσακώνονται και γενικά λίγο ότι να'ναι. Δεν λέω να είναι μόνο για κριτικές το θέμα, αλλά ρε παιδιά, το νήμα είναι μασάζ κατ'οίκον, για να μοιραστούμε εμπειρίες κτλ, όχι για να βλέπουμε κάποιους να τσακώνονται μέσω του Internet. Δεν ξέρω αν είναι εφικ
Αν προσφερει μονο μασαζ και δεν ειναι και καλο,υπαρχει λπγος συναντησης; τιμουλα δεν μας

Συνάντηση μέ τήν κυρία Alice Queen.Εμφανισιακά είναι "τσουπωτή"απο τήν μέση καί κάτω,όμορφο στήθος,ηλικία περί τά 40 έτη.Γενικά ομορφη παρουσία.Στά περί μασάζ,μένει μέ ενα κορμάκι τό οποίο κατεβάζει στό στήθος,τό ανοίγει από κάτω,σέ αλείφει με λάδι,χαιδεύει πόδια πλάτη,τρίβεται σέ φάση body to body γιά λίγο,αλλά... δέν υπάρχει μασάζ,τώρα μαθαίνει.Η φάση μαζί μέ φραπέ χειρός,είναι περί τά 35 μέ 40 λεπτά.Γενικά η φάση είναι πρός ξεπέτα μεριά.Καμμία σχέση μέ Στεφανία,Τέα,Ζωή,που -κατά τήν ταπεινή μου γνώμη - παρέχουν μασάζ καί αίσθησιασμό εκτός συναγωνισμού.Η Alice Queen εμφανισιακά το έχει ,άν μάθει μασάζ,μάθει καί νά αγαπά τό αντρικό κορμί,θά πάει καλά,αλλιώς θά χαθεί ανάμεσα στίς ξεπετατζούδες.
Χαχα να είστε καλά τώρα κατάλαβα τι παίζει ?
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Κύριοι ...!!!εγώ δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο site πελάτες μου το είπανε κ το βράδυ απ' την υπερένταση μέχρι να κοιμηθώ έμπαινα χαζευα !!!!ο.τι ήταν να καταλάβω για το τι παίζει...το κατάλαβα ...πήγα να στεναχωρηθω για κάτι δευτερόλεπτα ..αλλά μετά γέλασα πολλυ....δεν ήμουν ποτέ τζαμπατζης !!πληρώνω χρήματα για τη διαφήμιση μου.χρηματα που μου δίνει ο κόσμος που με εμπιστεύεται για τις παροχές μου !για αυτό κ γω θα συνεχίσω να είμαι πάντα εντάξει κ ειλικρινής ?να είστε καλά ?
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
2
Like
3.649
Πόντοι
456
Χαχα να είστε καλά τώρα κατάλαβα τι παίζει ?
Αργησες λίγο αλλα το κατάλαβες κούκλα....απαιτήσεις κάργα...ικανότητες μεδεν...απο πολλούς!!!!Συνέχισε να σκέφτεσαι και να λειτουργείς έτσι....αρέσει και προκαλεί ομορφα...σε αρκετούς άλλους!!!!!
 

Letsmas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
Κύριοι ...!!!εγώ δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο site πελάτες μου το είπανε κ το βράδυ απ' την υπερένταση μέχρι να κοιμηθώ έμπαινα χαζευα !!!!ο.τι ήταν να καταλάβω για το τι παίζει...το κατάλαβα ...πήγα να στεναχωρηθω για κάτι δευτερόλεπτα ..αλλά μετά γέλασα πολλυ....δεν ήμουν ποτέ τζαμπατζης !!πληρώνω χρήματα για τη διαφήμιση μου.χρηματα που μου δίνει ο κόσμος που με εμπιστεύεται για τις παροχές μου !για αυτό κ γω θα συνεχίσω να είμαι πάντα εντάξει κ ειλικρινής ?να είστε καλά ?
Μπηκες σε ενα sait που ονομαζεται bourdela. Το καταλαβες σιγουρα;
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
2
Like
798
Πόντοι
96
Κύριοι ...!!!εγώ δεν ήξερα ότι υπάρχει τέτοιο site πελάτες μου το είπανε κ το βράδυ απ' την υπερένταση μέχρι να κοιμηθώ έμπαινα χαζευα !!!!ο.τι ήταν να καταλάβω για το τι παίζει...το κατάλαβα ...πήγα να στεναχωρηθω για κάτι δευτερόλεπτα ..αλλά μετά γέλασα πολλυ....δεν ήμουν ποτέ τζαμπατζης !!πληρώνω χρήματα για τη διαφήμιση μου.χρηματα που μου δίνει ο κόσμος που με εμπιστεύεται για τις παροχές μου !για αυτό κ γω θα συνεχίσω να είμαι πάντα εντάξει κ ειλικρινής ?να είστε καλά ?
Κοιταξε, δε θα βρεθει ακρη αν μιλας με γριφους.
Γενικα στο site γραφουν πολλοι και διαφοροι, καλοποαιρετοι και μη!
Εχουν βημα ολοι, μεχρι να τους πιασει το μακρυ χερι του Alpula!! ο οποιος προφανως εχει κανει full time job το ξεμπροστιασμα, για τους δικους του λογους!
Προσεξε, αθωος δεν ειναι Κ Α Ν Ε Ν Α Σ.
Θα σου κανουν επιθεσεις εδω μεσα, θα δεις κριτικες για συναντησεις που ποτε δεν εγιναν, θα σου ζητησουν τσαμπα υπηρεσιες για να σε προμοταρουν και φυσικα θα σου ζητησουν σεξ για να μην σε μαυρισουν...
Απο την αλλη θα εχεις μια βαση πελατων αρκετα μεγάλη και στο τελος της ημερας ΟΣΗ ΛΑΣΠΗ και αν ριξουν, θα μπορει να καταλαβει καποιος την καλη δουλεια που (ελπιζουμε να) προσφερεις.
Τρανο παραδειγμα των παραπανω ειναι η Τεα... αυτα που της εχουν γραψει εδω μεσα, πραγματικα σηκωνουν εισαγγελεα, αλλα στο τελος αυτο που εχει μεινει, ειναι πως ολοι τους πηραμε γραμη (εβαλε το χερακι του και ο σεριφης) και η κοπελα εχει τη θεση που της αξιζει.
Αυτα συμβαινουν στο βασιλειο μας!

Τωρα... Γραφεις στο νημα που αφορα ΜΑΣΑΖ... καλο θα ηταν να ξερεις λοιπον τα βασικα τουλαχιστο και να μπορεις να προσφερεις μια συνεδρια ανω του μετριου ΣΤΟ ΜΑΣΑΖ. Το σχολιο μου λοιπον εχει να κανει με την κριτικη που λεει πως το μασαζ σου ειναι πολυ βασικο! και παντα υπο το δικο μου πρισμα!
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Κοιταξε, δε θα βρεθει ακρη αν μιλας με γριφους.
Γενικα στο site γραφουν πολλοι και διαφοροι, καλοποαιρετοι και μη!
Εχουν βημα ολοι, μεχρι να τους πιασει το μακρυ χερι του Alpula!! ο οποιος προφανως εχει κανει full time job το ξεμπροστιασμα, για τους δικους του λογους!
Προσεξε, αθωος δεν ειναι Κ Α Ν Ε Ν Α Σ.
Θα σου κανουν επιθεσεις εδω μεσα, θα δεις κριτικες για συναντησεις που ποτε δεν εγιναν, θα σου ζητησουν τσαμπα υπηρεσιες για να σε προμοταρουν και φυσικα θα σου ζητησουν σεξ για να μην σε μαυρισουν...
Απο την αλλη θα εχεις μια βαση πελατων αρκετα μεγάλη και στο τελος της ημερας ΟΣΗ ΛΑΣΠΗ και αν ριξουν, θα μπορει να καταλαβει καποιος την καλη δουλεια που (ελπιζουμε να) προσφερεις.
Τρανο παραδειγμα των παραπανω ειναι η Τεα... αυτα που της εχουν γραψει εδω μεσα, πραγματικα σηκωνουν εισαγγελεα, αλλα στο τελος αυτο που εχει μεινει, ειναι πως ολοι τους πηραμε γραμη (εβαλε το χερακι του και ο σεριφης) και η κοπελα εχει τη θεση που της αξιζει.
Αυτα συμβαινουν στο βασιλειο μας!

Τωρα... Γραφεις στο νημα που αφορα ΜΑΣΑΖ... καλο θα ηταν να ξερεις λοιπον τα βασικα τουλαχιστο και να μπορεις να προσφερεις μια συνεδρια ανω του μετριου ΣΤΟ ΜΑΣΑΖ. Το σχολιο μου λοιπον εχει να κανει με την κριτικη που λεει πως το μασαζ σου ειναι πολυ βασικο! και παντα υπο το δικο μου πρισμα!
Δεν μπορεί να σε μαυρίσει τίποτα φίλε μου όταν είσαι εντάξει .κ όποιον κρίνει απ' αυτά που διαβάζει χωρίς να έχει γνωρίσει προσωπικά τον άλλον κ να βγάλει άποψη ..δεν χρειάζεται να μπει καν στο κόπο να με καλέσει.δεν μπήκα εδώ για να βρω πελάτες .οποίος είναι να πέσει στα χεράκια μου για συνέδρια θα πέσει..πληρώνω για την διαφήμιση μου κ δεν έχω ανάγκη να διαφημιστώ με τέτοιους τρόπους. .εδώ κ 5μερες διαβάζω σχόλια που απέχουν μακράν από τη πραγματικότητα...που αν στον καθένα από κάτω έδινα εγώ την δική μου εξήγηση ...άστο τέλος πάντων...σαφώς χαίρομαι να δουλεύουμε όλοι κ θα κριθούμε για τις παροχές μας ...βασιλικό μάσαζ αναγράφω ..οπότε μια βασίλισσα με πέρλες κ δαντέλα δεν μπορεί να πέσει σε τέτοια είδους επίπεδα...επίσης είμαι αρσενικός σε γυναικείο σώμα ...δεν παίρνω χαμπάρι σε τίποτα ?καλή συνέχεια με υγεία
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.317
Κριτικές
2
Like
798
Πόντοι
96
Λοιπον, χρωσταω μια περιγραφη!
Εκλεισα με την Τεα και την Alice για 2 ωρες... Ηξερα οτι θα περασω καλα, αλλα αυτο που εγινε δε το περιμενα!

Την Τεα την ξερουμε οσοι ασχολουμαστε με το σπορ οποτε δεν περιγραφω τιποτα.
Η Alice ειναι ενα απιστευτο πλασμα... πανεμορφο προσωπο που δε δειχνει σε καμια περιπτωση πως ειναι στα 35 της (την ρωτησα). Εκανε αθλητισμο απ οτι ειπε, οποτε εχει ενα κορμι λαμπαδα, ειναι κοντα στο 1,68 και γυρω στα 50 κιλα... απιστευτα fit συνολο, στηθος παιδικο και μαλλον εχει τον πιο ομορφο κωλο που εχει περασει απο το χωρο του μασαζ! Ηρθε και με ενα κοντο φουστανακι μαυρο και 10ποντο πεδιλο και με πολυ περιποιημενα ακρα (το προσεξα και γω που ειμαι λιγο αδιαφορος σ'αυτα) και μου σχολιασε πως κανει barefoot

Το μασαζ πηγε σε αλλα επιπεδα ξεκινησε με μπανιο οπου με επλεναν και οι δυο στο τζακουζι , αφου με σκουπησαν, με εβαλαν κατω και δεν αφησαν χιλιοστο που να μην το περασουν ειτε με τα χερια τους, ειτε με τις γλωσσες τους ειτε με το κορμι τους ολοκληρο! Αυτο πρεπει να κρατησε κανα μισαωρο ισως και παραπανω αλλα πραγματικα ελυσαν οτι κομπο ειχα σε πλατη - αυχενα - ποδια και μετα με γυρισαν οπου εχασα το φως μου και με το συντονισμο που εχουν στις κινησεις αλλα και με τους ρολους που εκτελουσαν, η Τεα εδινε οδηγιες και η Αλις εκτελουσε... το κρασακι ειχε το ρολο του με τα μαγικα της Τεας, ειχε ενα κερι και το εσταζε πανω της.. .τι να πω! Η χαλαρωση και η ενταση (καβλα) που δινουν απλα δεν υπαρχει!
Τα καταφεραν να τελειωσω 3 φορες και με αφησαν πτωμα απο τη μια, χαμενο στο διαστημα απο την αλλη αλλα σιγουρα χαλαρωμενο οπως δεν εχω ξανανιωσει και με ενα χαμογελο οπως του Arni στο Τwins για οσους θυμουνται!

οι 2 ωρες εγιναν 2,5 γιατι απλα δεν ειχανε τελειωσει μαζι μου, ισως να ειμουν τυχερος και να μην ειχαν αλλο ραντεβου μετα? μπορει, παντως χρηματα παραπανω δεν ζητησε η Τεα.

Το κοστος για τις 2 ωρες ΚΑΙ με τις δυο ειναι 180€ συν τα εξτρα που ειναι 30€ για την καθε μια βαση καταλογου. Με λιγα λογια 240€ αλλα με μιση ωρα παρα πανω που προεκυψε!

Ολα αυτα εγιναν σε σπιτι που εκλεισα για αυτο το σκοπο, και φυσικα αφου εφυγαν εμεινα μεχρι την επομενη για να μην χαλασω την ηρεμια που ειχα! Ειναι το μονο καλο του να μην μενεις Αθηνα, δε σε περιμενει κανενας να γυρισεις μετα απο τετοιο"ταξιδι", δεν σου μιλαει κανενας και μπορεις να τα βρεις με τον εαυτο σου λιγακι

Για τους πιο μερακληδες να πως οτι οι κοπελες δεν ειπαν οχι σε τιποτα, το μονο που ΔΕΝ εκαναν ηταν παιχνιδι μεταξυ τους, αλλα δεν ξερω αν δε το γουσταρουν ή απλα ηταν μονιμα απασχολημενες με μενα, (που ηταν)
Και φυσικα ΔΕΝ υπαρχει ΣΕΞ... οποτε αν καποιος ψαχνει αυτα τα δυο, απλα παει παρακατω!
 

Letsmas

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2021
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
54
Πόντοι
0
πληρώνω για την διαφήμιση μου κ δεν έχω ανάγκη να διαφημιστώ με τέτοιους τρόπους.
Το λες 2η φορα... σου εχει τυχη να πληρωσεις για υπηρεσιες και η αξια της τιμης να μην ειναι αναλογη με αυτα που προσφερουν; (σιγουρα σου εχει τυχη).. οποτε δεν το λες και τοσο οτι θα σου γινει διαφημιση(αν αυτο καταλαβες), περισοτερο το λες αποφευγουμε 60νταρια για μασαζ που δεν ειναι καν μασαζ. Σε πρωτο επιπεδο τουλαχιστον. Για μας που δεν τα εχουμε.
 

greek0588

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
145
Like
349
Πόντοι
21
Λοιπον, χρωσταω μια περιγραφη!
Εκλεισα με την Τεα και την Alice για 2 ωρες... Ηξερα οτι θα περασω καλα, αλλα αυτο που εγινε δε το περιμενα!

Την Τεα την ξερουμε οσοι ασχολουμαστε με το σπορ οποτε δεν περιγραφω τιποτα.
Η Alice ειναι ενα απιστευτο πλασμα... πανεμορφο προσωπο που δε δειχνει σε καμια περιπτωση πως ειναι στα 35 της (την ρωτησα). Εκανε αθλητισμο απ οτι ειπε, οποτε εχει ενα κορμι λαμπαδα, ειναι κοντα στο 1,68 και γυρω στα 50 κιλα... απιστευτα fit συνολο, στηθος παιδικο και μαλλον εχει τον πιο ομορφο κωλο που εχει περασει απο το χωρο του μασαζ! Ηρθε και με ενα κοντο φουστανακι μαυρο και 10ποντο πεδιλο και με πολυ περιποιημενα ακρα (το προσεξα και γω που ειμαι λιγο αδιαφορος σ'αυτα) και μου σχολιασε πως κανει barefoot

Το μασαζ πηγε σε αλλα επιπεδα ξεκινησε με μπανιο οπου με επλεναν και οι δυο στο τζακουζι , αφου με σκουπησαν, με εβαλαν κατω και δεν αφησαν χιλιοστο που να μην το περασουν ειτε με τα χερια τους, ειτε με τις γλωσσες τους ειτε με το κορμι τους ολοκληρο! Αυτο πρεπει να κρατησε κανα μισαωρο ισως και παραπανω αλλα πραγματικα ελυσαν οτι κομπο ειχα σε πλατη - αυχενα - ποδια και μετα με γυρισαν οπου εχασα το φως μου και με το συντονισμο που εχουν στις κινησεις αλλα και με τους ρολους που εκτελουσαν, η Τεα εδινε οδηγιες και η Αλις εκτελουσε... το κρασακι ειχε το ρολο του με τα μαγικα της Τεας, ειχε ενα κερι και το εσταζε πανω της.. .τι να πω! Η χαλαρωση και η ενταση (καβλα) που δινουν απλα δεν υπαρχει!
Τα καταφεραν να τελειωσω 3 φορες και με αφησαν πτωμα απο τη μια, χαμενο στο διαστημα απο την αλλη αλλα σιγουρα χαλαρωμενο οπως δεν εχω ξανανιωσει και με ενα χαμογελο οπως του Arni στο Τwins για οσους θυμουνται!

οι 2 ωρες εγιναν 2,5 γιατι απλα δεν ειχανε τελειωσει μαζι μου, ισως να ειμουν τυχερος και να μην ειχαν αλλο ραντεβου μετα? μπορει, παντως χρηματα παραπανω δεν ζητησε η Τεα.

Το κοστος για τις 2 ωρες ΚΑΙ με τις δυο ειναι 180€ συν τα εξτρα που ειναι 30€ για την καθε μια βαση καταλογου. Με λιγα λογια 240€ αλλα με μιση ωρα παρα πανω που προεκυψε!

Ολα αυτα εγιναν σε σπιτι που εκλεισα για αυτο το σκοπο, και φυσικα αφου εφυγαν εμεινα μεχρι την επομενη για να μην χαλασω την ηρεμια που ειχα! Ειναι το μονο καλο του να μην μενεις Αθηνα, δε σε περιμενει κανενας να γυρισεις μετα απο τετοιο"ταξιδι", δεν σου μιλαει κανενας και μπορεις να τα βρεις με τον εαυτο σου λιγακι

Για τους πιο μερακληδες να πως οτι οι κοπελες δεν ειπαν οχι σε τιποτα, το μονο που ΔΕΝ εκαναν ηταν παιχνιδι μεταξυ τους, αλλα δεν ξερω αν δε το γουσταρουν ή απλα ηταν μονιμα απασχολημενες με μενα, (που ηταν)
Και φυσικα ΔΕΝ υπαρχει ΣΕΞ... οποτε αν καποιος ψαχνει αυτα τα δυο, απλα παει παρακατω!
και πάνω που ήθελα να κλείσω ραντεβού με τη Λυδία της Τεας σήμερα είδα οτι θα σταματήσουν για ένα μήνα.
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.113
Κριτικές
8
Like
3.011
Πόντοι
736
Όλο το τιμ???
 

SotirisCP3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2021
Μηνύματα
202
Κριτικές
1
Like
889
Πόντοι
81
Έχω ψωνίσει και εγώ αγαπητέ από το μαγαζί. Ίδιες υπηρεσίες, ίδια κοπέλα. Το τιμολόγιο που παραθέτεις δικαιολογούν τα γραφόμενα μου. Συμφωνούμε ότι διαφωνούμε στο ότι θεωρείς πως έλαβες έκπτωση.
Ξαναλεω, το απλο μασαζ θα εκανε 50ε + 20 ευρω η εξτρα μιση ωρα. Το νουρου δεν εχει ιδια τιμη και ξεκιναει απο 90ε. Αυτη ειναι η βαση της συζητησης. Αμα ισχυει, λοιπον, η βαση, τότε τα υπολοιπα μαθηματικα βγαινουν οπως τα ειπα.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Ξαναλεω, το απλο μασαζ θα εκανε 50ε + 20 ευρω η εξτρα μιση ωρα. Το νουρου δεν εχει ιδια τιμη και ξεκιναει απο 90ε. Αυτη ειναι η βαση της συζητησης. Αμα ισχυει, λοιπον, η βαση, τότε τα υπολοιπα μαθηματικα βγαινουν οπως τα ειπα.
Ξαναγράφω… πήρα την ίδια κοπέλα, ίδια ώρα, με τις ίδιες υπηρεσίες, στα 140€. Όσα τελικά έδωσες και εσύ χωρίς να «πεταχτείς» στο ATM :hi: Πάμε παρακάτω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.086
Κριτικές
128
Like
22.401
Πόντοι
28.900

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom