Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Σωστά κ όμορφα ακριβώς !παροχή υπηρεσιών σημαίνει παρέχω κάποιες υπηρεσίες.πρεπει να είμαστε ξεκάθαροι στο τι παρέχουμε ..απευθύνομαι σε συγκεκριμένο κοινό .ούτε ο πελάτης να απογοητευτεί ούτε εγώ να χαλάστω..το μασάζ είναι ιδιαίτερο...είμαστε 2 άγνωστοι άνετοι γυμνοί....προσπαθούμε να ευχαριστήσουμε ο ένας τον άλλον....με ο.τι φαντασία έχει ο καθείς στα είδη χειρομαλαξης?
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
εγώ μαζί σου βάζω πλάτη κ για αυτα που γράφεις κ σου βάζω κ τη πλάτη μου για μασαζ …
Μια συμβουλή !
Μπορεί να είσαι γνωστή αφού δούλεψες σε γραφείο έστω κ λίγο μπορεί να μην είσαι τοσο κ γνωστή αφού σταμάτησες .
Να θυμάσαι όμως το post κ αυτα που γράφεις κ λες ότι θα προσφέρεις γιατί αυτα θα σε ακολουθούν στην πορεία κ από τα γραφόμενα σου εδώ θα γίνεται η σύγκριση με αυτα που θα προσφέρεις . Συμβουλευτικά κ μόνο το λεω επειδη αυτα που γραφεις ακούγονται πολύ οκ .θα είναι ? Θα τηρηθούν ? Θα κανεις τη διαφορα ? Μακάρι κ καλή αρχή …
Δυστυχώς η ευτυχώς πάντα μιλώ κυριολεκτικά .απ' το Μάρτιο που ξεκίνησα πρώτη φορά σε γραφείο έως κ σήμερα που δουλεύω μόνη μου βάζοντας μια αγγελία κ μια σελίδα στο φεις μπουκ αυτό που μπορούσα να υποσχεθώ αυτό κ έκανα.το μασάζ για μένα δεν είναι σεξ η στοματικό.ειναι να νιώσει ο άντρας πελάτης ότι υπάρχουν ακόμα θυληκα ...να χαλαρώσει με το μασάζ κ στη συνέχεια να απογειωθεί απολαυστικά...με το χάδι με το άγγιγμα με την ανάσα...για αυτό κ απαιτώ οι κύριοι που θα με επιλέξουν για συνέδρια να φέρονται όπως πρέπει να φέρεται ένας κύριος αρσενικός ? κ μέλημα του να είναι η ικανοποίηση του εφόσον έχει ικανοποιήσει εμένα ....
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Με το καλο περιμενουμε πληροφοριες,απο εκει και περα προσεξε τις τιμες σου μιας και πλεον ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος,μια μικρη καθοδικη διαφορα στην τιμη απο οτι παιζει συνηθως θα προκαλεσει συνεχομενη πελατεια.Καλη αρχη
Ευχαριστώ για τις ευχές !οι τιμές μου θα είναι
Με το καλο περιμενουμε πληροφοριες,απο εκει και περα προσεξε τις τιμες σου μιας και πλεον ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος,μια μικρη καθοδικη διαφορα στην τιμη απο οτι παιζει συνηθως θα προκαλεσει συνεχομενη πελατεια.Καλη αρχη
Ευχαριστώ για τις ευχές !θα ξεκινήσω κ θα παραμείνω στο χώρο για όσο νιώθω εγώ ότι μπορώ να προσφέρω .οι τιμές μου θα είναι τίμιες όχι μόνο γιατί είναι δύσκολοι οι καιροί όχι μόνο για να με επιλέξει κάποιος ανάμεσα σε κάποιον άλλον ...θα είναι τίμιες για να είναι όλοι φίλοι μου κ όχι πελάτες...η υπηρεσία που προσφέρω είναι ιδιαίτερη κ αφιερωνω στον καθένα ξεχωριστά κάτι απ' τον εαυτό μου...του επιτρέπω να δει πτυχές του εαυτού μου...
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
Διευκρίνισέ το σε παρακαλώ αυτό. Δουλεύεις μόνη σου ή έχεις γραφείο με κορίτσια;
Κατά τα άλλα, μόνο και μόνο που μπήκες και γράφτηκες δηλώνοντας στα ίσια ποια είσαι και τι προσφέρεις, χωρίς να χρησιμοποιήσεις διάφορους "μεσάζοντες" προμότορες ή κάθε είδους τρολ, είναι υπέρ σου και μπράβο.
Δουλεύω μόνη μου ναι.δεν είμαι γραφειο.εχω φτοιαξει μια σελίδα κ δουλεύω μόνη μου.συντομα όμως θα φτοιαξω ένα χώρο να έρχονται οι πελάτες κ εφόσον περάσουν από ιερή εξέταση κ κρίνω ότι μπορούν να δουλέψουν 2 3 κυρίες μαζί μου...θα έχω κι άλλα κορίτσια.
 
Εγγρ.
29 Ιουλ 2021
Μηνύματα
1.422
Like
3.101
κάτσε να το εμπεδώσουμε ντε!
Να διαφημιστεί πρώτα!
Το θέμα είναι πριν σε ακουμπήσω να εκστασιαστεις?❤️
αν η παλινδρομική κίνηση της χειρός σου επι του πέους μου είναι τόσο αισθησιακή όσο υπόσχεσαι, τότε θα σε τιμήσω!
 

kk34

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
288
Κριτικές
11
Like
1.277
Πόντοι
1.071
Σωστά κ όμορφα ακριβώς !παροχή υπηρεσιών σημαίνει παρέχω κάποιες υπηρεσίες.πρεπει να είμαστε ξεκάθαροι στο τι παρέχουμε ..απευθύνομαι σε συγκεκριμένο κοινό .ούτε ο πελάτης να απογοητευτεί ούτε εγώ να χαλάστω..το μασάζ είναι ιδιαίτερο...είμαστε 2 άγνωστοι άνετοι γυμνοί....προσπαθούμε να ευχαριστήσουμε ο ένας τον άλλον....με ο.τι φαντασία έχει ο καθείς στα είδη χειρομαλαξης?
Καλησπέρα αν θέλω ραντεβού μαζί σου πως το κλείνω;
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Καλησπέρα αν θέλω ραντεβού μαζί σου πως το κλείνω;
Στειλτης στο ινστα εχει τηλ αλλα αφου δεν κανει εξτρα οπως λεει γιατι να δωσεις 60 υπαρχουν αλλα με 20 ευρω
Αν σκεφτεις 60 +20 το ξενοδοχειο παιρνεις τεα και χυνεις δυνατα και αισθησιακα !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
580
Κριτικές
23
Like
1.308
Πόντοι
1.076
καλημερα κ καλο μηνα...εχεις καποιος αποψη για osmose Vanessa και Jennifer?
 

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
Σωστά κ όμορφα ακριβώς !παροχή υπηρεσιών σημαίνει παρέχω κάποιες υπηρεσίες.πρεπει να είμαστε ξεκάθαροι στο τι παρέχουμε ..απευθύνομαι σε συγκεκριμένο κοινό .ούτε ο πελάτης να απογοητευτεί ούτε εγώ να χαλάστω..το μασάζ είναι ιδιαίτερο...είμαστε 2 άγνωστοι άνετοι γυμνοί....προσπαθούμε να ευχαριστήσουμε ο ένας τον άλλον....με ο.τι φαντασία έχει ο καθείς στα είδη χειρομαλαξης?
Αυτό το να ευχαριστήσουμε ο ένας τον άλλο μακάρι να ισχύσει και να δημιουργείται χημεία...
Για μένα προσωπικά ωραία η φάση να δώσω ένα Χ πόσο και να με ικανοποιήσει η κοπέλα με μασάζ και εκτόνωση, αλλά αν δεν έχει και λίγο interaction η φάση να παίζει το μυαλό το σενάριο ότι φτιαχνεται η γκόμενά και από σένα και δεν είναι μια ξερή υπηρεσία, ειναι το ιδανικό.
Ανυπομονούμε για χώρο σου και τιμές (λογικές ελπίζουμε...)
 

Περαματιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
2.005
Like
10.225
Πόντοι
2.256
Συγνωμη ρε γειτονα αυτο τον σκοπο δεν ξυπηρετει εδω το forum ? Ναι θα ανω κινηση και θα ενημεερωσω (οπως κάνω πάντα) αλλα τι πειράζει να ρωτησω μηπως κάποιος γνωρίζει ?
Όχι ρε γείτονα. Τον έχεις παρεξηγήσει το σκοπό του φόρουμ. Το φόρουμ δεν είναι να ρωτάνε το 95% των μελών και το 5% που είναι τα κορόιδα που έχουν χαλάσει τα λεφτά να δίνει πληροφορίες για να τα βρίσκεις έτοιμα εσύ και όλοι οι υπόλοιποι που τα θέλετε έτοιμα στο πιάτο.
Κι εσύ πότε έχεις ενημερώσει ( που το κάνεις και πάντα) όπως γράφεις; 24 μηνύματα όλα κι όλα και στα 20 μόνο ρωτάς για πληροφορίες.
Δεν βρήκα κάτι στην αναζήτηση (ή δεν ήξερα τι ακριβώς να αναζητήσω) αλλά γνωρίζζει κάποιος κάτι ?
Καλημερα σας
Έχουμε εικόνα ?
Αδερφε καλημερα. Η δανάη συνεχιζει ? θα εκτιμουσα εαν εχει πληροφοριες με πμ
Λιγο περισσοτερες πληροφοριες παρακαλω για Λυδια
Καλημερα και καλο Σ/Κ . Η αριαδνη απο Deluxe (νεα) μηπως ειναι η παλιά Χριστίνα απο Osmose ?
Καλημέρα σας .
Έχει κάποιος άποψη για την Ελευθερία απο Deluxe ?
Άποψη κάποιος φίλος ?
Η Τεα εχει φτιαξει και site ?
Καλημερα και καλη χρονια να εχουμε συναγωνιστες.

Εχει κάποιος φίλος πληροφοριες για Λυδία απο Deluxe ? :)
Πληροφοριες κάποιος για Γεωργια (κοκκινομαλα ) απο Velvet?
Προχωρανε σε φραπε στο art ?
Μιας και έχουμε πιάσει αρκετο Velvet στις τελευταίες σελίδες? Ποια η γνώμη σας για την Γεωργία την κοκκινομάλλα?
αγορινα τι εννοεις καλος φραπες με εκξτραδακι ? ποσο παραπανω ζηταει για φραπε ?
Αν δεν σε πειραζει θα εκτιμουσα καποιες παραπανω πληροφοριες για Λυδία.
Πολλή επιμονή για τη Λυδία του deluxe βλέπω. Μπας και είσαι προμότορας της συγκεκριμένης και ψαρεύεις για να μάθεις;

Private εχω απαντησει σε οσους ερωτησαν
Αυτό δεν είναι ενημέρωση ούτε αποτελεί σκοπό του φόρουμ τον οποίο επικαλέστηκες σε προηγούμενο μήνυμά σου.
Λοιπόν μιας και είμαστε στην κατηγορία μασαζ στο σπίτι . Συνάντηση εχτες με μια παλιά γνώριμη κοπελια που εργαζοτανε σε καποιο απο τα γνωστά γραφεία και ειχαμε κρατησει επαφή .

Η κοπέλα ειναι πολυ όμορφη (για το δικο μου αισθητικό) τρομερό τυπάκι που ΟΝΤΩΣ γνωριζει μασαζ και όσον αφορά τα extra τελείωμα με χέρι απο τα καλύτερα για τα δικά μου δεδομένα.
Ουτε αυτό είναι ενημέρωση .
Συγνώμη ρε γείτονα, αλλα κάπου τα έχεις μπερδέψει. Λάθος αντίληψη έχεις για το φόρουμ
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.106
Κριτικές
128
Like
22.502
Πόντοι
28.900
Δυστυχώς η ευτυχώς πάντα μιλώ κυριολεκτικά .απ' το Μάρτιο που ξεκίνησα πρώτη φορά σε γραφείο έως κ σήμερα που δουλεύω μόνη μου βάζοντας μια αγγελία κ μια σελίδα στο φεις μπουκ αυτό που μπορούσα να υποσχεθώ αυτό κ έκανα.το μασάζ για μένα δεν είναι σεξ η στοματικό.ειναι να νιώσει ο άντρας πελάτης ότι υπάρχουν ακόμα θυληκα ...να χαλαρώσει με το μασάζ κ στη συνέχεια να απογειωθεί απολαυστικά...με το χάδι με το άγγιγμα με την ανάσα...για αυτό κ απαιτώ οι κύριοι που θα με επιλέξουν για συνέδρια να φέρονται όπως πρέπει να φέρεται ένας κύριος αρσενικός ? κ μέλημα του να είναι η ικανοποίηση του εφόσον έχει ικανοποιήσει εμένα ....
Την αγγελία σου που μπορούμε να την βρούμε;;;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.106
Κριτικές
128
Like
22.502
Πόντοι
28.900
Δυστυχώς η ευτυχώς πάντα μιλώ κυριολεκτικά .απ' το Μάρτιο που ξεκίνησα πρώτη φορά σε γραφείο έως κ σήμερα που δουλεύω μόνη μου βάζοντας μια αγγελία κ μια σελίδα στο φεις μπουκ αυτό που μπορούσα να υποσχεθώ αυτό κ έκανα.το μασάζ για μένα δεν είναι σεξ η στοματικό.ειναι να νιώσει ο άντρας πελάτης ότι υπάρχουν ακόμα θυληκα ...να χαλαρώσει με το μασάζ κ στη συνέχεια να απογειωθεί απολαυστικά...με το χάδι με το άγγιγμα με την ανάσα...για αυτό κ απαιτώ οι κύριοι που θα με επιλέξουν για συνέδρια να φέρονται όπως πρέπει να φέρεται ένας κύριος αρσενικός ? κ μέλημα του να είναι η ικανοποίηση του εφόσον έχει ικανοποιήσει εμένα ....
Όταν λες ότι πρέπει να ικανοποιήσειεσένα πρώτα τι εννοείς;;;
Πως θα γίνει αυτή η ικανοποίηση, με το χέρι, με την γλώσσα,με κάτι άλλο;;;
Διευκρίνισε το για να ξέρουμε και εμείς!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

nikos55

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
241
Like
423
Πόντοι
21
Δουλεύω μόνη μου ναι.δεν είμαι γραφειο.εχω φτοιαξει μια σελίδα κ δουλεύω μόνη μου.συντομα όμως θα φτοιαξω ένα χώρο να έρχονται οι πελάτες κ εφόσον περάσουν από ιερή εξέταση κ κρίνω ότι μπορούν να δουλέψουν 2 3 κυρίες μαζί μου...θα έχω κι άλλα κορίτσια.
Ποια είναι η σελίδα κ πως μπορώ να σε βρω ?
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.222
Πόντοι
4.280
Την αγγελία σου που μπορούμε να την βρούμε;;;
Εχει ινστα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν βρήκα κάτι στην αναζήτηση (ή δεν ήξερα τι ακριβώς να αναζητήσω) αλλά γνωρίζζει κάποιος κάτι ?
Δεν κανει τιποτα μονο μασαζ
 

no mercy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
3.588
Πόντοι
456
στο ινστα παντως μονο σε μασσαζ δε σε παραπεμπει.....
οι φωτο ειναι σχεδον γραφειου εσκορτ
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
3.047
Πόντοι
736
Με όλα αυτά που γράφει δημιουργεί πολλές προσδοκίες πάντως και λογικό! Το κακό είναι ότι είναι πολύ δύσκολο να επαληθευτούν κατά τη γνώμη μου. Καλύτερα να ήταν γενικά πιο χαμηλών τόνων, γνώμη μου βέβαια.
 
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
187
Like
360
Πόντοι
21
Δοκιμη χτες με Ηρω απο αρτ...καμια σχεση η φοτο με τν πραγματικοτητα..η κοπελα ειναι παχουλη και στο προσωπο καμια σχεση με αυτο π ειδα στην φοτογραφια του γραφειου..μασαζ 3/10 χαδια κ μονο χαδια ενω ζητησα δυνατο και μετα ζητουσε +20 για φραπε και +50 για καλαμακι
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
869
Κριτικές
7
Like
1.199
Πόντοι
486
Παιδιά αυτη η Ρωσιδούλα από Π. Φάληρο που αναφέρεται λίγο πιο πάνω είν αι στα ΔΕΝ.

Βασικά τι συζητάμε δεν μπορείς να την πλησιάσεις εύκολα για μόνο μασάζ έστω. Εγώ ακόμα περιμένω απάντηση αλλά δεν θα την παρακαλάμε κιόλας...

Τώρα δεν ξέρω αν είσαι κάνας εμφανίσιμος ή της προσφέρεις κάνα 300αρι ευρώ (γελάμε) τι γίνεται....
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
Όλες οι καλές κοπέλες της προκοπής είναι μαζεμένες στο Παλαιό Φάληρο.....το πρωί προσέχουν καμία γιαγιά η παππού στο σπίτι τους και το βράδυ εμάς.........
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom