Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Μπιάνκα/Αλέξα, (νομίζω μέσω πριβέ), βγαίνει από το μπάνιο με ολόσωμο(!!!) μαγιώ, κάνει πολύ καυλωτικό αισθησιακό μσαζάκι με εκτόνωση και τίποτα περισσότερο, ούτε ένα χουφτοματάκι, ούτε τίποτα. Αλλά δίνει υποσχέσεις για επόμενη φορά. Αν έσκαγε μύτη με στριγκάκι κι άφηνε περισσότερες επαφές θα ήταν σούπερ. Αλλά ολόσωμο ρε πούστη μου!!! Αν είναι δυνατόν. Κόστος +30.

Ζωή από Άττικα. ΄Οπως στη φωτογραφία, αλλά 15 χρόνια μεγαλύτερη. Παρόλα αυτά, αδύνατη, fit (επιτέλους μετά από τόσες βουβάλες), γοητευτιή. Συμπαθητικό μασάζ και ποιοτικός φραπές με πραγματικό ενδιαφέρον απο πλευράς της για την ικανοποίηση του πελάτη. Απλά, ήταν σοβαρό κι αξιοπρεπές παιδί, ενώ εγώ προτιμώ τις θεραπεύτριες μου ξεκωλίδια τσουλάκια.

Έλενα από vip, γύρω στα 30 υποθέτω, έχει τα παραπανω κιλάκια της, αλλά το στήθος κι ο κώλος εξισσοροπούν καπως τη μπάκα και βγάζει κάτι το σέξυ. Γλυκό προσωπάκι, σεξουλιάρα και ναζιάρα, συμπαθές μασάζ και εξίσου συμπαθές καλαμάκι ακα. Καλές υπηρεσιες για μια φορά, αλλά όχι κάτι πραγματικά ξεχωριστό.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Και τώρα μια ερώτηση. Εάν κάποιος επιθυμούσε να επενδύσει χρόνο και χρήμα σε sugarbabe/θεραπεύτρια:

Ντεριάνα;
Αλέξα/Μπιάνκα;
Κάποια άλλη;
 

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
99
Like
14.545
Πόντοι
25.186
Μπιάνκα/Αλέξα, (νομίζω μέσω πριβέ), βγαίνει από το μπάνιο με ολόσωμο(!!!) μαγιώ, κάνει πολύ καυλωτικό αισθησιακό μσαζάκι με εκτόνωση και τίποτα περισσότερο, ούτε ένα χουφτοματάκι, ούτε τίποτα. Αλλά δίνει υποσχέσεις για επόμενη φορά. Αν έσκαγε μύτη με στριγκάκι κι άφηνε περισσότερες επαφές θα ήταν σούπερ. Αλλά ολόσωμο ρε πούστη μου!!! Αν είναι δυνατόν. Κόστος +30.

Ζωή από Άττικα. ΄Οπως στη φωτογραφία, αλλά 15 χρόνια μεγαλύτερη. Παρόλα αυτά, αδύνατη, fit (επιτέλους μετά από τόσες βουβάλες), γοητευτιή. Συμπαθητικό μασάζ και ποιοτικός φραπές με πραγματικό ενδιαφέρον απο πλευράς της για την ικανοποίηση του πελάτη. Απλά, ήταν σοβαρό κι αξιοπρεπές παιδί, ενώ εγώ προτιμώ τις θεραπεύτριες μου ξεκωλίδια τσουλάκια.

Έλενα από vip, γύρω στα 30 υποθέτω, έχει τα παραπανω κιλάκια της, αλλά το στήθος κι ο κώλος εξισσοροπούν καπως τη μπάκα και βγάζει κάτι το σέξυ. Γλυκό προσωπάκι, σεξουλιάρα και ναζιάρα, συμπαθές μασάζ και εξίσου συμπαθές καλαμάκι ακα. Καλές υπηρεσιες για μια φορά, αλλά όχι κάτι πραγματικά ξεχωριστό.
Tί εννοείς ολοσωμο μαγιω?

Σαν δυτης?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλημέρα
Την τεα που τη βρίσκουμε;
Άν δεν έχεις χρόνο να κοιτάξεις διάφορες πληροφορίες για κορίτσια ή γραφεία ,πάνω δεξιά υπάρχει ένας μεγενθυντικός φακός ,το πατάς και βγαίνει μία μπάρα " αναζήτηση ",γράφεις αυτό που σε ενδιαφέρει π.χ diamonds massage ή Τέα ή Τζένιφερ και κάνεις αναζήτηση ...θα σου εμφανίσει ότι έχει γραφτεί για το θέμα χρονικά από το πιο πρόσφατο σε παλαιότερα .
Έτσι κάνεις και βρίσκεις όποια πληροφορία θέλεις
Καλή αναζήτηση
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλημέρα στην παρέα. Συνάντηση με πενυ από deluxe προχθές. Μασάζ μέτριο και στο δεύτερο γύρο ήθελε +40 για φραπέ. Ευχαριστώ δεν θα πάρω.. Και πήγε στην ευχή του Θεού και της Παναγίας.
Μπράβο Ironman ! Αυτή είναι η σωστή κίνηση που είναι απαραίτητη να κάνουμε όλοι στις θεραπεύτριες όταν ζητούν παράλογα ποσά για τα έξτρα που δήθεν " τα κάνουν με πόνο ψυχής " ... Ας φύγουν ΜΟΝΟ με το μασάζ μήπως προσγειωθούν στην πραγματικότητα . Άλλο να τελειώνει η μέρα της με 100-200 plus και άλλο με 50 -100
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Και τώρα μια ερώτηση. Εάν κάποιος επιθυμούσε να επενδύσει χρόνο και χρήμα σε sugarbabe/θεραπεύτρια:

Ντεριάνα;
Αλέξα/Μπιάνκα;
Κάποια άλλη;
Φίλε μου, η Ντεριάνα δεν προχωράει με τίποτα. Δεν αξίζει και το μασάζ μαζί της.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Καλημέρα στην παρέα. Συνάντηση με πενυ από deluxe προχθές. Μασάζ μέτριο και στο δεύτερο γύρο ήθελε +40 για φραπέ. Ευχαριστώ δεν θα πάρω.. Και πήγε στην ευχή του Θεού και της Παναγίας.
Ωραίος για την ενημέρωση! Μια ερώτηση, μιας και την συνάντησες. Είναι η ίδια με την Πέννυ του empire massage ή καμία σχέση;
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Φίλε μου, η Ντεριάνα δεν προχωράει με τίποτα. Δεν αξίζει και το μασάζ μαζί της.
Ευχαριστώ για την απάντηση, είναι κουκλί βέβαια, αλλά δεν θέλω να σπαταλάω χρόνο και χρήμα για το τίποτα.
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Πέννυ από empire massage..η γνωστή καριολα Γιωτα από Βένους Σπα στη Θεσσαλονίκη..τι και αν έχει ωραίο σώμα; Μασάζ βαριεστημενο..μια κοιτάζει το ταβάνι..την άλλη κοιτάζει το κινητό διότι μισεί τους άντρες και ψάχνει κορόιδα να την κάνουν πλούσια..ΟΥΣΤ ΚΑΡΙΟΛΑ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Καλα ρε παιδια, δεν μας εγραφαν οτι η Πενυ του deluxe το παει μεχρι τελους; 40 για φραπε; Οξωωωωω
 

xjimakos24x

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2017
Μηνύματα
322
Like
359
Πόντοι
21
παντόφλες σφραγισμένες πετσέτες όχι σφραγισμένες αλλά καθαρές ντουζ με ζεστό νερό πάντα από άποψη καθαριότητας είναι κομπλέ.και από άποψη κλαρίνου
Προχωρά σε ότι θες με το ανάλογο δώρο.. Έχω πάει αρκετές φορές στην εν λόγω...
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Ευχαριστώ για την απάντηση, είναι κουκλί βέβαια, αλλά δεν θέλω να σπαταλάω χρόνο και χρήμα για το τίποτα.
ειναι οντως κουκλακι...αλλα και εγω την ιδια εντυπωση εχω... οτι δεν προχωραει με τιποτα
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
63
Like
176
Πόντοι
0
δεν ξέρω το παλικάρι τα έγραψε όλα λάθος!
Βαριέμαι να ασχοληθώ μαζί του.
Γεια σου φίλε, θεωρητικά έχεις δίκιο με τις αναρτήσεις των άλλων μελών που έχουν γραφτεί για την κοπέλα. Δεν δίνω 60νταρια για δουλειά των 5 λεπτών είναι απάτη είναι πεταμένα λεφτά συν το μασάζ που πληρωνεισ, μου ζήτησε 60 για ένα φραπέ τις λέω ευγενικά είναι εξωφρενικό το ποσό για λίγα λεπτά , το κάνουμε 35 ( δεν είναι και λίγα λεφτά, ανάλογα την τσέπη του καθενός προφανώς ) δέχτηκε, επειδή αργούσα τον πήρε στο στόμα να τελειώνει. Κάντε παζάρια μην δίνετε έτσι λεφτά με ωραίο τρόπο πάντα και καλό hospitality θα βγείτε κερδισμένοι. Παλιά έδινα λεφτά χωρίς λόγω για ένα μασάζ χωρίς τίποτα( athens,your).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom