Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Όντως πρέπει να ήσουν πολύ τυχερός τύπε...εγώ μία φορά την δοκίμασα μετά από πρόταση συναγωνιστή και μόλις φτάσαμε στα εξτρά μου έπεσε το σαγόνι! :headbang:
Με τα λεφτά που ζητούσε έπαιρνα ωραίο CG που εγώ προσωπικά δεν το ακολουθώ αυτό το "σπορ"....ακόμα.
Τυπε αυτή λέει απλά ένα νούμερο για να πει μηπως τσιμπήσει κανένας μαλακας (που για να συνεχίζει να το λεει, μάλλον έχουν τσιμπήσει κάμποσοι)
Παίρνει παζάρι γενικά, αλλά όλο αυτό το σκηνικό όπως και το παρακαλετό σε άλλες περιπτώσεις για μια μαλακία της κακιάς ώρας πολλές φορές καταντάει pathetic.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.534
Κριτικές
99
Like
25.839
Πόντοι
26.236
???κλαιω από τα γέλια , σα να την έχω μπροστά μου τη Νινα ??? ντε κάνω , ντε κάνω εγκο μόνο μασαζ κάνει .... κ μετά ... να γκτιθω +50 € , πιπα πάρει +50€ , σεξ κανει +50€???είναι που ντε κάνω εγκο τίποτα ???
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
???κλαιω από τα γέλια , σα να την έχω μπροστά μου τη Νινα ??? ντε κάνω , ντε κάνω εγκο μόνο μασαζ κάνει .... κ μετά ... να γκτιθω +50 € , πιπα πάρει +50€ , σεξ κανει +50€???είναι που ντε κάνω εγκο τίποτα ???
Εμένα στην αρχή μου είπε ότι ντρέπεται να μου τον παίξει. :tooth:
Όταν της είπα να προχωρήσει στο παρασύνθημα και μου ξεφουρνισε τα 60 για φραπέ της λέω "Τώρα θα 'πρεπε να ντρέπεσαι!"
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
2
Like
3.787
Πόντοι
456
Εμένα στην αρχή μου είπε ότι ντρέπεται να μου τον παίξει. :tooth:
Όταν της είπα να προχωρήσει στο παρασύνθημα και μου ξεφουρνισε τα 60 για φραπέ της λέω "Τώρα θα 'πρεπε να ντρέπεσαι!"
ΣΩΣΤΟΣ !!!!
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
εγώ τον τύπο τον πιστεύω γιατί η ανάλυση που έκανε δείχνει άνθρωπο που δεν γράφει ψέματα.
Απλά ήταν πιστεύω μεγάλος κωλοφαρδος!:D:

Και εγω όταν ηταν στο lux (πριν αρχίσει το πολύ κραξιμο που λογικά είχε πιο πολλή δουλεια) την είχα συναντησει με την πρώτη την ίδια μερα. Αντίθετα έκανα 6 χρόνια να συναντήσω το Alikaki και πότε δεν πέτυχα την Αγγελικη24 τυχερα είναι αυτα
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
361
Like
1.983
Πόντοι
201
Γράφω και εγώ κριτικές των τελευταίων μηνών μαζεμένες.
Πάντα έπαιζα μπάλα με σιγουρακια γιατί λεφτά για καταδρομικές δεν έπαιζαν. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες και για να μην κάψω κοπέλες αλλά και για να μην γίνει σεντόνι με μικρές εξαιρέσεις. Να πω ότι σε όλες έπαιξε τουλάχιστον φραπές.

Δανάη_deluxe ? πρώτη αγάπη και παντοτινή , την πήρα μόνο μια φορά γιατί ήθελα να δοκιμάσω και άλλες. Όταν την ξανά έψαξα έμαθα ότι σταμάτησε.
Λυδια_deluxe ? τίμιο μασάζ αλλά πολύ τυπική . Δεν τα έκλαψα αλλά δεν θα ξαναπαιρνα.
Ελένη_joy ? είναι η ίδια που μετά πήγε στο vip , καλό μασάζ , σε ανάβει και σου ξεφουρνιζει ότι θέλει για φραπέ. Εμένα μου ξεφουρνισε 40 ενώ τον είχε ήδη σηκώσει. Η μόνη φορά που λύγισα , καλός φραπές αλλά μαύρο μόνο και μόνο για την κουτόπονηρια.
Νεφέλη_velvet ? μετά έγινε η Νεφέλη2 του deluxe.
Κορμάρα, σκυλί του πολέμου , πολύ καλός φραπές με γδυσιμο αλλά πονηρή και αυτή γτ ζήτησε 50ρικο έξτρα όταν ντυνόταν. Της είπα δεν είπες τίποτα για 50 και πήρε ένα 20ρικο εμφανώς θυμωμένη.
Ιρινα _velvet ?νομίζω πήγε άλλου μετά με το όνομα ινεσσα , νορμάλ μασάζ , πολύ ψυχρή , φραπές παρηγοριάς. Ούτε κρύο ούτε ζέστη.
Μαίρη _ joy ανάμεικτα συναισθήματα , είχα ακούσει τους διθυράμβους και πήρα. Μου έκανε μασάζ και κάποια στιγμή λέει τελειώσαμε και πήγε να φύγει. Της είπα για την εκτόνωση , α έπρεπε να το έχεις ζητήσει. Τέλος πάντων προχώρησε σε εκτόνωση αλλά μάλλον βιαστικά λόγω του οδηγού , ίσως ξαναδοκιμάσω ώστε να είμαι πιο σίγουρος.
Λένα_βελβετ ? ωραίο κοριτσακι , ευχάριστη συζήτηση , και ο φραπές μαεστρικος με καλαμάκι , ξανά έπαιρνα άνετα.
Ελίνα_βελβετ ? προς το παρόν η δικιά μου αγαπημένη , μπορεί να είναι μόνο φραπές αλλά έχει ωραίο τρόπο και συν που ίσως είναι η μόνη που κάνει τίμιο μασάζ πριν.
Ξένια_βελβετ ?δεν θα ξανά έπαιρνα αλλά ωραίο σώμα (για όσους αρέσουν τα skinny ) καλός φραπές αλλά ήταν σαν να κάπνισα 1 πακέτο Μαρμπορο μόνο που μπήκε στο δωμάτιο.
Τεα_lux? ναι η γνωστή και μη εξαιρε-τεα , είναι μια εμπειρία μόνη της , δεν ξέρω αν θα ξανά έπαιρνα αλλά είναι μια κατηγορία μόνη της , κατηγορία sirina δλδ , παίζει να με εγλυψε όπου υπάρχει δέρμα στο σώμα και τρομερό body to body .

Αυτά από μένα προς το παρόν το μόνο που θέλω να δοκιμάσω είναι η Κέλλυ απο βελβετ , όποιος θέλει έξτρα πληροφορίες ας στείλει προσωπικό.
Ρε Alex αλήθεια τώρα σου άρεσε η Ξένια; Ρε φίλε μην τα λες αυτά και καεί κόσμος...
 

CHATZNICK

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2016
Μηνύματα
3
Like
12
Πόντοι
0
Θες να γινεις λιγο πιο συγκεκριμενος φιλε μου; Προγραμμα,κοστος,κτλ; Ευχαριστω
Όμορφη κοινωνική κοπέλα. Τίμια. Εξηγήθηκε για τα extras, εάν βέβαια ήθελα, που ήταν πολύ λογικά . Η ώρα ήταν 60 λεπτά χωρίς μπλα μπλα και βιασύνες. Το πρόγραμμα υπάρχει στο site και τηρείται. Όμορφη εμπειρία. Σίγουρα θα επιστρέψω.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Όντως πρέπει να ήσουν πολύ τυχερός τύπε...εγώ μία φορά την δοκίμασα μετά από πρόταση συναγωνιστή και μόλις φτάσαμε στα εξτρά μου έπεσε το σαγόνι! :headbang:
Με τα λεφτά που ζητούσε έπαιρνα ωραίο CG που εγώ προσωπικά δεν το ακολουθώ αυτό το "σπορ"....ακόμα.
σε τι είμαι τυχερός τύπε?
Εγώ απάντησα στον τύπο που έγραψε ότι η Νινα κάνει καλό μασαζ!
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Ραντεβού με νινα αρτ ..

καλό μασάζ φιλική παρουσία ευχάριστη άνετη στην κουβέντα ….καλό ΑΚΑ στα 35€ μετά από λίγο παζάρι που έκανα
Εγώ πάλι θα σταθώ και με το άνετη ευχάριστη στην κουβέντα... :cheesy: :2funny::2funny::2funny:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
δεν ξέρω το παλικάρι τα έγραψε όλα λάθος!
Βαριέμαι να ασχοληθώ μαζί του.
Επίσης όπως όλοι έχουν αναφέρει και εγώ η νινα τα ανάγει όλα στο + 50 ! Πως έκατσε το 35...θα έλεγα μήπως ήθελε για 135 ..αλλά και πάλι δεν μ βγαίνει στην στρογγυλοποιηση, είναι κ περασμένη η ώρα.. ντεν καταλαβαίνει..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Νίνα και καλό μασάζ τύπε μου ΔΕΝ υπάρχει.
Η δεν σου έχουν κάνει καλό μασάζ και αυτό το θεώρησες πολύ καλό ή δεν ξέρω εγώ τι...
Η Νίνα είναι πολύ καλή σε 2 πράγματα!
Πρώτον στο να σε καυλώσει με στοματικό ακόμα και μπριζόλιασμα, κοινώς τύπου call girl.
Δεύτερον στο να σε πιάσει κώτσο οικονομικά όπου σε βρει!
δες τι του εγραψα!
Όλα λάθος όμως τα έγραψε!!!
 

neomelos1

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2018
Μηνύματα
161
Κριτικές
30
Like
1.305
Πόντοι
1.011

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Καλησπερα, γνωριζουμε κατι παραπανω για Μαριατζελα και ολγα απο ντελουξ;
Προσφατη συνεδρια με αντριαννα joy, γεματουλα ευχαριστη φραπε με καλαμακι. Μασαζ κατω του μετριου.
χριστινα ντελουξ το παιζει πλεον ντιβα και θελει αρκετα εξτρα. Ουτε γδυσιμο ουτε καλαμακι πηρα ποτε. Θελει +30 για ενα απλο φραπε.
τεα πολυ καλη και με αυτα που διαβαζω για 4 χερια εχω ψηθει.
 

peter_pan17

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
102
Πόντοι
0
Πολυ καλημερα σας παιδια. Εγιναν 3 δοκιμες Τζενιφερ απο οσμοση 120 φ0υλ, Μαριαννα και ευγενια απο Βελβετ. Η τηλεφωνητρια εκει μου εδειξε 2 new entries την Αννιτα και την Μαρινα οι οποιες απο τις φωτο φαινονται πολυ ομορφες, Αυτα για την ωρα και καλες μασαζαρες.
καλησπέρα συναγωνιστές - για αννίτα από βελβετ ξέρουμε τίποτε?
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Για Άννα και Ιωάννα από το ΑΡΤ που ρώτησα και στο παρελθον απάντηση δεν πήρα. Έχει κανένας εμπειρία. Μου φαίνονται οι πιο ωραίες από το σαιτ του ΑΡΤ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom