Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Ρε παίδες επειδή έχω μικρή εμπειρία από το μασάζ μπορείτε να στείλετε περισσότερες πληροφορίες και το link από το empire massage ?
Δεν το γνωρίζω και θέλω να κανονίσω καμιά συνάντηση με θεραπέυτρια που φτάνει σε εκτόνωση.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Ρε παίδες επειδή έχω μικρή εμπειρία από το μασάζ μπορείτε να στείλετε περισσότερες πληροφορίες και το link από το empire massage ?
Δεν το γνωρίζω και θέλω να κανονίσω καμιά συνάντηση με θεραπέυτρια που φτάνει σε εκτόνωση.
Από όσα διάβασες, πού φαίνεται ότι στο empire κάνουν εκτόνωση; εγώ δεν το είδα πουθενά.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Όχι δεν διάβασα κάτι τέτοιο απλώς ρωτάω. Μπορεί να είναι από τα μαγαζιά στα ΔΕΝ....
H μια που έχουν εκεί είναι μεταγραφή από Joy, όπου φραπέδιαζε ψιλοτυπικά . Και μια άλλη είναι από πρώην diamonds, όμως στο νέο γραφείο μάλλον η λογική είναι : την πρώτη φορά τίποτα, και τη δεύτερη αρχίζουμε τα έξτρα, ώστε να σκάσεις συνολικά 2*60 + έξτρα + χοτελ.
Αυτές όμως οι πρακτικές πλεόν με εκνευρίζουν πολύ.
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
Ρε παίδες επειδή έχω μικρή εμπειρία από το μασάζ μπορείτε να στείλετε περισσότερες πληροφορίες και το link από το empire massage ?
Δεν το γνωρίζω και θέλω να κανονίσω καμιά συνάντηση με θεραπέυτρια που φτάνει σε εκτόνωση.
Τι εννοείς Link ? ενα goolge κάνεις και τα έχεις μπροστά σου και αν κάνεις μια αναζήτηση στο thread θα δεις αρκετές πληροφορίες / αναφορές από συναγωνιστές.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Τι εννοείς Link ? ενα goolge κάνεις και τα έχεις μπροστά σου και αν κάνεις μια αναζήτηση στο thread θα δεις αρκετές πληροφορίες / αναφορές από συναγωνιστές.
μπορει να μην εχει...google to pc του... :2funny:
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Όχι δεν διάβασα κάτι τέτοιο απλώς ρωτάω. Μπορεί να είναι από τα μαγαζιά στα ΔΕΝ....

Η Αφροδίτη δεν προχωράει. Στο γράφω από προσωπική εμπειρία.

Η Πέννυ: https://www.bourdela.com/forum/threads/masaz-kat-oikon.812/page-1682#post-10002693

Η Λία είναι η Αγγελική από massage joy. Σε ραντεβού που είχα παλιά, πάνω από έναν χρόνο, δεν πήρα τίποτα γιατί δεν το ζήτησα. Δεν μου άρεσε σαν παρουσία στο δωμάτιο. Θεωρώ ότι ένα φραπέ τον δίνει.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Η Αφροδίτη δεν προχωράει. Στο γράφω από προσωπική εμπειρία.

Η Πέννυ: https://www.bourdela.com/forum/threads/masaz-kat-oikon.812/page-1682#post-10002693

Η Λία είναι η Αγγελική από massage joy. Σε ραντεβού που είχα παλιά, πάνω από έναν χρόνο, δεν πήρα τίποτα γιατί δεν το ζήτησα. Δεν μου άρεσε σαν παρουσία στο δωμάτιο. Θεωρώ ότι ένα φραπέ τον δίνει.
Η Πέννυ δεν είναι αυτή του deluxe ετσι; Ρωταω επειδη δεν την εχω δει του deluxe.
Η Λια οπως τα λες, αυτη εννοουσα. Την πρωτη φορα με ειχε γυμνο και μου το επαιζε βαρυ πεπονι οτι δεν κανει φραπεδες, το καβλι μπροστα της, αλλα κι εγω δεν ειχα καμια ορεξη να την παρακαλεσω.
Την πηρα αλλη μια, γιατι εκανε barefoot.Βαριοταν που ζουσε, αλλα ειχε ωραια ποδαρακια, και εκανε και ενα φραπεδακι , λιγο αγγαρεια, αλλα οκ.Μεχρι εκει.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Η Πέννυ δεν είναι αυτή του deluxe ετσι; Ρωταω επειδη δεν την εχω δει του deluxe.
Ούτε εγώ την έχω δει, αν και έχω λάβει από το deluxe αρκετές φορές φωτογραφίες από τις κοπέλες . Προφανώς δεν ήταν διαθέσιμη τις ώρες που ενδιαφερόμουνα να κλείσω ραντεβού. Ας μας διαφωτίσει κάποιο άλλο μέλος.

Η Λια οπως τα λες, αυτη εννοουσα. Την πρωτη φορα με ειχε γυμνο και μου το επαιζε βαρυ πεπονι οτι δεν κανει φραπεδες, το καβλι μπροστα της, αλλα κι εγω δεν ειχα καμια ορεξη να την παρακαλεσω.
Την πηρα αλλη μια, γιατι εκανε barefoot.Βαριοταν που ζουσε, αλλα ειχε ωραια ποδαρακια, και εκανε και ενα φραπεδακι , λιγο αγγαρεια, αλλα οκ.Μεχρι εκει.
Εκεί εκνευρίζομαι και εγώ. Δεν παρακαλάω, ειδικά αν έχω αντιληφθεί ότι προχωράει, αλλά μου το παίζει δύσκολη. Κρυφή ατζέντα για ένα φραπέ:confused:;
 

Ironman(2)

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2021
Μηνύματα
15
Like
34
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Έκλεισα με πενυ από deluxe. Έχει κάποιος καμία πληροφορία? H αναζήτηση δεν βγάζει πληροφορίες.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Πέννυ από empire massage..η γνωστή Γιώτα από Θεσσαλονίκη..μακρυά..μασάζ αγγαρεία και ζητάει έξτρα για φραπέ ή για να βγάλει ρούχα..αλλά και να της δώσεις τα κάνει με αγγαρεία και κοιτάζει το ταβάνι σκεφτομενη πότε θα περάσει η ώρα να φύγει..ΜΑΚΡΥΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
όταν εγώ έγραφα μια δυο σελίδες πιο πίσω στον μπαναρισμένο ότι να ανοιξει καλύτερα έναν σκουπιδοντενεκέ και να πετάξει τα λεφτά του, μου έλεγε αοριστίες!
 

Ironman(2)

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2021
Μηνύματα
15
Like
34
Πόντοι
0
Πέννυ από empire massage..η γνωστή Γιώτα από Θεσσαλονίκη..μακρυά..μασάζ αγγαρεία και ζητάει έξτρα για φραπέ ή για να βγάλει ρούχα..αλλά και να της δώσεις τα κάνει με αγγαρεία και κοιτάζει το ταβάνι σκεφτομενη πότε θα περάσει η ώρα να φύγει..ΜΑΚΡΥΑ ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ
Μιλάμε για την ίδια κοπέλα?
 

alexisgkountos

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2020
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Δώρο γενεθλίων στον εαυτό μου
1 φορά κλείνεις τα 40 σκέφτηκα και αποφάσισα να κλείσω 4 χέρια για να τερματισω αυτήν την κατηγορία
Είναι γνωστό ότι ένα από τα στανταρακια μου είναι η τεα οπότε και με αυτήν πορευτικα.
Εύκολη πλέον επικοινωνία μαζί της και μου πρότεινε την alice Ελληνίδα 32 λέει γυμνασμενο κορμί λες και παίζει beach voley ρώγα που κρέμας παλτό κ μια κωλαρα φοβερή.και τατού για όσους γουστάρουν.
Στα του αγώνα b2b και με τις 2 γλυψιματα δάχτυλα γλωσσοφιλα 2πλη πίπα τα πάντα όλα εκτός από λεσβιακό και από μπριζόλα . Και το φοβερό squirting από τεα για όποιον γουστάρει τέτοια φάση όπως εγώ. Φυσικά δεν υπάρχει περιορισμός στις φορές που θα τελειώσεις όσες αντέχεις.
Η τεα μέσα στην τρέλα ηρθε με ένα ολόσωμο δίχτυ που φυσικά φρόντισε να γίνει κομματάκια και φορούσε αρχικά μια μάσκα λες κ ήταν σε μασονική τελετή ΧΑ ΧΑ ΧΑ (για πολλά γούστα η τεα κατά την γνώμη μου). Συνάντηση έγινε στο madison που το θεωρώ vfm έγινε 00:00-2:00 το οποίο φυσικά χρεώθηκε έξτρα, κόστος κοντά στα 300€ δεν το λες κ λίγο αλλά δεν έχω μετανιώσει και φυσικά είχε δώρο το κρασί από την τεα ΧΑ ΧΑ ΧΑ !

Επόμενη δοκιμή πρότεινε την Λυδία η τεα οπότε θα μπει στο πλάνο κ αυτή σύντομα
ωραίος ρε φιλε !
 

Ironman(2)

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2021
Μηνύματα
15
Like
34
Πόντοι
0
όταν εγώ έγραφα μια δυο σελίδες πιο πίσω στον μπαναρισμένο ότι να ανοιξει καλύτερα έναν σκουπιδοντενεκέ και να πετάξει τα λεφτά του, μου έλεγε αοριστίες!
Δεν μιλάω για την ίδια κοπέλα. Είπα πενυ από deluxe. Πάντως ευχαριστώ για την ενημέρωση!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ρε παίδες επειδή έχω μικρή εμπειρία από το μασάζ μπορείτε να στείλετε περισσότερες πληροφορίες και το link από το empire massage ?
Δεν το γνωρίζω και θέλω να κανονίσω καμιά συνάντηση με θεραπέυτρια που φτάνει σε εκτόνωση.
Google empire massage Athens και μελετάς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom