Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
μπορει να μην εχει...google to pc του... :2funny:
Στο google μου έβγαζε κάτι sites του εξωτερικού γιαυτό ρώτησα, το βρήκα αργότερα.
Η ειρωνία μερρικών είναι μεγαλύτερη από το μυαλό τους....
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Τι εννοείς Link ? ενα goolge κάνεις και τα έχεις μπροστά σου και αν κάνεις μια αναζήτηση στο thread θα δεις αρκετές πληροφορίες / αναφορές από συναγωνιστές.
Ναι το βρήκα, ευχαριστώ.
Μου άρεσαν Ρία & Αλεξάνδρα αλλά ειδικά για την 2η δεν έχω διαβάσει καλά σχόλια εδώ μέσα....
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
Δοκιμη Ελινα απο βελβετ μιας και ειχα ακουσει κατι καλα λογια.
Στο μασαζ λιγο παραπανω απο τον μεσο ορο (μιας και ο μεσος ορος εχει πεσει ακραια).
Στα του αγωνα προχωραει με χερι, καλαμακι με τιποτα, αλλα αξιζει για μια φορα, 2η δεν θα την επαιρνα.
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Δοκιμη Ελινα απο βελβετ μιας και ειχα ακουσει κατι καλα λογια.
Στο μασαζ λιγο παραπανω απο τον μεσο ορο (μιας και ο μεσος ορος εχει πεσει ακραια).
Στα του αγωνα προχωραει με χερι, καλαμακι με τιποτα, αλλα αξιζει για μια φορα, 2η δεν θα την επαιρνα.
Σε εμένα δεν προχώρησε ούτε χέρι ενώ είχα διαβάσει κάπου ότι προχωράει και καλαμάκι. Μία φορά μόνο δοκίμασα.
Είναι αυτό που γράφουν κάποιοι παλιότεροι ότι είναι ανάλογα τον πελάτη, τα κέφια της κοπέλας και την συγκυρία.
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Δοκιμη Ελινα απο βελβετ μιας και ειχα ακουσει κατι καλα λογια.
Στο μασαζ λιγο παραπανω απο τον μεσο ορο (μιας και ο μεσος ορος εχει πεσει ακραια).
Στα του αγωνα προχωραει με χερι, καλαμακι με τιποτα, αλλα αξιζει για μια φορα, 2η δεν θα την επαιρνα.
Κι εμενα μονο χερι , και την ειχα παρει τρεις φορες γιατι μου αρεσε σαν κοριτσι. Ποτε πιπα, ποτε σεξ που εχει αναφερθει . Σιγουρα μερικες κανουν πραγματα επιλεκτικα αλλα τρεχα γυρευε.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.116
Like
3.138
Πόντοι
456
Ενα προμίλφ -έτσι δείχνει τουλάχιστον - με το όνομα Αννίτα στο βέλβετ τόχει δοκιμάσει κανείς συναγωνιστής ; αν θυμάμαι καλά δεν έχει αναφερθεί καθόλου!
 

kostasss26

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2013
Μηνύματα
117
Like
209
Πόντοι
21
Πόσο πήγε το χέρι απο Ελίνα? Γιατι εμένα είχε παει 40Ε και ενω θέλω να την ξαναπάρω μου φανηκαν πολλά. Το έριξε καθόλου?
 

alex(1)

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
79
Like
118
Πόντοι
0
Γράφω και εγώ κριτικές των τελευταίων μηνών μαζεμένες.
Πάντα έπαιζα μπάλα με σιγουρακια γιατί λεφτά για καταδρομικές δεν έπαιζαν. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες και για να μην κάψω κοπέλες αλλά και για να μην γίνει σεντόνι με μικρές εξαιρέσεις. Να πω ότι σε όλες έπαιξε τουλάχιστον φραπές.

Δανάη_deluxe ? πρώτη αγάπη και παντοτινή , την πήρα μόνο μια φορά γιατί ήθελα να δοκιμάσω και άλλες. Όταν την ξανά έψαξα έμαθα ότι σταμάτησε.
Λυδια_deluxe ? τίμιο μασάζ αλλά πολύ τυπική . Δεν τα έκλαψα αλλά δεν θα ξαναπαιρνα.
Ελένη_joy ? είναι η ίδια που μετά πήγε στο vip , καλό μασάζ , σε ανάβει και σου ξεφουρνιζει ότι θέλει για φραπέ. Εμένα μου ξεφουρνισε 40 ενώ τον είχε ήδη σηκώσει. Η μόνη φορά που λύγισα , καλός φραπές αλλά μαύρο μόνο και μόνο για την κουτόπονηρια.
Νεφέλη_velvet ? μετά έγινε η Νεφέλη2 του deluxe.
Κορμάρα, σκυλί του πολέμου , πολύ καλός φραπές με γδυσιμο αλλά πονηρή και αυτή γτ ζήτησε 50ρικο έξτρα όταν ντυνόταν. Της είπα δεν είπες τίποτα για 50 και πήρε ένα 20ρικο εμφανώς θυμωμένη.
Ιρινα _velvet ?νομίζω πήγε άλλου μετά με το όνομα ινεσσα , νορμάλ μασάζ , πολύ ψυχρή , φραπές παρηγοριάς. Ούτε κρύο ούτε ζέστη.
Μαίρη _ joy ανάμεικτα συναισθήματα , είχα ακούσει τους διθυράμβους και πήρα. Μου έκανε μασάζ και κάποια στιγμή λέει τελειώσαμε και πήγε να φύγει. Της είπα για την εκτόνωση , α έπρεπε να το έχεις ζητήσει. Τέλος πάντων προχώρησε σε εκτόνωση αλλά μάλλον βιαστικά λόγω του οδηγού , ίσως ξαναδοκιμάσω ώστε να είμαι πιο σίγουρος.
Λένα_βελβετ ? ωραίο κοριτσακι , ευχάριστη συζήτηση , και ο φραπές μαεστρικος με καλαμάκι , ξανά έπαιρνα άνετα.
Ελίνα_βελβετ ? προς το παρόν η δικιά μου αγαπημένη , μπορεί να είναι μόνο φραπές αλλά έχει ωραίο τρόπο και συν που ίσως είναι η μόνη που κάνει τίμιο μασάζ πριν.
Ξένια_βελβετ ?δεν θα ξανά έπαιρνα αλλά ωραίο σώμα (για όσους αρέσουν τα skinny ) καλός φραπές αλλά ήταν σαν να κάπνισα 1 πακέτο Μαρμπορο μόνο που μπήκε στο δωμάτιο.
Τεα_lux? ναι η γνωστή και μη εξαιρε-τεα , είναι μια εμπειρία μόνη της , δεν ξέρω αν θα ξανά έπαιρνα αλλά είναι μια κατηγορία μόνη της , κατηγορία sirina δλδ , παίζει να με εγλυψε όπου υπάρχει δέρμα στο σώμα και τρομερό body to body .

Αυτά από μένα προς το παρόν το μόνο που θέλω να δοκιμάσω είναι η Κέλλυ απο βελβετ , όποιος θέλει έξτρα πληροφορίες ας στείλει προσωπικό.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Στο google μου έβγαζε κάτι sites του εξωτερικού γιαυτό ρώτησα, το βρήκα αργότερα.
Η ειρωνία μερρικών είναι μεγαλύτερη από το μυαλό τους....
αμα κανεις copy-paste το ονομα απο το μηνυμα σου,βγαζει ακριβως αυτο και πρωτο-πρωτο...https://empiremassage.gr/contact/....αρα η το γκουκλι σου εχει θεμα η πιθανοτερο ο..εγκεφαλος σου...ρωτας δλδ μια μαλακια σαν 10χρονο και περιμενεις να μην σε ειρωνευτουν???
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
αμα κανεις copy-paste το ονομα απο το μηνυμα σου,βγαζει ακριβως αυτο και πρωτο-πρωτο...https://empiremassage.gr/contact/....αρα η το γκουκλι σου εχει θεμα η πιθανοτερο ο..εγκεφαλος σου...ρωτας δλδ μια μαλακια σαν 10χρονο και περιμενεις να μην σε ειρωνευτουν???
Εσύ τι λες ρε καραγκιόζη ότι θα ρωτούσα αν δεν είχα πρόβλημα;;;;;
Τόσα sites βρε με τον ίδιο τρόπο και δεν είχα θέμα. Με αυτό έτυχε τι να κάνουμε!
Πρέπει δηλαδή να το κάνεις θέμα, δεν έχει κάτι άλλο να ασχοληθείς;;;;

Αλλά είπαμε μια φορά μακάκας, για πάντα μακάκας! :jerking::jerking::jerking:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Εσύ τι λες ρε καραγκιόζη ότι θα ρωτούσα αν δεν είχα πρόβλημα;;;;;
Τόσα sites βρε με τον ίδιο τρόπο και δεν είχα θέμα. Με αυτό έτυχε τι να κάνουμε!
Πρέπει δηλαδή να το κάνεις θέμα, δεν έχει κάτι άλλο να ασχοληθείς;;;;

Αλλά είπαμε μια φορά μακάκας, για πάντα μακάκας! :jerking::jerking::jerking:
Παραφέρεσαι!
ήρεμα!
 

Νικοςπ44

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2021
Μηνύματα
63
Like
176
Πόντοι
0
Ραντεβού με νινα αρτ ..

καλό μασάζ φιλική παρουσία ευχάριστη άνετη στην κουβέντα ….καλό ΑΚΑ στα 35€ μετά από λίγο παζάρι που έκανα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ραντεβού με νινα αρτ ..

καλό μασάζ φιλική παρουσία ευχάριστη άνετη στην κουβέντα ….καλό ΑΚΑ στα 35€ μετά από λίγο παζάρι που έκανα
Νίνα και καλό μασάζ τύπε μου ΔΕΝ υπάρχει.
Η δεν σου έχουν κάνει καλό μασάζ και αυτό το θεώρησες πολύ καλό ή δεν ξέρω εγώ τι...
Η Νίνα είναι πολύ καλή σε 2 πράγματα!
Πρώτον στο να σε καυλώσει με στοματικό ακόμα και μπριζόλιασμα, κοινώς τύπου call girl.
Δεύτερον στο να σε πιάσει κώτσο οικονομικά όπου σε βρει!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.463
Πόντοι
446
Νίνα και καλό μασάζ τύπε μου ΔΕΝ υπάρχει.
Η δεν σου έχουν κάνει καλό μασάζ και αυτό το θεώρησες πολύ καλό ή δεν ξέρω εγώ τι...
Η Νίνα είναι πολύ καλή σε 2 πράγματα!
Πρώτον στο να σε καυλώσει με στοματικό ακόμα και μπριζόλιασμα, κοινώς τύπου call girl.
Δεύτερον στο να σε πιάσει κώτσο οικονομικά όπου σε βρει!
Ωχχχ....:priest:
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Εσύ τι λες ρε καραγκιόζη ότι θα ρωτούσα αν δεν είχα πρόβλημα;;;;;
Τόσα sites βρε με τον ίδιο τρόπο και δεν είχα θέμα. Με αυτό έτυχε τι να κάνουμε!
Πρέπει δηλαδή να το κάνεις θέμα, δεν έχει κάτι άλλο να ασχοληθείς;;;;

Αλλά είπαμε μια φορά μακάκας, για πάντα μακάκας! :jerking::jerking::jerking:
ενας προ-βλημα-τικος 10χρονος...αντε στην μαμακα σου μπουλη...και ρωτα την πως κανουμε copy-paste...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Το ότι θέλεις να βρεις σοβαρή πληροφορία για massage και πρέπει να προσπεράσεις καμιά 10αριά σελίδες με ξεκατινιάσματα "μελών", είναι απίστευτη κατάσταση εδώ μέσα.
Σε κούρασαν τα παλιόπαιδα ε; Έπρεπε να αφήνουν να σουλατσάρει εδώ μέσα ο κάθε προμότορας να κλαίτε τα λεφτά σας. Γι' αυτό είστε.
Χχχχχφτουυύ!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Γράφω και εγώ κριτικές των τελευταίων μηνών μαζεμένες.
Πάντα έπαιζα μπάλα με σιγουρακια γιατί λεφτά για καταδρομικές δεν έπαιζαν. Δεν θα μπω σε λεπτομέρειες και για να μην κάψω κοπέλες αλλά και για να μην γίνει σεντόνι με μικρές εξαιρέσεις. Να πω ότι σε όλες έπαιξε τουλάχιστον φραπές.

Δανάη_deluxe ? πρώτη αγάπη και παντοτινή , την πήρα μόνο μια φορά γιατί ήθελα να δοκιμάσω και άλλες. Όταν την ξανά έψαξα έμαθα ότι σταμάτησε.
Λυδια_deluxe ? τίμιο μασάζ αλλά πολύ τυπική . Δεν τα έκλαψα αλλά δεν θα ξαναπαιρνα.
Ελένη_joy ? είναι η ίδια που μετά πήγε στο vip , καλό μασάζ , σε ανάβει και σου ξεφουρνιζει ότι θέλει για φραπέ. Εμένα μου ξεφουρνισε 40 ενώ τον είχε ήδη σηκώσει. Η μόνη φορά που λύγισα , καλός φραπές αλλά μαύρο μόνο και μόνο για την κουτόπονηρια.
Νεφέλη_velvet ? μετά έγινε η Νεφέλη2 του deluxe.
Κορμάρα, σκυλί του πολέμου , πολύ καλός φραπές με γδυσιμο αλλά πονηρή και αυτή γτ ζήτησε 50ρικο έξτρα όταν ντυνόταν. Της είπα δεν είπες τίποτα για 50 και πήρε ένα 20ρικο εμφανώς θυμωμένη.
Ιρινα _velvet ?νομίζω πήγε άλλου μετά με το όνομα ινεσσα , νορμάλ μασάζ , πολύ ψυχρή , φραπές παρηγοριάς. Ούτε κρύο ούτε ζέστη.
Μαίρη _ joy ανάμεικτα συναισθήματα , είχα ακούσει τους διθυράμβους και πήρα. Μου έκανε μασάζ και κάποια στιγμή λέει τελειώσαμε και πήγε να φύγει. Της είπα για την εκτόνωση , α έπρεπε να το έχεις ζητήσει. Τέλος πάντων προχώρησε σε εκτόνωση αλλά μάλλον βιαστικά λόγω του οδηγού , ίσως ξαναδοκιμάσω ώστε να είμαι πιο σίγουρος.
Λένα_βελβετ ? ωραίο κοριτσακι , ευχάριστη συζήτηση , και ο φραπές μαεστρικος με καλαμάκι , ξανά έπαιρνα άνετα.
Ελίνα_βελβετ ? προς το παρόν η δικιά μου αγαπημένη , μπορεί να είναι μόνο φραπές αλλά έχει ωραίο τρόπο και συν που ίσως είναι η μόνη που κάνει τίμιο μασάζ πριν.
Ξένια_βελβετ ?δεν θα ξανά έπαιρνα αλλά ωραίο σώμα (για όσους αρέσουν τα skinny ) καλός φραπές αλλά ήταν σαν να κάπνισα 1 πακέτο Μαρμπορο μόνο που μπήκε στο δωμάτιο.
Τεα_lux? ναι η γνωστή και μη εξαιρε-τεα , είναι μια εμπειρία μόνη της , δεν ξέρω αν θα ξανά έπαιρνα αλλά είναι μια κατηγορία μόνη της , κατηγορία sirina δλδ , παίζει να με εγλυψε όπου υπάρχει δέρμα στο σώμα και τρομερό body to body .

Αυτά από μένα προς το παρόν το μόνο που θέλω να δοκιμάσω είναι η Κέλλυ απο βελβετ , όποιος θέλει έξτρα πληροφορίες ας στείλει προσωπικό.
Ωραία η παρουσίαση των εμπειριών σου αν και λίγες έχουν αποχωρήσει με έξοδο ή αλλου
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Νίνα και καλό μασάζ τύπε μου ΔΕΝ υπάρχει.
Η δεν σου έχουν κάνει καλό μασάζ και αυτό το θεώρησες πολύ καλό ή δεν ξέρω εγώ τι...
Η Νίνα είναι πολύ καλή σε 2 πράγματα!
Πρώτον στο να σε καυλώσει με στοματικό ακόμα και μπριζόλιασμα, κοινώς τύπου call girl.
Δεύτερον στο να σε πιάσει κώτσο οικονομικά όπου σε βρει!
Όντως πρέπει να ήσουν πολύ τυχερός τύπε...εγώ μία φορά την δοκίμασα μετά από πρόταση συναγωνιστή και μόλις φτάσαμε στα εξτρά μου έπεσε το σαγόνι! :headbang:
Με τα λεφτά που ζητούσε έπαιρνα ωραίο CG που εγώ προσωπικά δεν το ακολουθώ αυτό το "σπορ"....ακόμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom