Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.463
Πόντοι
446
Ρε εγώ δεν είμαι αυτή που λέει ούτε καν έχω κάνει μαζί της το παλικάρι θέλει ψυχίατρο έχει εμμονή με αυτήν μάλλον θα ναι κανένας πρώην της και τον παράτησε και του έμεινε απωθημένο τι να πω με τόση κακία κάποιο λακο έχει η φάβα
Βρες την απτό Empire massage αν λένε αλήθεια τι έχει αυτή
Βιαζεσαι τυπε και μιλας χωρις να ξερεις,διαβασε πρωτα αρκετα πιο πισω και θα καταλαβεις!
Και ΑΝ καταλαβεις θα ζητησεις συγγνωμη !!!
Αιντε ολοι εδω μεσα,βγαλατε τριχουλες στα α&^$@α και μιλατε !!! :headbang:
ps ΗΡΕΜΑ ΤΟ ΛΕΩΩΩΩ
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ρε εγώ δεν είμαι αυτή που λέει ούτε καν έχω κάνει μαζί της το παλικάρι θέλει ψυχίατρο έχει εμμονή με αυτήν μάλλον θα ναι κανένας πρώην της και τον παράτησε και του έμεινε απωθημένο τι να πω με τόση κακία κάποιο λακο έχει η φάβα
Βρες την απτό Empire massage αν λένε αλήθεια τι έχει αυτή
ψιτ, σαν εσένα, έχω βρει πολλούς!
Έχεις εκτεθεί και το ξέρεις!
Στις αρχές έγραφες και μας έλεγες ότι έχεις δυσλεξία και τώρα το πάς φαρσί!
Στις αρχές ήσουν να μάθεις και καλά τι γίνεται με τις κοπελες γιατί δεν έχεις εμπειρία και τώρα ξαφνικά έχεις μάθει όλες τις χοντρές απο το empire.
Που τα πουλάς ρε χαζούλη αυτά?
Πως αισθάνεσαι που σε έχουν πάρει χαμπάρι όλοι και στην λένε?
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
ψιτ, σαν εσένα, έχω βρει πολλούς!
Έχεις εκτεθεί και το ξέρεις!
Στις αρχές έγραφες και μας έλεγες ότι έχεις δυσλεξία και τώρα το πάς φαρσί!
Στις αρχές ήσουν να μάθεις και καλά τι γίνεται με τις κοπελες γιατί δεν έχεις εμπειρία και τώρα ξαφνικά έχεις μάθει όλες τις χοντρές απο το empire.
Που τα πουλάς ρε χαζούλη αυτά?
Πως αισθάνεσαι που σε έχουν πάρει χαμπάρι όλοι και στην λένε?
Εσύ ολοφάνερα έχεις πρόβλημα
Καταρχήν αν λες χοντρή την πένυ που έχω κάνει απτό empire τότε θες παιδιά εσύ
Δεν νιώθω καθόλου άσχημα γιατί μιλάς σε άλλον και όχι σε εμένα και είσαι και ψεύτης σίγουρα
Μιλάω με φωνητική γιατί είχατε πρόβλημα με τα ορθογραφικά μου
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
ψιτ, σαν εσένα, έχω βρει πολλούς!
Έχεις εκτεθεί και το ξέρεις!
Στις αρχές έγραφες και μας έλεγες ότι έχεις δυσλεξία και τώρα το πάς φαρσί!
Στις αρχές ήσουν να μάθεις και καλά τι γίνεται με τις κοπελες γιατί δεν έχεις εμπειρία και τώρα ξαφνικά έχεις μάθει όλες τις χοντρές απο το empire.
Που τα πουλάς ρε χαζούλη αυτά?
Πως αισθάνεσαι που σε έχουν πάρει χαμπάρι όλοι και στην λένε?
Ψιτ αν ήμουν κλώνος η από γραφείο αφού με βρήκες και είπες έφυγα άρα οι υπεύθυνοι της σελίδας για να μην με έκλεισαν με έψαξαν και είδαν ποιος είμαι οπότε πάρε δρόμο τώρα και πες τίποτα χρήσιμο εκτός απτό να βρίζεις
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
τι τιμες ρε μαγγες παιζουν στο empire?
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Βιαζεσαι τυπε και μιλας χωρις να ξερεις,διαβασε πρωτα αρκετα πιο πισω και θα καταλαβεις!
Και ΑΝ καταλαβεις θα ζητησεις συγγνωμη !!!
Αιντε ολοι εδω μεσα,βγαλατε τριχουλες στα α&^$@α και μιλατε !!! :headbang:
ps ΗΡΕΜΑ ΤΟ ΛΕΩΩΩΩ
Δεν φαίνεσαι ήρεμος τυπε και όπως φαίνεται για να είμαι εδώ δεν είμαι κλώνος
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ψιτ αν ήμουν κλώνος η από γραφείο αφού με βρήκες και είπες έφυγα άρα οι υπεύθυνοι της σελίδας για να μην με έκλεισαν με έψαξαν και είδαν ποιος είμαι οπότε πάρε δρόμο τώρα και πες τίποτα χρήσιμο εκτός απτό να βρίζεις
είσαι βιαστικούλης!

Ρε θα με τρελάνετε ; Δεν γράφετε ότι έχει το γραφείο αυτή το empire massage τώρα πλάκα κάνετε η όχι να ξέρω
Αυτό που λες τι είναι δεν ρωτάω για αυτή για την Αλεξάνδρα ρωτάω του empire massage που κολλάει ετούτη λέτε ότι το έχει αλλά ούτε ξέρω ούτε με νοιάζει για άλλη ρωτάω εδώ μην λες άσχετες και μου δώσει κανείς λάθος πληροφορίες
Αυτή η κοπέλα δούλευε και στην Τέα έχετε γράψει και εγώ γι'αυτό ρωτάω γιατί αν η κοπέλα είναι στα ναι τότε όπου και να πάει είναι στα ναι είτε γουστάρουμε Αφροδίτη είτε όχι αλλά ρωτάω για θέμα εμφάνισης ίνα η Αλεξάνδρα
Μεταξύ της Αλεξάνδρας empire που ήταν στην Τέα από ότι είδα που λέτε και της ίνας που είναι στην Τέα ποια να προτιμήσω δύσκολη επιλογή γιατί λογικά είναι παρόμοιες οι υπηρεσίες άρα από εμφάνιση κάποιος που να ξέρει και τις δύο να βοηθήσει
Το prive έχει άλλες κοπέλες και το you need me δεν σηκώνει τηλέφωνα άρα δεν θα είναι το ίδιο γιατί το empire πάντα μου το σηκώνει και απαντάει στο viber
το άλλο που λέτε νεκρό τίποτα
Σήμερα πήρα αργά το βράδυ την Νάντια τελικά απτό empire massage που όπως είπα στην τηλεφωνήτρια να με ενημερώσει όταν έχουν κενό Νάντια η Αλεξάνδρα είχα πει και στο deluxe massage αλλά μάλλον δεν ακυρώθηκε τίποτα εκεί έτσι ήρθε η Νάντια 35 χρόνων μέτριο μασάζ στα υπόλοιπα δυνατά πέρασε αφού της έδειξα τι ζητάω σωστή γυναίκα που ικανοποιεί ότι θες κάναμε και τζακουζι μαζί και εκεί τελείωσε η συνεδρία με το τελείωμα μου 2 φορές
Το vip massage έχει μεγάλες είδα ποια θα προτείνατε για κάτι παρόμοιο
Δηλαδή empire και Venus Θεσσαλονίκη είναι το ίδιο μαγαζί ; Να σας πω πως χθες πήρα μια Κατερίνα 45+ από ντελουξ μου είπε δούλευε και σε ένα need me massage δεν πήγε καλά μου ζήτησε 50 για χέρι και 70 για πίπα δεν με νοιάζει το ποσό αλλά να αξίζει ρε γαμωτο ούτε μασάζ ούτε τίποτα και μιλάει συνέχεια Θέλω να δοκιμασω την Μαίρη που μου την έστειλαν από joy τι κάνει ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Μεταξύ Μαίρης joy και αγάπης deluxe ;;;
Επίσης μια Χριστίνα απτό empire massage ;;;
Δεν το ήξερα πριν αυτό ευχαριστώ για την ενημέρωση
Έκλεισα ραντεβού με την πένυ που είχατε ανεβάσει φωτογραφία εδώ θα σας ενημερώσω
Εγο θα κλισω με τη πενη απο εμπιρε που ηπατε πιο πανο. Καταλαβα οπια κάνεις ντορο εδο μέσα εινε καλη . Πια άλλη κραζετε να παρο ; θα παρο κ μια τεα , μια με βιχια μεγαλα πια εινε που λετε δε καταλαβα.
έτσι πρόχειρα πως μας έχεις ζαλίσει με το empire
Καταλάβες προμοτοράκο!
Και να μείνεις κανείς δεν θα σου δίνει σημασία σε αυτά που γράφεις και όσο υπάρχουν σωστά μέλη εδώ, τα σκουπίδια θα πηγαίνουν με τα σκουπίδια!
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
είσαι βιαστικούλης!











έτσι πρόχειρα πως μας έχεις ζαλίσει με το empire
Καταλάβες προμοτοράκο!
Και να μείνεις κανείς δεν θα σου δίνει σημασία σε αυτά που γράφεις και όσο υπάρχουν σωστά μέλη εδώ, τα σκουπίδια θα πηγαίνουν με τα σκουπίδια!
Εσύ μάλλον είσαι προμοτορας για να λυσας έτσι. Δεν βλέπω να βάζεις και τις δικές σου κρητικές που μόνο για συγκεκριμένη λες
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Εσύ μάλλον είσαι προμοτορας για να λυσας έτσι. Δεν βλέπω να βάζεις και τις δικές σου κρητικές που μόνο για συγκεκριμένη λες
πετάς βλέπω την μπαλίτσα στην εξέδρα ε?
Δεν έχεις τι να απαντήσεις!
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.658
Like
5.453
Πόντοι
2.306
Εσύ μάλλον είσαι προμοτορας για να λυσας έτσι. Δεν βλέπω να βάζεις και τις δικές σου κρητικές που μόνο για συγκεκριμένη λες
Μας έχεις κάψει τα μάτια και το μυαλό να καταλάβουμε το νόημα σε κάθε σου ποστ
 

gianniskm

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2017
Μηνύματα
140
Like
261
Πόντοι
21
Δώρο γενεθλίων στον εαυτό μου
1 φορά κλείνεις τα 40 σκέφτηκα και αποφάσισα να κλείσω 4 χέρια για να τερματισω αυτήν την κατηγορία
Είναι γνωστό ότι ένα από τα στανταρακια μου είναι η τεα οπότε και με αυτήν πορευτικα.
Εύκολη πλέον επικοινωνία μαζί της και μου πρότεινε την alice Ελληνίδα 32 λέει γυμνασμενο κορμί λες και παίζει beach voley ρώγα που κρέμας παλτό κ μια κωλαρα φοβερή.και τατού για όσους γουστάρουν.
Στα του αγώνα b2b και με τις 2 γλυψιματα δάχτυλα γλωσσοφιλα 2πλη πίπα τα πάντα όλα εκτός από λεσβιακό και από μπριζόλα . Και το φοβερό squirting από τεα για όποιον γουστάρει τέτοια φάση όπως εγώ. Φυσικά δεν υπάρχει περιορισμός στις φορές που θα τελειώσεις όσες αντέχεις.
Η τεα μέσα στην τρέλα ηρθε με ένα ολόσωμο δίχτυ που φυσικά φρόντισε να γίνει κομματάκια και φορούσε αρχικά μια μάσκα λες κ ήταν σε μασονική τελετή ΧΑ ΧΑ ΧΑ (για πολλά γούστα η τεα κατά την γνώμη μου). Συνάντηση έγινε στο madison που το θεωρώ vfm έγινε 00:00-2:00 το οποίο φυσικά χρεώθηκε έξτρα, κόστος κοντά στα 300€ δεν το λες κ λίγο αλλά δεν έχω μετανιώσει και φυσικά είχε δώρο το κρασί από την τεα ΧΑ ΧΑ ΧΑ !

Επόμενη δοκιμή πρότεινε την Λυδία η τεα οπότε θα μπει στο πλάνο κ αυτή σύντομα
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Μας έχεις κάψει τα μάτια και το μυαλό να καταλάβουμε το νόημα σε κάθε σου ποστ
Τι δεν καταλαβαίνεις σε αυτό που γράφω ; Εδώ ο φίλος βρίζει μόνο μια συγκεκριμένη και προμοταρει μία άλλη συγκεκριμένη. Αν αυτό δεν είναι προμοτορας τι είναι.
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Δώρο γενεθλίων στον εαυτό μου
1 φορά κλείνεις τα 40 σκέφτηκα και αποφάσισα να κλείσω 4 χέρια για να τερματισω αυτήν την κατηγορία
Είναι γνωστό ότι ένα από τα στανταρακια μου είναι η τεα οπότε και με αυτήν πορευτικα.
Εύκολη πλέον επικοινωνία μαζί της και μου πρότεινε την alice Ελληνίδα 32 λέει γυμνασμενο κορμί λες και παίζει beach voley ρώγα που κρέμας παλτό κ μια κωλαρα φοβερή.και τατού για όσους γουστάρουν.
Στα του αγώνα b2b και με τις 2 γλυψιματα δάχτυλα γλωσσοφιλα 2πλη πίπα τα πάντα όλα εκτός από λεσβιακό και από μπριζόλα . Και το φοβερό squirting από τεα για όποιον γουστάρει τέτοια φάση όπως εγώ. Φυσικά δεν υπάρχει περιορισμός στις φορές που θα τελειώσεις όσες αντέχεις.
Η τεα μέσα στην τρέλα ηρθε με ένα ολόσωμο δίχτυ που φυσικά φρόντισε να γίνει κομματάκια και φορούσε αρχικά μια μάσκα λες κ ήταν σε μασονική τελετή ΧΑ ΧΑ ΧΑ (για πολλά γούστα η τεα κατά την γνώμη μου). Συνάντηση έγινε στο madison που το θεωρώ vfm έγινε 00:00-2:00 το οποίο φυσικά χρεώθηκε έξτρα, κόστος κοντά στα 300€ δεν το λες κ λίγο αλλά δεν έχω μετανιώσει και φυσικά είχε δώρο το κρασί από την τεα ΧΑ ΧΑ ΧΑ !

Επόμενη δοκιμή πρότεινε την Λυδία η τεα οπότε θα μπει στο πλάνο κ αυτή σύντομα
Τι λες τώρα αμαζόνες δηλαδή
Η επόμενη επιλογή μου η κοπέλα
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
πετάς βλέπω την μπαλίτσα στην εξέδρα ε?
Δεν έχεις τι να απαντήσεις!
Ρε τι να σου απαντήσω πάρε την ίδια και λύσε ότι πρόβλημα έχεις μαζί της τι με νοιάζει εμένα οι μαλακίες σας
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ρε τι να σου απαντήσω πάρε την ίδια και λύσε ότι πρόβλημα έχεις μαζί της τι με νοιάζει εμένα οι μαλακίες σας
τύπε δεν έχω με καμία τίποτα!
Δεν μου αρέσουν οι προμότορες και οι κλωνοι στο forum.
Και εσύ μας έχεις ζαλίσει με ένα συγκεκριμένο γραφείο!
Στο γράψανε κι άλλοι, τι πιστεύουν για εσένα,άρα τσάμπα προσπαθείς να μας πείσεις για τις όποιες εμπειρίες σου.
όσο για τις κριτικές μου έχω μπόλικες.
Καλό διάβασμα!!
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.642
Κριτικές
99
Like
5.220
Πόντοι
4.280
Δώρο γενεθλίων στον εαυτό μου
1 φορά κλείνεις τα 40 σκέφτηκα και αποφάσισα να κλείσω 4 χέρια για να τερματισω αυτήν την κατηγορία
Είναι γνωστό ότι ένα από τα στανταρακια μου είναι η τεα οπότε και με αυτήν πορευτικα.
Εύκολη πλέον επικοινωνία μαζί της και μου πρότεινε την alice Ελληνίδα 32 λέει γυμνασμενο κορμί λες και παίζει beach voley ρώγα που κρέμας παλτό κ μια κωλαρα φοβερή.και τατού για όσους γουστάρουν.
Στα του αγώνα b2b και με τις 2 γλυψιματα δάχτυλα γλωσσοφιλα 2πλη πίπα τα πάντα όλα εκτός από λεσβιακό και από μπριζόλα . Και το φοβερό squirting από τεα για όποιον γουστάρει τέτοια φάση όπως εγώ. Φυσικά δεν υπάρχει περιορισμός στις φορές που θα τελειώσεις όσες αντέχεις.
Η τεα μέσα στην τρέλα ηρθε με ένα ολόσωμο δίχτυ που φυσικά φρόντισε να γίνει κομματάκια και φορούσε αρχικά μια μάσκα λες κ ήταν σε μασονική τελετή ΧΑ ΧΑ ΧΑ (για πολλά γούστα η τεα κατά την γνώμη μου). Συνάντηση έγινε στο madison που το θεωρώ vfm έγινε 00:00-2:00 το οποίο φυσικά χρεώθηκε έξτρα, κόστος κοντά στα 300€ δεν το λες κ λίγο αλλά δεν έχω μετανιώσει και φυσικά είχε δώρο το κρασί από την τεα ΧΑ ΧΑ ΧΑ !

Επόμενη δοκιμή πρότεινε την Λυδία η τεα οπότε θα μπει στο πλάνο κ αυτή σύντομα
Ωραιος παντα τετοια ????????
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Τι δεν καταλαβαίνεις σε αυτό που γράφω ; Εδώ ο φίλος βρίζει μόνο μια συγκεκριμένη και προμοταρει μία άλλη συγκεκριμένη. Αν αυτό δεν είναι προμοτορας τι είναι.
ποια προμοτάρω τύπε???
Για να ξέρω και εγώ?
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Δώρο γενεθλίων στον εαυτό μου
1 φορά κλείνεις τα 40 σκέφτηκα και αποφάσισα να κλείσω 4 χέρια για να τερματισω αυτήν την κατηγορία
Είναι γνωστό ότι ένα από τα στανταρακια μου είναι η τεα οπότε και με αυτήν πορευτικα.
Εύκολη πλέον επικοινωνία μαζί της και μου πρότεινε την alice Ελληνίδα 32 λέει γυμνασμενο κορμί λες και παίζει beach voley ρώγα που κρέμας παλτό κ μια κωλαρα φοβερή.και τατού για όσους γουστάρουν.
Στα του αγώνα b2b και με τις 2 γλυψιματα δάχτυλα γλωσσοφιλα 2πλη πίπα τα πάντα όλα εκτός από λεσβιακό και από μπριζόλα . Και το φοβερό squirting από τεα για όποιον γουστάρει τέτοια φάση όπως εγώ. Φυσικά δεν υπάρχει περιορισμός στις φορές που θα τελειώσεις όσες αντέχεις.
Η τεα μέσα στην τρέλα ηρθε με ένα ολόσωμο δίχτυ που φυσικά φρόντισε να γίνει κομματάκια και φορούσε αρχικά μια μάσκα λες κ ήταν σε μασονική τελετή ΧΑ ΧΑ ΧΑ (για πολλά γούστα η τεα κατά την γνώμη μου). Συνάντηση έγινε στο madison που το θεωρώ vfm έγινε 00:00-2:00 το οποίο φυσικά χρεώθηκε έξτρα, κόστος κοντά στα 300€ δεν το λες κ λίγο αλλά δεν έχω μετανιώσει και φυσικά είχε δώρο το κρασί από την τεα ΧΑ ΧΑ ΧΑ !

Επόμενη δοκιμή πρότεινε την Λυδία η τεα οπότε θα μπει στο πλάνο κ αυτή σύντομα
Η αλισια τι λεει φιλε?Θα την επαιρνες μονη της?
Το 300αρι ειναι μαζι με το δωματιο ή μονο για τα κοριτσια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom