Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλημερα.Για Late night μασαζ;Τι μου προτεινεις;
Έχουν γίνει αναφορές για late night massage ήδη και εγώ μια το Σάββατο βράδυ . Αν δεν θελεις να ψάχνεις μια μια σελίδα εφόσον δεν υπάρχει ακόμα topic late night, πάνω δεξιά υπάρχει ένας μεγενθυτικος φακός , γράφεις στην μπάρα late night massage και σου βγάζει ότι έγραψαν τα μέλη μαζεμένα . Έτσι βλέπεις τις πληροφορίες και αποφασίζεις εάν το επιθυμείς .
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.606
Κριτικές
31
Like
4.158
Πόντοι
5.595
Η επόμενη γενιά promoters (next generation of promoters) δεν άργησε.
Διαβάζω για Αφροδίτη, η οποία είτε κάνει , είτε δεν κάνει φραπέ (από όσο λένε όλοι οι αξιόπιστοι , ΔΕΝ κάνει), ύστερα από αυτό που έκανε εδώ μέσα τρώει Χ.
Διαβάζω για Lotus με τις φωτοσοπαρισμένες σε αστείο βαθμό κοπέλες (δείτε δεξί χέρι Ελένης στη σελίδα τους) , να δίνουν καλαμάκι στην προνομιακή τιμή των 60 ευρώ, δηλαδή σύνολο για μια πίπα 110 ευρώ, χώρια τα ξενοδοχεία.
Διαβάζω και δεν διαβάζω για το περίφημο Privemassage που όλο κάτι μουνάρες ανεβάζει, αλλά οι όποιες κριτικές έχουν εμφανιστεί για αυτό είναι είτε στα ΔΕΝ είτε αόριστες.
Διαβάζω και για την περίφημη Καρίνα που όλο την διαλέγετε και τρώτε πετσέτα. Τόσο μουνάρα είναι; ε ας κάτσει λίγο ρε παιδιά χωρίς πελατεία, τι θα πάθει;
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Η επόμενη γενιά promoters (next generation of promoters) δεν άργησε.
Διαβάζω για Αφροδίτη, η οποία είτε κάνει , είτε δεν κάνει φραπέ (από όσο λένε όλοι οι αξιόπιστοι , ΔΕΝ κάνει), ύστερα από αυτό που έκανε εδώ μέσα τρώει Χ.
Διαβάζω για Lotus με τις φωτοσοπαρισμένες σε αστείο βαθμό κοπέλες (δείτε δεξί χέρι Ελένης στη σελίδα τους) , να δίνουν καλαμάκι στην προνομιακή τιμή των 60 ευρώ, δηλαδή σύνολο για μια πίπα 110 ευρώ, χώρια τα ξενοδοχεία.
Διαβάζω και δεν διαβάζω για το περίφημο Privemassage που όλο κάτι μουνάρες ανεβάζει, αλλά οι όποιες κριτικές έχουν εμφανιστεί για αυτό είναι είτε στα ΔΕΝ είτε αόριστες.
Διαβάζω και για την περίφημη Καρίνα που όλο την διαλέγετε και τρώτε πετσέτα. Τόσο μουνάρα είναι; ε ας κάτσει λίγο ρε παιδιά χωρίς πελατεία, τι θα πάθει;
εντάξει για να είμαστε δίκαιοι τα έχω πάρει άσχημα με τους κλώνους και για αυτό την πληρώσανε και άλλοι εκτός του prive και του you need όπως

@GiorgisP

@Steve Konor1967 και @Spartiatis1976 . και άλλοι που ήταν απο deluxe μεριά!
Χαιρετήσαμε και τον adonis γιατί η ημέρα ήταν ζεστή και ιδανική για μπανάκι!
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
994
Κριτικές
4
Like
3.379
Πόντοι
446
εντάξει για να είμαστε δίκαιοι τα έχω πάρει άσχημα με τους κλώνους και για αυτό την πληρώσανε και άλλοι εκτός του prive και του you need όπως

@GiorgisP

@Steve Konor1967 και @Spartiatis1976 . και άλλοι που ήταν απο deluxe μεριά!
Χαιρετήσαμε και τον adonis γιατί η ημέρα ήταν ζεστή και ιδανική για μπανάκι!
Ένα κοινό όλοι αυτοί που είναι και το 1ο που πρέπει κάποιος να αναζητά...Εγγραφή στο site 2020 - 2021..
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Ένα κοινό όλοι αυτοί που είναι και το 1ο που πρέπει κάποιος να αναζητά...Εγγραφή στο site 2020 - 2021..
καλά ναι!
Αλλά έχω τσεκάρει και άλλους με τέτοιες ημερομηνίες εγγραφής και είναι οκ!
Αλλά επι το πλείστων έχεις δίκιο!
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660



Έχει δοκιμάσει κανένας ??
Ούτε για αστείο !!!!!
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Δεν έχεις δίκιο πριν δύο μήνες πήρα μια κοπέλα την Έλενα αν θυμάμαι καλά η οποία ήταν τούρμπο την είχε πρώτη πρώτη στην σελίδα τώρα δεν την έχει βλέπω και μια ξανθιά με καρέ μαλλί καλή και την Ελένη καλή
Οι περισσότερες μετράνε δηλαδή
Για να είμαστε πιο ακριβείς, η Ελένη είναι μικρούλα, γλυκήτατη, έχει πολύ αισθησιακό άγγιγμα, αλλά, πρώτον, είναι τοφαλίτσα, δεύτερον, αν θέλετε κάτι παραπάνω από φραπέ, όπως πιασήματα, καλαμάκια κλπ, ούτε να το σκέφτεστε. Γενικά το lotus έχει μια αγάπη για τα υπέρβαρα.
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Για να είμαστε πιο ακριβείς, η Ελένη είναι μικρούλα, γλυκήτατη, έχει πολύ αισθησιακό άγγιγμα, αλλά, πρώτον, είναι τοφαλίτσα, δεύτερον, αν θέλετε κάτι παραπάνω από φραπέ, όπως πιασήματα, καλαμάκια κλπ, ούτε να το σκέφτεστε. Γενικά το lotus έχει μια αγάπη για τα υπέρβαρα.
τύπε δεν πρόκειται να σου απαντήσει!
Έφυγε πρωί πρωί!
 

Intruder1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
402
Like
1.992
Πόντοι
201



Έχει δοκιμάσει κανένας ??
Έλα ρε δεν ήξερα ότι το ανθρωπάκι της Μισελέν κάνει μασάζ!!!!

Έτοιμη να σκάσει είναι αυτή ρε σεις!!!!

Και ρουφιέται κιόλας στις φωτό!
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Μασαζοσυναγωνιστές!

Σταθερή αξία τα γραφεία ντελουξ, λουξ και τζοι, σε σταθερή πτώση το βελβετ, αλλά ας μιλήσουμε και για κανένα άλλο γραφείο, λοτους ρελαξ, ανερχόμενο.

Δοκίμασα λοιπόν και πήρα φραπέ (+30) και καλαμάκι φυσικό (+60) από το πρώτο ραντεβού από τις: Δέσποινα, Μαρία, Τζένη, Θέμις.

Προτιμήστε τις με αυτή την σειρά, κάποιες το τερματίζουν επίσης αλλά το κόστος ανεβαίνει στα +100 για όσους το αντέχουν οι τσέπες τους. Μια, μιάμιση ώρα είναι αρκετή.

Την επόμενη εβδομάδα σχόλια για εμπιρε και ότι άλλο προκύψει
Δεδομένου ότι η προσωπική μου εμπειρία σε καμία περίπτωση δεν ταυτίζεται με όσα γράφεις, θα μπορούσα να έχω περισσότερες πληροφορίες, έστω και μέσω pm?
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
115
Κριτικές
1
Like
534
Πόντοι
81
Δοκιμή πριν λίγο καιρό με Ντεριάνα για δεύτερη φορά, είναι κουκλί, είναι γλύκα, αλλά δεν προχωράει με τίποτα!
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
αν εχεις λεφτά για πέταμα, άνοιξε ένα σκουπιδοντενεκε και πέτα τα!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


χοντρή και με άσχημη συμπεριφόρα χωρίς καθόλου γνώσεις μασαζ

γιατι ρε παιδια εφυγε?κλωνος ηταν?η αφροδιτη ηταν και αυτος αλπουλα?
Έχει θέματα το παλικάρι τι να λέμε τώρα
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
τύπε δεν πρόκειται να σου απαντήσει!
Έφυγε πρωί πρωί!
Ναι αλπουλα τράβα πούλα αλλού που οποίος σου χαλάσει χατίρι είναι η Αφροδίτη η το πριβέ massage όντως φεύγω πάω διακοπές μετάξι και περιμένω ζωή τα λέμε μόλις πληρωθείς και κανείς κανένα ραντεβου να μας μιλήσεις και για κάτι άλλο εκτός empire massage και πριβέ που τα βλέπεις στον ύπνο σου μάλλον παντού γύρω ????
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
έλα έλα βγάλε την σωστό χαρακτήρα γιατί τόσο καιρό το έπαιζες χαζούλης!
Έχω γράψει αν την έχω πάρει ή όχι πιο πίσω!
βλέπω η δυσλεξία πήγε περίπατο!
Κάνε με το σύνδεσμο γιατί δεν σε βρίσκω
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
αφροδιτη στειλε μου π.μ. δεν μπορω να σου στειλω.ερχομαι.
Ρε εγώ δεν είμαι αυτή που λέει ούτε καν έχω κάνει μαζί της το παλικάρι θέλει ψυχίατρο έχει εμμονή με αυτήν μάλλον θα ναι κανένας πρώην της και τον παράτησε και του έμεινε απωθημένο τι να πω με τόση κακία κάποιο λακο έχει η φάβα
Βρες την απτό Empire massage αν λένε αλήθεια τι έχει αυτή
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.463
Πόντοι
446
έλα έλα βγάλε την σωστό χαρακτήρα γιατί τόσο καιρό το έπαιζες χαζούλης!
Έχω γράψει αν την έχω πάρει ή όχι πιο πίσω!
βλέπω η δυσλεξία πήγε περίπατο!
Υπαγορευει το παλικαρι ...αμαν και εσυ !!! :truce:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom