Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Alice-Diamond:

ωραια φαση
περασες ωραια...

θα ζητησω φωτο να κλεισω κ εγω
ελπιζω να μην ειναι συνεχεια κλεισμενη.......

Γενικα η κοπελα πρεπει να ειναι ανετη κ επικοινωνιακη για να περναει καλα ο πελατης
αν ειναι αγγουρι καλαβρεζικο τζαμπα τα λεφτα κ ο χρονος....
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
2
Like
3.787
Πόντοι
456
Alice-Diamond:

ωραια φαση
περασες ωραια...

θα ζητησω φωτο να κλεισω κ εγω
ελπιζω να μην ειναι συνεχεια κλεισμενη.......

Γενικα η κοπελα πρεπει να ειναι ανετη κ επικοινωνιακη για να περναει καλα ο πελατης
αν ειναι αγγουρι καλαβρεζικο τζαμπα τα λεφτα κ ο χρονος....
να ζητησεις απο ολες φωτο. με εννοησες ,ετσι ? ?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.082
Κριτικές
128
Like
22.391
Πόντοι
28.900
Alice-Diamond: Κανονικά στην ώρα της ,μπήκε άνετη συστήθηκε της είπα ότι μόλις έκανα ντουζάκι γιατί δε ξερω πως λειτουργεί το body to body και μου λέει δεν έπρεπε θα σε κάνω εγώ ?. Έσπασε ο πάγος αμέσως γιατι ήταν πολυ επικοινωνιακη και τσαχπινα,όντως πήγαμε στο μπάνιο μαζί. Έμεινε με τα εσώρουχα,έχει το πιο ωραίο κωλαράκι που χω δει σε μασεζ, βυζάκι μικρό αλλά στητο. Πλάτη μέση έχει αρκετά tattoo και ένα στους κάτω κοιλιακούς γενικά τα βρήκα πολύ σεξι αλλά είναι υποκειμενικό αυτό , ωραίο πρόσωπο που στη φώτο του γραφείου αδικειται(πήρα μια φώτο κολάζ με 4 φωτο που το πρόσωπο δε φαίνεται καλα).Ειχα ένα φόβο λόγω απειρίας μήπως δε το χει αλλά μου κάνε εξέπληξε θετικά. Τόσο που της ζήτησα να κάνει το πρόγραμμα από 1 σε 1μιση ώρα. Επικοινωνιακη, πρόθυμη σε οτιδήποτε αφορούσε ένταση - tempo και σε προσέγγιση οποιουδήποτε σημειου.Στο τέλος της συνεδρίας είχε ξανά μπανακι μαζί γιατι δεν έπρεπε να φύγω "λερωμενος".Δεν έχω μετρο σύγκρισης σε body to body αλλά ένιωθα το κορμί της συνεχώς και είναι η καλύτερη εμπειρία που είχα σε οτιδήποτε έχει να κάνει με μασαζ έως τώρα. Τη προτείνω με χίλια κι εγώ θα ξαναπάρω σίγουρα ???
Αδερφέ με Alice πως 《λερωθηκες》,με διείσδυση η μόνο με την τριβή της κοπέλας πάνω στο εργαλείο σου;;;
 

PP010101

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2021
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Μασαζοσυναγωνιστές!

Σταθερή αξία τα γραφεία ντελουξ, λουξ και τζοι, σε σταθερή πτώση το βελβετ, αλλά ας μιλήσουμε και για κανένα άλλο γραφείο, λοτους ρελαξ, ανερχόμενο.

Δοκίμασα λοιπόν και πήρα φραπέ (+30) και καλαμάκι φυσικό (+60) από το πρώτο ραντεβού από τις: Δέσποινα, Μαρία, Τζένη, Θέμις.

Προτιμήστε τις με αυτή την σειρά, κάποιες το τερματίζουν επίσης αλλά το κόστος ανεβαίνει στα +100 για όσους το αντέχουν οι τσέπες τους. Μια, μιάμιση ώρα είναι αρκετή.

Την επόμενη εβδομάδα σχόλια για εμπιρε και ότι άλλο προκύψει
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
357
Πόντοι
21
Μασαζοσυναγωνιστές!

Σταθερή αξία τα γραφεία ντελουξ, λουξ και τζοι, σε σταθερή πτώση το βελβετ, αλλά ας μιλήσουμε και για κανένα άλλο γραφείο, λοτους ρελαξ, ανερχόμενο.

Δοκίμασα λοιπόν και πήρα φραπέ (+30) και καλαμάκι φυσικό (+60) από το πρώτο ραντεβού από τις: Δέσποινα, Μαρία, Τζένη, Θέμις.

Προτιμήστε τις με αυτή την σειρά, κάποιες το τερματίζουν επίσης αλλά το κόστος ανεβαίνει στα +100 για όσους το αντέχουν οι τσέπες τους. Μια, μιάμιση ώρα είναι αρκετή.

Την επόμενη εβδομάδα σχόλια για εμπιρε και ότι άλλο προκύψει


αυτές είναι από τα γραφεία που ανέφερες? σωστά?
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Μασαζοσυναγωνιστές!

Σταθερή αξία τα γραφεία ντελουξ, λουξ και τζοι, σε σταθερή πτώση το βελβετ, αλλά ας μιλήσουμε και για κανένα άλλο γραφείο, λοτους ρελαξ, ανερχόμενο.

Δοκίμασα λοιπόν και πήρα φραπέ (+30) και καλαμάκι φυσικό (+60) από το πρώτο ραντεβού από τις: Δέσποινα, Μαρία, Τζένη, Θέμις.

Προτιμήστε τις με αυτή την σειρά, κάποιες το τερματίζουν επίσης αλλά το κόστος ανεβαίνει στα +100 για όσους το αντέχουν οι τσέπες τους. Μια, μιάμιση ώρα είναι αρκετή.

Την επόμενη εβδομάδα σχόλια για εμπιρε και ότι άλλο προκύψει
αγαπητε καλο ειναι που ψαχνεσαι και σε αλλα γραφεια,αλλα σ αυτο το lotus δεν φαινονται ωραιες οι τυπισες ?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
αγαπητε καλο ειναι που ψαχνεσαι και σε αλλα γραφεια,αλλα σ αυτο το lotus δεν φαινονται ωραιες οι τυπισες ?
Επίσης τα εξτρα είναι τσιμπημενα. Πιανομαστε που πιανομαστε μαλακες έτσι κι αλλιώς από το κατ' οίκον(παραδεχτείτε το), μη μας γαμησουν κιόλας.
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.831
Πόντοι
456
Μασαζοσυναγωνιστές!

Σταθερή αξία τα γραφεία ντελουξ, λουξ και τζοι, σε σταθερή πτώση το βελβετ, αλλά ας μιλήσουμε και για κανένα άλλο γραφείο, λοτους ρελαξ, ανερχόμενο.

Δοκίμασα λοιπόν και πήρα φραπέ (+30) και καλαμάκι φυσικό (+60) από το πρώτο ραντεβού από τις: Δέσποινα, Μαρία, Τζένη, Θέμις.

Προτιμήστε τις με αυτή την σειρά, κάποιες το τερματίζουν επίσης αλλά το κόστος ανεβαίνει στα +100 για όσους το αντέχουν οι τσέπες τους. Μια, μιάμιση ώρα είναι αρκετή.

Την επόμενη εβδομάδα σχόλια για εμπιρε και ότι άλλο προκύψει
Ειχανε εκπτωσεις ρε τυπε ή αυτες ειναι οι τιμες ολο τον χρονο?
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
  • Like
Αντιδράσεις: alpula
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
  • Like
Αντιδράσεις: LION7

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.625
Πόντοι
2.660
Γεμάτη φαίνεται πάντως, για γούστα :). Όντως πρέπει να είναι ξ Βανέσσα.
Κι εγώ έτσι νομίζω από το Piercing στο χείλος.
Αλλά δεν βλέπω πληροφορίες συναδέρφων !!!
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
Μασαζοσυναγωνιστές!

Σταθερή αξία τα γραφεία ντελουξ, λουξ και τζοι, σε σταθερή πτώση το βελβετ, αλλά ας μιλήσουμε και για κανένα άλλο γραφείο, λοτους ρελαξ, ανερχόμενο.

Δοκίμασα λοιπόν και πήρα φραπέ (+30) και καλαμάκι φυσικό (+60) από το πρώτο ραντεβού από τις: Δέσποινα, Μαρία, Τζένη, Θέμις.

Προτιμήστε τις με αυτή την σειρά, κάποιες το τερματίζουν επίσης αλλά το κόστος ανεβαίνει στα +100 για όσους το αντέχουν οι τσέπες τους. Μια, μιάμιση ώρα είναι αρκετή.

Την επόμενη εβδομάδα σχόλια για εμπιρε και ότι άλλο προκύψει
+60 καλαμακι?...ελεος ρε εσεις εισαστε παλαβοι???120 ευρω για μια πιπα???η Ορνελα Μουτι στην πηρε??? :new_shocked:
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μασαζοσυναγωνιστές!

Σταθερή αξία τα γραφεία ντελουξ, λουξ και τζοι, σε σταθερή πτώση το βελβετ, αλλά ας μιλήσουμε και για κανένα άλλο γραφείο, λοτους ρελαξ, ανερχόμενο.

Δοκίμασα λοιπόν και πήρα φραπέ (+30) και καλαμάκι φυσικό (+60) από το πρώτο ραντεβού από τις: Δέσποινα, Μαρία, Τζένη, Θέμις.

Προτιμήστε τις με αυτή την σειρά, κάποιες το τερματίζουν επίσης αλλά το κόστος ανεβαίνει στα +100 για όσους το αντέχουν οι τσέπες τους. Μια, μιάμιση ώρα είναι αρκετή.

Την επόμενη εβδομάδα σχόλια για εμπιρε και ότι άλλο προκύψει
Δύο από τις τέσσερες στην σελιδα τους ΡΡ ...και εδώ δουλεύει φωτογραφίες μέσω viber ?
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
2
Like
3.787
Πόντοι
456
η θεμις , η μαρια η ξανθια και η ελενη φαινονται υπεροπλα παντως . το θεμα ειναι αν ξερουν απο μασαζ. εμενα αυτο με ενδιαφερει κυριως .
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.195
Κριτικές
2
Like
3.787
Πόντοι
456
Μασαζοσυναγωνιστές!

Σταθερή αξία τα γραφεία ντελουξ, λουξ και τζοι, σε σταθερή πτώση το βελβετ, αλλά ας μιλήσουμε και για κανένα άλλο γραφείο, λοτους ρελαξ, ανερχόμενο.

Δοκίμασα λοιπόν και πήρα φραπέ (+30) και καλαμάκι φυσικό (+60) από το πρώτο ραντεβού από τις: Δέσποινα, Μαρία, Τζένη, Θέμις.

Προτιμήστε τις με αυτή την σειρά, κάποιες το τερματίζουν επίσης αλλά το κόστος ανεβαίνει στα +100 για όσους το αντέχουν οι τσέπες τους. Μια, μιάμιση ώρα είναι αρκετή.

Την επόμενη εβδομάδα σχόλια για εμπιρε και ότι άλλο προκύψει
για τη νανσυ ξερουμε κατι ?
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Σήμερα είχα όρεξη για τα σίγουρα και πήρα Μαίρη osmose massage
Η βασίλισσα της πίπας τρέλα η Μαιρούλα πορνό φάτσα αν είχε και μεγαλύτερο στήθος ακόμα καλύτερα συν 50 ευρώ
 

DECO718

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
10
Like
584
Πόντοι
291
Καλησπέρα σε οκους
Προσπαθώ καιρό τώρα να κλείσω την Ιωάννα από αρτ αλλά μου λένε σταμάτησε για λίγες μέρες! Μήπως έχει αλλάξει γραφείο γνωρίζει κανένας ;;!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Σήμερα είχα όρεξη για τα σίγουρα και πήρα Μαίρη osmose massage
Η βασίλισσα της πίπας τρέλα η Μαιρούλα πορνό φάτσα αν είχε και μεγαλύτερο στήθος ακόμα καλύτερα συν 50 ευρώ
Ωραίος μαν. Χωρίς να ξέρω ποια είναι η κοπέλα, από αύριο παίζει να είναι διαθέσιμη με 10 ευρώ στο Μετάξι, καλή επιλογή:thumbsup:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ωραίος μαν. Χωρίς να ξέρω ποια είναι η κοπέλα, από αύριο παίζει να είναι διαθέσιμη με 10 ευρώ στο Μετάξι, καλή επιλογή:thumbsup:
Πάντως 'εχει ένα μεγάλο τατουάζ στο αριστερό μπράτσο ,προσωπογραφία .Τα υπόλοιπα δεν φαίνονται
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom