Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Δεν είναι παρόμοιες οι υπηρεσίες πάντως. Αφροδίτη ΔΕΝ ΔΕΝΝΝΝ.

Αρκετά!:woldman:
Αυτή η κοπέλα δούλευε και στην Τέα έχετε γράψει και εγώ γι'αυτό ρωτάω γιατί αν η κοπέλα είναι στα ναι τότε όπου και να πάει είναι στα ναι είτε γουστάρουμε Αφροδίτη είτε όχι αλλά ρωτάω για θέμα εμφάνισης ίνα η Αλεξάνδρα
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Όταν η επιλογή είναι δύσκολη φίλε Adonis και εφόσον έχεις την δυνατότητα που λες δοκίμασε και τις δυο που είναι εύκολο οικονομικά οπως ειπες και μας ενημερώνεις για το αποτέλεσμα !
Το καλό για κάποιους μπορεί να είναι κακό για άλλους ... είναι κατάρα θέμα τι ψάχνεις , τι θελεις και τι επιτυχία έχεις
Και εδώ στην τύχη δηλαδή και ας είναι ίδιο σχολείο άντε να δούμε
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.448
Πόντοι
6.246
Αυτή η κοπέλα δούλευε και στην Τέα έχετε γράψει και εγώ γι'αυτό ρωτάω γιατί αν η κοπέλα είναι στα ναι τότε όπου και να πάει είναι στα ναι είτε γουστάρουμε Αφροδίτη είτε όχι αλλά ρωτάω για θέμα εμφάνισης ίνα η Αλεξάνδρα
Η Αφροδίτη είναι στα ΟΧΙ. Είτε το θες είτε όχι είναι στα ΟΧΙ.

Από υπηρεσίες το νέο μαγαζί δεν έχει δώσει ακόμα δείγμα.

Για Ίνα ορίστε : https://www.bourdela.com/forum/threads/masaz-kat-oikon.812/page-1580#post-9912806
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Η Αφροδίτη είναι στα ΟΧΙ. Είτε το θες είτε όχι είναι στα ΟΧΙ.

Από υπηρεσίες το νέο μαγαζί δεν έχει δώσει ακόμα δείγμα.

Για Ίνα ορίστε : https://www.bourdela.com/forum/threads/masaz-kat-oikon.812/page-1580#post-9912806
Αυτό που λες τι είναι δεν ρωτάω για αυτή για την Αλεξάνδρα ρωτάω του empire massage που κολλάει ετούτη λέτε ότι το έχει αλλά ούτε ξέρω ούτε με νοιάζει για άλλη ρωτάω εδώ μην λες άσχετες και μου δώσει κανείς λάθος πληροφορίες
 

Adonis6969

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
67
Like
46
Πόντοι
0
Η Αφροδίτη είναι στα ΟΧΙ. Είτε το θες είτε όχι είναι στα ΟΧΙ.

Από υπηρεσίες το νέο μαγαζί δεν έχει δώσει ακόμα δείγμα.

Για Ίνα ορίστε : https://www.bourdela.com/forum/threads/masaz-kat-oikon.812/page-1580#post-9912806
Διάβασα την κριτική αλλα λένε ψεύτικη και κάποιοι από κάτω οπότε τώρα γαμησετα
 

Evgeni2

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2020
Μηνύματα
107
Like
236
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε ολα τα Μέλη του Φόρουμ

Θα ήθελα να σας ενημερώσω οτι

Απο αύριο θα ξεκινήσει ο Νέος μας Θεραπευτής Άκης

ο οποίος προσφέρει όλα τα είδη μασάζ σε άντρες και γυναίκες .



Επίσης η εταιρία του VIP MASSAGE

παρέχει μασάζ στα 50 ευρώ για 1 ώρα και στα 70 ευρώ για μιάμιση ώρα μασάζ

Κάθε μέρα έως της 15:00 !


Δηλαδή το κόστος του μασάζ τη πρωινή ζώνη μέχρι της 15:00 είναι προσφορά στα 50 ευρώ / ώρα .

Μετά της 15:00 είναι στα 60 ευρώ / ώρα .




Επίσης προσφέρουμε

Στις 5 Συνεδρίες μασάζ , η 6η συνεδρία είναι -50%


Η εταιρία μας παρέχει και περιποίηση ομορφιάς για άντρες στο χώρο σας .





ΤΗΛ : 698 0 280 270

VIBER : 698 097 2778


Με εκτίμηση
Χρύσα
VIP MANAGER
Περιποίηση ομορφιάς εννοείτε κούρεμα κυρία Χρύσα?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Γιατί ρε παιδιά αφού υποτίθεται ήταν στην Τέα που τα κάνουν όλα εκεί. Άρα κ όπου πάει τα ίδια θα είναι
Μην το λες και μην το βλέπεις έτσι αυτό . Κάθε γραφείο έχει την δική του πολιτική και όταν κάποια θεραπεύτρια αλλάζει χώρο δεν σημαίνει ότι την ακολουθούν οι υπηρεσίες της !
Κάνε την δοκιμή και συνεδρία σου και ενημέρωσε εδώ αν θελεις , εφόσον εδώ θέτεις τα ερωτήματα σου ! Δυνατότητα έχεις γράψει ότι έχεις ...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Αυτή η κοπέλα δούλευε και στην Τέα έχετε γράψει και εγώ γι'αυτό ρωτάω γιατί αν η κοπέλα είναι στα ναι τότε όπου και να πάει είναι στα ναι είτε γουστάρουμε Αφροδίτη είτε όχι αλλά ρωτάω για θέμα εμφάνισης ίνα η Αλεξάνδρα
Για αυτό δούλευε και δεν δουλέυει πια!
Γιατί δεν κάνει σωστά και καλά την δουλειά της και ψάχνεται απ γραφείο σε γραφείο!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
Η Αφροδίτη είναι στα ΟΧΙ. Είτε το θες είτε όχι είναι στα ΟΧΙ.

Από υπηρεσίες το νέο μαγαζί δεν έχει δώσει ακόμα δείγμα.

Για Ίνα ορίστε : https://www.bourdela.com/forum/threads/masaz-kat-oikon.812/page-1580#post-9912806
μην χάνεις τον χρόνο σου,απο εβδομάδα θα σφίξουν οι ζέστες,θα ξεκινήσουν τα "μπάνια" πάλι!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Μην το λες και μην το βλέπεις έτσι αυτό . Κάθε γραφείο έχει την δική του πολιτική και όταν κάποια θεραπεύτρια αλλάζει χώρο δεν σημαίνει ότι την ακολουθούν οι υπηρεσίες της !
Κάνε την δοκιμή και συνεδρία σου και ενημέρωσε εδώ αν θελεις , εφόσον εδώ θέτεις τα ερωτήματα σου ! Δυνατότητα έχεις γράψει ότι έχεις ...
ΕΤΣΙ Ακριβως ειναι.....
 

ARIONAS71

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Καλημερα στην παρεα.Θα ηθελα για αποψε βραδυ καποια που να προχωραει σε καλαμακι ακα απο Joy,Atticca ή ΑRT.Ποια ονόματα μου προτείνετε;-Ευχαριστω
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Γιατί ρε παιδιά αφού υποτίθεται ήταν στην Τέα που τα κάνουν όλα εκεί. Άρα κ όπου πάει τα ίδια θα είναι
Εφόσον έχεις μελετήσει και μελετάς επισταμένως (από ότι φαίνεται ) τα γραφεία και τα κορίτσια και σου δημιουργούνται ερωτήματα τα οποία αναφέρεις εδώ , να σου πω την γνώμη μου από την δική μου μελέτη
-Αυστηρά ΟΧΙ Athens massage και τα όμοια του που έχουν αναφερθεί
-Αυστηρά ΝΑΙ πλήρεις υπηρεσίες , μερικά και όχι όλα τα κορίτσια από Vip massage ,Osmose massage , Navasana massage
-Αυστηρά ΝΑΙ έως χέρι - στόμα και όχι όλα τα κορίτσια από Deluxe massage, Lux massage , Joy massage , Tea diamonds massage , Velvet massage ,Art massage , Prive massage , e.c.t που λένε οι αμερικάνοι κ.λ.π εμείς
Αν σε όλα τα ανωτέρω γίνεται κάτι παραπάνω και δεν αναφέρεται εδώ , αυτό το ξέρουν τα κορίτσια και οι φίλοι που το κάνουν
Και εάν εσυ έχεις διαβάσει κάτι διαφορετικό θα είναι καλά να το γράψεις για να εμπλουτίσουμε τις γνώσεις μας
Καλό και πετυχημένο Σαββατοκύριακο Adonis6969
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom