Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Η πρώτη είναι δίδυμο στη Ν.Ιωνία-η μικρή,λέει,αρκετά εμφανίσιμη!

Με 20 ευρώ εκτόνωση με το χέρι,30 ευρώ με το στόμα και στα 40 ευρώ η μισή ώρα με πλήρες πρόγραμμα (αν θυμάμαι)-στα 60 ευρώ φουλ πρόγραμμα με δύο εκτονώσεις στη μία ώρα.

Η τρίτη,είναι 47 χρόνων (οπότε βάλτε καμμιά 5ετία παραπάνω) που κάνει μασάζ "πάρα πολύ χαλαρωτικό-αισθησιακό" σε σπίτι και μόνο-όχι ξενοδοχείο.
50 ευρώ η μία ώρα-και για το αν "πάμε και πιο πέρα;" απάντησε στην αρχή "πού να πάμε;;;" και μετά "και να έκανα θα στο έλεγα απ'το τηλέφωνο;".


Ωραίος!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Ξεκινώντας, να εξηγήσω, είμαι πιο πολύ πλέον κωλομπαράκιας και έχω φτιάξει τα στανταράκια μου. Ωστόσο μου αρέσουν οι δοκιμές και κατά καιρό παθαίνω κολλήματα με κάποιες κοπέλες, που έχω την αίσθηση ότι θα περάσω καλά!
Δύο από αυτές τις περιπτώσεις λοιπόν, είναι οι παρακάτω. Θα τις συγκρίνω δε με την Μαρία Σλουπ και Γιούλη Γλυφάδα μιας και είναι γνωστές στην πλειοψηφία του παρόντος νήματος.

1. Έλενα (η έκτη αγγελία παραπάνω).
      Η κοπέλα βάζει αρκετό καιρό αγγελίες στην Χ.Ε. Από την αρχή θεώρησα ότι πρόκειται για καλή φάση, αλλά όσες φορές πήρα τηλέφωνο δεν απαντούσε. Το παράτησα για αρκετό διάστημα, ώσπου μετά από μίνι κριτική για την κοπέλα (απάντηση #16523 του παρόντος νήματος από συναγωνιστή) είπα να ξαναδοκιμάσω. Έτσι κάποια στιγμή απάντησε και έκλεισα ραντεβού. Το πρόγραμμα της 30ευρώ για μασάζ με φραπέ και 40ευρώ για μασάζ και σεξ μιας ώρας συνολικά.
Σε υποδέχεται στο σπίτι της που είναι πολυκατοικία λίγο κάτω από Αχαρνών και Αγίου Μελετίου.
Πρόκειται για κοπέλα κάτω των 30 ετών, κάπως κοντούλα με γλυκό - στρογγυλό προσωπάκι. Σώμα καλό, ότι βλέπεται στις φωτογραφίες. Πρώτη εντύπωση, καλή. Επίσης είναι ομιλητικότατη, το οποίο βρίσκω λογικό καθώς είναι, κάθε μέρα σπίτι, μόνη της και δέχεται πελάτες,  Προσωπικά, δεν με πείραξε, άλλωστε τυγχάνει τακτικός θαμώνας σε κωλόμπαρα. Άλλους όμως, μπορεί να ενοχλήσει.
Εσωτερικά, ένας χώρος, καθιστικό μαζί με ένα ντιβάνι κοντά στο κλιματιστικό όπου γίνεται η συνεδρία. Μπάνιο και ξεκινάμε μασάζ όπου το προσπαθεί μεν αλλά θα το χαρακτήριζα μέτριο ενώ δυστυχώς, έχει ανακαλύψει όλα τα σημεία δίπλα στα κόκαλα που πονάνε. Καλά, πιο πολύ πάντως έχω πονέσει από το ‘αστέρι’ της Μπακνανά που κινέζο – έφερνε.
Στο δεύτερο μέρος πίπα νομίζω με προφύλαξη (αμνησία γαμώτο) και σεξ σε τρεις στάσεις (αυτή επάνω, ιεραποστολικό, στα τέσσερα) και τέλος. Φιλιά στόμα, δέχεται επιφανειακά. Θα την ήθελα λίγο πιο συμμετοχική
αλλά δεν ήταν άσχημα. Προσοχή με το στήθος της γιατί έχει φοβία πόνου, πρέπει να σε εμπιστευτεί πρώτα.
Διάρκεια, χαλαρά ώρα πλας, μάλλον, δεν είχε επόμενο ραντεβού. Με βάση την κριτική του συναγωνιστή περίμενα χειρότερα, τελικά ήταν καλλίτερα. Θα την χαρακτήριζα, οικονομική και καλή  περίπτωση σε σχέση με τις ‘γριές’ που έχουν αναφερθεί εδώ που θέλουν μάλιστα και παρακάλι. Αν βελτιώσει το μασάζ της και γίνει πιο συμμετοχική στο β’ μέρος θα μιλάμε για VFM. Και έτσι όμως, καλά και φθηνά είναι, μια δοκιμή αξίζει σίγουρα.  Θα ξαναδοκιμάσω. Επίσης έχει πρόγραμμα και για τους μερακλήδες, μακριά από εμάς  :grin:.

2. Σάντυ
     Η αγγελία της αυτήν την στιγμή δεν είναι ενεργή δυστυχώς. Είχε για μεγάλο διάστημα αγγελία στην στήλη των μασάζ  και ο μόνος που έχει αναφερθεί σε αυτήν είναι ο Zadren. Δουλεύει πιο πολύ πλέον με τακτικούς πελάτες, μάλλον. Από το 2017 και μετά ενεργοποιεί, επιλεκτικά, την αγγελία της  για λίγο. Σε μια από αυτές τις στιγμές έκλεισα και γω ραντεβού, αφού την είχα βάλει από την αρχή στο μάτι. Βάζω και την δική μου εμπειρία, παρότι δεν είναι ενεργή, αφενός για να υπάρχει, αφετέρου, πιστεύω θα ξαναβάλει αγγελία, είτε μόνη της είτε με φίλη της όπως μου είπε,  και αυτό είναι είδηση, καθότι σκοπεύει να ανοίξει μαγαζί κάπου στο κέντρο.  
Αρχική εντύπωση με ρούχα πολύ καλή, κουκλάρα, πρόσωπο και σώμα, πολύ καλλίτερη από τις προαναφερθείσες. Φορούσε μαύρο κολάν  και είχε περιποιημένα άκρα, μου ’ρθε για λίγο να επιτεθώ, ωστόσο  κρατήθηκα. Για λίγο με έβαλε σε σκέψη τα αρκετά μεγάλα νύχια που είχε, ως προς το μασάζ, ωστόσο διαψεύστηκα  ευχάριστα. Ξεκίνησε  ντυμένη, με περιποίηση σε πόδια – άκρα που ήταν πολύ καλή, επιτέλους μασάζ, Στην πλάτη έπεσε κάπως η απόδοση καθώς είχε περάσει πολύ ώρα και έπρεπε να πάμε στο β’ μέρος.  Πάντως κάνει μασάζ σε σχέση με τις υπόλοιπες κοπέλες που αναφέρω εδώ. Όταν γδύθηκε είδα ασυναίσθητη κοιλίτσα, που δεν με χάλασε ωστόσο και στήθος, λίγο πεσμένο και περίεργο κάτι που χαλάει την αρχική αψεγάδιαστη εικόνα.
Στο δεύτερο μέρος πολύ τυπική, πίπα με προφύλαξη, φιλιά στόμα γιοκ, περιποίηση δεν θέλει. Στάσεις, πρώτα στα τέσσερα και μετά ιεραποστολικό, μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο. Πολύ φωνάζει ρε γαμώτο, ωστόσο δεν νομίζω ότι προσποιείται.
Κόστος 80ευρώ / ώρα. Συνολικά, αν ήταν πιο συμμετοχική στο β’ μέρος, καθότι διαθέτει εμφάνιση, πολλές ανεξάρτητες από δω θα έχαναν τον ύπνο τους. Έτσι όμως όπως έχει, κρίνεται μάλλον ακριβή εμπειρία.

Τέλος, κρίνοντας την συνολική εμπειρία αλλά και το κόστος, η σειρά που θα τοποθετούσα τις κοπέλες, ξεκινώντας με την καλλίτερη, είναι ως εξής:
Γιούλη, Σάντυ, Έλενα, Μαρία.

Παιδιά μόλις έφυγα -με 20 πίεση τουλάχιστον- από Την πρώτη... μπήκα και σε 2 λεπτά βγήκα θα εξηγήσω σε επόμενο μνμ.... ένα μόνο... Μακρυααααα
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.188
Πόντοι
24.806

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.423
Πόντοι
41.443
Η πρώτη είναι δίδυμο στη Ν.Ιωνία-η μικρή,λέει,αρκετά εμφανίσιμη!

Με 20 ευρώ εκτόνωση με το χέρι,30 ευρώ με το στόμα και στα 40 ευρώ η μισή ώρα με πλήρες πρόγραμμα (αν θυμάμαι)-στα 60 ευρώ φουλ πρόγραμμα με δύο εκτονώσεις στη μία ώρα.


Η τρίτη,είναι 47 χρόνων (οπότε βάλτε καμμιά 5ετία παραπάνω) που κάνει μασάζ "πάρα πολύ χαλαρωτικό-αισθησιακό" σε σπίτι και μόνο-όχι ξενοδοχείο.
50 ευρώ η μία ώρα-και για το αν "πάμε και πιο πέρα;" απάντησε στην αρχή "πού να πάμε;;;" και μετά "και να έκανα θα στο έλεγα απ'το τηλέφωνο;".

οι φωτο να υποθεσω της αγγελιας δεν ειναι δικες τους ε?
 

antonis14576

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
επισκεψη πριν μερικες μερες στο κρυφο μασαζ στην Νεα Ιωνια επι της Ελ.Βενιζελου για οσους ξερουν. Μια γυναίκα η Ολγα γυρω στα 30 με γυαλακια. εχει ξαναανεφερθει νομιζω. Δεν βρισκω την αγγελια της στην xe για να την επισυναψω. Οπως και να εχει παιδια δεν μου αρεσε καθολου το ολο θεμα. Η γυναικα απο εμφανιση ειναι οκ. κανονικο σωμα και γλυκο προσωπο αλλα τα υπολοιπα δεν... Μασαζ 5 λεπτα στην πλατη και στα .. αρχιδια. Μετα γυρισμα μπροστα και πιπα ανευ μετρια. σεξ ακομα χειροτερα. Μια φορα και ποτε ξανα. Ο χωρος ειναι ενα διαμερισμα παλιο ταλαιπωρημενο χωρις τα βασικα. ουτε καν aircondition. Με 40 βαθμους καταλαβαινετε οτι δεν... τιμη 40 ευρω για μασαζ ( ο θεος να το κανει) πιπα αδιαφορη και σεξ αντε να τελειωνουμε γιατι σκαμε απο την ζεστη.
 

mastura

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2016
Μηνύματα
605
Like
400
Πόντοι
26
επισκεψη πριν μερικες μερες στο κρυφο μασαζ στην Νεα Ιωνια επι της Ελ.Βενιζελου για οσους ξερουν. Μια γυναίκα η Ολγα γυρω στα 30 με γυαλακια. εχει ξαναανεφερθει νομιζω. Δεν βρισκω την αγγελια της στην xe για να την επισυναψω. Οπως και να εχει παιδια δεν μου αρεσε καθολου το ολο θεμα. Η γυναικα απο εμφανιση ειναι οκ. κανονικο σωμα και γλυκο προσωπο αλλα τα υπολοιπα δεν... Μασαζ 5 λεπτα στην πλατη και στα .. αρχιδια. Μετα γυρισμα μπροστα και πιπα ανευ μετρια. σεξ ακομα χειροτερα. Μια φορα και ποτε ξανα. Ο χωρος ειναι ενα διαμερισμα παλιο ταλαιπωρημενο χωρις τα βασικα. ουτε καν aircondition. Με 40 βαθμους καταλαβαινετε οτι δεν... τιμη 40 ευρω για μασαζ ( ο θεος να το κανει) πιπα αδιαφορη και σεξ αντε να τελειωνουμε γιατι σκαμε απο την ζεστη.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
οι φωτο να υποθεσω της αγγελιας δεν ειναι δικες τους ε?

Όχι,μου το διευκρίνησε μάλιστα.

Οπότε η μία απ'τις δυο,η μεγαλύτερη ηλικιακά είναι αυτή που μόλις αναφέρθηκε με αγγελία


επισκεψη πριν μερικες μερες στο κρυφο μασαζ στην Νεα Ιωνια επι της Ελ.Βενιζελου για οσους ξερουν. Μια γυναίκα η Ολγα γυρω στα 30 με γυαλακια. εχει ξαναανεφερθει νομιζω. Δεν βρισκω την αγγελια της στην xe για να την επισυναψω. Οπως και να εχει παιδια δεν μου αρεσε καθολου το ολο θεμα. Η γυναικα απο εμφανιση ειναι οκ. κανονικο σωμα και γλυκο προσωπο αλλα τα υπολοιπα δεν... Μασαζ 5 λεπτα στην πλατη και στα .. αρχιδια. Μετα γυρισμα μπροστα και πιπα ανευ μετρια. σεξ ακομα χειροτερα. Μια φορα και ποτε ξανα. Ο χωρος ειναι ενα διαμερισμα παλιο ταλαιπωρημενο χωρις τα βασικα. ουτε καν aircondition. Με 40 βαθμους καταλαβαινετε οτι δεν... τιμη 40 ευρω για μασαζ ( ο θεος να το κανει) πιπα αδιαφορη και σεξ αντε να τελειωνουμε γιατι σκαμε απο την ζεστη.
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.423
Πόντοι
41.443
Όχι,μου το διευκρίνησε μάλιστα.

Οπότε η μία απ'τις δυο,η μεγαλύτερη ηλικιακά είναι αυτή που μόλις αναφέρθηκε:

επισκεψη πριν μερικες μερες στο κρυφο μασαζ στην Νεα Ιωνια επι της Ελ.Βενιζελου για οσους ξερουν. Μια γυναίκα η Ολγα γυρω στα 30 με γυαλακια. εχει ξαναανεφερθει νομιζω. Δεν βρισκω την αγγελια της στην xe για να την επισυναψω. Οπως και να εχει παιδια δεν μου αρεσε καθολου το ολο θεμα. Η γυναικα απο εμφανιση ειναι οκ. κανονικο σωμα και γλυκο προσωπο αλλα τα υπολοιπα δεν... Μασαζ 5 λεπτα στην πλατη και στα .. αρχιδια. Μετα γυρισμα μπροστα και πιπα ανευ μετρια. σεξ ακομα χειροτερα. Μια φορα και ποτε ξανα. Ο χωρος ειναι ενα διαμερισμα παλιο ταλαιπωρημενο χωρις τα βασικα. ουτε καν aircondition. Με 40 βαθμους καταλαβαινετε οτι δεν... τιμη 40 ευρω για μασαζ ( ο θεος να το κανει) πιπα αδιαφορη και σεξ αντε να τελειωνουμε γιατι σκαμε απο την ζεστη.

Και για να μη "χαθούμε" η αγγελία είναι αυτή:


οκ ευχαριστω. το ειδα και το ποστ του φιλου
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Παιδιά μόλις έφυγα -με 20 πίεση τουλάχιστον- από Την πρώτη... μπήκα και σε 2 λεπτά βγήκα θα εξηγήσω σε επόμενο μνμ.... ένα μόνο... Μακρυααααα
Τι σου ετυχε ρε φίλε;;; Για πες!!!
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.188
Πόντοι
24.806

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
Μπράβο συναθλητή.... Πολύ καλή και αναλυτική ενημέρωση.... Θα δοκιμάσω -αν την πετύχω όπως λες- την πρώτη και θα γράψω την εμπειρία μου...
Όταν λες... προσφέρει "και πρόγραμμα για μερακλήδες"???... Και καλά με δονητές, στραπ ον και τέτοια?!?! Αυταρχικά και καλά?

Όπως ακριβώς τα αναφέρεις, για λεπτομέρειες τώρα δεν ξέρω, δεν ενδιαφέρομαι.

Παιδιά μόλις έφυγα -με 20 πίεση τουλάχιστον- από Την πρώτη... μπήκα και σε 2 λεπτά βγήκα θα εξηγήσω σε επόμενο μνμ.... ένα μόνο... Μακρυααααα

Ακούγεται περίεργο αυτό, περιμένουμε την εμπειρία σου.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Λοιπόν παιδιά καλημέρα...
Τώρα που βρήκα χρόνο και κυρίως ηρέμησα σας γράφω την "εμπειρία?" μου με την συγκεκριμένη ....


Γράφω και τι λέει η Αγγελία τονίζοντας το "αστείο" γραφόμενο "ευγενική" ....

ΡΟΥΜΑΝΑ 29 ετών, ευγενική  :headbang:  :headbang:  :headbang: , παιχνιδιάρα, προσφέρω μυοχαλαρωτικό αισθησιακό μασάζ, τάντρα μασάζ. Περιοχή Αχαρνών , ώρες επικοινωνίας 11.00 - 20.00

Λοιπόν.... διαβάζοντας από τον προηγούμενο συναγωνιστή περί τίνος πρόκειται εμφανισιακά αλλά και σε συνδυασμό με το 30-40αρι καλό ποσό είπα να δοκιμάσω....
Παίρνω τηλ. κατά τις 14:00 και το σηκώνει... Αρχικά (και εδώ ισχύει η "καλή μέρα από το πρωί φαίνεται) την ρωτάω αν είναι όντως αυτή στις φωτογραφίες τις αγγελίας.. και με... περίεργο νευριασμένο στιλ απαντάει :
Ρουμάνα : "ΝΑΙ ΠΟΙΑ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ"?...  :uglystupid: και συνεχίζει....
Ρουμάνα : "ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΗ" και...
Ρουμάνα : "ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΨΕΜΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΛΟΙΠΟΝ???" συνεχίζει...  :-

Ευγενικός -όπως πάντα άλλωστε- της λέω δεν υπάρχει θέμα απλά τυπικά ρωτάω μήπως απλά είναι κάποιες φωτο απλά για να πλαισιώσουν την αγγελία και αφού είναι και αυτή μια χαρά μου αρέσει αυτό το στιλ... Εδώ να τονίζω ότι ΟΝΤΩΣ αυτή είναι στις φώτο όταν την είδα από κοντά και το κέρατό  μου μέσα... είναι ακριβώς εμφανισιακά το στιλάκι που μου αρέσει!!
-Κοντή-Πετιτ
-Λεπτή
-Μικρό αλλά καλό βυζάκι
-Κωλαράκι καλό (αν και μόνο με ρούχα την είδα)
-Μαύρο μαλλάκι πιασμένο κότσο (νταξ.. προτιμώ και λίγο πιο πολύ τις ξανθιές αλλά δε λέει κάτι)
-Στρογγυλό προσωπάκι με πολύ όμορφα μάτια (νομίζω μπλέδιζαν λίγο...)

Συνεχίζοντας στο τηλ. την ρωτάω αν μπορώ να έρθω εκείνη την ώρα (προφανώς δε εννοούσα σε 1 λεπτό...) και πάλι με ειρωνικό ύφος μου λέει :
Ρουμάνα : "ΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ"  :idiot:
Λέω από μέσα μου... τι σκατά μου απαντάει τώρα... Συνεχίζοντας της λέω
ΕΓΩ : "ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 15:00-15:15? ΕΊΣΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ?" και απαντάει
Ρουμάνα : "ΌΧΙ ΜΠΟΡΩ 15:30.... Επειδή ήθελα ας πούμε 16:00 να είμαι free λέω :
ΕΓΩ : "ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΚΑΛΎΤΕΡΑ ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΙΣΩΣ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ".... Τα παίρνει και μου λέει :
Ρουμάνα : "ΜΑ ΚΑΛΑ?!?!ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ΤΑ 15 ΛΕΠΤΑ ΚΑΘΥΣΤΈΡΗΣΗ" και σκεπτόμενος 'ότι θα μπορούσα κάπως να την σκαπουλάρω από τη δουλειά που είχα και μετά τις 16:00 , τις λέω :
ΕΓΩ : "ΟΚ ΟΚ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ, ΑΣ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ 15:30 ΜΙΑ ΧΑΡΑ"...

Έφτασα λοιπόν εκεί νωρίτερα, αλλά επειδή είμαι και τυπικός στα ραντεβού ακριβώς 15:29 την παίρνω τηλ. για να με οδηγήσει στο σπίτι...
Ήμουν κάτω από το στενό στην γωνία με Αγ. Μελετίου, την παίρνω, τη ρωτάω :

ΕΓΩ : "ΠΙΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ?" μου λέει το νούμερο και απαντώ
ΕΓΩ : "ΟΚ ΜΙΣΟ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ" και πάλι μόνο που δε με έβρισε.....και μου λέει :
Ρουμάνα : "ΚΑΙ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΕΓΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΕΣΥ?!?!?!"....Τις απαντάω πάντα με ηρεμία και ευγένεια :
ΕΓΩ : "ΟΧΙ ΦΥΣΙΚΑ....ΣΧΗΜΑ ΛΟΓΟΥ ΗΤΑΝ..." και έφτασα σπίτι της εκείνη την ώρα....

Είχα πάρα πολύ άσχημο προαίσθημα... αλλά έδωσα ευκαιρία γιατί σκέφτηκα "οκ, από τηλ. αν δεν βλέπεις τον άλλον, είναι και ξένος, μπορεί να δημιουργούνται και παρεξηγήσεις που δεν έχουν βάση στην πραγματικότητα...είναι και η γλώσσα καμιά φορά που μπορεί να δημιουργήσει παρεξηγήσεις..."

Έφτασα λοιπόν στην πολυκατοικία...
Εδώ να τονίσω πως... έχει 2 κουδούνια... ένα που αφορά σε μια καγκελόπορτα εξωτερική σαν κλουβί και το 2ο την κανονική πόρτα της πολυκατοικίας...κάτι που μετά με "άγχωσε"....
Μπαίνω λοιπόν και ανεβαίνω στον όροφο της...Και εκεί έρχονται όλα όσα άσχημα είχα προαισθανθεί να επιβεβαιωθούν....
Βγαίνω από ασανσέρ και με περίμενε εντός σπιτιού με ανοιχτή την πόρτα να με προϋπαντήσει...
Αλλά το βλέμμα και ύφος της ήταν "κάπως"...
Σαν.... ευγενικός έκανα το ΦΟΒΕΡΟ ΛΑΘΟΣ να... σκουπίσω τα πόδια μου στο εξωτερικό χαλάκι...ΑΚΟΥΣΟΥΝ ΑΚΟΥΣΟΥΝ τι έκανα... ο αλήτης....
και μπαίνοντας πετάει με ειρωνικό ύφος :

Ρουμάνα :"ΒΡΕΧΕΙ ΕΞΩ?"......  
ΕΓΩ : "ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ"...  :think:
Ρουμάνα : "Ε! ΤΙ ΣΚΟΥΠΙΖΕΙΣ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ" όλα αυτά με ύφος κακιάς πεθεράς... δεν μπορείτε να φανταστείτε.....  :s&m_1:
ΕΓΩ : "ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΤΣΙ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΚΑΚΟ ΕΊΝΑΙ??"....
Ρουμάνα : "ΑΚΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ, ΑΜΑ ΛΕΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΣ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΣΟΥ ΑΠΕΞΩ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ".... :tickedoff:

Όλα αυτά μπαίνοντας στον χώρο και αφού καθόμουν ταυτόχρονα στον καναπέ δεξιά και με αυτήν στο κρεββάτι απέναντί μου... με ένα ύφος τραγικό!Μετά συνεχίζω...λέγοντας της :

ΕΓΩ : "ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΣΟΒΑΡΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΣΑΤΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ?ΤΟ ΛΕΣ ΣΟΒΑΡΑ Ή ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΑΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΟΥΜΕ"
Ρουμάνα : "ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΟΛΟ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΑ. ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΟΒΑΡΟΙ. ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΑΝΕΤΟΙ ΚΑΙ ΟΛΟ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΤΕ...ΛΕΤΕ ΜΑΛΑΚΑΣ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ"  :headbang:

Εκεί μου γύρισε το μάτι....
σκέφτηκα απλά... πόσα να παρακάμψω??? Πόση υπομονή να έχω???....απλά και μόνο στην σκέψη να μου κάνει μασαζ ή οτιδήποτε άλλο και με τέτοια "ατμόσφαιρα" και ΟΥΤΕ ΚΑΝ να μου σηκωθεί.... Μου γύρισε το μάτι... Και αλλάζω ύφος, παίρνω το πραγματικά σοβαρό, σηκώνομαι και της λέω :

ΕΓΩ : "ΟΚ ΛΟΙΠΟΝ, ΑΦΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΙ.... ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΓΩ ΦΤΑΙΩ, ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ" και ανοίγω την πόρτα και φεύγω κλείνοντας την κιόλας...  :tickedoff:
Ρουμάνα : "ΜΑ ΠΟΥ ΠΑΣ".... σύξυλη....

Κατέβηκα με τα πόδια σε δευτερόλεπτα, βγαίνω από την εξώπορτα... και ΤΣΟΥΠ!!!!! Εγκλωβισμένος!!!!!!   :helpplea:  :helpplea:  :helpplea:
Γιατί είχε και την 2η με τα κάγκελα απέξω.... και λέω την κάναμε τώρα... προσπάθησα εκεί να ανοίξω... αλλά δεν...
και λέω έχε γούστου το πουτανί να μου κάνει πουστιά... Την παίρνω τηλέφωνο, ευτυχώς το σηκώνει και της λέω :

ΕΓΩ : "ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΑ"
Ρουμάνα : "ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΧΤΎΠΗΣΕΣ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΩ??" :jerking: :jerking: :jerking: ....χτυπάω της εσωτερικής πόρτας... και με ειρωνεία μου λέει
Ρουμάνα : "Α.....ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΕΞΩ ΠΟΡΤΑΣ...." (Λες και δεν ήξερε η καριόλα πως ήμουν εγκλωβισμένος στην έξω).... Χτυπάω με το καψόνι της και το κουδούνι της εξωτερική και ευτυχώς μου ανοίγει....

Και μετά μαύρη πέτρα και ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!

Σόρρυ παιδιά για το κατεβατό....
προσπάθησα να σας τα γράψω ακριβώς όπως έγιναν....
Δεν μπορώ όμως να αποτυπώσω με ακρίβεια την πραγματική κατάσταση ή συναισθήματα αλλά παιδιά πιο ανάγωγη κοπέλα ειλικρινά ΔΕΝ έχω ξανασυναντήσει...
Αυτή αν μπορούσε να σε πλακώσει θα το έκανε ειλικρινά και ξεκάθαρα ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ!!!!!
Και σας μιλάει κάποιος που πάντα σκάει καθαρός στις κοπέλες, πάντα ευγενικός από σεβασμό και εμφανισιακά είμαι μια χαρά...

Μ Α Κ Ρ Υ Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Δοκιμάστηκε με πολύ μέτριες εντυπώσεις σε όλα.
Έχει δικό της διαμέρισμα σε μικρή κάθετο της Αγ.Μελετίου.

Είναι σχετικά μικρή σε ηλικία,κοντούλα,με λίγα πιασίματα.

Μασάζ μέτριο,για να μη πω της πλάκας.
Ότι έκανε το έκανε με άγαρμπες πιέσεις με τον αγκώνα της.
Όταν έκανα το λάθος να τη ρωτήσω "αν ξέρει και από που έμαθε μασάζ;" μου απάντησε "από το  youtube" οπότε καταλαβαίνετε!
Στο κυρίως πιάτο (εκτός του ότι μιλάει εκνευριστικά ακατάπαυστα για ότι της έρθει) είναι πονηρή και προσπαθεί να σε ξεπετάξει.

Στοματικό με προφυλακτικό,όχι κάτι το ιδιαίτερο και πολύ πολύ σύντομο.

Χοροπηδάει άγαρμπα επί του πέουλα σαν κατσίκι γελώντας χαζοχαρούμενα,φιλιά δεν δίνει,στο στήθος τάχα έχει ευαισθησία για να αποφύγει τα πολλά πολλά.

Το διαμέρισμα είναι ψιλοκαθαρό,γκαρσονιέρα στον 5ο όροφο καινούριας πολυκατοικίας.

Τιμή στα 30 ευρώ το σκέτο μασάζ,στα 40 όλα μαζί,σε ρωτάει πριν ξεκινήσει για το τι θέλεις.

Τα.... προεόρτια φαινόντουσαν από τότε....
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Όπως ακριβώς τα λες.
Σήμερα το πρωί με βόλευε η περιοχή,την πήρα τηλέφωνο και συνενοήθηκα για το πότε και που.

Εμφανισιακά είναι γλυκιά Ρουμανίτσα.
Μικροσκοπικό και θεοσκότεινο το σπίτι της,με τρέλλανε και εμένα στις μασαζοπιέσεις με τους αγκώνες της και στη συνέχεια έκανε κάτι ξενέρωτα χαζοχαρούμενα σπαστικά και στο στοματικό της και στο πήδημά της.

Ασταμάτητη η πάρλα της για όλα (για τα σεμινάρια που θέλει να κάνει για μασάζ,για το σκυλάκι της που μου το έφερε για να το δω,για τη γειτονιά της κλπ κλπ) δυστυχώς δεν το'χει.

Και 2ος ....
 

jamesmoras

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2017
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
Εχει θέμα παντως!
και Εγω που την πηρα τηλεφωνο μου την ειπε δεκα φορες επειδη δεν ακουγα τι ελεγε.
Αμα η άλλη δεν ειναι ευγενικη και γλυκομιλούσα πως  να  πας.Οπότε καλά εκανες συναγωνιστή.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Εχει θέμα παντως!
και Εγω που την πηρα τηλεφωνο μου την ειπε δεκα φορες επειδη δεν ακουγα τι ελεγε.
Αμα η άλλη δεν ειναι ευγενικη και γλυκομιλούσα πως  να  πας.Οπότε καλά εκανες συναγωνιστή.

Έτσι ακριβώς....

Πήγα μετά στην Άντζελα στο Αλκιβιάδου 16Β και άδειασα και ηρέμησα....
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Εχει θέμα παντως!
και Εγω που την πηρα τηλεφωνο μου την ειπε δεκα φορες επειδη δεν ακουγα τι ελεγε.
Αμα η άλλη δεν ειναι ευγενικη και γλυκομιλούσα πως  να  πας.Οπότε καλά εκανες συναγωνιστή.

Καλά ναι σίγουρα... απλά όπως έγραψα καμιά φορά στο τηλέφωνο είναι λίγο δύσκολη η συνεννόηση... αν συνυπολογίσεις και την "γλώσσα" μπορούν να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις...

Από κοντά είναι το θέμα... Που μιλάει η γλώσσα του σώματος... Εκεί τα καταλαβαίνεις όλα...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Πρέπει να έπαθε μεγάλο σοκ για να μην απαντάει. Λογικά θα πλακωθηκαν για τα λεφτά. Υποθέτω !

Όπως θα διαβάσεις λίγο πιο πάνω φιλαράκι... δεν προλάβαμε ΚΑΝ να πλακωθούμε για λεφτά... χιχιχι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom