Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Δεν έχω καμιά εμπειρία με τις συγκεκριμένες κι αν ήμουν στη θέση σου θα απέφευγα να κλείσω ραντεβού. Διαισθάνομαι ότι πρόκειται για παλτά.
 

Ικτίνος

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
108
Like
8.188
Πόντοι
24.806
Πήρα τηλέφωνο όλα παλτά όπως τα λέει ο gari. Μια 40αρα μιλφαρα που λέει η τέταρτη αγγελία νομιζω θέλει 40 για 1 ώρα και απ ότι κατάλαβα αφήνει και δεύτερη εκτόνωση. Όμως δεν πάω γιατί από φωνή την άκουσα 50αρα +.
Μασάζ και σεξ δεν έχω δοκιμάσει ακόμα για αυτό διστάζω μην φάω φολα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Λοιπον..παμε...
1)μασατζιδικο.
2)κρυφο στουντιο.τιμες διαφορες,αναλογα τα προγραμματα.καθαρο κασκαντεριλικη.
3)μασατζιδικο.
4)λαθος λινκ.δεν ανοιγει.
5)γνωστη και μη εξαιρετεα.εχει αναφερθει και παλιοτερα,οχι για μασαζ φυσικα.δεχεται στο χωρο της,απο οτι θυμαμαι.τα λεφτα της παντως τα δουλευει.
6)κρυφο στουντιο,βλεπε 2)
7)το ιδιο με 2)και 6).
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
Ε! όχι και κρυφό στούντιο το έξι. Μόλις ευκαιρήσω θα γράψω κριτική.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Λοιπον..παμε...
1)μασατζιδικο.
2)κρυφο στουντιο.τιμες διαφορες,αναλογα τα προγραμματα.καθαρο κασκαντεριλικη.
3)μασατζιδικο.
4)λαθος λινκ.δεν ανοιγει.
5)γνωστη και μη εξαιρετεα.εχει αναφερθει και παλιοτερα,οχι για μασαζ φυσικα.δεχεται στο χωρο της,απο οτι θυμαμαι.τα λεφτα της παντως τα δουλευει.
6)κρυφο στουντιο,βλεπε 2)
7)το ιδιο με 2)και 6).

εισαι τεραστιος
 

takisarg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
724
Like
1.553
Πόντοι
206
Ξεκινώντας, να εξηγήσω, είμαι πιο πολύ πλέον κωλομπαράκιας και έχω φτιάξει τα στανταράκια μου. Ωστόσο μου αρέσουν οι δοκιμές και κατά καιρό παθαίνω κολλήματα με κάποιες κοπέλες, που έχω την αίσθηση ότι θα περάσω καλά!
Δύο από αυτές τις περιπτώσεις λοιπόν, είναι οι παρακάτω. Θα τις συγκρίνω δε με την Μαρία Σλουπ και Γιούλη Γλυφάδα μιας και είναι γνωστές στην πλειοψηφία του παρόντος νήματος.

1. Έλενα (η έκτη αγγελία παραπάνω).
      Η κοπέλα βάζει αρκετό καιρό αγγελίες στην Χ.Ε. Από την αρχή θεώρησα ότι πρόκειται για καλή φάση, αλλά όσες φορές πήρα τηλέφωνο δεν απαντούσε. Το παράτησα για αρκετό διάστημα, ώσπου μετά από μίνι κριτική για την κοπέλα (απάντηση #16523 του παρόντος νήματος από συναγωνιστή) είπα να ξαναδοκιμάσω. Έτσι κάποια στιγμή απάντησε και έκλεισα ραντεβού. Το πρόγραμμα της 30ευρώ για μασάζ με φραπέ και 40ευρώ για μασάζ και σεξ μιας ώρας συνολικά.
Σε υποδέχεται στο σπίτι της που είναι πολυκατοικία λίγο κάτω από Αχαρνών και Αγίου Μελετίου.
Πρόκειται για κοπέλα κάτω των 30 ετών, κάπως κοντούλα με γλυκό - στρογγυλό προσωπάκι. Σώμα καλό, ότι βλέπεται στις φωτογραφίες. Πρώτη εντύπωση, καλή. Επίσης είναι ομιλητικότατη, το οποίο βρίσκω λογικό καθώς είναι, κάθε μέρα σπίτι, μόνη της και δέχεται πελάτες,  Προσωπικά, δεν με πείραξε, άλλωστε τυγχάνει τακτικός θαμώνας σε κωλόμπαρα. Άλλους όμως, μπορεί να ενοχλήσει.
Εσωτερικά, ένας χώρος, καθιστικό μαζί με ένα ντιβάνι κοντά στο κλιματιστικό όπου γίνεται η συνεδρία. Μπάνιο και ξεκινάμε μασάζ όπου το προσπαθεί μεν αλλά θα το χαρακτήριζα μέτριο ενώ δυστυχώς, έχει ανακαλύψει όλα τα σημεία δίπλα στα κόκαλα που πονάνε. Καλά, πιο πολύ πάντως έχω πονέσει από το ‘αστέρι’ της Μπακνανά που κινέζο – έφερνε.
Στο δεύτερο μέρος πίπα νομίζω με προφύλαξη (αμνησία γαμώτο) και σεξ σε τρεις στάσεις (αυτή επάνω, ιεραποστολικό, στα τέσσερα) και τέλος. Φιλιά στόμα, δέχεται επιφανειακά. Θα την ήθελα λίγο πιο συμμετοχική
αλλά δεν ήταν άσχημα. Προσοχή με το στήθος της γιατί έχει φοβία πόνου, πρέπει να σε εμπιστευτεί πρώτα.
Διάρκεια, χαλαρά ώρα πλας, μάλλον, δεν είχε επόμενο ραντεβού. Με βάση την κριτική του συναγωνιστή περίμενα χειρότερα, τελικά ήταν καλλίτερα. Θα την χαρακτήριζα, οικονομική και καλή  περίπτωση σε σχέση με τις ‘γριές’ που έχουν αναφερθεί εδώ που θέλουν μάλιστα και παρακάλι. Αν βελτιώσει το μασάζ της και γίνει πιο συμμετοχική στο β’ μέρος θα μιλάμε για VFM. Και έτσι όμως, καλά και φθηνά είναι, μια δοκιμή αξίζει σίγουρα.  Θα ξαναδοκιμάσω. Επίσης έχει πρόγραμμα και για τους μερακλήδες, μακριά από εμάς  :grin:.

2. Σάντυ
     Η αγγελία της αυτήν την στιγμή δεν είναι ενεργή δυστυχώς. Είχε για μεγάλο διάστημα αγγελία στην στήλη των μασάζ  και ο μόνος που έχει αναφερθεί σε αυτήν είναι ο Zadren. Δουλεύει πιο πολύ πλέον με τακτικούς πελάτες, μάλλον. Από το 2017 και μετά ενεργοποιεί, επιλεκτικά, την αγγελία της  για λίγο. Σε μια από αυτές τις στιγμές έκλεισα και γω ραντεβού, αφού την είχα βάλει από την αρχή στο μάτι. Βάζω και την δική μου εμπειρία, παρότι δεν είναι ενεργή, αφενός για να υπάρχει, αφετέρου, πιστεύω θα ξαναβάλει αγγελία, είτε μόνη της είτε με φίλη της όπως μου είπε,  και αυτό είναι είδηση, καθότι σκοπεύει να ανοίξει μαγαζί κάπου στο κέντρο.  
Αρχική εντύπωση με ρούχα πολύ καλή, κουκλάρα, πρόσωπο και σώμα, πολύ καλλίτερη από τις προαναφερθείσες. Φορούσε μαύρο κολάν  και είχε περιποιημένα άκρα, μου ’ρθε για λίγο να επιτεθώ, ωστόσο  κρατήθηκα. Για λίγο με έβαλε σε σκέψη τα αρκετά μεγάλα νύχια που είχε, ως προς το μασάζ, ωστόσο διαψεύστηκα  ευχάριστα. Ξεκίνησε  ντυμένη, με περιποίηση σε πόδια – άκρα που ήταν πολύ καλή, επιτέλους μασάζ, Στην πλάτη έπεσε κάπως η απόδοση καθώς είχε περάσει πολύ ώρα και έπρεπε να πάμε στο β’ μέρος.  Πάντως κάνει μασάζ σε σχέση με τις υπόλοιπες κοπέλες που αναφέρω εδώ. Όταν γδύθηκε είδα ασυναίσθητη κοιλίτσα, που δεν με χάλασε ωστόσο και στήθος, λίγο πεσμένο και περίεργο κάτι που χαλάει την αρχική αψεγάδιαστη εικόνα.
Στο δεύτερο μέρος πολύ τυπική, πίπα με προφύλαξη, φιλιά στόμα γιοκ, περιποίηση δεν θέλει. Στάσεις, πρώτα στα τέσσερα και μετά ιεραποστολικό, μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο. Πολύ φωνάζει ρε γαμώτο, ωστόσο δεν νομίζω ότι προσποιείται.
Κόστος 80ευρώ / ώρα. Συνολικά, αν ήταν πιο συμμετοχική στο β’ μέρος, καθότι διαθέτει εμφάνιση, πολλές ανεξάρτητες από δω θα έχαναν τον ύπνο τους. Έτσι όμως όπως έχει, κρίνεται μάλλον ακριβή εμπειρία.

Τέλος, κρίνοντας την συνολική εμπειρία αλλά και το κόστος, η σειρά που θα τοποθετούσα τις κοπέλες, ξεκινώντας με την καλλίτερη, είναι ως εξής:
Γιούλη, Σάντυ, Έλενα, Μαρία.
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.612
Πόντοι
4.060
Ξεκινώντας, να εξηγήσω, είμαι πιο πολύ πλέον κωλομπαράκιας και έχω φτιάξει τα στανταράκια μου. Ωστόσο μου αρέσουν οι δοκιμές και κατά καιρό παθαίνω κολλήματα με κάποιες κοπέλες, που έχω την αίσθηση ότι θα περάσω καλά!
Δύο από αυτές τις περιπτώσεις λοιπόν, είναι οι παρακάτω. Θα τις συγκρίνω δε με την Μαρία Σλουπ και Γιούλη Γλυφάδα μιας και είναι γνωστές στην πλειοψηφία του παρόντος νήματος.

1. Έλενα (η έκτη αγγελία παραπάνω).
       Η κοπέλα βάζει αρκετό καιρό αγγελίες στην Χ.Ε. Από την αρχή θεώρησα ότι πρόκειται για καλή φάση, αλλά όσες φορές πήρα τηλέφωνο δεν απαντούσε. Το παράτησα για αρκετό διάστημα, ώσπου μετά από μίνι κριτική για την κοπέλα (απάντηση #16523 του παρόντος νήματος από συναγωνιστή) είπα να ξαναδοκιμάσω. Έτσι κάποια στιγμή απάντησε και έκλεισα ραντεβού. Το πρόγραμμα της 30ευρώ για μασάζ με φραπέ και 40ευρώ για μασάζ και σεξ μιας ώρας συνολικά.
Σε υποδέχεται στο σπίτι της που είναι πολυκατοικία λίγο κάτω από Αχαρνών και Αγίου Μελετίου.
Πρόκειται για κοπέλα κάτω των 30 ετών, κάπως κοντούλα με γλυκό - στρογγυλό προσωπάκι. Σώμα καλό, ότι βλέπεται στις φωτογραφίες. Πρώτη εντύπωση, καλή. Επίσης είναι ομιλητικότατη, το οποίο βρίσκω λογικό καθώς είναι, κάθε μέρα σπίτι, μόνη της και δέχεται πελάτες,  Προσωπικά, δεν με πείραξε, άλλωστε τυγχάνει τακτικός θαμώνας σε κωλόμπαρα. Άλλους όμως, μπορεί να ενοχλήσει.
Εσωτερικά, ένας χώρος, καθιστικό μαζί με ένα ντιβάνι κοντά στο κλιματιστικό όπου γίνεται η συνεδρία. Μπάνιο και ξεκινάμε μασάζ όπου το προσπαθεί μεν αλλά θα το χαρακτήριζα μέτριο ενώ δυστυχώς, έχει ανακαλύψει όλα τα σημεία δίπλα στα κόκαλα που πονάνε. Καλά, πιο πολύ πάντως έχω πονέσει από το ‘αστέρι’ της Μπακνανά που κινέζο – έφερνε.
Στο δεύτερο μέρος πίπα νομίζω με προφύλαξη (αμνησία γαμώτο) και σεξ σε τρεις στάσεις (αυτή επάνω, ιεραποστολικό, στα τέσσερα) και τέλος. Φιλιά στόμα, δέχεται επιφανειακά. Θα την ήθελα λίγο πιο συμμετοχική
αλλά δεν ήταν άσχημα. Προσοχή με το στήθος της γιατί έχει φοβία πόνου, πρέπει να σε εμπιστευτεί πρώτα.
Διάρκεια, χαλαρά ώρα πλας, μάλλον, δεν είχε επόμενο ραντεβού. Με βάση την κριτική του συναγωνιστή περίμενα χειρότερα, τελικά ήταν καλλίτερα. Θα την χαρακτήριζα, οικονομική και καλή  περίπτωση σε σχέση με τις ‘γριές’ που έχουν αναφερθεί εδώ που θέλουν μάλιστα και παρακάλι. Αν βελτιώσει το μασάζ της και γίνει πιο συμμετοχική στο β’ μέρος θα μιλάμε για VFM. Και έτσι όμως, καλά και φθηνά είναι, μια δοκιμή αξίζει σίγουρα.  Θα ξαναδοκιμάσω. Επίσης έχει πρόγραμμα και για τους μερακλήδες, μακριά από εμάς  :grin:.

2. Σάντυ
      Η αγγελία της αυτήν την στιγμή δεν είναι ενεργή δυστυχώς. Είχε για μεγάλο διάστημα αγγελία στην στήλη των μασάζ  και ο μόνος που έχει αναφερθεί σε αυτήν είναι ο Zadren. Δουλεύει πιο πολύ πλέον με τακτικούς πελάτες, μάλλον. Από το 2017 και μετά ενεργοποιεί, επιλεκτικά, την αγγελία της  για λίγο. Σε μια από αυτές τις στιγμές έκλεισα και γω ραντεβού, αφού την είχα βάλει από την αρχή στο μάτι. Βάζω και την δική μου εμπειρία, παρότι δεν είναι ενεργή, αφενός για να υπάρχει, αφετέρου, πιστεύω θα ξαναβάλει αγγελία, είτε μόνη της είτε με φίλη της όπως μου είπε,  και αυτό είναι είδηση, καθότι σκοπεύει να ανοίξει μαγαζί κάπου στο κέντρο. 
Αρχική εντύπωση με ρούχα πολύ καλή, κουκλάρα, πρόσωπο και σώμα, πολύ καλλίτερη από τις προαναφερθείσες. Φορούσε μαύρο κολάν  και είχε περιποιημένα άκρα, μου ’ρθε για λίγο να επιτεθώ, ωστόσο  κρατήθηκα. Για λίγο με έβαλε σε σκέψη τα αρκετά μεγάλα νύχια που είχε, ως προς το μασάζ, ωστόσο διαψεύστηκα  ευχάριστα. Ξεκίνησε  ντυμένη, με περιποίηση σε πόδια – άκρα που ήταν πολύ καλή, επιτέλους μασάζ, Στην πλάτη έπεσε κάπως η απόδοση καθώς είχε περάσει πολύ ώρα και έπρεπε να πάμε στο β’ μέρος.  Πάντως κάνει μασάζ σε σχέση με τις υπόλοιπες κοπέλες που αναφέρω εδώ. Όταν γδύθηκε είδα ασυναίσθητη κοιλίτσα, που δεν με χάλασε ωστόσο και στήθος, λίγο πεσμένο και περίεργο κάτι που χαλάει την αρχική αψεγάδιαστη εικόνα.
Στο δεύτερο μέρος πολύ τυπική, πίπα με προφύλαξη, φιλιά στόμα γιοκ, περιποίηση δεν θέλει. Στάσεις, πρώτα στα τέσσερα και μετά ιεραποστολικό, μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο. Πολύ φωνάζει ρε γαμώτο, ωστόσο δεν νομίζω ότι προσποιείται.
Κόστος 80ευρώ / ώρα. Συνολικά, αν ήταν πιο συμμετοχική στο β’ μέρος, καθότι διαθέτει εμφάνιση, πολλές ανεξάρτητες από δω θα έχαναν τον ύπνο τους. Έτσι όμως όπως έχει, κρίνεται μάλλον ακριβή εμπειρία.

Τέλος, κρίνοντας την συνολική εμπειρία αλλά και το κόστος, η σειρά που θα τοποθετούσα τις κοπέλες, ξεκινώντας με την καλλίτερη, είναι ως εξής:
Γιούλη, Σάντυ, Έλενα, Μαρία.
πολύ ωραίος παίκτη πολλή αναλυτικός  :hi:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Ξερουμε κατι για αυτο?


Εχω κανει πολλα κασκαντεριλικια τελευταια με πολλα καμενα ευροπουλα
και δε ψηνομαι για ενα ακομα, αλλα ακουστηκε καλο και υποσχομενο...
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Λοιπον..παμε...
1)μασατζιδικο.
2)κρυφο στουντιο.τιμες διαφορες,αναλογα τα προγραμματα.καθαρο κασκαντεριλικη.
3)μασατζιδικο.
4)λαθος λινκ.δεν ανοιγει.
5)γνωστη και μη εξαιρετεα.εχει αναφερθει και παλιοτερα,οχι για μασαζ φυσικα.δεχεται στο χωρο της,απο οτι θυμαμαι.τα λεφτα της παντως τα δουλευει.
6)κρυφο στουντιο,βλεπε 2)
7)το ιδιο με 2)και 6).

Σε ευχαριστώ!!!! Ο ένας βοηθάει τον άλλον! Τελικά δεν ήταν και άκυρο να ρωτήσω τι παίζει με αυτές τις αγγελίες!
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746
Σε ευχαριστώ!!!! Ο ένας βοηθάει τον άλλον! Τελικά δεν ήταν και άκυρο να ρωτήσω τι παίζει με αυτές τις αγγελίες!
ετσι αδερφε η αλληλεγγυη είναι το παν σε αυτό το αθλημα....
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Σε ευχαριστώ!!!! Ο ένας βοηθάει τον άλλον! Τελικά δεν ήταν και άκυρο να ρωτήσω τι παίζει με αυτές τις αγγελίες!
Όπως καταλαβαίνεις, τώρα είναι η σειρά σου να γίνεις ο "ένας" και εμείς, οι "άλλοι"
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Όπως καταλαβαίνεις, τώρα είναι η σειρά σου να γίνεις ο "ένας" και εμείς, οι "άλλοι"

Ήδη έχω γράψει.... ότι εμπειρίες είχα και τις έχω παραθέσει... Κυρίως την Ειρήνη την γνωστή από Μάρνης 28, την Tantrazoe αλλά και κάποιες πιο παλιές και τώρα πρόσφατα που την πάτησα με την "Λειλά" με το ενεργειακό του κώλου χωρίς ούτε καν φραπέ που κάνει....

(Απάντηση #16914 )
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Ξεκινώντας, να εξηγήσω, είμαι πιο πολύ πλέον κωλομπαράκιας και έχω φτιάξει τα στανταράκια μου. Ωστόσο μου αρέσουν οι δοκιμές και κατά καιρό παθαίνω κολλήματα με κάποιες κοπέλες, που έχω την αίσθηση ότι θα περάσω καλά!
Δύο από αυτές τις περιπτώσεις λοιπόν, είναι οι παρακάτω. Θα τις συγκρίνω δε με την Μαρία Σλουπ και Γιούλη Γλυφάδα μιας και είναι γνωστές στην πλειοψηφία του παρόντος νήματος.

1. Έλενα (η έκτη αγγελία παραπάνω).
      Η κοπέλα βάζει αρκετό καιρό αγγελίες στην Χ.Ε. Από την αρχή θεώρησα ότι πρόκειται για καλή φάση, αλλά όσες φορές πήρα τηλέφωνο δεν απαντούσε. Το παράτησα για αρκετό διάστημα, ώσπου μετά από μίνι κριτική για την κοπέλα (απάντηση #16523 του παρόντος νήματος από συναγωνιστή) είπα να ξαναδοκιμάσω. Έτσι κάποια στιγμή απάντησε και έκλεισα ραντεβού. Το πρόγραμμα της 30ευρώ για μασάζ με φραπέ και 40ευρώ για μασάζ και σεξ μιας ώρας συνολικά.
Σε υποδέχεται στο σπίτι της που είναι πολυκατοικία λίγο κάτω από Αχαρνών και Αγίου Μελετίου.
Πρόκειται για κοπέλα κάτω των 30 ετών, κάπως κοντούλα με γλυκό - στρογγυλό προσωπάκι. Σώμα καλό, ότι βλέπεται στις φωτογραφίες. Πρώτη εντύπωση, καλή. Επίσης είναι ομιλητικότατη, το οποίο βρίσκω λογικό καθώς είναι, κάθε μέρα σπίτι, μόνη της και δέχεται πελάτες,  Προσωπικά, δεν με πείραξε, άλλωστε τυγχάνει τακτικός θαμώνας σε κωλόμπαρα. Άλλους όμως, μπορεί να ενοχλήσει.
Εσωτερικά, ένας χώρος, καθιστικό μαζί με ένα ντιβάνι κοντά στο κλιματιστικό όπου γίνεται η συνεδρία. Μπάνιο και ξεκινάμε μασάζ όπου το προσπαθεί μεν αλλά θα το χαρακτήριζα μέτριο ενώ δυστυχώς, έχει ανακαλύψει όλα τα σημεία δίπλα στα κόκαλα που πονάνε. Καλά, πιο πολύ πάντως έχω πονέσει από το ‘αστέρι’ της Μπακνανά που κινέζο – έφερνε.
Στο δεύτερο μέρος πίπα νομίζω με προφύλαξη (αμνησία γαμώτο) και σεξ σε τρεις στάσεις (αυτή επάνω, ιεραποστολικό, στα τέσσερα) και τέλος. Φιλιά στόμα, δέχεται επιφανειακά. Θα την ήθελα λίγο πιο συμμετοχική
αλλά δεν ήταν άσχημα. Προσοχή με το στήθος της γιατί έχει φοβία πόνου, πρέπει να σε εμπιστευτεί πρώτα.
Διάρκεια, χαλαρά ώρα πλας, μάλλον, δεν είχε επόμενο ραντεβού. Με βάση την κριτική του συναγωνιστή περίμενα χειρότερα, τελικά ήταν καλλίτερα. Θα την χαρακτήριζα, οικονομική και καλή  περίπτωση σε σχέση με τις ‘γριές’ που έχουν αναφερθεί εδώ που θέλουν μάλιστα και παρακάλι. Αν βελτιώσει το μασάζ της και γίνει πιο συμμετοχική στο β’ μέρος θα μιλάμε για VFM. Και έτσι όμως, καλά και φθηνά είναι, μια δοκιμή αξίζει σίγουρα.  Θα ξαναδοκιμάσω. Επίσης έχει πρόγραμμα και για τους μερακλήδες, μακριά από εμάς  :grin:.

2. Σάντυ
     Η αγγελία της αυτήν την στιγμή δεν είναι ενεργή δυστυχώς. Είχε για μεγάλο διάστημα αγγελία στην στήλη των μασάζ  και ο μόνος που έχει αναφερθεί σε αυτήν είναι ο Zadren. Δουλεύει πιο πολύ πλέον με τακτικούς πελάτες, μάλλον. Από το 2017 και μετά ενεργοποιεί, επιλεκτικά, την αγγελία της  για λίγο. Σε μια από αυτές τις στιγμές έκλεισα και γω ραντεβού, αφού την είχα βάλει από την αρχή στο μάτι. Βάζω και την δική μου εμπειρία, παρότι δεν είναι ενεργή, αφενός για να υπάρχει, αφετέρου, πιστεύω θα ξαναβάλει αγγελία, είτε μόνη της είτε με φίλη της όπως μου είπε,  και αυτό είναι είδηση, καθότι σκοπεύει να ανοίξει μαγαζί κάπου στο κέντρο.  
Αρχική εντύπωση με ρούχα πολύ καλή, κουκλάρα, πρόσωπο και σώμα, πολύ καλλίτερη από τις προαναφερθείσες. Φορούσε μαύρο κολάν  και είχε περιποιημένα άκρα, μου ’ρθε για λίγο να επιτεθώ, ωστόσο  κρατήθηκα. Για λίγο με έβαλε σε σκέψη τα αρκετά μεγάλα νύχια που είχε, ως προς το μασάζ, ωστόσο διαψεύστηκα  ευχάριστα. Ξεκίνησε  ντυμένη, με περιποίηση σε πόδια – άκρα που ήταν πολύ καλή, επιτέλους μασάζ, Στην πλάτη έπεσε κάπως η απόδοση καθώς είχε περάσει πολύ ώρα και έπρεπε να πάμε στο β’ μέρος.  Πάντως κάνει μασάζ σε σχέση με τις υπόλοιπες κοπέλες που αναφέρω εδώ. Όταν γδύθηκε είδα ασυναίσθητη κοιλίτσα, που δεν με χάλασε ωστόσο και στήθος, λίγο πεσμένο και περίεργο κάτι που χαλάει την αρχική αψεγάδιαστη εικόνα.
Στο δεύτερο μέρος πολύ τυπική, πίπα με προφύλαξη, φιλιά στόμα γιοκ, περιποίηση δεν θέλει. Στάσεις, πρώτα στα τέσσερα και μετά ιεραποστολικό, μας άκουσε όλο το ξενοδοχείο. Πολύ φωνάζει ρε γαμώτο, ωστόσο δεν νομίζω ότι προσποιείται.
Κόστος 80ευρώ / ώρα. Συνολικά, αν ήταν πιο συμμετοχική στο β’ μέρος, καθότι διαθέτει εμφάνιση, πολλές ανεξάρτητες από δω θα έχαναν τον ύπνο τους. Έτσι όμως όπως έχει, κρίνεται μάλλον ακριβή εμπειρία.

Τέλος, κρίνοντας την συνολική εμπειρία αλλά και το κόστος, η σειρά που θα τοποθετούσα τις κοπέλες, ξεκινώντας με την καλλίτερη, είναι ως εξής:
Γιούλη, Σάντυ, Έλενα, Μαρία.

Μπράβο συναθλητή.... Πολύ καλή και αναλυτική ενημέρωση.... Θα δοκιμάσω -αν την πετύχω όπως λες- την πρώτη και θα γράψω την εμπειρία μου...
Όταν λες... προσφέρει "και πρόγραμμα για μερακλήδες"???... Και καλά με δονητές, στραπ ον και τέτοια?!?! Αυταρχικά και καλά?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446

Κοίτα χωρίς να γνωρίζω έτσι από μια πρώτη ανάγνωση...

1) 20 ευρώ? χμμ.... κάτι παίζει... μήπως είναι κανά μπουρδελάκι στυλ Ιωαννίνων για παράδειγμα?
2) Πλούσιες καμπύλες? Φλογερό Ταπεραμέντο? 30ευρώ/ώρα? χμμ.... μιλφάκι-τοφαλάκι μου μοιάζει
3) Χωρίς τιμή..... ελπίζω στην κλήση να μην ακούσουμε κανά 100άρι...

Θα προσπαθήσω να κάνω κανα τηλ. έτσι για την φάση...
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836

Η πρώτη είναι δίδυμο στη Ν.Ιωνία-η μικρή,λέει,αρκετά εμφανίσιμη!

Με 20 ευρώ εκτόνωση με το χέρι,30 ευρώ με το στόμα και στα 40 ευρώ η μισή ώρα με πλήρες πρόγραμμα (αν θυμάμαι)-στα 60 ευρώ φουλ πρόγραμμα με δύο εκτονώσεις στη μία ώρα.

Η τρίτη,είναι 47 χρόνων (οπότε βάλτε καμμιά 5ετία παραπάνω) που κάνει μασάζ "πάρα πολύ χαλαρωτικό-αισθησιακό" σε σπίτι και μόνο-όχι ξενοδοχείο.
50 ευρώ η μία ώρα-και για το αν "πάμε και πιο πέρα;" απάντησε στην αρχή "πού να πάμε;;;" και μετά "και να έκανα θα στο έλεγα απ'το τηλέφωνο;".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom