Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (7 μέλη και 16 επισκέπτες)

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
25 χρονων και πηδανε 60αρα? τι αλλο θα διαβασουμε ρε.

δε το λεω για σενα φιλε που το εγραψες.
μου κανει εντυπωση παντως 25 χρονων παλικαρια με τοσο μουνι εκει εξω να πηδανε τη γιαγια τους.
εγω είμαι 49 αλλα την εχω δει με 25χρονους
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746
πηρες κ μουνι φιλε?? :kneel:
όχι τζιμμυ όλα τα αλλα ητανε μπερκετι,την επομενη θα παρω και το μουνι της,εαν δεν εχεις δοκιμασει σου συστυνω ανεπιφύλακτα να παρεις,δεν θα κλαψεις ουτε σεντ από τα ευρω σου.......
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746
Λοιπόν, επειδή βλέπω και καταλαβαίνω ότι πάρα πολλοί έχουν συναντήσει την Κα Έφη αλλά οι περισσότεροι είναι "μούγκα στη στρούγκα", την Δευτέρα λέω να κάνω μια καταδρομική και να ανοίξω αν επιτρέπεται από τους διαχειριστές δικό της νήμα για να γράψουν και οι "μουγκοί" τα δικά τους....
όχι κανεις λαθος φιλε,δεν ειμαστε ουτε μουγγα οθτε στρουγκα,πολες φορες την εχω αναφερει εδώ μεσα απλως είναι καθαρα για γκιλφολατρεις,
ΥΓ πολλοι αλλοι εδώ μεσα είναι στρουγγα και δεν δινουνε του αγγελου τους νερο.
ΥΓ2 για να ανοιχθεί νημα χρειαζεται η συγκαταθεση της κοπελας δεν πιστευω να επιχειρήσεις κατι τετοιο
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
όχι κανεις λαθος φιλε,δεν ειμαστε ουτε μουγγα οθτε στρουγκα,πολες φορες την εχω αναφερει εδώ μεσα απλως είναι καθαρα για γκιλφολατρεις,
ΥΓ πολλοι αλλοι εδώ μεσα είναι στρουγγα και δεν δινουνε του αγγελου τους νερο.
ΥΓ2 για να ανοιχθεί νημα χρειαζεται η συγκαταθεση της κοπελας δεν πιστευω να επιχειρήσεις κατι τετοιο

OK... Για να το λες θα ξέρεις...
Αφού χρειάζεται άδεια δεν θα ανοίξω νήμα. Δεν την έχω δει καν τη γυναίκα...
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.423
Πόντοι
41.443
  • Like
Αντιδράσεις: ARHS2k

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
376
Κριτικές
5
Like
864
Πόντοι
81
καλημέρα, αγγελια της κυρα εφης εχουμε; και που την βρίσκουμε; ευχαριστω
 

ser2000

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
1.213
Κριτικές
6
Like
1.204
Πόντοι
376
Πεστα Jim και εγω μαζι σου σου με τουσ μερακληδες...
οποιος δεν εχει δοκιμασει δεν ξερει τι χανει !
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.320
Κριτικές
2
Like
804
Πόντοι
96
Νομιζω πως ηρθε το πληρωμα του χρονου.

Ας ανοιξει καποιος φαν της Κας Εφης το τοπικ "Γκρανια & αγοραιος ερωτας"
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.246
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
16
λοιπον μια διορθωση στα του gepap από την πλευρα μου και με τα ματια μου,περουκα δεν υπαρχει το 48 που λεει για ηλικια δεν ισχυει,ειναι μαξ 57-58 πολύ μικροκαμωμενη και μανιτζεβελη,το στηθος φυσικο τριαρι καπως πεσμενο λογω ηλικιας,το καλο της υπόθεσης είναι ότι εκτος από καλο μασαζ κανει και αριστη πιπα πραγμα περιεργο και σπανιο για ελληνιδα αυτης της γενιας,αλλη μια ευχαριστη εκπληξη με αυτην την γυναικα είναι ότι εχει πολύ ομορφο μουνι και πεντακαθαρο,και κατι που εχω ξαναγραψει εδώ μεσα είναι ότι αυτή η γυναικα εχει πολλους πελατες νεαρότατους  22-25 χρονων..........

:vomit:  :vomit:  :vomit:  :vomit:
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Δυστυχώς..... την πατήσαμε....

Και "ξύλο" έφαγα και ΔΕΝ έπαιξε έστω "βιοενεργειακή" μαλακία....

1,5 ώρα συνολικό ραντεβού αλλά 1 ώρα το "ρεικι" μασαζ... αφού αν βάλεις το αρχικό και τελικό ντουζ και την αρχική ομιλία της κοπέλας με ασταμάτητη λογοδιάρροια και υπερανάλυση πάμε στην ώρα...

Δυστυχώς ενώ είχα ενημερώσει εξαρχής πως ήθελα και εκτόνωση στο τέλος μου έκανε την πάπια.... Πως την επόμενη φορά, με +30 λεπτά να πάμε δηλαδή στο 2ωρο και ότι δεν το είχα ανάγκη σήμερα κλπ  κλπ και μπλα μπλα μπλα.... και ότι που το είχε πει λέει εξαρχής και ότι είναι +20 ευρώ (δηλαδή 70 κόστος) και κάτι τέτοια...για την επόμενη φορά... και μου πέταξε και ένα ταντρα και ... καληνύχτα το 50αρικο....
Φουλ διπλωματία...

Η αλήθεια είναι πως και από το τηλέφωνο δεν μπορούσα να βγάλω άκρη.... και τις είπα και από κοντά πως με ενδιαφέρει και εκτόνωση με 50... και ενώ κατάλαβα ότι συμφώνησε, τελικά άλλα μου έλεγε στο τέλος...

Τώρα από μασάζ ξεκάθαρα πράγματα αυτό που κάνει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΑΖ... δηλώνει ότι κάνει ΡΕΙΚΙ.... και η αλήθεια είναι πως δεν έχω ξανακάνει και δεν γνωρίζω αν όντως κάνει καλό ή όχι... η αίσθηση μου πάντως είναι ότι δεν μουφάρει από αυτή την άποψη... φάνηκε δηλαδή να το κάνει επειδή το γνωρίζει....μου έκλεισε και τα μάτια... άρχισε να διαβάζει και κάτι ευχές (μέχρι που σκέφτηκα έχε γούστο να μου κάνει τίποτα βουντού) και όντως ίσα που κρατήθηκα να μην γελάσω όπως είπε και ο συναγωνιστής παραπάνω....και λέω μετά ας αφεθώ να δούμε που θα πάει....Εισπνοή....Εκπνοή...συνέχεια αυτό...και μετά...Τρελές σφαλιάρες σε όλο το σώμα....ξύλο χωρίς πλάκα... αλλά εντάξει ήταν και κάτι ιδιαίτερο που δεν είχα ξανακάνει...

Συνοψίζοντας αν περιελάμβανε στο 50αρικο και εκτόνωση θα έλεγα ότι οκ αξίζει να το δοκιμάσει κανείς... αλλά έως εκεί.... τώρα απλά... κλαίω το 50αρι... και πήγα μετά και να αδείασω στην Τζασμιν από Φυλής και έφαγα και εκεί φόλα (θα γράψω κριτική).... Δυστυχώς ένα 70αρι χαμένο χθες....

η αγγελία 

Η αγγελία δεν ανοίγει.Η΄τη κατέβασε ή κάτι άλλο..
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Πολυ σαβουριο τι γίνεται έχετε τρελαθεί όλοι. Πετατε λεφτα και χαίρεστε και τα βγάζετε εδω εσχος.

:vomit: :vomit: :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom