Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
2) Επόμενος σταθμός στην Καλλιθέα, σύνορα προς Ν. Σμύρνη στην οδό Αγ. Πάντων. Αγγελία από ΧΕ. Έχει και φωτογραφία. Πρόκειται για γκόμενα που τα τραβηγμένα χαρακτηριστικά του προσώπου της παραπέμπουν σε χώρα Ανατολής (Βιετνάμ, κλπ), ηλικία περίπου 40. Η κοψιά της είναι πετίτ, με ωραίες καμπύλες. Ωραίο και σφιχτό σώμα, μικρό και στητό φυσικό στήθος. Εάν κατορθώσεις να μείνεις σοβαρός στις παπαριές που σου λέει περι βιοενεργειακού μασάζ ("προσπάθησε να αναπνεύσεις από τα φρύδια και να εκνεύσεις από κάτω" ) και δεν σκάσεις στα γέλια με τις χαζομάρες, η όλη συνεδρία είναι απολαυστική. Κρατά σχεδόν 1.30 ώρα, τρως λίγο ξύλο για να ανοίξει ο θώρακάς σου και να αποβληθούν τα κακά πνεύματα, τρως μερικές σφαλιάρες στα νεφρά, πνευμόνια και δεν θυμάμαι πού αλλού και αφού επιζήσεις, τότε σου τραβάει και μία βιοενεργειακή μαλακία. Θα ξαναπάω γιατί (όσο και αν φανεί περίεργο) το μασάζ της δεν ήταν άσχημο, είχε διάρκεια άνω της ώρας και προσμένω περισσότερο ερωτικές πηρεσίες.. Το στοίχημα βέβαια είναι να κρατηθείς σοβαρός και να μη γεάσεις. Κόστος 50 γιούρια

Στη συνεδρία βγάζει ρούχα?
Με καμιά ρόμπα είναι?
Επίσης η μαλακία είναι κατόπιν αρχικής συνεννόησης ή πήρες το ρίσκο και στο τέλος έκανε από μόνη της?
Τέλος πέταξες τίποτα για....μπριζόλα και έφαγες πόρτα?
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446

Δυστυχώς..... την πατήσαμε....

Και "ξύλο" έφαγα και ΔΕΝ έπαιξε έστω "βιοενεργειακή" μαλακία....

1,5 ώρα συνολικό ραντεβού αλλά 1 ώρα το "ρεικι" μασαζ... αφού αν βάλεις το αρχικό και τελικό ντουζ και την αρχική ομιλία της κοπέλας με ασταμάτητη λογοδιάρροια και υπερανάλυση πάμε στην ώρα...

Δυστυχώς ενώ είχα ενημερώσει εξαρχής πως ήθελα και εκτόνωση στο τέλος μου έκανε την πάπια.... Πως την επόμενη φορά, με +30 λεπτά να πάμε δηλαδή στο 2ωρο και ότι δεν το είχα ανάγκη σήμερα κλπ  κλπ και μπλα μπλα μπλα.... και ότι που το είχε πει λέει εξαρχής και ότι είναι +20 ευρώ (δηλαδή 70 κόστος) και κάτι τέτοια...για την επόμενη φορά... και μου πέταξε και ένα ταντρα και ... καληνύχτα το 50αρικο....
Φουλ διπλωματία...

Η αλήθεια είναι πως και από το τηλέφωνο δεν μπορούσα να βγάλω άκρη.... και τις είπα και από κοντά πως με ενδιαφέρει και εκτόνωση με 50... και ενώ κατάλαβα ότι συμφώνησε, τελικά άλλα μου έλεγε στο τέλος...

Τώρα από μασάζ ξεκάθαρα πράγματα αυτό που κάνει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΑΖ... δηλώνει ότι κάνει ΡΕΙΚΙ.... και η αλήθεια είναι πως δεν έχω ξανακάνει και δεν γνωρίζω αν όντως κάνει καλό ή όχι... η αίσθηση μου πάντως είναι ότι δεν μουφάρει από αυτή την άποψη... φάνηκε δηλαδή να το κάνει επειδή το γνωρίζει....μου έκλεισε και τα μάτια... άρχισε να διαβάζει και κάτι ευχές (μέχρι που σκέφτηκα έχε γούστο να μου κάνει τίποτα βουντού) και όντως ίσα που κρατήθηκα να μην γελάσω όπως είπε και ο συναγωνιστής παραπάνω....και λέω μετά ας αφεθώ να δούμε που θα πάει....Εισπνοή....Εκπνοή...συνέχεια αυτό...και μετά...Τρελές σφαλιάρες σε όλο το σώμα....ξύλο χωρίς πλάκα... αλλά εντάξει ήταν και κάτι ιδιαίτερο που δεν είχα ξανακάνει...

Συνοψίζοντας αν περιελάμβανε στο 50αρικο και εκτόνωση θα έλεγα ότι οκ αξίζει να το δοκιμάσει κανείς... αλλά έως εκεί.... τώρα απλά... κλαίω το 50αρι... και πήγα μετά και να αδείασω στην Τζασμιν από Φυλής και έφαγα και εκεί φόλα (θα γράψω κριτική).... Δυστυχώς ένα 70αρι χαμένο χθες....

η αγγελία 
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
2) Επόμενος σταθμός στην Καλλιθέα, σύνορα προς Ν. Σμύρνη στην οδό Αγ. Πάντων. Αγγελία από ΧΕ. Έχει και φωτογραφία. Πρόκειται για γκόμενα που τα τραβηγμένα χαρακτηριστικά του προσώπου της παραπέμπουν σε χώρα Ανατολής (Βιετνάμ, κλπ), ηλικία περίπου 40. Η κοψιά της είναι πετίτ, με ωραίες καμπύλες. Ωραίο και σφιχτό σώμα, μικρό και στητό φυσικό στήθος. Εάν κατορθώσεις να μείνεις σοβαρός στις παπαριές που σου λέει περι βιοενεργειακού μασάζ ("προσπάθησε να αναπνεύσεις από τα φρύδια και να εκνεύσεις από κάτω" ) και δεν σκάσεις στα γέλια με τις χαζομάρες, η όλη συνεδρία είναι απολαυστική. Κρατά σχεδόν 1.30 ώρα, τρως λίγο ξύλο για να ανοίξει ο θώρακάς σου και να αποβληθούν τα κακά πνεύματα, τρως μερικές σφαλιάρες στα νεφρά, πνευμόνια και δεν θυμάμαι πού αλλού και αφού επιζήσεις, τότε σου τραβάει και μία βιοενεργειακή μαλακία. Θα ξαναπάω γιατί (όσο και αν φανεί περίεργο) το μασάζ της δεν ήταν άσχημο, είχε διάρκεια άνω της ώρας και προσμένω περισσότερο ερωτικές πηρεσίες.. Το στοίχημα βέβαια είναι να κρατηθείς σοβαρός και να μη γεάσεις. Κόστος 50 γιούρια

συναγωνιστή να σε ρωτήσω.... πως κατάφερες και ενεργειακή μαλακία στο 50αρικο??!?!
Είχες μήπως ξαναπάει στην συγκεκριμένη?!?! ΄

Γιατί εμένα μου πήρα 50 χωρίς καν μαλακία και εκτόνωση, αφήνοντας υπονοούμενο πως θα γίνει την επόμενη φορά, αλλά με +20 ευρώ δηλαδή 70ευρώ για 2 ώρες....
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.087
Πόντοι
2.456
Δυστυχώς..... την πατήσαμε....

Και "ξύλο" έφαγα και ΔΕΝ έπαιξε έστω "βιοενεργειακή" μαλακία....

1,5 ώρα συνολικό ραντεβού αλλά 1 ώρα το "ρεικι" μασαζ... αφού αν βάλεις το αρχικό και τελικό ντουζ και την αρχική ομιλία της κοπέλας με ασταμάτητη λογοδιάρροια και υπερανάλυση πάμε στην ώρα...

Δυστυχώς ενώ είχα ενημερώσει εξαρχής πως ήθελα και εκτόνωση στο τέλος μου έκανε την πάπια.... Πως την επόμενη φορά, με +30 λεπτά να πάμε δηλαδή στο 2ωρο και ότι δεν το είχα ανάγκη σήμερα κλπ  κλπ και μπλα μπλα μπλα.... και ότι που το είχε πει λέει εξαρχής και ότι είναι +20 ευρώ (δηλαδή 70 κόστος) και κάτι τέτοια...για την επόμενη φορά... και μου πέταξε και ένα ταντρα και ... καληνύχτα το 50αρικο....
Φουλ διπλωματία...

Η αλήθεια είναι πως και από το τηλέφωνο δεν μπορούσα να βγάλω άκρη.... και τις είπα και από κοντά πως με ενδιαφέρει και εκτόνωση με 50... και ενώ κατάλαβα ότι συμφώνησε, τελικά άλλα μου έλεγε στο τέλος...

Τώρα από μασάζ ξεκάθαρα πράγματα αυτό που κάνει ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΣΑΖ... δηλώνει ότι κάνει ΡΕΙΚΙ.... και η αλήθεια είναι πως δεν έχω ξανακάνει και δεν γνωρίζω αν όντως κάνει καλό ή όχι... η αίσθηση μου πάντως είναι ότι δεν μουφάρει από αυτή την άποψη... φάνηκε δηλαδή να το κάνει επειδή το γνωρίζει....μου έκλεισε και τα μάτια... άρχισε να διαβάζει και κάτι ευχές (μέχρι που σκέφτηκα έχε γούστο να μου κάνει τίποτα βουντού) και όντως ίσα που κρατήθηκα να μην γελάσω όπως είπε και ο συναγωνιστής παραπάνω....και λέω μετά ας αφεθώ να δούμε που θα πάει....Εισπνοή....Εκπνοή...συνέχεια αυτό...και μετά...Τρελές σφαλιάρες σε όλο το σώμα....ξύλο χωρίς πλάκα... αλλά εντάξει ήταν και κάτι ιδιαίτερο που δεν είχα ξανακάνει...

Συνοψίζοντας αν περιελάμβανε στο 50αρικο και εκτόνωση θα έλεγα ότι οκ αξίζει να το δοκιμάσει κανείς... αλλά έως εκεί.... τώρα απλά... κλαίω το 50αρι... και πήγα μετά και να αδείασω στην Τζασμιν από Φυλής και έφαγα και εκεί φόλα (θα γράψω κριτική).... Δυστυχώς ένα 70αρι χαμένο χθες....

η αγγελία  
Τυπε χτες δεν ηταν η μερα σου..
Δεν ειναι μονο τα 70, αλλα και το ξενερωμα... :headbang:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Τυπε χτες δεν ηταν η μερα σου..
Δεν ειναι μονο τα 70, αλλα και το ξενερωμα... :headbang:

άστα να πάνε... γενικά τον τελευταίο καιρό ΔΥΣΤΥΧΩΣ έχω κλάψει αρκετά λεφτά.... βάλε και της Παρασκευής που πέρασε την τρελή ΦΟΛΑ από ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ_20....

Γενικά το επίπεδο.... πάρα πολύ down πια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: m.s.i

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
988
Πόντοι
86
συναγωνιστή να σε ρωτήσω.... πως κατάφερες και ενεργειακή μαλακία στο 50αρικο??!?!
Είχες μήπως ξαναπάει στην συγκεκριμένη?!?! ΄

Γιατί εμένα μου πήρα 50 χωρίς καν μαλακία και εκτόνωση, αφήνοντας υπονοούμενο πως θα γίνει την επόμενη φορά, αλλά με +20 ευρώ δηλαδή 70ευρώ για 2 ώρες....
Δεν είχα ξαναπάει. Στο τηλέφωνο της είπα ότι θέλω και εκτόνωση. Μετά ξεκίνησε μια αακτάσχετη φλυαρία, οπότε τη σταματάω και της λέω ότι δίνω 50 αλλά μόνο με εκτόνωση. Τελικά συμφωνήσαμε, απλά αλλάξαμε την ορολογία. Την εκτόνωση την ονομάσαμε "τοπικό ξεμπλοκάρισμα". (θυμηθείτε το ΣΥΡΙΖΑ που ήθελε την τρόικα να την λέμε θεσμούς και χρεωθήκαμε 100 δις). Ξαναπήρα τηλ και της ζήτησα πίπα κλπ, αλλά την άκουσα απόλυτη και αρνητική. Με τα δεδομένα αυτά μάλλον δεν θα ξαναπάω.  
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.087
Πόντοι
2.456
άστα να πάνε... γενικά τον τελευταίο καιρό ΔΥΣΤΥΧΩΣ έχω κλάψει αρκετά λεφτά.... βάλε και της Παρασκευής που πέρασε την τρελή ΦΟΛΑ από ΡΕΜΟΥΝΔΟΥ_20....

Γενικά το επίπεδο.... πάρα πολύ down πια...
Βαλε που φευγουν για διακοπες,μειωνονται οι δυνατες επιλογες και αυξανονται οι φολες.. :huh:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Δεν είχα ξαναπάει. Στο τηλέφωνο της είπα ότι θέλω και εκτόνωση. Μετά ξεκίνησε μια αακτάσχετη φλυαρία, οπότε τη σταματάω και της λέω ότι δίνω 50 αλλά μόνο με εκτόνωση. Τελικά συμφωνήσαμε, απλά αλλάξαμε την ορολογία. Την εκτόνωση την ονομάσαμε "τοπικό ξεμπλοκάρισμα". (θυμηθείτε το ΣΥΡΙΖΑ που ήθελε την τρόικα να την λέμε θεσμούς και χρεωθήκαμε 100 δις). Ξαναπήρα τηλ και της ζήτησα πίπα κλπ, αλλά την άκουσα απόλυτη και αρνητική. Με τα δεδομένα αυτά μάλλον δεν θα ξαναπάω. 

ΦΦΦ..... Ρε γαμώτο τι να πω.... Ίσως έπρεπε να ήμουν πιο strict... Την πάτησα τρελά άστα....
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.524
Like
3.841
Πόντοι
456
Τρωτε ξυλο ,γελαει το χειλακι σας με τις βιοενεργειακες παπατζες ,σας "ψελνουν" τους υμνους του αγιου σουλπικιου και ολα αυτα με 50€ και παρολα αυτα δεν ειστε ευχαριστημενοι.
Αχαριστοι.
:headbaning1:  :afro:  :headbaning2:  :heavymetalbig:  :kneel:
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Τρωτε ξυλο ,γελαει το χειλακι σας με τις βιοενεργειακες παπατζες ,σας "ψελνουν" τους υμνους του αγιου σουλπικιου και ολα αυτα με 50€ και παρολα αυτα δεν ειστε ευχαριστημενοι.
Αχαριστοι.
:headbaning1:  :afro:  :headbaning2:  :heavymetalbig:  :kneel:

:afro: :think: :springsmile: :tooth: :happy: :helpsos:
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
Κάποια περιγραφή της κας Έφης βρε παιδιά? Να έχουμε μια σχετική εικόνα από συναγωνιστές που συναντήθηκαν μαζί της....
Προγραμματάκια, τιμές??

Είναι για μερακλήδες...
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746
Είναι για μερακλήδες...
για πολύ μερακλήδες επειδή την εχω παρει δυο φορες και περασα καλα δεχομαι συνεχως πμ,λοιπον παιδια λινκ εχετε αν ειστε γκιλφο λατρεις της τηλεφωνειτε......
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
για πολύ μερακλήδες επειδή την εχω παρει δυο φορες και περασα καλα δεχομαι συνεχως πμ,λοιπον παιδια λινκ εχετε αν ειστε γκιλφο λατρεις της τηλεφωνειτε......

φιλαράκι....
τουλάχιστον πες μας εμφανισιακά πως είναι?
κοντή?ψηλή?
λεπτή?χοντρή?skinny?
μαλλί?

έτσι 2-3 λεπτομέρειες....

άλλωστε γιαυτό είναι το site για ενημέρωση
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
συναγωνιστή να σε ρωτήσω.... πως κατάφερες και ενεργειακή μαλακία στο 50αρικο??!?!
Είχες μήπως ξαναπάει στην συγκεκριμένη?!?! ΄

Γιατί εμένα μου πήρα 50 χωρίς καν μαλακία και εκτόνωση, αφήνοντας υπονοούμενο πως θα γίνει την επόμενη φορά, αλλά με +20 ευρώ δηλαδή 70ευρώ για 2 ώρες....
μην τις κακομαθαίνετε
άκου 50αρια και 70αρια χωρίς πίπα :headbang:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
φιλαράκι....
τουλάχιστον πες μας εμφανισιακά πως είναι?
κοντή?ψηλή?
λεπτή?χοντρή?skinny?
μαλλί?

έτσι 2-3 λεπτομέρειες....

άλλωστε γιαυτό είναι το site για ενημέρωση
...παραθέτω σχετική ενημέρωση που είχα κάνει από τον Μάρτιο.....

test "drive" με την κ.ΕΦΗ Β.Π
επικοινωνία εύκολη και ακούγεται ευχάριστα στο τηλ/νο λέει: είμαι ξανθιά 48 ετών, 1,62 , 55 κιλά.....και.....είναι: πράγματι ξανθιά μάλλον με περούκα - μαλλί έως τους ώμους, άνω των 65 , 1,55, γύρω στα 50+ κιλά , στήθος 3+ γεμάτο αλλά κρεμασμένο , σώμα από την μέση και κάτω χωρίς ψαχνό τελείως και ελαφρά γεματούλα στη μέση.. στα νιάτα της θα έπρεπε να ήταν συμπαθητική.... μασαζ το προσπαθεί, για τους τολμηρούς υπάρχει και β κύκλος.......κόστος 30Ε + 10Ε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom