Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 49K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
...παραθέτω σχετική ενημέρωση που είχα κάνει από τον Μάρτιο.....

test "drive" με την κ.ΕΦΗ Β.Π
επικοινωνία εύκολη και ακούγεται ευχάριστα στο τηλ/νο λέει: είμαι ξανθιά 48 ετών, 1,62 , 55 κιλά.....και.....είναι: πράγματι ξανθιά μάλλον με περούκα - μαλλί έως τους ώμους, άνω των 65 , 1,55, γύρω στα 50+ κιλά , στήθος 3+ γεμάτο αλλά κρεμασμένο , σώμα από την μέση και κάτω χωρίς ψαχνό τελείως και ελαφρά γεματούλα στη μέση.. στα νιάτα της θα έπρεπε να ήταν συμπαθητική.... μασαζ το προσπαθεί, για τους τολμηρούς υπάρχει και β κύκλος.......κόστος 30Ε + 10Ε

ευχαριστώ!!
 

sotiriscob

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
43
Πόντοι
0
κανενα πιπινι με πτυχιο για πραγματικα καλο μασαζ και πιπα στο τελος για κατ'οικον εχει κανεις υποψιν του?
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.999
Like
4.927
Πόντοι
1.706
...παραθέτω σχετική ενημέρωση που είχα κάνει από τον Μάρτιο.....

test "drive" με την κ.ΕΦΗ Β.Π
επικοινωνία εύκολη και ακούγεται ευχάριστα στο τηλ/νο λέει: είμαι ξανθιά 48 ετών, 1,62 , 55 κιλά.....και.....είναι: πράγματι ξανθιά μάλλον με περούκα - μαλλί έως τους ώμους, άνω των 65 , 1,55, γύρω στα 50+ κιλά , στήθος 3+ γεμάτο αλλά κρεμασμένο , σώμα από την μέση και κάτω χωρίς ψαχνό τελείως και ελαφρά γεματούλα στη μέση.. στα νιάτα της θα έπρεπε να ήταν συμπαθητική.... μασαζ το προσπαθεί, για τους τολμηρούς υπάρχει και β κύκλος.......κόστος 30Ε + 10Ε
..ειναι αυτη με το ραδιοφωνακι που εχω ακουσει?
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
..ειναι αυτη με το ραδιοφωνακι που εχω ακουσει?
...όχι καμία σχέση.... αυτή που λες είναι ο "δρακουμέλ" ... νεότερη με αρκετά κιλά και ιδιαίτερη θεραπεία μετά μουσικής και "αφήγησης"....
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.166
Κριτικές
2
Like
9.087
Πόντοι
2.456
...όχι καμία σχέση.... αυτή που λες είναι ο "δρακουμέλ" ... νεότερη με αρκετά κιλά και ιδιαίτερη θεραπεία μετά μουσικής και "αφήγησης"....
Ενεργιακης φυσης.. :jerking:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Όχι, giorgo stergiou, εκείνη λέγεται Χρυσαυγή.
Δρακουμέλ είναι το προσωνύμιο που της έβγαλαν οι αγωνιστές εδώ μέσα
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Όχι, giorgo stergiou, εκείνη λέγεται Χρυσαυγή.
Δρακουμέλ είναι το προσωνύμιο που της έβγαλαν οι αγωνιστές εδώ μέσα
...terry σωστά γιαυτό και το "δρακουμέλ" το έχω εντός εισαγωγικών... (το όνομά της είναι Χριστίνα και Χρυσαυγή)
 

NIKOS1986

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2007
Μηνύματα
330
Κριτικές
4
Like
95
Πόντοι
1
Καλημερα η καρολινα δουλευει αυτη την εποχη;
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
12
Like
2.643
Πόντοι
746
...παραθέτω σχετική ενημέρωση που είχα κάνει από τον Μάρτιο.....

test "drive" με την κ.ΕΦΗ Β.Π
επικοινωνία εύκολη και ακούγεται ευχάριστα στο τηλ/νο λέει: είμαι ξανθιά 48 ετών, 1,62 , 55 κιλά.....και.....είναι: πράγματι ξανθιά μάλλον με περούκα - μαλλί έως τους ώμους, άνω των 65 , 1,55, γύρω στα 50+ κιλά , στήθος 3+ γεμάτο αλλά κρεμασμένο , σώμα από την μέση και κάτω χωρίς ψαχνό τελείως και ελαφρά γεματούλα στη μέση.. στα νιάτα της θα έπρεπε να ήταν συμπαθητική.... μασαζ το προσπαθεί, για τους τολμηρούς υπάρχει και β κύκλος.......κόστος 30Ε + 10Ε
λοιπον μια διορθωση στα του gepap από την πλευρα μου και με τα ματια μου,περουκα δεν υπαρχει το 48 που λεει για ηλικια δεν ισχυει,ειναι μαξ 57-58 πολύ μικροκαμωμενη και μανιτζεβελη,το στηθος φυσικο τριαρι καπως πεσμενο λογω ηλικιας,το καλο της υπόθεσης είναι ότι εκτος από καλο μασαζ κανει και αριστη πιπα πραγμα περιεργο και σπανιο για ελληνιδα αυτης της γενιας,αλλη μια ευχαριστη εκπληξη με αυτην την γυναικα είναι ότι εχει πολύ ομορφο μουνι και πεντακαθαρο,και κατι που εχω ξαναγραψει εδώ μεσα είναι ότι αυτή η γυναικα εχει πολλους πελατες νεαρότατους  22-25 χρονων..........
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Λοιπόν, επειδή βλέπω και καταλαβαίνω ότι πάρα πολλοί έχουν συναντήσει την Κα Έφη αλλά οι περισσότεροι είναι "μούγκα στη στρούγκα", την Δευτέρα λέω να κάνω μια καταδρομική και να ανοίξω αν επιτρέπεται από τους διαχειριστές δικό της νήμα για να γράψουν και οι "μουγκοί" τα δικά τους....
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.423
Πόντοι
41.443
λοιπον μια διορθωση στα του gepap από την πλευρα μου και με τα ματια μου,περουκα δεν υπαρχει το 48 που λεει για ηλικια δεν ισχυει,ειναι μαξ 57-58 πολύ μικροκαμωμενη και μανιτζεβελη,το στηθος φυσικο τριαρι καπως πεσμενο λογω ηλικιας,το καλο της υπόθεσης είναι ότι εκτος από καλο μασαζ κανει και αριστη πιπα πραγμα περιεργο και σπανιο για ελληνιδα αυτης της γενιας,αλλη μια ευχαριστη εκπληξη με αυτην την γυναικα είναι ότι εχει πολύ ομορφο μουνι και πεντακαθαρο,και κατι που εχω ξαναγραψει εδώ μεσα είναι ότι αυτή η γυναικα εχει πολλους πελατες νεαρότατους  22-25 χρονων..........


:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
25 χρονων και πηδανε 60αρα? τι αλλο θα διαβασουμε ρε.

δε το λεω για σενα φιλε που το εγραψες.
μου κανει εντυπωση παντως 25 χρονων παλικαρια με τοσο μουνι εκει εξω να πηδανε τη γιαγια τους.
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
25 χρονων και πηδανε 60αρα? τι αλλο θα διαβασουμε ρε.

δε το λεω για σενα φιλε που το εγραψες.
μου κανει εντυπωση παντως 25 χρονων παλικαρια με τοσο μουνι εκει εξω να πηδανε τη γιαγια τους.

οι μεγαλες παντα ελκυαν τους νεους
εμενα ακομα :grin:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
λοιπον μια διορθωση στα του gepap από την πλευρα μου και με τα ματια μου,περουκα δεν υπαρχει το 48 που λεει για ηλικια δεν ισχυει,ειναι μαξ 57-58 πολύ μικροκαμωμενη και μανιτζεβελη,το στηθος φυσικο τριαρι καπως πεσμενο λογω ηλικιας,το καλο της υπόθεσης είναι ότι εκτος από καλο μασαζ κανει και αριστη πιπα πραγμα περιεργο και σπανιο για ελληνιδα αυτης της γενιας,αλλη μια ευχαριστη εκπληξη με αυτην την γυναικα είναι ότι εχει πολύ ομορφο μουνι και πεντακαθαρο,και κατι που εχω ξαναγραψει εδώ μεσα είναι ότι αυτή η γυναικα εχει πολλους πελατες νεαρότατους  22-25 χρονων..........

πηρες κ μουνι φιλε?? :kneel:
 
  • Like
Αντιδράσεις: MrLime

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.152
Κριτικές
191
Like
52.423
Πόντοι
41.443

οι μεγαλες παντα ελκυαν τους νεους
εμενα ακομα :grin:

μονο που αυτη (και μερικες αλλες εδω μεσα στο σαιτ) δεν ειναι μεγαλες. ειναι ενα βημα πριν την αποσυρση (chic)
εγω οταν ημουν 25 δεν ειχα αφησει πιπινι για πιπινι. στη γιαγια μου θα πηγαινα?  :happy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom