Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Να μας κανει μονο φραπε (λεμε τωρα), τον κωλο εστω θα της τον πιασουμε? Θα φοραει κανα στριγκακι?
και δεν τον πιανεις?..αμα τραβηχτει πες,ωχ σορρυ,δεν θα το ξανακανω... :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Ψηνομαι είναι η αληθεια. Τι ψυχη εχει ένα πενηνταρικο... Νοτια είμαι... Πρεπει να είναι παντου πετρα η καριολα. Εχει πιαστει και η πλατουλα μου από τις  αρσεις θανατου!!!
πιάστης το κωλομέρι με τη μία μόλις μπει δωμάτιο
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
Ψηνομαι είναι η αληθεια. Τι ψυχη εχει ένα πενηνταρικο... Νοτια είμαι... Πρεπει να είναι παντου πετρα η καριολα. Εχει πιαστει και η πλατουλα μου από τις  αρσεις θανατου!!!
Καμια σχεση με τη φωτο, θα απογοητευθεις...
Ο κωλος ειναι μικρος κ οχι πετρα, το βυζι μικρο, χαλαρο κ τ προσωπο μετριο...
Μετρια δηλ κατασταση...
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Καμια σχεση με τη φωτο, θα απογοητευθεις...
Ο κωλος ειναι μικρος κ οχι πετρα, το βυζι μικρο, χαλαρο κ τ προσωπο μετριο...
Μετρια δηλ κατασταση...

Να μη δοκιμασω δηλαδή, τσαμπα θα πανε τα λεφτα?
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
σαράντα με τα καλοκαίρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.187
Like
240
Πόντοι
36
και πετας τα 30αρια έτσι???+το χοτελ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Μια δοκιμαστική απλά για να δεις πως ανοίγει η τρυπουλα στο σπαγγατο. .....δεν ξέρω αν έκανε κάτι ειδικό στην διάρκεια της πράξης. ....αλλά κατά τα λεγόμενα του Γκάρι 2  μάλλον φυλάει τις δυνάμεις της για τον χορό πάνω στο παλούκι  
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

ALFEX 142

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
20
Like
2
Πόντοι
0
Μια δοκιμαστική απλά για να δεις πως ανοίγει η τρυπουλα στο σπαγγατο. .....δεν ξέρω αν έκανε κάτι ειδικό στην διάρκεια της πράξης. ....αλλά κατά τα λεγόμενα του Γκάρι 2  μάλλον φυλάει τις δυνάμεις της για τον χορό πάνω στο παλούκι 
Πάντως και γω που την είχα πάρει καιρό πρίν , καταθετω την αποψη μου... μέτριο μασσαζ και τραγικός διεκπεραιωτικός φραπές , πολυ ντεκαβλε.. δεν ξέρω αν έχει εξελιχθει το πρόγραμμα της.. ούτε ρούχα δεν έβγαζε
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

YIANISRUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
7
Like
2.095
Πόντοι
496
Από γυναίκα που έχει τατουάζ την σβάστικα και είναι πουτα, να τι περιμένεις να σου πω. ...όσα πιο πολλά τις δίνεις τόσο πιο σκάρτα φερεται. ....Η συγκεκριμένη έχει πολλά χιλιόμετρα και το κρύβει. ...τον γιατρό τον βλέπει μόνο όταν την δέχεται τσάμπα η με πιπα. ....Αυτά, και όποιος θέλει να μου απαντήσει θα είναι έτοιμος να ακούσει και αλλα

Τα τατουαζ σβηστικαν με leiser  ' η κοπελα ειναι πολυ ευγενικη καθαρη και απολυτα υγιης. Στο σεχ τελεια .Δειχνεις εμπαθης γιατιι??
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206
Τα τατουαζ σβηστικαν με leiser  ' η κοπελα ειναι πολυ ευγενικη καθαρη και απολυτα υγιης. Στο σεχ τελεια .Δειχνεις εμπαθης γιατιι??
ελα ρε φιλε τα εσβησε; την ειχα ρωτησει μια φορα και εδειχνε να ντρεποτανε για αυτα. Μαλλον ψαχνει για αγαπουλη το νου σας κυριοι
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Τα τατουαζ σβηστικαν με leiser  ' η κοπελα ειναι πολυ ευγενικη καθαρη και απολυτα υγιης. Στο σεχ τελεια .Δειχνεις εμπαθης γιατιι??

Σε τι ειδους σε ξ ρε φιλε ειναι τελεια με συγχωρεις, και πως ξερεις και λες οτι τα τατουαζ σβηστκαν με λεηζερ, μιλησαμε για ενα καταρχην, εσυ που ξερεις που ειναι τα αλλα, το απολυτα υγιης πως το λες, και γιατρος να ησουν παλι απολυτος δεν θα ησουν τοσο...ειμαι εμπαθης οταν λεω προσοχη για καποια...μαλιστα ....εχω ξαναπει οτι οι τανες κανουν την δουλεια τους και εμεις την δικη μας.....το παρελθον σε δαυτες δεν κρυβεται ποτε, καποιες απο αυτες το νομιζουν βεβαια.
 

YIANISRUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
7
Like
2.095
Πόντοι
496
Σε τι ειδους σε ξ ρε φιλε ειναι τελεια με συγχωρεις, και πως ξερεις και λες οτι τα τατουαζ σβηστκαν με λεηζερ, μιλησαμε για ενα καταρχην, εσυ που ξερεις που ειναι τα αλλα, το απολυτα υγιης πως το λες, και γιατρος να ησουν παλι απολυτος δεν θα ησουν τοσο...ειμαι εμπαθης οταν λεω προσοχη για καποια...μαλιστα ....εχω ξαναπει οτι οι τανες κανουν την δουλεια τους και εμεις την δικη μας.....το παρελθον σε δαυτες δεν κρυβεται ποτε, καποιες απο αυτες το νομιζουν βεβαια








Kαλα τωρα  εγω ειδα να σβηστικαν 3 τατουαζ , εσυ φαινεσε να εχεις μια ενταση και να λες αναληθειες.Οτι γραφω το κανω καλοπροερετα για να βοηθησω συναγωνιστες , εσυ εχεις καποιο ζορι που σε παρασυρει και γραφεις ασχημα πραγματα διχως να εισε σιγουρος.Παντος περασα πολυ καλα μαζι τησ καλυτερα απο οποιαδηποτα άλλη .Τωρα για το παρελθον τι μας νοιαζει θα την παντρευτούμε????
yianisrus
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

YIANISRUS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2016
Μηνύματα
1.194
Κριτικές
7
Like
2.095
Πόντοι
496
Kαλα τωρα  εγω ειδα να σβηστικαν 3 τατουαζ , εσυ φαινεσε να εχεις μια ενταση και να λες αναληθειες.Οτι γραφω το κανω καλοπροερετα για να βοηθησω συναγωνιστες , εσυ εχεις καποιο ζορι που σε παρασυρει και γραφεις ασχημα πραγματα διχως να εισε σιγουρος.Παντος περασα πολυ καλα μαζι τησ καλυτερα απο οποιαδηποτα άλλη .Τωρα για το παρελθον τι μας νοιαζει θα την παντρευτούμε????
yianisrus
 
  • Like
Αντιδράσεις: inno60

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom