Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

yannnis31

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2017
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
βυζομασαζ πρεπει νανε αυτο εεε!μολις ειδα της φοτο απ της κορασιδες!!!!χαχαχα!
ευτηχως δε βαλαν βυζγια και στο παλικαρα!
βυζγια παιδες μου,βυζγια!!!
Μαρια τσεκαρα αλλα δεν το βλεπω να παιζει τπτ...
 

tsiribomb

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
141
Like
20
Πόντοι
1
Ξερει κανείς τι γίνεται με ρωσιδακι Ιννα? παιζει ακομα? καμια εμπειρία?
 

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
ξέρει κανείς στα sites για massage στο σπίτι εάν είσαι εντελώς γυμνός χωρίς πετσέτα και ποιες κοπέλες σε κάνουν γυμνό. μπορείτε να απαντήσετε εδώ ή σε προσωπικό μήνυμα. ευχαριστώ

+1, με ενδιαφέρει και εμένα αυτό.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
καλησπέρα συναγωνιστες.ερωτηση από τις θεραπευτριες η τελευταια στη φωτο η μαυρομαλλα που στο fb σε αναρτηση της η εταιρεια γραγει ότι την λενε μαιρα θυμιστε μου γτ σπαω το κεφαλι μου μηπως είναι η μαιρα από το en relax στη σολωνος 80 στο κολωνακι?η μπερδευομαι? κ π.μ δεκτα.
 

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Χαζεύοντας στη χε πέφτω σε μία αγγελία για μασάζ χαλαρωτικό κλπ κλπ. Απαντά μία ελληνίδα, λίγο σιτεμένη στη φωνή, ευγενική και λέει ότι είναι 48 ετών και θέλει 30 γιούρια για το σεσιον του μασάζ + 10 ευρώ η εκτόνωση, εφόσον η εκτόνωση γίνει εκτός της ώρας του μασάζ. Λέω να κάνω το κασκαντεριλίκι και κλείνουμε ραντεβού σε χοτέλ στο κέντρο. Ήρθε στην ώρα της, αλλά ρε π@@στη μου μόλις την είδα κατάλαβα ότι ήταν αρκετά άνω των 50 ετών, όπως βέβαια υποψιαζόμουν. Λέω δε γ@μείς και γδύνομαι για το μασάζ. Λοιπόν η γυναίκα κάνει άνω του μ.ο. μασάζ. Ασχολείται πολύ με το σώμα σου, δεν χαιδολογάει, αλλά τρίβει και σε ξεκουράζει. Υπομονετική και σχολαστική έκανε μασάζ γύρω στα 45 λεπτά. Στα υπόλοιπα είναι μια δεκτική γριά, που ρουφάει καλά, γλύφει πολύ, τα παίρνει στόμα και σε περιποιείται. Δεν πιστεύω να την ξανασυναντήσω, διότι παρά είναι μεγάλη για τα γούστα μου. Σωματικά ,όχι ότι είναι χοντρή, αλλά έχει κοιλίτσα μεγαλούτσικη. Στήθος περιέργως καλό, 3 - 4 και κοντά ξανθιά μαλλιά. Το κιν της τελειώνει σε 47. Αυτά
Συμπληρωματικά αναφέρω ότι μένει ΒΠ οπότε τη βολεύουν και ξενοδοχεια στα βόρεια αρκεί να είναι κοντά σε συγκοινωνία όπως μου πε
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Το σαυροκομείο των δικαστηρίων με fake photos. Το κάνουν συνέχεια οι πατσαβούρες.
 

kalampalikis2369

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
179
Πόντοι
6
Χαζεύοντας στη χε πέφτω σε μία αγγελία για μασάζ χαλαρωτικό κλπ κλπ. Απαντά μία ελληνίδα, λίγο σιτεμένη στη φωνή, ευγενική και λέει ότι είναι 48 ετών και θέλει 30 γιούρια για το σεσιον του μασάζ + 10 ευρώ η εκτόνωση, εφόσον η εκτόνωση γίνει εκτός της ώρας του μασάζ. Λέω να κάνω το κασκαντεριλίκι και κλείνουμε ραντεβού σε χοτέλ στο κέντρο. Ήρθε στην ώρα της, αλλά ρε π@@στη μου μόλις την είδα κατάλαβα ότι ήταν αρκετά άνω των 50 ετών, όπως βέβαια υποψιαζόμουν. Λέω δε γ@μείς και γδύνομαι για το μασάζ. Λοιπόν η γυναίκα κάνει άνω του μ.ο. μασάζ. Ασχολείται πολύ με το σώμα σου, δεν χαιδολογάει, αλλά τρίβει και σε ξεκουράζει. Υπομονετική και σχολαστική έκανε μασάζ γύρω στα 45 λεπτά. Στα υπόλοιπα είναι μια δεκτική γριά, που ρουφάει καλά, γλύφει πολύ, τα παίρνει στόμα και σε περιποιείται. Δεν πιστεύω να την ξανασυναντήσω, διότι παρά είναι μεγάλη για τα γούστα μου. Σωματικά ,όχι ότι είναι χοντρή, αλλά έχει κοιλίτσα μεγαλούτσικη. Στήθος περιέργως καλό, 3 - 4 και κοντά ξανθιά μαλλιά. Το κιν της τελειώνει σε 47. Αυτά
δεν κανει σεξ η κυρια εφη,μονο πιπα?
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
καλημερα
μια στο περιστερι που κανει στον χωρο της
με 30 την ωρα...εχει καποιος νεα της...?
αξιζει για μασαζ και εκτονωση...?

καλη κυριακη σε ολους
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
δεν θυμαμαι καθολου
30 μια ωρα, 40 μιαμιση και 50 2 ωρες..σπιτι της...
ονομα προσπαθω αλλα δεν θυμαμαι
εχεις δοκιμασει...?
Α, ναι καταλαβα ποια λες.. Την Ιουλία... Ναι έχω δοκιμάσει δύο φορές, μάλιστα είχα γράψει εντυπώσεις εδώ μέσα. Στο μασαζ είναι πολύ καλή η τύπισα. Στο φραπέ όμως, όχι και τόσο. Δεν βγάζει καύλα... Είναι παγωμένη, ανεκφραστη. Κάποιος εδώ είχε γράψει οτι στον πιάνει με τα τρια  δάκτυλα και στον παίζει. Εμενα τουλάχιστον δεν συνέβη κάτι τέτοιο αλλα γενικώς μου έδωσε την εικόνα ότι δεν πολυγουστάρει να προσφέρει φραπέ.
Την πρώτη φορά που πήγα υπέθεσα ότι ήταν έτσι ίσως λόγω πρώτης γνωριμίας, ξέρεις τώρα, αμηχανία κλπ. Πήγα και δευτερη φορά μπας και περάσω καλύτερα, αλλα καμμία διαφορά. Για το φραπέ μιλάω πάντα.  Το μασαζ της το καταφχαριστηθηκα παντως.
 

gkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2005
Μηνύματα
501
Κριτικές
3
Like
146
Πόντοι
6
Α, ναι καταλαβα ποια λες.. Την Ιουλία... Ναι έχω δοκιμάσει δύο φορές, μάλιστα είχα γράψει εντυπώσεις εδώ μέσα. Στο μασαζ είναι πολύ καλή η τύπισα. Στο φραπέ όμως, όχι και τόσο. Δεν βγάζει καύλα... Είναι παγωμένη, ανεκφραστη. Κάποιος εδώ είχε γράψει οτι στον πιάνει με τα τρια  δάκτυλα και στον παίζει. Εμενα τουλάχιστον δεν συνέβη κάτι τέτοιο αλλα γενικώς μου έδωσε την εικόνα ότι δεν πολυγουστάρει να προσφέρει φραπέ.

οκ ευχαριστω
 

Zefs

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2017
Μηνύματα
15
Like
2
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ψαχων να βρω μασσατζού να την κουν ατην αχλαδιά αλλά και να πιάνει και το χέρι της για κανονικό μασσάζ. Υπάρχει τίποτε; Για Αυήνα μιλάμε....
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
Ρε παιδιά ψαχων να βρω μασσατζού να την κουν ατην αχλαδιά αλλά και να πιάνει και το χέρι της για κανονικό μασσάζ. Υπάρχει τίποτε; Για Αυήνα μιλάμε....
ρε φίλε αλήθεια; απλά διάβασε το Φόρουμ θα βρεις τουλάχιστον 5 πολυ εύκολα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom