Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

Dim72

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
4
Like
173
Πόντοι
16
Τελικά αυτή η Μαρία απο cityluxmassage προχωράει σε κάτι παραπάνω;
 

tsitsinoua-48-

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2016
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
154
Πόντοι
281
Αδερφια θα απαντησω σε ολους δωστε μου λιγο χρονο.
 

Ekc_1971

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Ένα μασάζ στήθους το πρόσφερα άνετα στο Μαράκι...Τούμπανο...
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.747
Πόντοι
9.095
παιδια μην εχετε ελπιδες για μαρια! δεν ειναι στη λιστα του μελους που προσφερθηκε να δωσει πληροφοριες.εγω την εβαλα γιατι μπερδευτηκα...
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
:hi:
παιδια μην εχετε ελπιδες για μαρια! δεν ειναι στη λιστα του μελους που προσφερθηκε να δωσει πληροφοριες.εγω την εβαλα γιατι μπερδευτηκα...
Γνωριζεις την...λίστα? Στειλε καμια inbox... :hi:
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
οτι πρεπει για b2b φιλε  :tits: :erection:
 
Εγγρ.
20 Ιαν 2017
Μηνύματα
142
Like
52
Πόντοι
1
Ρε παιδια έχει κάνεις πραγματικές Φωτογραφίες απο Καρολίνα Βραζιλιάνα απ οτι θυμάμαι έπαιζε και προφίλ στο φατσοβιβλιο αν μπορεί κάποιος p.m Ευχαριστώ!
 

Ekc_1971

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
παιδια μην εχετε ελπιδες για μαρια! δεν ειναι στη λιστα του μελους που προσφερθηκε να δωσει πληροφοριες.εγω την εβαλα γιατι μπερδευτηκα...

Μας κατάστρεψες το όνειρο σύντροφε...
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Ρε παιδια έχει κάνεις πραγματικές Φωτογραφίες απο Καρολίνα Βραζιλιάνα απ οτι θυμάμαι έπαιζε και προφίλ στο φατσοβιβλιο αν μπορεί κάποιος p.m Ευχαριστώ!
δεν γίνεται πλέον
έκανε απόκρυψη το τηλέφωνο και δεν εμφανίζεται το προφίλ της στο φβ
αλλά μπορείς να δεις συνεντεύξεις που έχει δώσει για να δεις αν σου αρέσει
 

chrisvnv

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
232
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
1
δεν γίνεται πλέον
έκανε απόκρυψη το τηλέφωνο και δεν εμφανίζεται το προφίλ της στο φβ
αλλά μπορείς να δεις συνεντεύξεις που έχει δώσει για να δεις αν σου αρέσει

λέτε να την πιάσανε από το κόμμα και να της βάλανε χέρι; την έχει πάρει κανείς τις τελευταίες μέρες;
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
Χαζεύοντας στη χε πέφτω σε μία αγγελία για μασάζ χαλαρωτικό κλπ κλπ. Απαντά μία ελληνίδα, λίγο σιτεμένη στη φωνή, ευγενική και λέει ότι είναι 48 ετών και θέλει 30 γιούρια για το σεσιον του μασάζ + 10 ευρώ η εκτόνωση, εφόσον η εκτόνωση γίνει εκτός της ώρας του μασάζ. Λέω να κάνω το κασκαντεριλίκι και κλείνουμε ραντεβού σε χοτέλ στο κέντρο. Ήρθε στην ώρα της, αλλά ρε π@@στη μου μόλις την είδα κατάλαβα ότι ήταν αρκετά άνω των 50 ετών, όπως βέβαια υποψιαζόμουν. Λέω δε γ@μείς και γδύνομαι για το μασάζ. Λοιπόν η γυναίκα κάνει άνω του μ.ο. μασάζ. Ασχολείται πολύ με το σώμα σου, δεν χαιδολογάει, αλλά τρίβει και σε ξεκουράζει. Υπομονετική και σχολαστική έκανε μασάζ γύρω στα 45 λεπτά. Στα υπόλοιπα είναι μια δεκτική γριά, που ρουφάει καλά, γλύφει πολύ, τα παίρνει στόμα και σε περιποιείται. Δεν πιστεύω να την ξανασυναντήσω, διότι παρά είναι μεγάλη για τα γούστα μου. Σωματικά ,όχι ότι είναι χοντρή, αλλά έχει κοιλίτσα μεγαλούτσικη. Στήθος περιέργως καλό, 3 - 4 και κοντά ξανθιά μαλλιά. Το κιν της τελειώνει σε 47. Αυτά
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
12
Like
2.612
Πόντοι
746
Χαζεύοντας στη χε πέφτω σε μία αγγελία για μασάζ χαλαρωτικό κλπ κλπ. Απαντά μία ελληνίδα, λίγο σιτεμένη στη φωνή, ευγενική και λέει ότι είναι 48 ετών και θέλει 30 γιούρια για το σεσιον του μασάζ + 10 ευρώ η εκτόνωση, εφόσον η εκτόνωση γίνει εκτός της ώρας του μασάζ. Λέω να κάνω το κασκαντεριλίκι και κλείνουμε ραντεβού σε χοτέλ στο κέντρο. Ήρθε στην ώρα της, αλλά ρε π@@στη μου μόλις την είδα κατάλαβα ότι ήταν αρκετά άνω των 50 ετών, όπως βέβαια υποψιαζόμουν. Λέω δε γ@μείς και γδύνομαι για το μασάζ. Λοιπόν η γυναίκα κάνει άνω του μ.ο. μασάζ. Ασχολείται πολύ με το σώμα σου, δεν χαιδολογάει, αλλά τρίβει και σε ξεκουράζει. Υπομονετική και σχολαστική έκανε μασάζ γύρω στα 45 λεπτά. Στα υπόλοιπα είναι μια δεκτική γριά, που ρουφάει καλά, γλύφει πολύ, τα παίρνει στόμα και σε περιποιείται. Δεν πιστεύω να την ξανασυναντήσω, διότι παρά είναι μεγάλη για τα γούστα μου. Σωματικά ,όχι ότι είναι χοντρή, αλλά έχει κοιλίτσα μεγαλούτσικη. Στήθος περιέργως καλό, 3 - 4 και κοντά ξανθιά μαλλιά. Το κιν της τελειώνει σε 47. Αυτά
εχουμε μηπως λινκ για την κυρια΄.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Χαζεύοντας στη χε πέφτω σε μία αγγελία για μασάζ χαλαρωτικό κλπ κλπ. Απαντά μία ελληνίδα, λίγο σιτεμένη στη φωνή, ευγενική και λέει ότι είναι 48 ετών και θέλει 30 γιούρια για το σεσιον του μασάζ + 10 ευρώ η εκτόνωση, εφόσον η εκτόνωση γίνει εκτός της ώρας του μασάζ. Λέω να κάνω το κασκαντεριλίκι και κλείνουμε ραντεβού σε χοτέλ στο κέντρο. Ήρθε στην ώρα της, αλλά ρε π@@στη μου μόλις την είδα κατάλαβα ότι ήταν αρκετά άνω των 50 ετών, όπως βέβαια υποψιαζόμουν. Λέω δε γ@μείς και γδύνομαι για το μασάζ. Λοιπόν η γυναίκα κάνει άνω του μ.ο. μασάζ. Ασχολείται πολύ με το σώμα σου, δεν χαιδολογάει, αλλά τρίβει και σε ξεκουράζει. Υπομονετική και σχολαστική έκανε μασάζ γύρω στα 45 λεπτά. Στα υπόλοιπα είναι μια δεκτική γριά, που ρουφάει καλά, γλύφει πολύ, τα παίρνει στόμα και σε περιποιείται. Δεν πιστεύω να την ξανασυναντήσω, διότι παρά είναι μεγάλη για τα γούστα μου. Σωματικά ,όχι ότι είναι χοντρή, αλλά έχει κοιλίτσα μεγαλούτσικη. Στήθος περιέργως καλό, 3 - 4 και κοντά ξανθιά μαλλιά. Το κιν της τελειώνει σε 47. Αυτά
για την κυρία Έφη λες
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
λέτε να την πιάσανε από το κόμμα και να της βάλανε χέρι; την έχει πάρει κανείς τις τελευταίες μέρες;


Μήπως καλύτερα να πούμε οτι τα λεφτά που δίνουμε πάνε στο κόμμα συνδρομή. ......ξημερώνει μια νέα εποχή στην οικονομία της χώρας. ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom