Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
δεν είναι εντελώς πτώμα μην παρεξηγηθώ
το καυλί μόνη της το βάζει στο στόμα
δεν της το έβαλα εγώ
επίσης μόνη της στήνεται να τον πάρει στα 4 δεν την γύρισα εγώ .. :)
από την άλλη είναι πολύ ανεκτική την κάνεις ότι θες
έκανα κατάχρηση στο πουτσοσκάμπιλο και στο κωλοσκάμπιλο

:2funny: :rockon: :hi: :wanker:
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
14
Like
321
Πόντοι
2.287
δεν είναι εντελώς πτώμα μην παρεξηγηθώ
το καυλί μόνη της το βάζει στο στόμα
δεν της το έβαλα εγώ
επίσης μόνη της στήνεται να τον πάρει στα 4 δεν την γύρισα εγώ .. :)
από την άλλη είναι πολύ ανεκτική την κάνεις ότι θες
έκανα κατάχρηση στο πουτσοσκάμπιλο και στο κωλοσκάμπιλο
Μπερδευτηκα... Γιουλη και Ιουλια η ιδια ή όχι;
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
514
Πόντοι
301
Σχετικά με την Ιουλία από Περιστέρι στο search βρήκα μόνο αυτή την αγγελία:


αλλά αναφέρει ότι είναι στην περιοχή του Χαλανδρίου και για επισκέψεις κατ'οίκον. Μπορεί κάποιος να κάνει post την αγγελία της Ιουλίας?

 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
Σχετικά με την Ιουλία από Περιστέρι στο search βρήκα μόνο αυτή την αγγελία:


αλλά αναφέρει ότι είναι στην περιοχή του Χαλανδρίου και για επισκέψεις κατ'οίκον. Μπορεί κάποιος να κάνει post την αγγελία της Ιουλίας?
αυτή είναι η αγγελία, όταν την είχα ρωτήσει μου είχε πει πως παλιά ήταν χαλάνδρι και δεν την άλλαξε..
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Σχετικά με την Ιουλία από Περιστέρι στο search βρήκα μόνο αυτή την αγγελία:


αλλά αναφέρει ότι είναι στην περιοχή του Χαλανδρίου και για επισκέψεις κατ'οίκον. Μπορεί κάποιος να κάνει post την αγγελία της Ιουλίας?

Βασικά όλα αναφέρονται σε Χαλάνδρι...δεν φαινεται κάτι σε Περιστέρι..Νομίζω ότι παλιά είχα βρεί κάτι σχετικό και σε FB αλλα τώρα δεν υπάρχει...εκτος αν κάνω και λάθος
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Να αναφέρω ότι σε ακύρωση ραντεβου σε Bill απογευματο-βραδάκι και έχοντας ξενερώσει πέτυχα στην φευγάλα μου την Αγνή μασάζ απο τα παλιά ή οποία πρέπει να είχε τελειώσει την ημερήσια μασαζοκατάσταση (απο ότι μου είπε μετά - ταιριάζει τα ραντεβού εκεί), και έχοντας κάβλες οι οποίες δεν έφευγαν της ζήτησα να ανέβουμε πάλι. Αρχικά μου είπε να μιλήσουμε απο αύριο κλπ..τις εξήγησα και τελικά δέχτηκε..(όχι που θα χάναμε..) και ανεβήκαμε για κάτι παραπάνω απο 1 ωρίτσα με μασαζάκι και τα τι-αύτα. Κρατάει καλά ακόμη - το μασάζ της στα ίδια καλά επίπεδα και η χειρονακτική φραπεδιά ότι έπρεπει μετα την ξενερωσίλα μου για να κλείσει η ημέρα...
Αγνή πάλι καλά που βρέθηκες και ξεχάστηκα εκείνο το βράδυ - παραμένεις στα stantar μου για το μασάζ σου !!!  :rockon:
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Τράβα κοιτάξου και σε κανέναν δερματολόγο καλού κακού. ....
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
Τράβα κοιτάξου και σε κανέναν δερματολόγο καλού κακού. ....
αν λες για τον φιλο με την αγνή, μάλλον δεν χρειάζεται να πάει πουθενά, αφού απ τα λεγόμενα του μόνο φραπέ πήρε...
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Σωστά., δεν είδα ...και καλά έκανε
 

greekarmy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2015
Μηνύματα
1.228
Κριτικές
12
Like
2.612
Πόντοι
746
Τράβα κοιτάξου και σε κανέναν δερματολόγο καλού κακού. ....
το βιολι σου εσυ.ειπαμε σε αυτό το σπορ που εξασκούμε οσο και να προσεχουμε ολοι ,εχουμε μεγαλα ρισκα.
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
το βιολι σου εσυ.ειπαμε σε αυτό το σπορ που εξασκούμε οσο και να προσεχουμε ολοι ,εχουμε μεγαλα ρισκα.
ρε φίλε μπορεί να έχουμε μεγάλα ρίσκα αλλά αν ξέρεις πως η άλλη έχει κάτι δεν πας, αλλιώς ποιο το νόημα του να γράφουμε καθαρή κλπ
 

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
Αν και πρέπει να έχω επισκεφτεί ένα μεγάλο αριθμό από τα μασαζοτεμάχια του χώρου, η αναζήτηση και η επαγρύπνιση πρέπει να είναι διαρκής. Έτσι έπεσα στην αγγελία "feet masaz" στη ΧΕ και θυμήθηκα την φόλα που είχα φάει μαζί της το καλοκαίρι που μας πέρασε. Η συγκεκριμένη είναι γύρω στα 50 φεύγα, κοντή και παχουλή (όχι τόσο αποκρουστικά άσχημη όσο η  σαύρα της Αγ. Παρασκευής που φέρνει το κασετόφωνο μαζί της και αυτή τη στιγμή μου διαφέυγει το γελοίο υποκοριστικό που χρησιμοποιεί σαν όνομά της). Anyway, με τη συγκεκριμένη πήρα το μέγα ρίσκο (για εμένα) και την έφερα σπίτι μου. Έκανε μασάζ της π@@τσας, χάιδευε και άπλωνε το λάδι στο σώμα μου με ένα πινέλο το οποίο βουτούσε αρχικώς στο μπουκάλι με το λάδι. Σε κάποια στιγμή, μου λέει ότι τελείωσε το μασάζ και πρέπει να φύγει. Της απαντάω να προχωρήσει στο φραπέ, όπως είχαμε πει στο τηλέφωνο και τότε μου ζήτησε παραπάνω χρήματα με το αιτιολογικό ότι είχε τελειώσει η ώρα του μασάζ και έπρεπε να την είχα ενημερώσει κατά τη διάρκεια του μασάζ και πριν το πέρας του ωραρίου. Φυσικά τη διαολόστειλα.  Μια και είδα την αγγελία της πάλι θυμήθηκα την εμπειρία μου και σκέφτηκα να μη βλαστημήσει κανένας άλλος και χάσει το χρόνο και τα χρήματά του. Αυτά
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom