Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Hlias

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
562
Κριτικές
1
Like
986
Πόντοι
86
αφού έχεις συναντήσει το δρακουμελ με το κασετόφωνο είσαι άξιος
την έχω πατήσει και γω
σου έστελνε και σένα μηνύματα στο κινητο?
Ναι το ζώον, όχι μόνο μου έστελνε μηνύματα, αλλά με πήρε και τηλ. Την έκανα block. Θυμάμαι την εμπειρία μου στο dream hotel και φρίττω από την τερατογένεση που αντίκρυσα ...
 

Ekc_1971

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αν και πρέπει να έχω επισκεφτεί ένα μεγάλο αριθμό από τα μασαζοτεμάχια του χώρου, η αναζήτηση και η επαγρύπνιση πρέπει να είναι διαρκής. Έτσι έπεσα στην αγγελία "feet masaz" στη ΧΕ και θυμήθηκα την φόλα που είχα φάει μαζί της το καλοκαίρι που μας πέρασε. Η συγκεκριμένη είναι γύρω στα 50 φεύγα, κοντή και παχουλή (όχι τόσο αποκρουστικά άσχημη όσο η  σαύρα της Αγ. Παρασκευής που φέρνει το κασετόφωνο μαζί της και αυτή τη στιγμή μου διαφέυγει το γελοίο υποκοριστικό που χρησιμοποιεί σαν όνομά της). Anyway, με τη συγκεκριμένη πήρα το μέγα ρίσκο (για εμένα) και την έφερα σπίτι μου. Έκανε μασάζ της π@@τσας, χάιδευε και άπλωνε το λάδι στο σώμα μου με ένα πινέλο το οποίο βουτούσε αρχικώς στο μπουκάλι με το λάδι. Σε κάποια στιγμή, μου λέει ότι τελείωσε το μασάζ και πρέπει να φύγει. Της απαντάω να προχωρήσει στο φραπέ, όπως είχαμε πει στο τηλέφωνο και τότε μου ζήτησε παραπάνω χρήματα με το αιτιολογικό ότι είχε τελειώσει η ώρα του μασάζ και έπρεπε να την είχα ενημερώσει κατά τη διάρκεια του μασάζ και πριν το πέρας του ωραρίου. Φυσικά τη διαολόστειλα.  Μια και είδα την αγγελία της πάλι θυμήθηκα την εμπειρία μου και σκέφτηκα να μη βλαστημήσει κανένας άλλος και χάσει το χρόνο και τα χρήματά του. Αυτά
Ψητό στον φούρνο έκανε και το άλοιφε με λάδι; Πάλι καλά που δεν είχε και σπρέι δηλαδή να σε ψεκάζει...
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.108
Κριτικές
8
Like
2.991
Πόντοι
736
Ψητό στον φούρνο έκανε και το άλοιφε με λάδι; Πάλι καλά που δεν είχε και σπρέι δηλαδή να σε ψεκάζει...
ακου πινελο χαχαχαχαχ μιλαμε για πολυ cult καταστασεις χαχαχαχ
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
633
Κριτικές
4
Like
1.418
Πόντοι
206

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
Τράβα κοιτάξου και σε κανέναν δερματολόγο καλού κακού. ....
[
Τράβα κοιτάξου και σε κανέναν δερματολόγο καλού κακού. ....

Αφου τα εχουμε συζυτησει και παλαιοτερα για την συγκεκριμενη... και δεν αποδειχτηκε κατι..εμενα δε μ νοιαζει στο φραπε μενω..  :hi: απλα για μπουρδελιαριδες που μπορει ν εχουν προχωρησει παρα κατω  :zfuck:
 

tsikaboum13

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2016
Μηνύματα
33
Like
12
Πόντοι
0
Αφου τα εχουμε συζυτησει και παλαιοτερα για την συγκεκριμενη... και δεν αποδειχτηκε κατι..εμενα δε μ νοιαζει στο φραπε μενω..  :hi: απλα για μπουρδελιαριδες που μπορει ν εχουν προχωρησει παρα κατω  :zfuck:
ρε φίλε επειδή και η κριτική σου λίγο βεβιασμένη μου έκανε όταν την διάβασα και τώρα η απάντηση σου πολυ συνοπτική, κάτι δεν μου πάει καλά... Όχι πως σε λέω προμοτορα, αλλά για δωσε καμία παράθεση αφού τα έχουμε ξαναπεί αυτά και δεν αποδείχτηκε κάτι... περιμένουμε...
 

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
993
Κριτικές
4
Like
3.373
Πόντοι
446
ρε φίλε επειδή και η κριτική σου λίγο βεβιασμένη μου έκανε όταν την διάβασα και τώρα η απάντηση σου πολυ συνοπτική, κάτι δεν μου πάει καλά... Όχι πως σε λέω προμοτορα, αλλά για δωσε καμία παράθεση αφού τα έχουμε ξαναπεί αυτά και δεν αποδείχτηκε κάτι... περιμένουμε...

Φιλαρακι επειδη μ αρεσει να μην αδικω και να μην αδικουμαι δε σημαινει οτι προμοταρω...αυτα αλλου.. εχω γραψει για διαφορες κοπελες ειτε θετικα ειτε αρνητικα...
Οσο για την παραθεση ψαξε λιγο..και ασε την μασημενη τροφη..1036 σελιδες μεχρι σημερα στο νημα και τις εχω διαβασει 1 προς 1...οπως κ πολλα αλλα νηματα..ριξε κ εσυ καμια ματια :hi:
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Γνωριζει κανεις τι παιζει με αυτη την αγγελια?

Το σαυροκομείο των δικαστηρίων με fake photos. Το κάνουν συνέχεια οι πατσαβούρες.

Την πατησα και εγω. Πριν κανα δυο εβδομαδες ειχαν μια αλλη φωτο με μια 40αρα (οχι καμια θεα) που καθοταν κανονικα ντυμενη σε καναπε. Αρκετα πιστευτη φωτο. Ξεκινησα να παω. Εκανα του κοσμου τον ποδαροδρομο, με ειχαν και περιμενα απο κατω να τελειωσει ο προηγουμενος πελατης και τελικα οταν ανεβηκα επαθα το σοκ. Δυο ηταν, δε παλευοταν καμια. Τους λεω γιατι βαζετε ψευτικες φωτο, μου λεει η μια γιατι ψευτικη, εγω ειμαι αλλα εχω αλλαξει λιγο. Και σκεψου ακομα δεν ειχαν μπει οι αποκριες. Απο τα νευρα μου εφυγα (προφανως) και πληρωσα και ταξι :p
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Την πατησα και εγω. Πριν κανα δυο εβδομαδες ειχαν μια αλλη φωτο με μια 40αρα (οχι καμια θεα) που καθοταν κανονικα ντυμενη σε καναπε. Αρκετα πιστευτη φωτο. Ξεκινησα να παω. Εκανα του κοσμου τον ποδαροδρομο, με ειχαν και περιμενα απο κατω να τελειωσει ο προηγουμενος πελατης και τελικα οταν ανεβηκα επαθα το σοκ. Δυο ηταν, δε παλευοταν καμια. Τους λεω γιατι βαζετε ψευτικες φωτο, μου λεει η μια γιατι ψευτικη, εγω ειμαι αλλα εχω αλλαξει λιγο. Και σκεψου ακομα δεν ειχαν μπει οι αποκριες. Απο τα νευρα μου εφυγα (προφανως) και πληρωσα και ταξι :p
:2funny:
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Φιλε για πες, ειχα ραντεβού μαζι της την παρασκευη αλλα ακυρωσε γιατι πονουσαν τα χερακια της όπως μου εστειλε σε μηνυμα

Από γυναίκα που έχει τατουάζ την σβάστικα και είναι πουτα, να τι περιμένεις να σου πω. ...όσα πιο πολλά τις δίνεις τόσο πιο σκάρτα φερεται. ....Η συγκεκριμένη έχει πολλά χιλιόμετρα και το κρύβει. ...τον γιατρό τον βλέπει μόνο όταν την δέχεται τσάμπα η με πιπα. ....Αυτά, και όποιος θέλει να μου απαντήσει θα είναι έτοιμος να ακούσει και αλλα
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Καλησπερα και απο μενα πριν λιγο πηρα τηλεφωνο αυτην την (βραζιλιανα)μου ειπε οτι σημερα δεν μπορουσε και ρωτησα για το προγραμμα,στα πενηντα μου ειπε φουλ με εκτονωση.απλα θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν οντως ειναι βραζιλιανα διοτι στο τηλεφωνο μου φανηκε οτι μιλουσε σαν ελληνιδα.αυτα ευχαριστω.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Τελικά λοιπόν όλοι έχουν Audi καίνε λάδια. ...όπως ακριβώς και τα Audi. .....χωρίς κακία το λέω, αλλά δεν γίνεται αλλιώς.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Καλησπερα και απο μενα πριν λιγο πηρα τηλεφωνο αυτην την (βραζιλιανα)μου ειπε οτι σημερα δεν μπορουσε και ρωτησα για το προγραμμα,στα πενηντα μου ειπε φουλ με εκτονωση.απλα θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν οντως ειναι βραζιλιανα διοτι στο τηλεφωνο μου φανηκε οτι μιλουσε σαν ελληνιδα.αυτα ευχαριστω.
είναι Βραζιλιάνα από τον Άγιο Δημήτριο
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Χαχα!ισως εχεις δικιο τελικα.απο εμφανιση τι λεει η συγκεκριμενη αξιζει η θα πεταξω τα 50 γιουρια;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Καλησπερα και απο μενα πριν λιγο πηρα τηλεφωνο αυτην την (βραζιλιανα)μου ειπε οτι σημερα δεν μπορουσε και ρωτησα για το προγραμμα,στα πενηντα μου ειπε φουλ με εκτονωση.απλα θα ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιος αν οντως ειναι βραζιλιανα διοτι στο τηλεφωνο μου φανηκε οτι μιλουσε σαν ελληνιδα.αυτα ευχαριστω.
o piloforis την εχει πηδηξει.για στειλε κανενα πμ,στον ιδιο.θα σου πει.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Χαχα!ισως εχεις δικιο τελικα.απο εμφανιση τι λεει η συγκεκριμενη αξιζει η θα πεταξω τα 50 γιουρια;
άμα σου πω ότι την έχεις δει και ότι είναι από τις ωραίες μαυρούκες πως θα σου φανεί?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom