Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
γράψε μια σύντομη κριτική
να ξέρουμε

ενταξη δεν ειμαι καλος στις περιγραφες για αυτο αν
δεις δεν γραφω κριτικες.στην τελικη αυτα ειναι γουστα.
πχ εμενα η γιουλη μου αρεσε σε αλλον οχι.
δεν θελω να καψω την συλβια απλα δεν μου αρεσε.
πχ για μενα η ιουλια με 30ευρω ειναι vfm σε αυτα που προσφερει
για αλλον οχι.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
ενταξη δεν ειμαι καλος στις περιγραφες για αυτο αν
δεις δεν γραφω κριτικες.στην τελικη αυτα ειναι γουστα.
πχ εμενα η γιουλη μου αρεσε σε αλλον οχι.
δεν θελω να καψω την συλβια απλα δεν μου αρεσε.
πχ για μενα η ιουλια με 30ευρω ειναι vfm σε αυτα που προσφερει
για αλλον οχι.
για τη Σίλβια πες μας
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
τι πρόγραμμα κάνει?
 

georgekara

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2009
Μηνύματα
534
Like
228
Πόντοι
26
μασαζ (αδιαφορο)
και σεξ στο 50αρικο

απλα ειναι β κατηγοριας σε σχεση με τις αλλες
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.352
Πόντοι
41.447
ναι ρε μαλάκα, προμοτοράκο...αυτες που διαφημίζεις καινε κοσμο..και πορτοφόλια...


λινατσα με την κομοδινη περουκα που την στερεωνεις με τσιμπιδακια στην καραφλα σου  :2funny:
%CE%B2%CE%B1%CF%88%CE%BF%CE%BC%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B9%CE%AC%CE%B4%CE%B5%CF%82+pekkarinen2.jpg



οποια και να προμοτορω τουλαχιστον θα ειναι καλυτερη απο τις σαπιες (χοντρες γριες ξεδοντιαρες με μπακα) που κυνηγας (σε πλατεια Λαυριου, στο σαυραδικο της Ωλενου κτλ)

παρτε ενα δειγμα  αγαπημενης εκδιδομενης σαυρας του ανατολΔΕΝγαμει με το περουκινι, την οποια επισης εχει προτεινει στο φορουμ σαν μεγαλη ευκαιρια!! :dancing:
https://[URL unfurl="true"]www.mylist.gr/wp-content/uploads/2016/08/824437.jpg[/img[/URL]]

[URL unfurl="true"]https://www.mylist.gr/aggelia/gabriela/[/URL]
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.790
Κριτικές
24
Like
3.825
Πόντοι
2.846
μαν εγω μια φορα που την ειχα παρει πιο παλια δεν ειχα σκισει πατουρα, αλλα κανα 2 φορες που εχουμε ξαναμιλησει ειναι κατηγορηματικη, οχι κωλο  :2funny: :2funny: :2funny: καλο τυπακι, μαλλον εχει τα θεματα της και αυτη :hi:
 ... topgun  αποκλειεται να λες για την  Γιουλη την γυμναστυριακη , η  Γιουλη οχι  απλα αναζητα  το κωλογαμησι ,  ζει για να της σκαβουν το  κωλο ,  εγω  απ το  πρωτο μας  ραντεβου  της  εφαγα  το σουφρι  της , μπορει απο φατσα και βυζι  να μην  λεει κατω του  μετριου , αλλα  ο κωλος  της λογο οτι  ασχολειτε  αρκετα  χρονια με γυμναστικες και  σκουατ ειναι κορυφη ,  εχει απ τους πιο στρογγυλους  μπραζιλιαν  κωλους  εβερ , και ειναι κι  ανθεκτικοτατος  σε  μπατσες  και σκληρα  σφαλιαριδια  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: , ολες τις  φορες που την πηρα που ειναι μονο  3ις διοτι δεν μου  αρεσει  οπτικα  καμοια  φορα  δεν μου αρνηθηκε κωλογαμησι , εισαι  σιγουρος  οτι  μιλας  για την  Γιουλη   απο Νοτια  μερια ???
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
 ... topgun  αποκλειεται να λες για την  Γιουλη την γυμναστυριακη , η  Γιουλη οχι  απλα αναζητα  το κωλογαμησι ,  ζει για να της σκαβουν το  κωλο ,  εγω  απ το  πρωτο μας  ραντεβου  της  εφαγα  το σουφρι  της , μπορει απο φατσα και βυζι  να μην  λεει κατω του  μετριου , αλλα  ο κωλος  της λογο οτι  ασχολειτε  αρκετα  χρονια με γυμναστικες και  σκουατ ειναι κορυφη ,  εχει απ τους πιο στρογγυλους  μπραζιλιαν  κωλους  εβερ , και ειναι κι  ανθεκτικοτατος  σε  μπατσες  και σκληρα  σφαλιαριδια  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: , ολες τις  φορες που την πηρα που ειναι μονο  3ις διοτι δεν μου  αρεσει  οπτικα  καμοια  φορα  δεν μου αρνηθηκε κωλογαμησι , εισαι  σιγουρος  οτι  μιλας  για την  Γιουλη   απο Νοτια  μερια ???
πράγματι η σούφρα της είναι κορυφαία
και την χαϊδεύει προκλητικά μπροστά σου με την πρώτη ευκαιρία
δεν γίνεται να μην την ξεκωλιάσεις
το ζητάει ο οργανισμός της
 

topgun83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2010
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
8
Like
2.969
Πόντοι
736
 ... topgun  αποκλειεται να λες για την  Γιουλη την γυμναστυριακη , η  Γιουλη οχι  απλα αναζητα  το κωλογαμησι ,  ζει για να της σκαβουν το  κωλο ,  εγω  απ το  πρωτο μας  ραντεβου  της  εφαγα  το σουφρι  της , μπορει απο φατσα και βυζι  να μην  λεει κατω του  μετριου , αλλα  ο κωλος  της λογο οτι  ασχολειτε  αρκετα  χρονια με γυμναστικες και  σκουατ ειναι κορυφη ,  εχει απ τους πιο στρογγυλους  μπραζιλιαν  κωλους  εβερ , και ειναι κι  ανθεκτικοτατος  σε  μπατσες  και σκληρα  σφαλιαριδια  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: , ολες τις  φορες που την πηρα που ειναι μονο  3ις διοτι δεν μου  αρεσει  οπτικα  καμοια  φορα  δεν μου αρνηθηκε κωλογαμησι , εισαι  σιγουρος  οτι  μιλας  για την  Γιουλη   απο Νοτια  μερια ???
ναι ρε φιλε, τη γνωστη γιουλι λεω και εγω  :2funny: :2funny: οντως πολυ δυνατη πατουρα, ομως δεν την ειχα σκισει  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom