Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
καλησπερα σε ολους,εχει παει κανεις με την Συλβια,που λεει ο γκαρι πιο πανω,και με τη Καρολινα τη βραζιλιανα?
ποιος θα μας πει τι παιζει με τα κοριτσια...ερχονται σπιτι?λεω να παρω κατι καινουργιο...αλλιως παλι το Μαρακι θα ειναι το τυχερο!
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
εμ κ γω για τη συλβια περιμενω ινφο
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
καλησπερα σε ολους,εχει παει κανεις με την Συλβια,που λεει ο γκαρι πιο πανω,και με τη Καρολινα τη βραζιλιανα?
ποιος θα μας πει τι παιζει με τα κοριτσια...ερχονται σπιτι?λεω να παρω κατι καινουργιο...αλλιως παλι το Μαρακι θα ειναι το τυχερο!
Η μαρια κανει χαδι αντι για μασαζ. Η βραζιλιανα κατα τη γνωμη μου εχει πιο αγρια χαρακτηριστικα απο τη μαρια. Αλλα κανει και μασαζ δυνατο αν το ζητησεις. Δευτερη φορα με τη βραζιλιανα δεν το επεδιωξα ουτε μου βγηκε. Με τη μαρια δυο φορες ναι λογω του ανυπαρκτου μασαζ. Συλβια δεν ξερω δεν απαντω.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Η μαρια κανει χαδι αντι για μασαζ. Η βραζιλιανα κατα τη γνωμη μου εχει πιο αγρια χαρακτηριστικα απο τη μαρια. Αλλα κανει και μασαζ δυνατο αν το ζητησεις. Δευτερη φορα με τη βραζιλιανα δεν το επεδιωξα ουτε μου βγηκε. Με τη μαρια δυο φορες ναι λογω του ανυπαρκτου μασαζ. Συλβια δεν ξερω δεν απαντω.
η βραζιλιάνα είναι αφρικάνα από το Τ(σ)ιμπουκτού
κει κάτω μέχρι πέρυσι τρώγανε ανθρώπινο σκώτι στα κάρβουνα
γιαυτό έχει άγρια χαρακτηριστικά
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
δε ακυρο η βραζιλιανα!!!!ειναι πολυ μαυρη,θα μας κραξουν στη γειτονια!!!!αμα παρω συλβια θα σας πω..δεν εχει παρει κανεις?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Η μαρια κανει χαδι αντι για μασαζ. Η βραζιλιανα κατα τη γνωμη μου εχει πιο αγρια χαρακτηριστικα απο τη μαρια. Αλλα κανει και μασαζ δυνατο αν το ζητησεις. Δευτερη φορα με τη βραζιλιανα δεν το επεδιωξα ουτε μου βγηκε. Με τη μαρια δυο φορες ναι λογω του ανυπαρκτου μασαζ. Συλβια δεν ξερω δεν απαντω.
σε έλιωσε στην πίπα γιαυτό την ξαναπήρες
για δεν το λες?
τυχαία την βγάλαμε Σλουρπ?
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
δε ακυρο η βραζιλιανα!!!!ειναι πολυ μαυρη,θα μας κραξουν στη γειτονια!!!!αμα παρω συλβια θα σας πω..δεν εχει παρει κανεις?
άμα την παραγγείλεις τέτοια ώρα που νυχτώνει δεν θα την δει κανείς
το χρώμα της γίνεται πλεονέκτημα
 

spanios78

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
708
Like
140
Πόντοι
6
άμα την παραγγείλεις τέτοια ώρα που νυχτώνει δεν θα την δει κανείς
το χρώμα της γίνεται πλεονέκτημα

γκαρι εχω τατουαζ το πρασινο ηλιο,λες να εχω θεμα!χαχαχαχα!θα τη παρω στης αλλες εκλογες!!!!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
γκαρι εχω τατουαζ το πρασινο ηλιο,λες να εχω θεμα!χαχαχαχα!θα τη παρω στης αλλες εκλογες!!!!
όχι ρε συ αφού συγκυβερνήσανε δεν υπάρχει θέμα πλέον
παρε την τώρα γιατί μετά τς εκλογές θα πάρει πόστο
 

arrostia36

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2016
Μηνύματα
323
Like
69
Πόντοι
1
αρχίζω να αισθάνομαι όπως ο pilo
εμένα μου το παίζει δύσκολη να έρθει βόρεια
είναι καριόλα τελικά
Μηννστραβωνεις ειναι με της μερες της.προχτες που την πηρα μου ειπε πως εκεινη την μερα κινητε νοτια κ σημερα βορεια.Ειναι βαση δρομολογιου.κατι σαν ταριφας.
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
Μηννστραβωνεις ειναι με της μερες της.προχτες που την πηρα μου ειπε πως εκεινη την μερα κινητε νοτια κ σημερα βορεια.Ειναι βαση δρομολογιου.κατι σαν ταριφας.
έχω μείνει με το πουλί στο ένα χέρι και με το πενηντάρικο στο άλλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom