Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

kone1967

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Η στεφανία είναι  εξαιρετική στο μασάζ, μπορεί να κάνει και μιάμισι ώρα χωρίς διακοπή. Από τις καλύτερες σε αυτό. Τώρα για σώμα και σεξ. Το σώμα όντως δεν είναι το φόρτε της. Μετά από το αισθησιακό μασάζ και τα εξαιρετικά χάδια νομίζω ότι γίνεται πολύ καλό και το σεξ. Από μια κουκλάρα που θα αγωνιστείς να κάνει καλό σέξ και τη στεφανία εγώ επιλέγω στεφανία την οποία και τιμώ συχνά, με τις δεδομένες αδυναμίες της.
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Η στεφανία είναι  εξαιρετική στο μασάζ, μπορεί να κάνει και μιάμισι ώρα χωρίς διακοπή. Από τις καλύτερες σε αυτό. Τώρα για σώμα και σεξ. Το σώμα όντως δεν είναι το φόρτε της. Μετά από το αισθησιακό μασάζ και τα εξαιρετικά χάδια νομίζω ότι γίνεται πολύ καλό και το σεξ. Από μια κουκλάρα που θα αγωνιστείς να κάνει καλό σέξ και τη στεφανία εγώ επιλέγω στεφανία την οποία και τιμώ συχνά, με τις δεδομένες αδυναμίες της.


Ο καθένας με τα γούστα του και τα βίτσια του  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :kissass2: :2on1:
 

jonotan3

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
228
Like
16
Πόντοι
1
Φίλε μου/φίλη μου δεν ξέρω τι είσαι καθώς αναφέρθηκαν διάφορα (ίσως να είσαι και η Στεφανία) σε κάθε περίπτωση όμως άκου.

Αρχικά, η Μαρία η Μολδαβή που γράφεις παραπάνω, ή η Καρολίνα, ή η Ζωή, ή η Αγνή κλπ κλπ έχουν ένα κοινό, είναι ξεκάθαρες από πριν στο πρόγραμμά τους, μέχρι που φτάνουν και σε τι τιμές, σε αντίθεση με την Στεφανία που είναι ό,τι να 'ναι. Τι θέλω να πω; Στο 40άρι σε άλλους κάνει μασάζ μία ώρα, σε άλλους μιάμιση και σε άλλους δύο, ενώ για τα έξτρα σου κάνει την παρθενοπιπίτσα στην αρχή και μόλις πει το ναι έχει διαφορετικό τιμοκατάλογο (έχω διαβάσει για 70, 80 και 90). Αν αλλάξει κι εκείνη στάση, παραδεχτεί ότι κάνει μασάζ και πηδιέται και όχι ότι "αναγκάζεται" να προχωρήσει παρακάτω παίρνοντας τα διπλά, τότε να 'σαι σίγουρος ότι θα ανέβει στα μάτια πολλών.

Επίσης, συμφωνώ ότι η εμφάνιση είναι υποκειμενική και πως όντως σε κάποιους μπορεί να αρέσει, π.χ. προσωπικά δε με χαλάνε τα μερικά έξτρα κιλά, αλλά το ότι έχει ένα πολύ μέτριο πρόσωπο όπως και χοντρά μπούτια είναι γεγονός. Παρ' όλα αυτά, βλέπεις πως μέσα στο φόρμουμ αρκετοί εκφράζονται χύμα, αυτό όμως δε σημαίνει πως κάθε συναγωνιστής είναι μικρό παιδί και δεν καταλαβαίνει που υπάρχουν υπερβολές.

Τέλος, καταλαβαίνω σ' αρέσει η Στεφανία (αν δεν είσαι αυτή) και μπράβο σου γιατί όντως κάνει ωραίο μασάζ, επειδή  όμως δε γράφουν γι' αυτή άλλοι συναγωνιστές κάθε τρεις και λίγο δε σημαίνει ότι υπάρχει προκατάληψη κατά της. Μία αναζήτηση να κάνεις στο φόρουμ θα δεις πόσοι φίλοι την έχουν πάρει τα τελευταία 2 χρόνια. Και άλλες, πιο αξιόλογες κοπέλες, δεν αναφέρονται συχνά όμως μια χαρά δουλίτσα έχουν. Το θέμα είναι εδώ να μοιραζόμαστε διαφορετικές εμπειρίες και όχι να κολλήσουμε σε 2-3 πρόσωπα, γεμίζοντας με αυτά ατέλειωτες σελίδες.

Οπότε άραξε, χαλάρωσε, καλές γιορτές, καλά μασάζ και καλά γαμήσια!  :grin:

Respect  :dancing: :dancing: :dancing: :orchestra:
 

charanaro3

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2016
Μηνύματα
22
Like
106
Πόντοι
0
Επειδή πολλοί μου στείλατε για την αγγελία της Ιουλίας και δεν μπορώ να απαντήσω ακόμη, ορίστε η αγγελία συνάδελφοι!


Και επειδή κάπου το είδα, δεν κάνω promotion, απλά ενημέρωση κάνω. Καλήσπέρα!
 

gari10

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
4.424
Κριτικές
10
Like
2.301
Πόντοι
1.720
προσέχω την διατροφή μου και την φυσική μου κατάσταση
μέρος της φροντίδας αποτελεί και η μασέζ-εκτονώτρια Μαρία Σλούρπ (άλλως Χούβερ ή Μολδαβή)
την συνιστώ ανεπιφύλακτα διότι είναι μία άκρως οικονομική λύση στα 50 ευρώ με μασάζ και δύο εκτονώσεις
επίσης η πιπούλα γίνεται άνευ καπότας
:hi:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
Επειδή πολλοί μου στείλατε για την αγγελία της Ιουλίας και δεν μπορώ να απαντήσω ακόμη, ορίστε η αγγελία συνάδελφοι!


Και επειδή κάπου το είδα, δεν κάνω promotion, απλά ενημέρωση κάνω. Καλήσπέρα!


ποια ειναι η ιουλια??
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
Η Ιουλια ειναι αυτη που λεγατε στο Περιστερι ???  Τι πακετο εχει και στα ποσα euro ???
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Η Ιουλια ειναι αυτη που λεγατε στο Περιστερι ???  Τι πακετο εχει και στα ποσα euro ???
Ναι αυτή είναι. Μασαζ και φραπέ ντυμένη. Μασαζ πολύ καλό , φραπές μέτριος. Τιμές 30€ η μία ώρα και 50€ το δίωρο.. Έχω γραψει εντυπώσεις πιο πίσω.. Μην βαριόσαστε να διαβάσετε.
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
:erection:

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=167721.0;attach=557887;image[/img[/URL]]


[img]http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=167721.0;attach=557889;image[/img[/URL]]
[/quote]Είχα βάλει φωτό και από τότε έγραφα ότι η Μαρία Σλουρπ  :pipa1: είναι  η Μισέλ που δούλευε παλιά βίζιτα, ένα-δυο άτομα, που την είχαν πάρει κ ως βίζιτα, την αναγνώρισαν, οι υπόλοιποι κλασσικά να πούνε την πίπα τους να περνά η ώρα. Αν δεν είμαι σίγουρος για κάτι δεν το γράφω!
 

pitpoly

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2015
Μηνύματα
75
Like
18
Πόντοι
0
Ναι αυτή είναι. Μασαζ και φραπέ ντυμένη. Μασαζ πολύ καλό , φραπές μέτριος. Τιμές 30€ η μία ώρα και 50€ το δίωρο.. Έχω γραψει εντυπώσεις πιο πίσω.. Μην βαριόσαστε να διαβάσετε.
ευχαριστω και sorry !!!
 

johny131

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2016
Μηνύματα
42
Like
24
Πόντοι
0
gari, σ' ευχαριστώ για την ανταπόκριση.
Καλησπέρα, καινούργιος στo forum, απλά να επισημάνω ότι το link της Γιούλη (Γλυφάδα) έπαψε να λειτουργεί από χθές πιυ το εβαλες... λες να σταματησε ?? αν ξέρεις πες μου, με ενδιαφέρει λόγω περιοχής (Ν.προάστια)  :hi:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.895
Πόντοι
266

Πετιτ Βουλγάρα γύρω στα 30. "Μασαζ και σεξ" σε ισογειο κάπου στην Αχαρνών. Όχι φιλιά, όχι δάχτυλα, όχι ελεύθερο στοματικό "γιατι προσέχει την υγεία της"...ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ...Γλιτώσαμε τα ευρωπουλάκια και σήμερα...
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
οι απατεωνισσες της γλυφαδας. Μακρια
μια φορα τν πατησα και πηγα σε αγγελια με την υποσχεση μασαζ και εκτονωση στα 20 και ισα ισα που μ εβαλε λιγο λαδι βαριοταν τα παντα δεν ξαναπαταω στα σιγουρα τωρα
 

taper

Μέγας
Εγγρ.
10 Φεβ 2008
Μηνύματα
279
Κριτικές
20
Like
510
Πόντοι
4.440
η γιούλη εδώ
η τίνα η καλαματιανή έχει δικό της χώρο πλέον
Παιδια εχει κανεις εμπειρια απ την Τινα αξιζει να τρεχω πλατεια Αττικης γιατι η τιμη ειναι καλη και αν ειναι και η φωτογραφεία δικια της τοτε μαλλον ειναι καλη φάση .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom