Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (3 μέλη και 21 επισκέπτες)

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Ηλικια περι τα 30,στηθοs φτιαγμενο ωραιο που ταιριαζει με το υπολοιπο σωμα,δερμα πολυ απαλο σαν μωρου,φρεσκοαποτριχωμενη παντου κ καθαρη,το τηλ στο αθορυβο κ δεν το κοιταξε οσο ηταν στο δωματιο.
Λακομπα = 22e

Kαι εθνικοτηs ....?? :hi:
 

siou111

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
9
Like
527
Πόντοι
291
Πρωτα να ευχαριστησω δημοσια τον Gari που ανακαληψε την Μαρια κ μαs τη συστησε.
Λοιπον συναντηση πριν λιγο με τη κοπελλα στο Λακομπα,συνεννοηση ευκολη με 2-3 sms,ηρθε στην ωρα τηs,ξανθια με ωραιο σωμα,περι το 1,70,ντυμενη με ενα ωραιο φορεμα στο γονατο κ πλατφορμεs.
Ειναι ευγενικη κ χαμογελαστη,κανει τα παντα εκτοs πρωκτικο κ προσπαθει να περασειs καλα.
Ζητα να ειναι κ ο πελατηs ευγενικοs κ καθαροs.50e για 1 ωρα κ 2 εκτονωσειs.


σωμα??την λες αδυνατη?πιασιματα?
 

Julious

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2006
Μηνύματα
282
Like
290
Πόντοι
21
Καλησπέρα παίδες.Έχει να μου δώσει κάποιος σε pm το τηλέφωνο της Ελίνας απο το elina giorgos massage γιατί έσβησε το προφιλ της στο fb;Ευχαριστώ.
ΥΓ Κάθε πληροφορία για τη συγκεκριμένη ευπρόσδεκτη.
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Ηλικια περι τα 30,στηθοs φτιαγμενο ωραιο που ταιριαζει με το υπολοιπο σωμα,δερμα πολυ απαλο σαν μωρου,φρεσκοαποτριχωμενη παντου κ καθαρη,το τηλ στο αθορυβο κ δεν το κοιταξε οσο ηταν στο δωματιο.
Λακομπα = 22e

Λίγο παράξενο να το πω...αλλά σε εμένα ήταν κάπως έτσι δια του 2....το κοριτσάκι θέλει λίγο προσοχή αλλά όλα είναι και θέμα της στιγμής. ...μπράβο στον Γκάρι που το ανακάλυψε και φυσικά ούτε λόγος να ζητάει και συγνώμη. ...αν είναι στούντιο κορίτσο θα το δείξει ο χρόνος σύντομα. ...έχει εμπειρίες και δικαιολογίες λέει πολύ εύκολα. .σίγουρα όχι τόσο ερασιτέχνης όσο ισχυρίζεται
 

siou111

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
9
Like
527
Πόντοι
291
Λίγο παράξενο να το πω...αλλά σε εμένα ήταν κάπως έτσι δια του 2....το κοριτσάκι θέλει λίγο προσοχή αλλά όλα είναι και θέμα της στιγμής. ...μπράβο στον Γκάρι που το ανακάλυψε και φυσικά ούτε λόγος να ζητάει και συγνώμη. ...αν είναι στούντιο κορίτσο θα το δείξει ο χρόνος σύντομα. ...έχει εμπειρίες και δικαιολογίες λέει πολύ εύκολα. .σίγουρα όχι τόσο ερασιτέχνης όσο ισχυρίζεται


ξερεις κατι??δοκιμασες?
 

shuri

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2014
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
48
Πόντοι
1
Καλησπέρα, ξέρετε αν παίζει τίποτα παραπάνω εκτός από μασαζ στα AthensMassage και YourMassage;
 

Dragoon

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
307
Κριτικές
7
Like
77
Πόντοι
1
Και απο εμένα ένα χρωστούμενο ευχαριστώ στον gari που μοιράστηκε την ανακάλυψή του.
Η κοπελλα ευγενέστατη, πεντακάθαρη, μιά χαρά σε όλα της και η τιμή είναι το λιγότερο απο αυτά.
Γελαστή, δεν λέει σε τίποτε όχι εκτός απο BD (κρίμα..)και προσπαθεί συνειδητά να περάσεις καλά
παρόλο που θα μπορούσε να αρκεστεί στην εμφάνισή της..

Αυτά απο εμένα, να περνάτε πάντα καλά!
 

siou111

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
255
Κριτικές
9
Like
527
Πόντοι
291
Και απο εμένα ένα χρωστούμενο ευχαριστώ στον gari που μοιράστηκε την ανακάλυψή του.
Η κοπελλα ευγενέστατη, πεντακάθαρη, μιά χαρά σε όλα της και η τιμή είναι το λιγότερο απο αυτά.
Γελαστή, δεν λέει σε τίποτε όχι εκτός απο BD (κρίμα..)και προσπαθεί συνειδητά να περάσεις καλά
παρόλο που θα μπορούσε να αρκεστεί στην εμφάνισή της..

Αυτά απο εμένα, να περνάτε πάντα καλά!


''δεν λέει σε τίποτε όχι εκτός απο BD ''...τη εννοεις εδω? BODY? καλη ειναι?λεπτη?πιασιματα? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom